🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 560.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728652 вiд 2025-08-19 11:27:34

sk (здалеку…)
№ 1728650 вiд 2025-08-19 11:20:00

Вести переговори з ворогом у ворожій країні - на це погоджуватися не слід. Туреччина - вже випробуваний нормальний варіант.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728651 вiд 2025-08-19 11:23:46

Enot
№ 1728649 вiд 2025-08-19 11:18:48
klirik
додам трохи
на німеччину після 1ї світової були накладені великі репарації та обмеження. тому вони не мали (відносно) потужного військового впк
а от з приєднанням чехії - отримали, плюс, начеб-то в тій частині чехії була лінія укріп районів, яка на шару дісталась німцям
зараз схоже на «віддайте нам слов'янськ краматорськ», тому що ми за три роки туди навіть не дійшли… але трампу розказали що легко візьмемо…
а далі вже відкрита дорога на дніпро…

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728650 вiд 2025-08-19 11:20:00

Хоча Кремль публічно не оголосив про свою згоду, високопосадовець американської адміністрації зазначив, що зустріч Путіна та Зеленського може відбутися в Угорщині.
--------
може відкрити небо, нехай хуйло через україну пролетить?

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728649 вiд 2025-08-19 11:18:48

klirik
Питання не в тому чинили чи не чинили опір, питання в тому що питання приєднання Чехії до Німеччини мало стратегічне значення, принципове значення. Тому що серед іншого там був дуже розвинутий ВПК ще з часів Австро-Угорщини. Тому Німеччині було дуже важливо приєднати Чехію. Що вона і зробила в два прийоми.
Фінляндія не мала стратегічного значення для СРСР, тому офіційний нейтральний статус при радянському контролі цілком його задовольнив. Бо якщо встановлювати в Фінляндії комуністичний режим, це означає, що лінія фронту між СРСР та НАТО продовжується на тисячу кілометрів, Швеція вступить в НАТО. Тобто у Фінляндії треба буде тримати великий військовий контингент і охороняти величезний кордон у тамтешній тайзі. СРСР вирішив що буде краще якщо Фінляндія і Швеція будуть нейтральними буферними державами і тоді не треба буде витрачатися на контроль за ворожим кордоном в країні яка не має стратегічного значення у протистоянні з НАТО.
Україна має величезне стратегічне значення в протистоянні Росії і Заходу. Хто контролює Україну, той контролює Східну Європу. Плюс ресурси, плюс промисловість і ВПК. Україна так само важлива для Путіна як Чехія для Гітлера.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728648 вiд 2025-08-19 10:59:47

по фінам «цікавий» факт. коли в 44му підписали московське перемир'я, фіни зобов'язались поставляти свої війська проти німців. тобто ще вчора созники з німцями, а сьогодні - вже проти них…
до речі, ота блокада лєнінграда була також частково фінськими військами, тому що у гітлера всі ресурси були кинуті на південь, сталінград і далі до каспію. щоб мати азербайджанську нафту, та перерізати основний шлях ленд-лізу через іран…

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728647 вiд 2025-08-19 10:27:05

Enot
№ 1728644

Схуялі нас можно порівнювати з чехами, якщо вони не чинили військового опору?

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728646 вiд 2025-08-19 10:20:54

Всі такі знавці з історії Фінляндії.
Одну книжку видано в Україні

Історія Фінляндії. Лінії, структури, переломні моменти
Генрік Мейнандер, 2009 р.

Але варто видати українською (щоб було надруковане) пару книжок з історії незалежості Фінляндії, з 1918-2023. Століття Фінляндії.

увести в шкільну програму. Швецію синьо-жовту теж варто видавати більше, щоб друком виходило авторських досліджень і інтерпретації. Поки ШІ все нах-й по своєму щось не переписало в один текст, як йому нравицця. Треба видавати друком авторські дослідження укр. мовою..

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728645 вiд 2025-08-19 10:19:13

❗Зеленський не відкидав обмін територіями під час переговорів з Трампом, — WSJ

Він назвав це складним через переселення людей та конституційну заборону України на віддачу землі, але сказав, що може розглянути «пропорційні обміни»

Зєля трохи вчиться грати у кгбшні ігри хуйла.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728644 вiд 2025-08-19 09:51:50

Україну слід порівнювати з Чехословаччиною 1938 року, а не з післявоєнною Фінляндією

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728643 вiд 2025-08-19 09:44:22

