🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 553.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728932 вiд 2025-08-22 07:59:09

Це ж хто у нас такий благодійник, цікаво:
------------------------
«В Україні відомого американського бізнесмена, філантропа українського походження підозрюють у в організації схеми розкрадання природного газу угорської компанії-постачальника майже на 5 млн євро. Про це у четвер, 21 серпня, повідомили в Офісі генпрокурора».

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728931 вiд 2025-08-22 04:59:11

Vichny Многая літа! Спізнився із привітаннями на кілька годин, вибачай. Наснаги й перемоги. Смерть кацапам.

? si=E8WQZQ2uWflP9Zs7

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728930 вiд 2025-08-22 04:36:45

Якщо що, то Льовенброй - цілком окей, пити можна. Не робіть із пива культу. На моїй шкалі - десь 7 за 10-бальною системою. Як не дивно, пив його вчора з видом на море. Пішло добре.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728929 вiд 2025-08-22 02:08:44

І це є гаслом угорсткої революції 1956-го, про яку забув орбан і сосе хуї у кацапів, не за просто так, звісню
Там компромата у гебні на хуєсоса багато, так думаю

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728928 вiд 2025-08-22 02:07:00

Точняк

OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728927 вiд 2025-08-22 01:46:50

Vichny
№ 1728926

А шо то: «Ruszkik haza!»: Russians go home?

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728926 вiд 2025-08-22 01:42:39

OlegSh
№ 1728924

Там він ще гарно трольнув орбанів, бо хуйарти розорялися нещодавно, стосовно «Ruszkik» - даоі не пам'ятаю

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728925 вiд 2025-08-22 01:41:19

LAZY
№ 1728923

Та хуйар, енджой, і все таке.
Але не кажи шо ото масове - саме заєбісте пиво у світі.
У нас свобода - будь-хто може пити будь-яку хуйню.
І це добре.

OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728924 вiд 2025-08-22 01:24:13

Мадярам від Мадяра подарунок:

У ніч на 22 серпня дрони-камікадзе 14 полку Сил безпілотних систем Збройних сил України атакували нафтоперекачувальну станцію «Дружба» в місті Унеча Брянської області Росії.

Джерело: командувач Сил безпілотних систем ЗСУ Роберт Бровді («Мадяр») в Telegram

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728923 вiд 2025-08-22 01:21:49

Корону нє, а так ваще да.

А чьто?

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728922 вiд 2025-08-22 01:19:09

LAZY
№ 1728921

А ти напевно пиво корона любиш хуячити і всяке таке «свєєтлоє», так?

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728921 вiд 2025-08-22 01:03:16

olma
№ 1728919 вiд 2025-08-22 00:33:26

Якщо хтось любить і розуміється на пиві, то він цей індивід дуже малоймовірно похвалить марку пива, яка стала глобальною і розливається за ліцензією де тільки можна.

Це не «любить і розуміється на пиві», це просто пихатий вузьколобий сноб-довбойоб.

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728920 вiд 2025-08-22 00:58:38

З одного боку як кажуть бразильці: смак, як і анус - у кожного свій. З іншого боку інбев зруйнували хуґарден і більшість придбаних пив урізанням бюджету - знов таки бразильський менеджмент стиль «just enough is good enough». Вже зробили з льовенброй піссвассер?

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728919 вiд 2025-08-22 00:33:26

Якщо хтось любить і розуміється на пиві, то він цей індивід дуже малоймовірно похвалить марку пива, яка стала глобальною і розливається за ліцензією де тільки можна.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728918 вiд 2025-08-22 00:28:19

yagshamash
№ 1728917
----
Схоже так і є. Бо самі мюнхенці вже давненько тому забили болта на цю марку.
Маю знайомого мюнхенця Бенедикта. Вивчив укр. мову. зробив PhD з історії України. Так коли я казав Льовенброй - він казав та то не пиво, то Льовенпіссе.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728917 вiд 2025-08-22 00:21:02

Olma,

Видно, рекламу з англійської перекладали. У Британії кажуть Льовенбрау.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728916 вiд 2025-08-22 00:20:29

olma
№ 1728910

Зараз прийде Фоззі і знов скаже шо польська музика - хкйня, не то що (самоцензура)

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728915 вiд 2025-08-22 00:17:51

Ой-вей…

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728914 вiд 2025-08-22 00:07:11

Як впав рівень компетенції. Зараз побачив рекламу пива Löwenbräu на укр. ТБ. Мюнхенська марка пива, належить глобальній пивній корпорації Ангойзер-Буш-Інбев. (Чернігівське).

