PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728772 вiд 2025-08-20 22:49:25Starik (Україна, Київ) № 1728768 ну, у країнах ЄС я жодного клану/дану/касти не бачив. І у європі в цілому теж.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728771 вiд 2025-08-20 22:47:08№ 1728767 був такий старий радянський фільм «Трембіта» і там персонаж казав: «Пєтя рехнулся на мінах» :)
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728770 вiд 2025-08-20 22:44:42а Трубін молодець
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728769 вiд 2025-08-20 22:44:12шо, paypal клана не існує?
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728768 вiд 2025-08-20 22:43:28PEPSI (Merkury) № 1728764 Та про клани все так. А шо в інших країнах кланів немає? Може не так явно проявляються, але. Який клан зараз головує у США та заробляє на коливаннях біржи?
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728767 вiд 2025-08-20 22:42:04Кайрат, Кайрат, а на воротах там стоїть чел з прізвищем майже Зеленський. Здалеку на спині напис видно нечітко :-)
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728766 вiд 2025-08-20 22:39:18yagshamash, скіки вже на грудь прийняв, старий чекіст? Тільки чесно? Судя по дописах - пляшку червоного, як мінімум всосав. І пайком закусив :-)
sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728765 вiд 2025-08-20 22:37:18казахи ж від отримання незалежності гралі в азійській лізі. а потім в 2002 попросились в уефа… типу там в азії одні «чайніки» що у футбол грати не вміють (можливо інші причини) … зараз, правда, з «рональдами» в основних складах зараз в арабо-лігах - тут вже питання спірне :)
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728764 вiд 2025-08-20 22:36:47Starik (Україна, Київ) № 1728761 окстись :-). Який захід? Я з Казахстаном працюю. Там клановий устрій і середньовіччя тормозить практично всі перспективні проекти. Якщо ти не з того дану - ідеш нахер.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728763 вiд 2025-08-20 22:36:01Вам, панове, до кізякстану. Ви там реалізуєтеся сповна. Нах вам Європа і Захід? Мерщій до кацапораю!
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728762 вiд 2025-08-20 22:28:07Starik (Україна, Київ) № 1728761 не сумніваюсь, хоча як там не володію. Я про географію. 5700 км, он кажуть команда летіла 10 годин до Селтіка. Це ж жопа.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728761 вiд 2025-08-20 22:25:20Voxa (м. Запоріжжя) № 1728760 Казахстан десь більше західна країна, ніж Україна. Тільки хуйлу не кажіть. Звісно там багато херні і зараз, так само як у нас. Але деякі речі реалізовані тому що грошей багато, а людей набагато менше.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728760 вiд 2025-08-20 22:20:58де той Кайрат а де Европа, але ж на, гра..
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728759 вiд 2025-08-20 22:16:19Фенер Бенфіка якось краще, мабуть. Трубін грає
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728758 вiд 2025-08-20 22:13:57Batyj № 1728752 це дійсно епічно, але не усі зрозуміють слово Кайрат :) Від Паміра до Карпат фанат фанату друг і брат.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728757 вiд 2025-08-20 22:08:14Може, по перемозі у війні напишу пріключєнчєскій роман Гавно Гаваруна (кал в зєльоном чімаданчікє). Ех мрії :(
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728756 вiд 2025-08-20 22:02:50Можливо, жовті слід було почати роздавати ще 1991, і не лише у футболі.
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728755 вiд 2025-08-20 22:00:26Сумна коняка вже виступила, що зустріч хуйла з Зе це фантазії трампидла. Може то клон хуйла в Анкориджі щось не то вякнув? :-)
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728754 вiд 2025-08-20 21:59:36Кацапською
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728753 вiд 2025-08-20 21:59:10Футбол Тут було про суддю, що дала жовту картку гравчині за кацапоязик на полі? Вона збила опонентку й почала огризатися кацапкою. Тренер почав возбухати, а вона: тут чемп України ми граємо.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728752 вiд 2025-08-20 21:57:29на Игого начинается Селтик-Кайрат..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728751 вiд 2025-08-20 21:48:34нова лайка з'явилася - чуєш ти, девелопер?
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728750 вiд 2025-08-20 21:41:00З Анкораджу, мабуть, валізку з гавном говоруна назад на луб'янку повезли
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728749 вiд 2025-08-20 21:35:57Або дадуть у Гаазі довічне васілічу, а той розколеться, що він не хуйло. Сміху буде.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728748 вiд 2025-08-20 21:33:14Російські військовослужбовці 83-ї бригади стріляли в себе, щоб отримати компенсацію за поранення. За даними російського розслідування, понад 30 військовослужбовців 83-ї бригади незаконно отримали понад 200 мільйонів рублів (2,5 мільйона доларів США). За отримані поранення (самоскалічення) деяких також нагородили орденом «За мужність» та медаллю «За відвагу». У схемі брав участь і сам командир бригади. Special Kherson Cat??? @bayraktar_1love ------ Але те, що русня провела розслідування, значить грошей вже не так багато.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728747 вiд 2025-08-20 21:32:43Perfect Stranger Вони санкції ввели проти членів МУС. Що це як не руйнація?
