Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728932 вiд 2025-08-22 07:59:09Це ж хто у нас такий благодійник, цікаво:------------------------«В Україні відомого американського бізнесмена, філантропа українського походження підозрюють у в організації схеми розкрадання природного газу угорської компанії-постачальника майже на 5 млн євро. Про це у четвер, 21 серпня, повідомили в Офісі генпрокурора».
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728931 вiд 2025-08-22 04:59:11Vichny Многая літа! Спізнився із привітаннями на кілька годин, вибачай. Наснаги й перемоги. Смерть кацапам. ? si=E8WQZQ2uWflP9Zs7
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728930 вiд 2025-08-22 04:36:45Якщо що, то Льовенброй - цілком окей, пити можна. Не робіть із пива культу. На моїй шкалі - десь 7 за 10-бальною системою. Як не дивно, пив його вчора з видом на море. Пішло добре.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728929 вiд 2025-08-22 02:08:44І це є гаслом угорсткої революції 1956-го, про яку забув орбан і сосе хуї у кацапів, не за просто так, звісню Там компромата у гебні на хуєсоса багато, так думаю
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728928 вiд 2025-08-22 02:07:00Точняк
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728927 вiд 2025-08-22 01:46:50Vichny № 1728926 А шо то: «Ruszkik haza!»: Russians go home?
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728926 вiд 2025-08-22 01:42:39OlegSh № 1728924 Там він ще гарно трольнув орбанів, бо хуйарти розорялися нещодавно, стосовно «Ruszkik» - даоі не пам'ятаю
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728925 вiд 2025-08-22 01:41:19LAZY № 1728923 Та хуйар, енджой, і все таке. Але не кажи шо ото масове - саме заєбісте пиво у світі. У нас свобода - будь-хто може пити будь-яку хуйню. І це добре.
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728924 вiд 2025-08-22 01:24:13Мадярам від Мадяра подарунок: У ніч на 22 серпня дрони-камікадзе 14 полку Сил безпілотних систем Збройних сил України атакували нафтоперекачувальну станцію «Дружба» в місті Унеча Брянської області Росії. Джерело: командувач Сил безпілотних систем ЗСУ Роберт Бровді («Мадяр») в Telegram
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728923 вiд 2025-08-22 01:21:49Корону нє, а так ваще да. А чьто?
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728922 вiд 2025-08-22 01:19:09LAZY № 1728921 А ти напевно пиво корона любиш хуячити і всяке таке «свєєтлоє», так?
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728921 вiд 2025-08-22 01:03:16olma № 1728919 вiд 2025-08-22 00:33:26 Якщо хтось любить і розуміється на пиві, то він цей індивід дуже малоймовірно похвалить марку пива, яка стала глобальною і розливається за ліцензією де тільки можна. … Це не «любить і розуміється на пиві», це просто пихатий вузьколобий сноб-довбойоб.
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728920 вiд 2025-08-22 00:58:38З одного боку як кажуть бразильці: смак, як і анус - у кожного свій. З іншого боку інбев зруйнували хуґарден і більшість придбаних пив урізанням бюджету - знов таки бразильський менеджмент стиль «just enough is good enough». Вже зробили з льовенброй піссвассер?
