PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728972 вiд 2025-08-22 21:27:52схоже що в конспекти Лобановського завернули рибу і викинули нахер. А кіпер Локо К скоро буде у Житомирі.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728971 вiд 2025-08-22 21:09:10Асоціація футбольних федерацій Азербайджану повідомила, що матч відбіркового турніру ЧС-2026 проти України, запланований на 13 жовтня, пройде не у Вроцлаві, як було заплановано, а на стадіон «Краковія» у Кракові. ------------- Україна-Азербайджан. Чому повідомила ФФА, а не УАФ?
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728970 вiд 2025-08-22 20:55:40У домашньому матчі з «Пафосом» динамівці віддали 25 передач своєму воротареві та 17 – нападнику. Цифри «Пафоса» – 11 та 21 відповідно. Чотири захисники «Динамо» отримали 151 пас, «Пафоса» – 96! Звідси і xG лише 0,33, і така мізерна кількість загроз і просто ударів по воротах https://www.dynamomania.com/news/782531-andrej-shahov-dlya-chego-igroki-dinamo-budut-srazhatsya-za-trenera-esli-on-lidera-vygonyaet-s-trenirovki-posylaya-kuda-podalshe
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728969 вiд 2025-08-22 20:39:032 sk№ 1728946Тут потрібно знати, шовковський на розборах більше їібе за виноси вперед чи не точні паси при контролі мʼяча перед воротами… :)Та неточні паси за недостатньої кваліфікації гравців гарантовані, особливо під пресингом. Лобановський тому їх і не дозволяв. Він взагалі обмежував дії з непередбачуваними наслідками, часто згадував про надійність. До речі, контроль мʼяча - один з постулатів футболу від Лобановського. І його Динамо це вміло, тільки виглядало воно інакше. У 70-80х навіть критикували за те, що довго катали мʼяча на своїй половині, витягуючи суперника.А при виносах інші гравці мали бігти в певні точки поля, куди мʼяч міг потрапити, щоб боротись за нього вже подалі від воріт, або й свою атаку провести.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728968 вiд 2025-08-22 20:09:13Хацкевич не гірший за Шовковського
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728967 вiд 2025-08-22 20:07:41Динамо грає як стадо баранів, будь-яка організована команда є небезпечною для нього. Кроти теж в останніх матчах виглядають слабенько. Цей чемпіонат може бути цікавим.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728966 вiд 2025-08-22 20:07:36головне шоб Хацкевіча з погріба не дістали … а Костюка, чи там Гусьонка можно пережить, все одно буде те саме
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728965 вiд 2025-08-22 20:05:24Akela № 1728959 вiд 2025-08-22 19:51:34 2 Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1728952 до Шахова про це якийсь телеграм канал написав, і вже була пішла новина
Pryvyd Zamku [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728964 вiд 2025-08-22 20:04:182 Akela№ 1728959Думаю, що очевидно - якщо не беремо реванш у Маккабі, то СаШо відправлять тренуватися.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728963 вiд 2025-08-22 20:03:23olma № 1728951 той шо без ока.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728962 вiд 2025-08-22 19:58:58Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1728952 вiд 2025-08-22 19:01:33 У ВВЛ заслуги перед клубом теж були більші ніж у СаШо, особливо тренерські.
Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728961 вiд 2025-08-22 19:55:22У Румунії є клуб Металоглобус :)
Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728960 вiд 2025-08-22 19:54:04Хтось зламав пароль Batyj і пише українською ;)
Akela [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728959 вiд 2025-08-22 19:51:342 Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)№ 1728952Цікаво що це пише Шахов-старший, син якого працює в Динамо. Виглядає як початок звільнення Шовковського
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728958 вiд 2025-08-22 19:46:42воротар Локо взяв 3 пенальті. один з гри і два в серії.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728957 вiд 2025-08-22 19:44:23Друга ліга викинула вищу..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728956 вiд 2025-08-22 19:42:11Дохрена наріду на Баннікова було..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728955 вiд 2025-08-22 19:40:24Локо 4:2…
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728954 вiд 2025-08-22 19:29:08блін, 2:2, пендалі
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728953 вiд 2025-08-22 19:05:17Тим часом Локомотив Київ їєбе Колос 2:0..
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728952 вiд 2025-08-22 19:01:33Тим часом, журнопідари банкують - пишуть, що СаШо нібито виганяв Ярмолу з тренування. Жодного контексту при цьому не наводиться.До речі, не здивуюся, якщо ВВЛ виганяв з тренувань гравців, у яких були більші заслуги перед клубом, аніж у Ярмоли.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728951 вiд 2025-08-22 17:29:41Voxa (м. Запоріжжя) № 1728943 ---- А котрий Наєм? - їх два брати. Один Мустафа, колишній журналіст і нардеп і урядник Укроборонпрома та Мінінфраструктури. І є Масі Наєм адвокат, мобілізувався в 2022, підірвали їх на міні десь на ЛБЗ. Втратив око.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728950 вiд 2025-08-22 17:25:10Voxa (м. Запоріжжя) № 1728935 Voxa (м. Запоріжжя) № 1728935 вiд 2025-08-22 11:19:15 "ну якшо мюнхенський Левенброй і Оболонь, то порівняння не на користь останнього :) " Звісно тут незовсім правильно вибрана пара для порівняння, пиво в різних стилях але Льовенброй у нас чернігівського розливо він міцніший 5.2% і густина (екстракт) 12. А Оболонь Premium Extra Brew зроблено більш в чеському стилі алк 4.6 густина 10.5. Але мені воно подобається. Легке пиво, але зі збереженням гіркоти і запаху хмелю. Пиво у форматі Оболонь (Чернігівське, Львівське і т. п.) світле - дуже вже вихолощене, дуже вже м'Яке ніЯке. європейський пільс з якимись цитрусовими нотками. Пьється легко, але другий кухоль вже не хочеться.