"Договор подтверждал территориальные положения Московского перемирия 1944 года, восстановившего территориальные приобретения СССР в рамках Московского мирного договора от 12 марта 1940 года (значительная часть южной Карелии с городами Выборг и Сортавала) и, кроме того, включившего в состав Советского Союза область Петсамо (Печенга), а также установленную Московским перемирием замену советской аренды полуострова Ханко на 30-летнюю аренду Советским Союзом территории и водных пространств для создания военно-морской базы в районе Порккала-Удд на условиях выплаты СССР 5 миллионов финских марок в год. Сохранялась демилитаризация Аландских островов «в соответствии с существующим в настоящее время положением».
Договор предусматривал ограничение численности и состава вооружённых сил Финляндии, а также запрет иметь ядерное оружие, подводные лодки, самолёты-бомбардировщики и некоторые другие виды вооружений. "

Ну тобто всі ті самі хотелки що зараз хуйло виманає від нас

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728642 вiд 2025-08-19 09:43:39

sk (здалеку…)
№ 1728639 вiд 2025-08-19 09:33:25
Швеція 300 років була нейтральною країною. А Фінляндія була залежною від СРСР. Їм дозволили вибирати собі президента, але кандидатури в Москві затверджували. У Фінляндії не було зовнішньої політики, але внутрішню політику фінам лишили і не стали вводити Фінляндію у Варшавський договір, тому що інакше Швеція б вступила до НАТО що СРСР вважав невигідним для себе.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728641 вiд 2025-08-19 09:41:10

трамп як мала дитина…
мама поцьомкала, подарувала канхфєтку, ура-ура, люблю маму. «тьотя» зробила те сама, ура-ура, вже люблю «тьотю», маму не люблю…
перед останньою зустріччю рубіо давав і-вью. і сказав що євро-країни уговорили їх зустрітись з хуйлом, а також уговорюють штати бути посередником щоб закінчити війниу. тому штати - просто медіатор. не наїжджайте на трампа за цілування в дьосна з хуйлом.
задача медіатора - слухати, бути посередником, наближати сторони підписання угоди…
думаю що до слів рубіо потрібно більше прислухатись. він щось останнім часом мало в ефірі
ну і до речі. вітькофф пропадав з ефіру десь на місяць. і тут він з'являється як нова супер-стар. ахуєнно домовилось з хуйлом, ахуйєнно наблизило позиції… ну таке собі…

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728640 вiд 2025-08-19 09:40:12

sk (здалеку…)
№ 1728639

У кацапів була військова база на фінському узбережжі, недалеко від Хельсінки. В 60х вони її полишили. Причини не знаю. Фінам було заборонено купляти військову техніку, чисельність військ була обмежена. Тільки в середини 90х цей пункт було анульовано. В зовнішній политиці фіни або були на боці совка або тримались нейтральної позиції

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728639 вiд 2025-08-19 09:33:25

Enot
№ 1728633
ну фіни, все-таки, не були схожими на країни східного блоку. принаймні самі обирали собі президентів. військових баз не було… хз в якому статусі там була партія коммі…
до речі, багато пишуть про фінляндізацію, а от шведи також не були в нато до останнього. з ними що? в принципі вони й самі після походів карла 12го вирішили «будувати соціалізм» в у своїй країні і постійно були нейтральними… хоча, можливо, теж якийсь контекст є…

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728638 вiд 2025-08-19 09:30:11

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1728637 вiд 2025-08-19 09:26:18
Україна мала такі само відносини з кацапнею. Вона транспортувала російський газ та нафту, а виручку ділили зацікавлені сторони, що і прив'язувало Україну до Росії ще міцніше.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728637 вiд 2025-08-19 09:26:18

Enot
№ 1728633 вiд 2025-08-19 07:25:32

Фінляндія мала симбіотичні відносини із брудним совячим ведмедем. Ведмідь утримувався від того, щоб її з'їсти та постачав різну потрібну сировину, а Фінляндія продавала ведмедеві різні готові вироби - зокрема папір, бо той папір, який ведмідь виробляв сам, не годився навіть для підтирання його ведмежої жопи.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728636 вiд 2025-08-19 09:18:05

Допомогу не скасовували, але й не поновлювали. Допомогу від США Україна отримує за рахунок грошей, що були виділені ще при Байдені. А зараз Україні допомагатимуть країни ЄС, які куплятимуть зброю у США.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728635 вiд 2025-08-19 09:14:46

Всі вже зрозуміли, що трампидлу треба якомога більше лестити. Лестощі - це як свічка для його старої геморойної жопи ;)

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728634 вiд 2025-08-19 07:59:49

Отже, забалаболілі Трампа, наче допомогу не скасовує.
Все інше не має значення

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728633 вiд 2025-08-19 07:25:32

Фінляндія 80 років смоктала кацапам хуй. Вона тотально залежала від русні, єдино що кацапи дозволили - зберегти конституційний строй. Україна була Фінляндією до 2014 року, вона теж смоктала кацапам хуй, і була тотально залежною від русні. Але це сильно допомогло Україні?

