m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748816 вiд 2026-05-29 21:25:332 ProstoVlizPobalakaty№ 1748809вони припинять допомогу і просто будуть готуватись якось самостійно відбиватись---------------На рівні попиздіти використовуватимуть кожну зачіпку, щоб собі додаткгових політичних балів наскубти.Якщо реально замаячить перспектива відбиватись самостійно, то бігом згадають, що черги з бажаючих самим лізти у рубалово у них не спостерігається. І за радість сидіти під ракетами в тилу електорат може образитись.Хоча людське глупство меж не має.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748815 вiд 2026-05-29 19:51:42Підари почали атаку не з дронів, а з крилатих ракет, судячи з ТГ Монітор.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748814 вiд 2026-05-29 18:32:59❗️Путін найближчим часом може виступити з «важливою заявою», — росЗМІ
Philus [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748813 вiд 2026-05-29 17:59:092 Kaizer№ 1748812
Kaizer [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748812 вiд 2026-05-29 17:53:52Claude Lemieux Hockey Icon Died By Suicide - 60 years old RIP…
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748811 вiд 2026-05-29 17:32:59Тім Пейн (англ. Tim Payne, нар. 10 січня 1994, Окленд) — новозеландський футболіст, захисник клубу «Веллінгтон Фенікс … Захисник… Гол навряд чи буде. Треба було якогось ноунейм форварда розкручувати.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748810 вiд 2026-05-29 17:24:36І цікавинка з цього нашого попєрдольоного світу Jakub Biel @KubaBiel Мова оригіналу: польська Як стати зіркою за два дні і не знати про це? Яка історія з Нової Зеландії! Незабаром Чемпіонат світу з футболу. Аргентинський інфлюенсер Scarsco шукав найменш популярного футболіста, який їде на мундіаль. Випало на новозеландського футболіста Тіма Пейна. Новозеландець мав всього 4700 підписників і по 100-200 лайків під постами. Scarsco закликав усіх, увесь світ, щоб підтримати цього футболіста і зайти на його профіль Інстаграма. Ефект? 1,4 млн підписників за два дні, 10 млн переглядів нової ролика, до якої ми повернемося за мить. Пейн не знав, що відбувається. Спочатку вважав, що повідомлення з усього світу — це якась помилка. Але всі коментарі та повідомлення були приємними й підтримуючими, наче він справді був якимось національним героєм. Тоді він записав подяку аргентинським фанатам, де іспанською дякує їм. Його спонтанна популярність вийшла далеко за межі Аргентини, тож чекаймо крутих публікацій або інтернетного божевілля, коли він заб'є гол. https://x.com/KubaBiel/status/2060270058069213375
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748809 вiд 2026-05-29 16:42:49Enot № 1748808 вiд 2026-05-29 15:11:30 Якщо Україна буде для них виглядати такою ж варварською як і Росія, то вони припинять допомогу і просто будуть готуватись якось самостійно відбиватись. Та й бажаючих припинити допомогу стає все більше з кожним випадком, який можна інтерпретувати як незрілість України.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748808 вiд 2026-05-29 15:11:30Voxa (Запоріжжя) [Вони допомогають від лютого страху, в не від любові до України. Тому допомагатимуть з орлом, без орла, немає значення.
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748807 вiд 2026-05-29 14:44:25- - - - - - - - - -klirik№ 1748797Поляки таки змогли розкрутити скандал. Хочуть позбавити Зеленського ордена Білого Орла, за те що той присвоїв одному з підрозділів назву «Героїв УПА»- - - - - - - - - -Підараси, сер.
Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748806 вiд 2026-05-29 14:28:43Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1748798 вiд 2026-05-29 14:04:18 klirik № 1748797 воююча країна, бюджет якої на 2/3 залежить від сусідів-спонсорів, повинна посилать когось в сраку дуже обережно :) бо хтось в тій же німетчіні може уважно придивитись, а шо ж там за орел на футболках, в яких люблять у нас фотатись.
