olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729052 вiд 2025-08-23 20:44:41Людей не багато, публіка приємна не арогантна, скромна, добре вдіта і любопитна.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729051 вiд 2025-08-23 20:42:09наїхав на них, мовляв це містифікація маркетингова … Нажерся та почав бикувати: D
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729050 вiд 2025-08-23 20:39:41Vichny № 1729045 ---- Ти знаєш, не накидався. За методичкою скуштував білі, рожеві, помаранчеві, червоні вина, а потів пішов у відділ міцних. І все по черзі продегустував. Поговорив з власниками, обмінялися враженнями. І потім вже хороший, поїхав на метро до дому. Цінність таких імпрез очевидна. Коли пляшка вина чи крафтового джину коштує 700-1200 грн, то ти можеш реально все це скуштувати і оцінити. Енот розповідав про Контабас - настоянка старовинна на бруньках чорної смородини. Спробував. Подискутував, наїхав на них, мовляв це містифікація маркетингова. Але власники достойно відбили мою атаку))
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729049 вiд 2025-08-23 20:30:50Vichny Я хз, коли там у тебе ДН - але в будь-якому випадку будь здоровий! Бажаю і далі звичайної жвавості характеру та проносних опіній про все на світі ;) Особливо про чужі смаки та вподобання XD І ніякого кислойобства, як ото у деяких! Ноу ченсез для песимізму!
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729048 вiд 2025-08-23 20:21:12olma № 1729041 вiд 2025-08-23 19:12:08 Дякую за запрошення, але не в Києві зараз
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729047 вiд 2025-08-23 20:21:05нешановне УАФ як можна планувати поїздку на матч зб. У, коли ви, підари, пишете, що матч з Азерами буде у Вроцлаві, а потім пишете - мабуть буде перенос у Краків, на стадіон Краковія. Які ж ви кончені дегани, нешановне уаф.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729046 вiд 2025-08-23 20:21:05нешановне УАФ як можна планувати поїздку на матч зб. У, коли ви, підари, пишете, що матч з Азерами буде у Вроцлаві, а потім пишете - мабуть буде перенос у Краків, на стадіон Краковія. Які ж ви кончені дегани, нешановне уаф.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729045 вiд 2025-08-23 20:20:02olma № 1729044 вiд 2025-08-23 20:18:55 О, то нормальненько так накидався? ;)
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729044 вiд 2025-08-23 20:18:55Відвідав WineTime на Осокорках. Безплатна дегустація Українського вина та Українських міцних трунків. Вино: Бейкуш, Мy Wine, Biologist, Father's wine, Wineman, Shabo Міцні: Spicer gin, Контабас, Рута bitter, Haister gin Якщо буде товариство, то поїду і завтра. Akela, якщо ти тут, пиши, сходимо скуштуємо ніштячків.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729043 вiд 2025-08-23 20:09:55Starik (Україна, Київ) № 1729009 не передьорґуй)) У мене була мови лише про Ушол Мицца.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729042 вiд 2025-08-23 20:02:32olma № 1729007 короткочасною памяттю золотої рибки -------------------------- це і є наслідок вживання наркотиків, по молодості. Перше, що вюиває наркота - коротку память. Люба вікіпедія скаже, гугл в поміч. Не думаю що Друмпф вживає їх зараз, але по молодасті 100 % вживав. Тепер цю херню розхльобує все їбануте амеро-суспільство.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729041 вiд 2025-08-23 19:12:08Vichny ---- Завтра шо робиш? Приїжджай завтра сюди на Лівий Берег річки Іордан (закреслено) Дніпро. є цікава тема!
