🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 557.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728772 вiд 2025-08-20 22:49:25

Starik (Україна, Київ)
№ 1728768
ну, у країнах ЄС я жодного клану/дану/касти не бачив.
І у європі в цілому теж.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728771 вiд 2025-08-20 22:47:08

№ 1728767
був такий старий радянський фільм «Трембіта» і там персонаж казав: «Пєтя рехнулся на мінах»
:)

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728770 вiд 2025-08-20 22:44:42

а Трубін молодець

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728769 вiд 2025-08-20 22:44:12

шо, paypal клана не існує?

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728768 вiд 2025-08-20 22:43:28

PEPSI (Merkury)
№ 1728764

Та про клани все так.
А шо в інших країнах кланів немає?
Може не так явно проявляються, але.

Який клан зараз головує у США та заробляє на коливаннях біржи?

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728767 вiд 2025-08-20 22:42:04

Кайрат, Кайрат, а на воротах там стоїть чел з прізвищем майже Зеленський. Здалеку на спині напис видно нечітко :-)

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728766 вiд 2025-08-20 22:39:18

yagshamash, скіки вже на грудь прийняв, старий чекіст?
Тільки чесно? Судя по дописах - пляшку червоного, як мінімум всосав. І пайком закусив
:-)

sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728765 вiд 2025-08-20 22:37:18

казахи ж від отримання незалежності гралі в азійській лізі. а потім в 2002 попросились в уефа… типу там в азії одні «чайніки» що у футбол грати не вміють (можливо інші причини) …
зараз, правда, з «рональдами» в основних складах зараз в арабо-лігах - тут вже питання спірне :)

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728764 вiд 2025-08-20 22:36:47

Starik (Україна, Київ)
№ 1728761
окстись :-). Який захід? Я з Казахстаном працюю. Там клановий устрій і середньовіччя тормозить практично всі перспективні проекти. Якщо ти не з того дану - ідеш нахер.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728763 вiд 2025-08-20 22:36:01

Вам, панове, до кізякстану. Ви там реалізуєтеся сповна. Нах вам Європа і Захід? Мерщій до кацапораю!

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728762 вiд 2025-08-20 22:28:07

Starik (Україна, Київ)
№ 1728761
не сумніваюсь, хоча як там не володію.
Я про географію. 5700 км, он кажуть команда летіла 10 годин до Селтіка. Це ж жопа.

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728761 вiд 2025-08-20 22:25:20

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1728760

Казахстан десь більше західна країна, ніж Україна.
Тільки хуйлу не кажіть.
Звісно там багато херні і зараз, так само як у нас.
Але деякі речі реалізовані тому що грошей багато, а людей набагато менше.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728760 вiд 2025-08-20 22:20:58

де той Кайрат а де Европа, але ж на, гра..

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728759 вiд 2025-08-20 22:16:19

Фенер Бенфіка якось краще, мабуть.
Трубін грає

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728758 вiд 2025-08-20 22:13:57

Batyj
№ 1728752

це дійсно епічно, але не усі зрозуміють слово Кайрат :)

Від Паміра до Карпат фанат фанату друг і брат.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728757 вiд 2025-08-20 22:08:14

Може, по перемозі у війні напишу пріключєнчєскій роман Гавно Гаваруна (кал в зєльоном чімаданчікє). Ех мрії :(

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728756 вiд 2025-08-20 22:02:50

Можливо, жовті слід було почати роздавати ще 1991, і не лише у футболі.

OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728755 вiд 2025-08-20 22:00:26

Сумна коняка вже виступила, що зустріч хуйла з Зе це фантазії трампидла. Може то клон хуйла в Анкориджі щось не то вякнув? :-)

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728754 вiд 2025-08-20 21:59:36

Кацапською

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728753 вiд 2025-08-20 21:59:10

Футбол

Тут було про суддю, що дала жовту картку гравчині за кацапоязик на полі? Вона збила опонентку й почала огризатися кацапкою. Тренер почав возбухати, а вона: тут чемп України ми граємо.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728752 вiд 2025-08-20 21:57:29

на Игого начинается Селтик-Кайрат..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728751 вiд 2025-08-20 21:48:34

нова лайка з'явилася - чуєш ти, девелопер?

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728750 вiд 2025-08-20 21:41:00

З Анкораджу, мабуть, валізку з гавном говоруна назад на луб'янку повезли

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728749 вiд 2025-08-20 21:35:57

Або дадуть у Гаазі довічне васілічу, а той розколеться, що він не хуйло. Сміху буде.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728748 вiд 2025-08-20 21:33:14

Російські військовослужбовці 83-ї бригади стріляли в себе, щоб отримати компенсацію за поранення.