Так от диктор в рекламі замітсть нормально по німецьку сказати Льовенброй - каже Льовенбрау. Ну там жеж умляути стоять! Піздец.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728913 вiд 2025-08-21 23:49:45

Pryvyd Zamku
№ 1728911
---
+100 за постановку питання.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728912 вiд 2025-08-21 23:48:25

непоганий доробок від 2+2. Хто не бачив.

ПРЕМ'ЄРА! ШОКУЮЧИЙ фільм про футбольних фанів, які стали воїнами!

Телеканал 2+2



Pryvyd Zamku [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728911 вiд 2025-08-21 23:47:02

Наприклад Лобановський до Динамо ПʼЯТЬ років тренував Дніпро. Почав з перволігового. Ну а СаШо має менше ДВОХ років самостійної тренерської карʼєри. Питання не до СаШо, а до того, хто недосвідченого спеціаліста, взагалі без досвіду самостійної роботи навіть на молодіжному рівні, поставив на Динамо.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728910 вiд 2025-08-21 23:41:54

Orest Dniprovskiy (Київ)
№ 1728909
---
Ну Казіка не тільки Vichny, але і я шаную.

&list=RDALP2ZFypnHY&start_radio=1

Іду прямо. Не беру полонених.

Про відношення до гіпокризії політики і політиків.

Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728909 вiд 2025-08-21 23:33:03

А Vichny включив



olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728908 вiд 2025-08-21 23:26:55

Після футболу на 2+2 поставили французький екшн фільм Le Marginal - Поза законом Outsider.
з Ж-П. Бельмондо, саундтрек Енніо Морріконе
Чьотке кіно. По багатому зроблене.

Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728907 вiд 2025-08-21 23:16:37

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1728898

Чемпіонат України за часів Лобановського був дуже сильнішим?

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728906 вiд 2025-08-21 23:16:16

в принціпі, особливо нічого іншого і не очікувалось, але все одно неприємно. В групі шо в ЛЕ шо в ЛК будуть усі такі як оце Маккабі і сильніше. Перспективи такі собі.
До Динамо взагалі то особливо питань нема, всі ті ж граблі, шо останні 2 чи більше років.
Питання в мене лише одне лишилось: шо на тренерській лавці робе перекладач з румунської? :)

Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728905 вiд 2025-08-21 23:14:28

Заміни зламали гру більше ніж вилучення.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728904 вiд 2025-08-21 23:11:48

Не виходить ніхуя у СаШо поки що.
Занадто всі повірили в себе після чемпіонства.
У самого Шахтара виграли!

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728903 вiд 2025-08-21 23:05:57

Valeriy
№ 1728901
-----
Якщо взяти більший період часу, 30 років, то дощ реально ускладнював гру для ДК і України, зокрема в матчах проти команд з більш технічним набором гравців.
Чисто по пам'яті. Статистики не маю.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728902 вiд 2025-08-21 23:01:13

Виглядає так, що сцикливими замінами після вилучення СаШо навпаки зламав гру у захисті.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728901 вiд 2025-08-21 22:59:21

Я боюсь зливи або затяжного дощу в матчах ДК та збірної …
То зрізка Ярмоленка головою в власні ворота, то вилучення, як сьогодні.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728900 вiд 2025-08-21 22:59:03

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1728898

Всe впирaється в рiвeнь трeнeрa. Нaвiть з гiмнa мoжнa злiпити бoйoву кoмaнду.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728899 вiд 2025-08-21 22:54:53

Усик нe дoпoмiг Пoлiссю… a трeбa булo хук спрaвa…

Мaкaбкa прoстo глумиться з Динaмo…

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728898 вiд 2025-08-21 22:51:49

Зрештою все впирається у рівень нинішнього ЧУ, де шапаренки з бражками відіграють роль звьозд. А виходять у Європу - і тут їх змішують з гівном.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728897 вiд 2025-08-21 22:50:57

Бражко не може на 5 метрів пас віддати - двічи. Оце так Шовковський підсилив захист.

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728896 вiд 2025-08-21 22:47:12

Проблема в захисті відома.
А нападники які не можуть зупинити м'яч, дати передачу точну? Контратаки є.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728895 вiд 2025-08-21 22:46:49

Лейкер почав щось розказувати, як команди виграють в меншості.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728894 вiд 2025-08-21 22:44:54

olma
№ 1728889

В сарказм ти не дуже вмієш, нє льсті сєбє. Для сарказму треба бути трішки більш злою людиною.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728893 вiд 2025-08-21 22:44:22

с трьома ЦЗ провалюем центр захисту


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.