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748805 вiд 2026-05-29 14:27:23До розмов про оподатковання
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748804 вiд 2026-05-29 14:23:16klirik № 1748793 вiд 2026-05-29 13:45:34 Чому в Києві цілий тиждень такий вітер? Що це за хуйня? ---- Якісь атмосферні фронти проходять. Чат ЖПТі все тобі розкаже, якщо шо. 2 klirik a чув вчоро гімнобуря gównoburza в польському інтернеті, twitteri. Суд виправдав чи 24-літнього солдата войська польського 1 Варшавської Панцерної бригади, і цей Кароль С., який минулого року стріляв з автоматичної гвинтівки на польсько-білоруській границі в бік мігрантів. Суд сказав не винний, бо обороняв границі Польщі. І праві поляки кажуть Молодець, герой, бохАтер! Прокурора у вязницю. Суд молодці. А ліві кажуть що цей солдата нацик і фашист. І дійсно на суді був у короткій футболці з якоюсь псевдословянською погансько-язичницькою хуйнею Сварог і т. п. «…На вироку Кароль С. з'явився у білій футболці з логотипом польського гурту Honor – музичного гурту 1990-х та початку 2000-х років, популярного серед скінхедів, крайніх націоналістів та неофашистів.» Як пишуть це футболка А на руках відповідні татухи з той самою хуйнею. Лого той організації схоже на лого нашого Азова, і самі знаємо звідки той весь фольклор і етнографія походить. А насправді прокуратура цього солдата звинувачує, що він зробив 12 пострілів з 220 метрів, які були до людей. а серед тих людей були не тільки якісь чурки мігранти з Білорусі але і польські прикордонники і ще якісь військові польські. https://pl.euronews.com/europa/2026/05/28/sad-zdecydowal-w-sprawie-zolnierza-ktory-oddal-12-strzalow-na-granicy-polsko-bialoruskiej
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748803 вiд 2026-05-29 14:17:10тенісще 5 копдуже цікавий матч сьогодні фонсєка - джоковичфонсєка один з нового покоління, яке «вийде на заміну» сінерам-алькаразам (з ним підписав контракт Федерер зі своїм брендом он)шнайдер, та що проти олійникової завтраватна повністю. наче теж з тольятті, звідки ж і касаткіна. але касаткіна більш адекватнашнайдер міняла тренерів у минулому році ледь не кожні 2 міс (ну з хворою головою, думаю, адекватним тренерам важко)останні пів року працює з сашею бажином. «цікавий» чувак. всю кар'єру серени він був у неї спарингом. потім вирішив сам стати тренером. пішов до молодої осаки. та з ним виграла два слеми підряд. юс та ао. саша відчув себе королем. написав книжку про осаку, яку видали в японії. осака про це не знала. а-хуй-єла та вигнала. ну і далі він пішов по жіночому туру. младєнович-вєкіч-ястремська… дівчата молоді-гарячі. видно хотілось такого ж і тренера. з кожною працював пару місяців…хз у чому вони із шнайдер зійшлись що він так надовго затримався. шнайдер у цьому сезоні гірше ніж минулий. але тримається +- на рівні 25го рейтингу…
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748802 вiд 2026-05-29 14:15:14olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]№ 1748792 вiд 2026-05-29 13:43:30В бідному, залежному суспільстві, коли праця не дає результату у вигляді добробуту, стратегія виживання це соціальний паразитизм, кримінал і таке інше. Покоління пеонів гинули горба на хазяїв, в злиднях народжувалися, в злиднях помирали. Звідки тут взятися капіталістичному погляду на світ? Мрія тих людей не гнути горба, а добре вони ніколи не жили. Щоб добре жити треба грабувати таких само злидарів. Інших варіантів в тому суспільстві немає.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748801 вiд 2026-05-29 14:06:272 Philus, чомусь інформація в хромі з попереднього посту залишається в закладці Гугл Хрома і чорті-шо виходить як в моєму olma № 1748792 Перша частина посту зовсім з іншого мого посту перепостилася. :(
Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748800 вiд 2026-05-29 14:05:54sk (Android) № 1748788 мислямі і душой я там, с вамі, на каторге в Сібірі, но телом тут в Женеве :)
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748799 вiд 2026-05-29 14:04:54тенісмарта виграла - очікувано. далі - іга! скоріш за всестаро програла - не очікувано… думаю забагато нервів на рибу пішло. зазвичай ті хто переміг явного фаворита провалюють наступну гру…чекаємо еліну сьогодні і сашу завтраякщо саші не заважає травмована нога - то її шанси 50+%
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748798 вiд 2026-05-29 14:04:18klirik№ 1748797Та заїбали вже. Хай засунуть свій орден собі до сраки.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748797 вiд 2026-05-29 13:51:59Поляки таки змогли розкрутити скандал. Хочуть позбавити Зеленського ордена Білого Орла, за те що той присвоїв одному з підрозділів назву «Героїв УПА»
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748796 вiд 2026-05-29 13:51:372 olma№ 1748792ну то з індусів почав…якщо подивитись на європу - то північ - протестанська (вйобуй і буде тобі щаста. бош дає гроші тим хто вйобує, і гроші не пройобує), а південь - католики. вйобуй і віддавай «на церкву». якщо ти такий добрий що ділишся з церквою, бог тобі допоможе… потім… якщо захочеш…
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748795 вiд 2026-05-29 13:49:102 olma№ 1748792з приводу безоса… цікаво що він, на відміну від маска, робить ракети по «олд-скульній» схемівсе порахуємо, 7 раз - подумаємо. але коли ми щось запускаємо, то «готовий» продукт. повинно летітице у маска - йобнулось - ура! більше даних зберемо для покращення…а от аварія у безоса - це серйозно. правда він написав що все відновимо і з новими силами продовжимо лупати сю скелю…
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748794 вiд 2026-05-29 13:47:28Про Олександру Олійникову: --- https://champion.com.ua/ukr/tennis/istoriya-zhittya-oleksandri-oliynikovoji-novoji-zirki-ukrajinskogo-tenisu-ta-patriotki-svoyeji-krajini-1056748/
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748793 вiд 2026-05-29 13:45:34Чому в Києві цілий тиждень такий вітер? Що це за хуйня?