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729040 вiд 2025-08-23 18:47:55Люда Лузан виграла ще одне золото.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729039 вiд 2025-08-23 18:02:56Sk, Так, так. За Залужного і Буданова голосувати давно вже збираються люди: /
sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729038 вiд 2025-08-23 18:01:47включив один з спорт-каналів. дивлюсь. анонс. регбі ворлд кап ніфіга-собі. думаю щас гляну, в таку сонну погоду… а тут хуяк. то жіночий регбі! :) ну нормально так. все як у мужиків. з розбитими носами та капами в роті :)
sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729037 вiд 2025-08-23 18:00:32так вже ж давно соц опитування показують що у нас три «лідери»: зе-за-бу
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729036 вiд 2025-08-23 17:46:09Та навіть за особу. Дохуя процентів наріду збирається голосувати за Залужного-президента, взагалі не віддупляючись які його погляди, плани, команда. Він і сам не дуже віддупляє, правда. Ну так як і Зеля у 2018.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729035 вiд 2025-08-23 17:40:23Vichny № 1729034 вiд 2025-08-23 17:34:03 Я сподіваюсь, що в цьому дослідженні пояснювали респондентам, що таких партій не існує, і що це означає голосування за особу, незалежно від того, в якій вона буде партії. Саме по собі таке голосування за партії з «якорем» на особі, це звичайно ідіотизм, характерний для більшості виборців майже всіх українських партій.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729034 вiд 2025-08-23 17:34:03https://www.pravda.com.ua/news/2025/08/23/7527508/ «Партія Залужного» my ass!!! Українці ніколи не стомляться наступати на граблі: /
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729033 вiд 2025-08-23 14:09:07Akela № 1729030 ----- Так Шац тільки два місяці як призначено тренером Андижана з Фергани. Ето било в Коканде.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729032 вiд 2025-08-23 13:27:38Каже, ясно, що його завербували за цей час.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729031 вiд 2025-08-23 13:27:01Nedopysuvach 1729021 Портников пише, що це був його університетський одногрупник і друг. Потім вони три роки не бачилися, а коли знову зустрілися, його було не впізнати
Akela [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729030 вiд 2025-08-23 13:25:27Не дай бог Хацкевича знову! Костюк або Шацьких - точно варіанти краще, особливо Макс16
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729029 вiд 2025-08-23 12:45:11sk (chromebook) № 1729025 Справа в тому, що архітектура чіпів (процесорів) у графічних картах дещо відрізняється від такої у настільних та серверних процесорах. Для деяких задач типу майнінгу або генеративного ШІ вона просто краще підходить. Тут AMD мабуть також щось робить, бо має досвід у цьому. А ось Intel ніколи не робив окремі графічні процесори, лише вбудовані ядра на основному CPU. Але повторюся проблема не лише технічна, головна проблема Intel це кризис довіри, їм просто не дають кошти на розвиток, а розвиток у цій сфері коштує дуже дорого. Тому у Intel вже починаються технічні негаразди на фоні недостатнього фінансування. Чи вирвуться вони з цього замкнутого кола невідомо. Краща доля для них продатися Nvidia.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729028 вiд 2025-08-23 12:38:33olma № 1729022 Так, це дійсно були проблеми. AMD Ryzen вийшов дуже гарним, холодним та продуктивним. До речі це перший AMD якій я взагалі купив у своєму довгому житті. До цього Intel був просто кращим, незважаючи на окремі успіхі AMD. Intel намагався диверсифікувати бізнес, ліз у мобільні процесори, щось там створював незрозуміле і в результаті інвестори перестали вірити в могутність компанії. А ШІ бум просто добив, хоча зараз Intel закидають саме це як ключову помилку, проблеми були до цього. Стратегія Wintel вичерпалась, а нова не з'явилася. Серверний ринок також змінився через розповсюдження хмар.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729027 вiд 2025-08-23 12:27:57Старий аферист своїх звичок не змінює.
sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729026 вiд 2025-08-23 12:16:16з приводу заяв трампа про угоду з рідкоземельними металами забули на наст день коли її підписали. спитаєш зараз трампа -він скаже що ніколи не чув аналогічно може бути і з безпековою угодою яку зараз рубіо готує… в одному подкасті нагадали про супер моб телефон від трампа «мейд ін ю-ес-ей» вони навтіь фотки з промо фотошопили з різних моделей, на одній навіть лого самсунга не замалювали… -------- Furthermore, there has been confusion and criticism regarding the phone's design. The company has used different, and seemingly Photoshopped, images of the T1 in various promotions. One ad used an image that closely resembled a Samsung Galaxy S25 Ultra, even including the visible logo of the phone case brand Spigen. Another ad used an image that looked like an iPhone. The company has not settled on a final design, and the official website still shows a different render. The specifications listed on the website at launch were also noted for being confusing, contradictory, and containing misspellings, though some of these have since been corrected. The Trump Organization has stated in a legal disclaimer that it is not responsible for the phone, as it is a licensed product sold by a separate company, T1 Mobile LLC.
sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729025 вiд 2025-08-23 12:01:18olma № 1729022 вiд 2025-08-23 11:50:26 Starik (Україна, Київ) № 1729020 ну от наприклад маск запускає найбільший (???) ші дата-центр, і підписує контракт із самсунг на їх чіпи для ші нвідіа не має потужностей задовольнити… але ж питання, де інтел-амд? якщо вони розказують що стратегію міняють і виробництво-архітектуру під ші?