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728919 вiд 2025-08-22 00:33:26Якщо хтось любить і розуміється на пиві, то він цей індивід дуже малоймовірно похвалить марку пива, яка стала глобальною і розливається за ліцензією де тільки можна.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728918 вiд 2025-08-22 00:28:19yagshamash № 1728917 ---- Схоже так і є. Бо самі мюнхенці вже давненько тому забили болта на цю марку. Маю знайомого мюнхенця Бенедикта. Вивчив укр. мову. зробив PhD з історії України. Так коли я казав Льовенброй - він казав та то не пиво, то Льовенпіссе.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728917 вiд 2025-08-22 00:21:02Olma, Видно, рекламу з англійської перекладали. У Британії кажуть Льовенбрау.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728916 вiд 2025-08-22 00:20:29olma № 1728910 Зараз прийде Фоззі і знов скаже шо польська музика - хкйня, не то що (самоцензура)
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728915 вiд 2025-08-22 00:17:51Ой-вей…
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728914 вiд 2025-08-22 00:07:11Як впав рівень компетенції. Зараз побачив рекламу пива Löwenbräu на укр. ТБ. Мюнхенська марка пива, належить глобальній пивній корпорації Ангойзер-Буш-Інбев. (Чернігівське). Так от диктор в рекламі замітсть нормально по німецьку сказати Льовенброй - каже Льовенбрау. Ну там жеж умляути стоять! Піздец.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728913 вiд 2025-08-21 23:49:45Pryvyd Zamku № 1728911 --- +100 за постановку питання.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728912 вiд 2025-08-21 23:48:25непоганий доробок від 2+2. Хто не бачив. ПРЕМ'ЄРА! ШОКУЮЧИЙ фільм про футбольних фанів, які стали воїнами! Телеканал 2+2
Pryvyd Zamku [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728911 вiд 2025-08-21 23:47:02Наприклад Лобановський до Динамо ПʼЯТЬ років тренував Дніпро. Почав з перволігового. Ну а СаШо має менше ДВОХ років самостійної тренерської карʼєри. Питання не до СаШо, а до того, хто недосвідченого спеціаліста, взагалі без досвіду самостійної роботи навіть на молодіжному рівні, поставив на Динамо.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728910 вiд 2025-08-21 23:41:54Orest Dniprovskiy (Київ) № 1728909 --- Ну Казіка не тільки Vichny, але і я шаную. &list=RDALP2ZFypnHY&start_radio=1 Іду прямо. Не беру полонених. Про відношення до гіпокризії політики і політиків.
Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728909 вiд 2025-08-21 23:33:03А Vichny включив
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728908 вiд 2025-08-21 23:26:55Після футболу на 2+2 поставили французький екшн фільм Le Marginal - Поза законом Outsider. з Ж-П. Бельмондо, саундтрек Енніо Морріконе Чьотке кіно. По багатому зроблене.
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728907 вiд 2025-08-21 23:16:37Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1728898 Чемпіонат України за часів Лобановського був дуже сильнішим?
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728906 вiд 2025-08-21 23:16:16в принціпі, особливо нічого іншого і не очікувалось, але все одно неприємно. В групі шо в ЛЕ шо в ЛК будуть усі такі як оце Маккабі і сильніше. Перспективи такі собі. До Динамо взагалі то особливо питань нема, всі ті ж граблі, шо останні 2 чи більше років. Питання в мене лише одне лишилось: шо на тренерській лавці робе перекладач з румунської? :)
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728905 вiд 2025-08-21 23:14:28Заміни зламали гру більше ніж вилучення.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728904 вiд 2025-08-21 23:11:48Не виходить ніхуя у СаШо поки що. Занадто всі повірили в себе після чемпіонства. У самого Шахтара виграли!
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728903 вiд 2025-08-21 23:05:57Valeriy № 1728901 ----- Якщо взяти більший період часу, 30 років, то дощ реально ускладнював гру для ДК і України, зокрема в матчах проти команд з більш технічним набором гравців. Чисто по пам'яті. Статистики не маю.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728902 вiд 2025-08-21 23:01:13Виглядає так, що сцикливими замінами після вилучення СаШо навпаки зламав гру у захисті.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728901 вiд 2025-08-21 22:59:21Я боюсь зливи або затяжного дощу в матчах ДК та збірної … То зрізка Ярмоленка головою в власні ворота, то вилучення, як сьогодні.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728900 вiд 2025-08-21 22:59:03Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1728898 Всe впирaється в рiвeнь трeнeрa. Нaвiть з гiмнa мoжнa злiпити бoйoву кoмaнду.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728899 вiд 2025-08-21 22:54:53 Усик нe дoпoмiг Пoлiссю… a трeбa булo хук спрaвa… Мaкaбкa прoстo глумиться з Динaмo…
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728898 вiд 2025-08-21 22:51:49Зрештою все впирається у рівень нинішнього ЧУ, де шапаренки з бражками відіграють роль звьозд. А виходять у Європу - і тут їх змішують з гівном.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728897 вiд 2025-08-21 22:50:57Бражко не може на 5 метрів пас віддати - двічи. Оце так Шовковський підсилив захист.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728896 вiд 2025-08-21 22:47:12Проблема в захисті відома. А нападники які не можуть зупинити м'яч, дати передачу точну? Контратаки є.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728895 вiд 2025-08-21 22:46:49Лейкер почав щось розказувати, як команди виграють в меншості.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728894 вiд 2025-08-21 22:44:54olma № 1728889 В сарказм ти не дуже вмієш, нє льсті сєбє. Для сарказму треба бути трішки більш злою людиною.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728893 вiд 2025-08-21 22:44:22с трьома ЦЗ провалюем центр захисту