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728949 вiд 2025-08-22 17:23:30Американське ФБР провело обшук у Джона Болтона — ексрадника з нацбезпеки Трампа під час першого президентства у 2017-2021 роках, повідомляє New York Times. За даними видання, бюро має встановити, чи Болтон «незаконно поширював або володів секретною інформацією». Після повернення до влади цього року Трамп позбавив його права на державну охорону, а раніше намагався заблокувати вихід книги Болтона, де той розповідав про свій досвід роботи з ним.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728948 вiд 2025-08-22 16:47:48Кілька тижнів тому надибав на банду з Луганщини: Cruel Truth. Хто хоче послухати якісний пагань блек (тексти - українською) - велкам. Дуже недооцінена група. На Spotify лишень 37 щомісячних слухачів… :))
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728947 вiд 2025-08-22 15:25:48 Voxa (м. Запоріжжя) № 1728944 вiд 2025-08-22 13:48:45 Тепер зрозуміло, хто у всьому винен. «Вот кто сделал пробоину в» Челюскине «и открыл каверны в Горьком» (с)
sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728946 вiд 2025-08-22 14:47:54m1919(Київ - чемпіон!) № 1728945 Ну все ж у контексті повинно бути Зараз контроль м'яча на своїй половині, короткий нас, воротар як останній захисник… Винос м'яча вперед - як самий останній варіант… Тут потрібно знати, шовковський на розборах більше їібе за виноси вперед чи не точні паси при контролі м'яча перед воротами… :)
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728945 вiд 2025-08-22 14:03:50Наші молоді тренери вікинули, чому їх Лобановський вчив.За такі речі ВВЛ палив повільним вогнем і вішав на реях :)? t=138Караваєв вчора взагалі на гравця матчу може претендувати.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728944 вiд 2025-08-22 13:48:45«За інформацією анонімного Telegram-каналу «Динамо Киев Inside», після поєдинку президент столичного клубу Ігор Суркіс ухвалив рішення звільнити свого радника – колишнього нападника киян та національної збірної України Артема Кравця.» а шо ж він такого йому був нарадив?
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728943 вiд 2025-08-22 12:37:45sk (chromebook) № 1728941 ну Надю Савченко всі запам'ятали … а що до військових у владі, вчора в ЗП був суд над корупціонером з міської адміністрації, так приїхав такий собі Наєм брать його на поруки, пряма мова «як дічий військовий»
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728942 вiд 2025-08-22 12:35:14Цікаво, який взагалі механізм працевлаштування діючих військовиків у складі жОПи. Можливо якесь тимчасове відкомандирування, хз.
sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728941 вiд 2025-08-22 11:57:35Voxa (м. Запоріжжя) № 1728939 гірше за все - це те що у політику з військових полізуть фріки. ми це проходили на виборах в парламент кожна партія в топ-5 мала військового. хтось би розписав чим вони запам'ятались… ну подивимось. видно в овальному кабінети прописали «стратегію» як воно буде широкими мазками… а-ля-тегеран-43 (вішфул синкінг), але поки що останні новини вкладаються у цей пазл і повідомлення трампа про байденівську заборону про «не напад» … ну нпз горять, при чому перерубають поставки в європу…
sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728940 вiд 2025-08-22 11:52:46теніс такс… в неділю юс-оупен (хоча турнір по мікстам вже провели на цьому тижні) чергові рекорди по призовим. за виліт в 1му колі 110к баксів придумали мікст по новому зіграти. в режимі «розважального» турніру. правда переможцям 1 млн запросили не топ-ових парників. а тенісних «селебріті». джоковичей-монфілсів-радукану і т. п… звичайно всі парники а-хуй-єлі. типу, чому нас не запрошують, не дають нам шанс заробити бабло? більше всих нила сінякова, яка є найкращою парницею останніх 10ти років +-. її в останній момент включили в пару до сінера. але той через хворобу знявся. і сінякову послали нах другий раз. замість них заявили іншу пару… як розважальний турнір з підвищеною відповідальністю - то і гуд. все рівно всі топ-и за тиждень вже в нью-йорку, тренуються. можуть ненапряжно міксти зіграти для глядачів формат був трохи змінений (кажуть що на олімпіаді в ла теж такий буде). сет до 4х геймів. якщо рахунок «рівно», грається вирішальне очко… третій сет - тай-брейк до 10. за одну годину матчі закінчувались, чи ще швидше -------- наших 4 еліна-марта-даяна-старо калініна та цуренко тихенько пропали з радарів. і все… десь місяць назад були фотки лесі, зробила операцію на локті і зараз тренується, ну їй вже десь