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728746 вiд 2025-08-20 21:27:04Enot № 1728742 СШA нiкoли нe рaтифiкувaли МУС, тoму нiякoї руйнaцiї…
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728745 вiд 2025-08-20 21:22:36Звідки хуйло знає, чи орбан усе контролює? У монголії тоталітаризм. А що якщо там є якийсь незалежний прокурор, що видасть ордер на арешт? Це тому, власне, Лула і побоявся його приймати.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728744 вiд 2025-08-20 21:21:32Арештовує не глава держави, а судова влада.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728743 вiд 2025-08-20 21:18:28Vichny, я ж не кажу, що орбан заарештує свого корєша. Я кажу, що хуйло засцить туди їхати. Угорщина - не Монголія. Це ЄС і НАТО. Тут хуйлові очко буде стискатися. Тобто воно скаже: нах воно мені ці переживання?
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728742 вiд 2025-08-20 21:13:43США самі руйнують інститути за допомогою яких забезпечується міжнародне право. Тобто вони більше не фактор стабільності в світі, а фактор дестабілізації. Як і русня.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728741 вiд 2025-08-20 20:44:10МУС, ООН, США, Хуйло, Рубіо, інша гниль. Отже, нічого більше не діє. Діє право сили. Нарешті хоч якась ясність. Тепер ясно що робити.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728740 вiд 2025-08-20 20:09:21 olma № 1728737 ну щo тoбi пoяснювaти якщo ти тaких прoстих рeчeй нe рoзумiєш? :) зaдумaйся чoгo Пoльщa I Бaлтiйськi крaїни тaк хoпхуть, бoдaй рoту НAТO в сeбe тримaти…
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728739 вiд 2025-08-20 20:08:27Не завадить ще літачків Ф-16, Міражів трохи передати, які обладнані радарами дальніми, щоб упіздячити русню яка каби скидує. Потім була така ракета антирадарна Харм, яка добре знищує Буки, і взагалі все що має радари.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728738 вiд 2025-08-20 20:04:30Voxa (м. Запоріжжя) № 1728735 Велике дякую!
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728737 вiд 2025-08-20 19:57:58Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net) № 1728733 ----- Війська відправляти в Україну, це глупость придумана Макроном, для своїх внутрішніх цілей. Можна відправити хіба що інструкторів для дальніх учебок. Інструкторів з навчання на техніці. Джорджа Мелоні запропонувала дати Україні гарантії 5=ї статті в НАТО. Тобто доозброїти Україну так, дати далекобійні ракети на Ф-16, більше хороших радарів, більше ППО, більше снарядів і касетників, Дати більше інфи з космоса. А там наші можливо налагодять балістику свою в серію, та оцю Фламінго. І буде паритет повітряних ударах вглибину. А ці війська внутрі України - для чого вони?
sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728736 вiд 2025-08-20 19:51:47Госсекретарь Рубио: Международный уголовный суд (МУС) продолжает игнорировать национальный суверенитет и содействовать правовому преследованию. МУС предпринимает попытки проводить расследования в отношении граждан США и Израиля, а также арестовывать, задерживать и преследовать их в судебном порядке. В ответ на это я ввожу санкции в отношении еще четырех должностных лиц Международного уголовного суда. Мы будем и впредь привлекать к ответственности лиц, виновных в нравственно несостоятельных и юридически необоснованных действиях МУС в отношении граждан США и Израиля. --------- міжнародний уголовний суд, ордер на арешт хуйла, і ставлення штатів до мус
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728735 вiд 2025-08-20 19:45:08"ФК «Динамо» (Київ) придбав права на показ матчу, що пройде в сербському місті Бачка-Топола на TSC Arena, щоб кожен, незалежно від обставин, міг побачити виступ команди в кваліфікації Ліги Європи — безкоштовно та в прямому ефірі. Дивіться на телеканалі 2+2 Крім цього, трансляцію матчу можна подивитися на Київстар ТБ. "
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728734 вiд 2025-08-20 19:36:43Щось я на завтра не бачу де буде трансляція і чи буде взагалі…
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728733 вiд 2025-08-20 18:29:10Польща підтвердила, що не відправлятиме війська в Україну: каже, має інші завдання Пiсля цьoгo нe трeбa пoлякaм жaлiтися, щo їх нe булo в Бiлoму Дoмi…