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729024 вiд 2025-08-23 11:59:54Donald Trump has purged one of the CIA’s most senior Russia analysts The move will have a chilling effect inside American spy agencies https://www.economist.com/united-states/2025/08/21/donald-trump-has-purged-one-of-the-cias-most-senior-russia-analysts
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729023 вiд 2025-08-23 11:59:23Peacedealo Пізділо Трамп звільнив з ЦРУ найкомпетентнішого аналітика, спеціаліста з Росії. Офіційно за ту доповідь з 2016 року, коли ЦРУ доповіло, що Росія втручалася у президентські вибори 2016 на боці Трампа. Ну і добило того чувака те, що погляди на Росію у Трампа відрізняються від поглядів розвідницької спільноти США. Старий пізділо не може цього подарувати.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729022 вiд 2025-08-23 11:50:26Starik (Україна, Київ) № 1729020 --- Дякую за тлумачення. Але, здається, Інтел мав проблеми зі стратегією ще перед випуском першого ЧатаГПТ від Оупен АІ в листопаді 2022 року, після чого піднявся ШІ-хайп.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729021 вiд 2025-08-23 11:28:54Можна сподіватися, що в муках здохло це падло: –------------- «У Москві у віці 58 років після важкої хвороби помер Кирило Вишинський – пропагандист, який раніше очолював в Україні філіал російського державного медіа «РИА Новости». Він мав українське громадянство і був обвинувачений у державній зраді».
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729020 вiд 2025-08-23 11:13:20Щось не сильно допомогла та підтримка Intel, інвесторам це не сподобалося. Тобто проблема не лише у тому, що проїбали ринок ШІ, а й в тому, що стратегія компанії була дуже негнучкої, що в сучасному світі відлякує інвесторів. Малувато хайпу було від них і це було сприйнято як слабкість компанії. Технічно у них було більш-менш, хоча і не так гарно як колись. https://finance.yahoo.com/news/why-intel-stock-sinking-today-171535309.html?guccounter=1&guce_referrer=aHR0cHM6Ly93d3cuZ29vZ2xlLmNvbS8&guce_referrer_sig=AQAAAGBfxwh7lYWxeJlKqNZmeHcLEMLyEro5iDtigN1kMYpFQpNV0j6LTIlFZpWYJ19FMwRP_PkrQyOJelTsJNYb3zjgEAJ6O2cuSc2dnczOIO_ncderpFgURldtBtlvElczGWvKkqgs-Ehlmi3I0m4JFUGjkZaKHU6EG-SmMCt50QC0
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729019 вiд 2025-08-23 11:12:57Аллен, як єврей і ліберал, завжди підтримував демократів, хоча ніколи не був політичним активістом. Можливо біля нього причаїлося якесь кацапидло та дує у вуха свою поопаганду.
sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729018 вiд 2025-08-23 10:36:51Загинув пілот українського МіГ-29 Сергій Бондар Уночі після виконання бойового завдання при заході на посадку, загинув пілот винищувача МіГ-29 майор Сергій Бондар, повідомили Повітряні сили ЗСУ. Причини та обставини катастрофи встановлюються. У Повітряних силах не уточнили місце і подробиці інциденту.
sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729017 вiд 2025-08-23 10:36:03новини кіно Woody Allen, 89, will headline Moscow Film Week as guest of honor—appearing online in a Kremlin-backed festival also featuring pro-Russia filmmaker Emir Kusturica. ------- вуді алена звинувачувала прийомна дочка у сексульному насильстві (можливо ще хтось?) хз що було у кустуріци але, як тільки десь у людини «проблеми», вони прямо як бджоли на мед летять на «родіну скрєпов» …
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729016 вiд 2025-08-23 10:28:44Akela № 1729012 ---- Мені підкинуло відео, я передивився і побачив «боксерський» ніс Айзека.
sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729015 вiд 2025-08-23 10:19:21з приводу дитячого футболу в «селах» коло-києва - в кожному є команда. при чому декілька команд розділених по віку проводяться турніри. дуже добре що тренери всі не самоучки. принаймні ті де мої діти займаються… на турнірах тренери не переймаються за результат, а за якістю гри. в 12 років діти нормально грають в короткий пас позаду, з підключенням воротаря. ну якісь там ман-сіті на мінімалках :) при чому в команді немає «відбору». всі за кого платять батьки - грають. пару пацанів з команди переходило в динамо. через рік повертались назад (не пройшли якісь тести і їх попросили на вихід) … ну і в спарингах з «дорогими» «пафосними» командами, які теж є - абсолютно не видно різниці із «звичайною» «сільською» командою… все рівно до 14-16 років, головне щоб діти мали «фан» займаючись футболом. а не постійні «нєрви» від батьків та «тренерів» …
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729014 вiд 2025-08-23 09:47:48Фуйовий переклад надає певного гумору цій загалом неприємній новині.
sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729013 вiд 2025-08-23 09:24:27теніс Уболівальників і гравців US Open попередили про «оскаженілих комах у розпал шлюбного сезону», які, як очікується, спричинять хаос у Нью-Йорку під час турніру. За даними The Sun, протягом останніх кількох тижнів було зафіксовано величезну кількість п’ятнистих фонарниць, і очікується, що ці комахи з'являться у великій кількості під час змагань. За повідомленнями, гравцям було наказано розчавлювати комах, якщо вони зустрінуть їх на корті. Це пов'язано з тим, що п’ятниста фонарниця є інвазивним видом, який випадково був завезений до США з Далекого Сходу.