під 35, не знаю чи повернеться в топ-100… перші три сіяні - тому у перших колах не будуть мати суперників з топ-32 але все рівно жереб для всіх «не дуже» крім еліни… ------- у мужиків ми повертаємось в еру надаль-федерер. коли наперед було відомо хто візьме слем. правда ті двоє були з вузькою спеціалізацією. один брав тільки грунт, інший траву, а слеми на харді були 50 на 50. то зараз сінер-алькараз - універсальні солдати. можуть виграти на б-якому покритті… оце і є єдиною інтригою… ну там ще стандартна інтрига, як швидко вилетить джокович і коли він вирішить піти на пенсію… -------- у жінок іга набрала гарну форму, потрібно щоб виграла юс бульбадура взяла в команду макса мирного, будуть прокачувати її виходити до сітки коко-гауф вигнала тренерську команду напередодні юс-оупен. найняла спеца по біо-механіці, який допоміг покращити подачу бульбодурі. 2 роки з нею працювали… бачив в деяких прогнозах еліну навіть прогнозують що може до фіналу дійти. не знаю. якось вона сильно схудла. жіночий теніс зараз такий що «маса» повинна бути. в топ-ах сильно худих не видно :)
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728939 вiд 2025-08-22 11:36:40sk (chromebook) № 1728936 цікаво як цей офіс простих рішень буде це реалізовувать. Наберуть нових співробіників з ветеранів, а старих куди? звільнять? так КЗОТ же :) Чи старих відправлять у відрядження за УБД, а хто в цей час працювать буде? зелені ідіоти.
sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728938 вiд 2025-08-22 11:34:05Директорка національної розвідки США Тулсі Габбард підписала меморандум, яким заборонила американським розвідслужбам ділитися інформацією про мирні переговори між Росією та Україною з партнерами по альянсу «П'ять очей» - Великобританією, Канадою, Австралією та Новою Зеландією. Про це повідомило CBS News із посиланням на неназвані джерела в розвідці США. https://p.dw.com/p/4zLmT?maca=uk-Twitter-sharing
sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728937 вiд 2025-08-22 11:30:25з приводу атак на хуйло-нпз вже ж була хвиля атак на нпз, навіть іноземні медіа писали що 13% потужностей було знищено (десь рік+ назад) … і нічого особливо не відбулось в хуйлостані. хіба що заборонили експорт бенз-дизелю (типу перед посівною, якщо не помиляюсь) … а зараз пишуть що ті самі 13% потужностей знищено, але вже є фотки з чергами за пальним… подивимось. про «учечу» вже писали що її знищили, хоча через пару днів орбан-фіцо підхуйловники бодро рапортували що нафта по дружбі до них знову поступає… там же не потрібно забувати що труба на словаччину-мад'ярщину проходить і через білоруський нпз… так що лукашеску теж без нафти… але воно мовчить поки що… видно зайнятий підписаннім ордерів на звільнення 1300 політ в'язнів, про які трамп писав… чи він спочатку нових 1300 наловить, щоб старих відпустити?
sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728936 вiд 2025-08-22 11:21:06єрмак готується до виборів -------- Сьогодні я запропонував Президенту України реформувати ОП. Ідея в тому, щоб суттєву кількість працівників Офісу складали військовослужбовці з підтвердженим бойовим досвідом повномасштабної війни або ветеранами бойових дій. Мова про працівників усіх рівнів. У всіх департаментах без винятку. Володимир Зеленський підтримав цю ідею. Це справедливо. Бо саме ці люди - мірило честі, моралі й відданості Україні.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728935 вiд 2025-08-22 11:19:15olma № 1728934 ну якшо мюнхенський Левенброй і Оболонь, то порівняння не на користь останнього :) а якшо чернігівського розливу, то тоді все одно, краще вже справжнього Чернігівського :) Але в самом Мюнхені понятно шо ніхто той Левенброй пить не буде, бо там поруч є Августінер, чи ще купа якогось Дюнкеля
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728934 вiд 2025-08-22 10:21:23Якщо вибирати між Льовенброй і Оболонь Преміум Екстра Брю я би вибрав Оболонь.
Orest Dniprovskiy (Київ ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728933 вiд 2025-08-22 08:59:21Зірка «Челсі» та збірної Англії Коул Палмер вступив у судову тяганину з французьким виноробним господарством «Шато Палмер» щодо реєстрації свого імені як торгової марки. Як повідомляється, Палмер хотів зареєструвати свій знаменитий «холодний» жест після голу під назвою «Cold Palmer», але заявка англійського футболіста зараз оскаржується виноробнею з Бордо, Франція. Детальніше на ua. tribuna. com: https://ua.tribuna.com/uk/football/blogs/3145056-frantsuzkyy-vynorobnyk-vstupaye-u-sudovu-superechku-za-torhovu/?utm_source=copy