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748792 вiд 2026-05-29 13:43:30Я запостив відомий вірш Павла Грабовського, щоб показати що таке злидні. що таке нестача і що таке джерело лівих соціалістичних ідей.А оцей сучасний іспанський, південно-американський соціалізм лівацтво - це якесь виродження пізньокатолицького неробства. Ніхуа не робе,, не вміє робити і не хоче робити, живе за рахунок держави, але сука як у Достоєвського Тварь я дрожащая і 2 sk№ 1748773Сьогодні вночі під час статичних випробувань стався вибух ракети New Glenn компанії Blue Origin.Стартовий майданчик LC-36 серйозно пошкоджений внаслідок інциденту, але персонал знаходився в безпеці, тому обійшлось без потерпілих. Це дуже сильно вплине на наступні запуски через ремонт стартової інфраструктури та розслідування причин аномалії. Там так *бануло що це треба дивитися. https://x.com/SawyerMerritt/status/2060174287563116696 А щодо самих ракет, це бізнес. New Glenn велика ракета, може за раз чимало корисного багажу взяти. Є потреба.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748791 вiд 2026-05-29 13:24:05таніскалініна-ястремська пройшли в 1/8муодна з суперниць прямо на початку гри бігла за м'ячем, перечепилась через рекламну «штуку» (хз як називається невеликий «бортик» з рекламою) - впала, досить неприємно, головою в стіну (рекламну) …марта виграла 1й сет. знову декілька сет-болів. не думав що проти «одноручної» голубіч марта може мати складностістаро програла 1й сет. дуже дивна. вела 3-0. далі програла 6 геймів підряд і 2 гейми другого сету…прийшлось включати трансляцію… наче травм немає. юля гарно відіграла і виграла 3 гейми підрядпроти неї китаянка-кваліфайєрка 150+ в рейтингу. єдино що лівша, і комплекція більш на серену схожа… але я очікував що юля повинна вигравати в 2х сетах…
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748790 вiд 2026-05-29 12:54:22Так само повернули жіночу збірну до змагань. Литовки вже знялися. ІІХФ це піздець ⚡️ Женская сборная Литвы снялась с юниорского чемпионата мира «Хоккейной Экзотике» только что стало известно, что Литва отказалась от участия в женском юниорском чемпионате мира IIIB в связи с дебютом сборной Беларуси Теперь в дивизионе осталось четыре команды — Беларусь, Иран, Болгария и Таиланд
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748789 вiд 2026-05-29 12:50:57ІІХФ повернула білорусів до міжнародних змагань U18. Причому відразу до еліти. Для цього покарали інші країні. Якби Україна перемогла в 1А у неї відібрали б промоушн. А так відібрали у швейцарців заради бульбостана. ⚡️В связи с возвращением юниорской сборной Беларуси на чемпионат мира, все победители низших дивизионов остаются без промоушна. «Хоккейной Экзотике» стало известно об этом буквально только что. Таким образом: ?? Швейцария остается в IA ?? Австрия остается в IB ?? Япония остаётся в IIA ?? Нидерланды остаются в IIB ?? Узбекистан остается в IIIA ?? Таиланд остается в IIIB
sk(Android) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748788 вiд 2026-05-29 12:36:16Госдєп з «мощной» заявой … ❗️ “Мы солидарны с нашим союзником по НАТО – Румынией – и осуждаем это безрассудное вторжение на её территорию. Наши мысли с пострадавшими в Галаце. Мы будем защищать каждый сантиметр территории НАТО”, – Посол США в НАТО Мэттью Уитакер.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748787 вiд 2026-05-29 11:43:58Там не в бізнесі проблема, очевидно. А в можливості судового переслідування після зміни влади.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748786 вiд 2026-05-29 11:41:582 Enot№ 1748784він наче з мілеем товаришуєот цікаво буде подивитись як злетять інвестиції тіля в аргентині без втручання держави і зайвих регуляцій…ну і всі ж пишуть що він був (і є?) головним спонсором ді-джея-венса?невже «покине»?