За даними російського розслідування, понад 30 військовослужбовців 83-ї бригади незаконно отримали понад 200 мільйонів рублів (2,5 мільйона доларів США). За отримані поранення (самоскалічення) деяких також нагородили орденом «За мужність» та медаллю «За відвагу». У схемі брав участь і сам командир бригади.

Special Kherson Cat???
@bayraktar_1love
------
Але те, що русня провела розслідування, значить грошей вже не так багато.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728747 вiд 2025-08-20 21:32:43

Perfect Stranger
Вони санкції ввели проти членів МУС. Що це як не руйнація?

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728746 вiд 2025-08-20 21:27:04

Enot
№ 1728742

СШA нiкoли нe рaтифiкувaли МУС, тoму нiякoї руйнaцiї…

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728745 вiд 2025-08-20 21:22:36

Звідки хуйло знає, чи орбан усе контролює? У монголії тоталітаризм. А що якщо там є якийсь незалежний прокурор, що видасть ордер на арешт? Це тому, власне, Лула і побоявся його приймати.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728744 вiд 2025-08-20 21:21:32

Арештовує не глава держави, а судова влада.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728743 вiд 2025-08-20 21:18:28

Vichny, я ж не кажу, що орбан заарештує свого корєша. Я кажу, що хуйло засцить туди їхати. Угорщина - не Монголія. Це ЄС і НАТО. Тут хуйлові очко буде стискатися. Тобто воно скаже: нах воно мені ці переживання?

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728742 вiд 2025-08-20 21:13:43

США самі руйнують інститути за допомогою яких забезпечується міжнародне право. Тобто вони більше не фактор стабільності в світі, а фактор дестабілізації. Як і русня.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728741 вiд 2025-08-20 20:44:10

МУС, ООН, США, Хуйло, Рубіо, інша гниль.

Отже, нічого більше не діє. Діє право сили.

Нарешті хоч якась ясність. Тепер ясно що робити.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728740 вiд 2025-08-20 20:09:21

olma
№ 1728737

ну щo тoбi пoяснювaти якщo ти тaких прoстих рeчeй нe рoзумiєш? :)

зaдумaйся чoгo Пoльщa I Бaлтiйськi крaїни тaк хoпхуть, бoдaй рoту НAТO в сeбe тримaти…

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728739 вiд 2025-08-20 20:08:27

Не завадить ще літачків Ф-16, Міражів трохи передати, які обладнані радарами дальніми, щоб упіздячити русню яка каби скидує.
Потім була така ракета антирадарна Харм, яка добре знищує Буки, і взагалі все що має радари.

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728738 вiд 2025-08-20 20:04:30

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1728735

Велике дякую!

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728737 вiд 2025-08-20 19:57:58

Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net)
№ 1728733
-----
Війська відправляти в Україну, це глупость придумана Макроном, для своїх внутрішніх цілей.

Можна відправити хіба що інструкторів для дальніх учебок. Інструкторів з навчання на техніці.

Джорджа Мелоні запропонувала дати Україні гарантії 5=ї статті в НАТО. Тобто доозброїти Україну так, дати далекобійні ракети на Ф-16, більше хороших радарів, більше ППО, більше снарядів і касетників, Дати більше інфи з космоса.

А там наші можливо налагодять балістику свою в серію, та оцю Фламінго. І буде паритет повітряних ударах вглибину.

А ці війська внутрі України - для чого вони?

sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728736 вiд 2025-08-20 19:51:47

Госсекретарь Рубио: Международный уголовный суд (МУС) продолжает игнорировать национальный суверенитет и содействовать правовому преследованию. МУС предпринимает попытки проводить расследования в отношении граждан США и Израиля, а также арестовывать, задерживать и преследовать их в судебном порядке.

В ответ на это я ввожу санкции в отношении еще четырех должностных лиц Международного уголовного суда.

Мы будем и впредь привлекать к ответственности лиц, виновных в нравственно несостоятельных и юридически необоснованных действиях МУС в отношении граждан США и Израиля.
---------
міжнародний уголовний суд, ордер на арешт хуйла, і ставлення штатів до мус

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728735 вiд 2025-08-20 19:45:08

"ФК «Динамо» (Київ) придбав права на показ матчу, що пройде в сербському місті Бачка-Топола на TSC Arena, щоб кожен, незалежно від обставин, міг побачити виступ команди в кваліфікації Ліги Європи — безкоштовно та в прямому ефірі.
Дивіться на телеканалі 2+2
Крім цього, трансляцію матчу можна подивитися на Київстар ТБ. "

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728734 вiд 2025-08-20 19:36:43

Щось я на завтра не бачу де буде трансляція і чи буде взагалі…

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728733 вiд 2025-08-20 18:29:10

Польща підтвердила, що не відправлятиме війська в Україну: каже, має інші завдання

Пiсля цьoгo нe трeбa пoлякaм жaлiтися, щo їх нe булo в Бiлoму Дoмi…


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.