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748785 вiд 2026-05-29 11:38:25Тобто аргентинський лібертаріанець Мілей привабливіший для бізнесу за йобнутого трампидла.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748784 вiд 2026-05-29 11:24:30Щури забігали, щось немає більше віри в померанчового дідугана. АРГЕНТИНА | Технологічний мільярдер Пітер Тіль переїжджає до Аргентини, посилаючись на занепокоєння щодо майбутнього США та спільну ідеологію з керівництвом. (NYT)
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748783 вiд 2026-05-29 11:16:43Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 174877 Безос хоче свій Старлінк зробити - Amazon LEO
sk(Samsung ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748782 вiд 2026-05-29 09:50:31тенісодна з половин сітки рг - ті хто залишились…можна сказати що тільки 3-4 «напів» ноунеймихіба що беретіні грав у фіналі вім-нурешта навіть 1000ні турніри не вигравалиJM CerundoloLandaluceBerrettiniComesanaTiafoeFariaArnaldiCollignonAuger-AliassimeNakashimaKouaméTabiloCobolli TienF CerundoloSvajda
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748781 вiд 2026-05-29 09:32:28ядєркапишуть що штати-іран до чогось домовились. нафтра з 100-95 дійша до 90але… трамп бере декілька днів на роздумидивно. минулий раз він черговий діл одразу почав читатиі потім одразу написав що навіть не став читати до кінця…якісь чергові «маньоври»тут же через пару тижнів др у трампа. буде у своїй промові розказувати що зупинив чергову війну і у нього черговий суперділ?
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748780 вiд 2026-05-29 09:22:232 Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)№ 1748777думаю що є дуже багато контексту, який ми не бачимоце вже зараз ми розуміємо а-хуй заходу, коли совок запустив перший супутник і потім гагаріна…тобто совок першим зробив можливість запуску «балістики» по штатам…якщо раніше, як би там хрущом кенеді не лякав ядерною бомбою, штати завжди відповідали що совок не має носія, доставити ту бомбу на територію штатів (в кінці-кінців прийшлось «розміняти» кубу на туреччину)то з такими ракетами - совок отримав носій…бази на місяці чи марсі - хз. у чому сенс. але щоб закинути людей туди і зробити базу - портібно зробити купу інфраструктуриа та інфраструктура, ну…зв'язок під час війни (ми вже відчули), особливо коли москалям старлінки відключилиможливість збивати балістику (дата-центри в космосі, тобто супутники будуть мати достатньо електрики, хмар немає. лазар може «стріляти» делеко) альтернатива жпс (наче маск анонсував що такий сервіс буде, якщо не помиляюсь), хз наскільки буде важко-легко заглушити «відеоспостеренження» над земною поверхнею (теж під час війни дуже корисна штука) ніхто не задумувався для чого ті комерційні супутники запускаються. що вони роблять? для чого приватні інвестори витрачають гроші?я читав що основні «покупці» даних з тих супутників - інвестиційні фонди. наприклад, побачили що цієї зими випало мало снігу в гімалаях, значить врожай рису буде менше, можна інвестувати в компанії що з цим пов'язані (чи навпаки, скидати акції тих компаній) …коротше дуже багато навколо цього… і це ж просто я накидав «думки диванного чайника» :)
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748779 вiд 2026-05-29 09:06:20теніспишуть в коментарях в х-тері про те що руді люди також часто схильні до того що жару погано переносятьтам якийсь ген, що відповідає за рудий колір, якось на це впливаєя колись читав що дуже багато алергіків з рудим волоссям. у мене пару знайомих таких було, то запам'яталосьсінер підготовку перед сезоном проводив в дубаях, спеціально щоб потренуватись в жарі…але, видно, гени - не натренуєш, писали що скоріш за все в кінці 3го сету отримав тепловий удар, і далі вже не зміг відновитись…
sk(Android) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748778 вiд 2026-05-29 08:31:10Теніс Олійникова на пресусі перед грою із шнайдер Вона ще показувала скріни де шнайдер лайкала рости ще пропагандонів … ”Те, що Шнайдер грала на турнірі “Газпрому” для мене те ж саме, що грати в нацистській Німеччині для офіцерів гестапо, на турнірі, організованому компанією, яка побудувала Аушвіц” ?? Олександра Олійникова на пресконференції в Парижі нагадала журналістам про те, що її наступна суперниця? ️Діана Шнайдер виступала в Санкт-Петербурзі на турнірі, організованому на гроші спонсора війни в Україні компанії «Газпром»
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748777 вiд 2026-05-29 08:24:36sk№ 1748773Взагалі хз, навіщо лисому амазонівцю той космос. Чисто щоб від пацанів не відставати і не вважатися за лоха?