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728632 вiд 2025-08-19 04:48:10

Зеленський: Питання територій ми залишимо між мною і Путіним

плaнує упиздячити йoгo?

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728631 вiд 2025-08-19 04:08:53

Vichny
№ 1728615

цe ти тaк тлумaчиш. A Фiн прoстo кaжe, щo вoни були в вaжкiй ситуaцiї, мoжливo нaвiть гiршiй - 3.7 млн прoти 170 млн, aлe знaйшли шлях як прoтистoяти i вийти з тoгo…

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728630 вiд 2025-08-19 03:32:13

Зюзя все правильно робить у дуже важкій ситуації. Буде видно, але Європа перш за все не зацікавлена у зміні правил встановлених у Гельсінкі.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728629 вiд 2025-08-19 02:32:49

а зараз Портніков на еспресо розповість, що там було.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728628 вiд 2025-08-19 02:08:17



PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728627 вiд 2025-08-19 01:37:45

якщо підпишуть якусь бумажку, то нею можна підтертись.

Вірю лише у розміщення ядерки в Україні і зброї всіх калібрів без обмежень. Для самозахисту.

sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728626 вiд 2025-08-19 00:00:38

BILD reports that Trump allegedly interrupted talks with European leaders to call Putin. The negotiations are expected to resume afterward.
-------
можна лягати спати…

sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728625 вiд 2025-08-18 23:47:25

не включав снн 100 років, доки трамп не полетів зустрічати хуйла на аляску…
і тут реклама для Лейзі
EBGLYSS is a prescription medicine used to treat adults and children 12 years of age and older who weigh at least 88 pounds (40kg) with moderate-to-severe
----
ти по-моєму про екзему питав. рекламують на снн…

sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728624 вiд 2025-08-18 23:43:59

мараєв в історії без міфів (якщо не помиляюсь), розказував і про першу (39) і про другу (44) року війни ссср - фінлядція. дуже багато контексту навколо подій…
кому цікаво - можете послухати
в принципі після 2ї світової можна сазати що й австрія стала нейтральною
майже всі країни змінили кордони
а країни східної європи попали «в зону впливу» ссср
де вони могли танками їздити вільно…
полякам повезло що коли у них почалося, совок розвалювався, були проблеми в афгані…
дехто з поляків каже що ярузельский розумно поступив, клявся що сам розрулить ситуацію без допомоги ссср…

але після хельсінського акту, де всі підписались під непорушністю кордонів… можна підтиратись, як і будапешстським меморандумом
от зараз просто цікаво як будуть виглядати секьюріті гарантії?
тут на снн болтон всім популярно розказав що навіть 5та стаття нато - повна хуй-ня. так написано що якщо хтось «не зможе» - то «не зможе» … ми й так тут про це вже проговорювали декілька разів

sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728623 вiд 2025-08-18 23:37:03

то були перші олімпійські ігри куди представників із совка відпустили
з лєнінграда можна було підвезти

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728622 вiд 2025-08-18 23:32:57

Заключний акт НБСЄ в Хельсінкі.

Заключний етап Наради з безпеки і співробіт­ництва в Європі відбувся 30 липня — 1 серпня 1975 р. в Гельсінкі.

Стрижень Заключного Акта становила «Декларація принципів, якими держави-учасниці керуватимуться у взаємних відносинах». Були закріплені такі принципи:

Суверенна рівність, поважання прав, притаманних суверенітету. Наголошувалося, що йдеться про поважання всіх прав, притаманних суверенітетові. В Декларації було зафіксовано поважання права держав «вільно вибирати й розвивати свої політичні, со­ціальні, економічні та культурні системи, а також право встановлювати свої закони та адміністративні правила».

Незастосування сили або погрози силою.

Непорушність кордонів. Держави—учасниці НБСЄ визнали непорушними кордони одна одної, так само як і Кордони усіх держав у Європі, і зобов'язалися утри­муватися від будь-яких зазіхань на ці кордони як на мо­мент підписання Заключного Акта, так і в майбутньому. Принцип непорушності кордонів було вперше в історії міжнародних відносин зафіксовано на багатосто­ронній основі

Територіальна цілісність держав.

Мирне врегулювання суперечок.
---------------

Фінляндія є батьківщиною Гельсинського Заключного Акта 1975 року.

А Хуйло взяв і розтоптав, підтерся. Хоча СССР взялося поважати ці принципи щодо Європи.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728621 вiд 2025-08-18 23:09:27

Економіка була цілком пристойна. За 1950-ті роки даних ге знайшов, а у 1960 р. подушний ВВП у Фінляндії складав $1 191,86. Для порівняння, у Німеччині - $1 162,12, у Франції - $1 302,53.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728620 вiд 2025-08-18 22:59:25

в 1952 році і Хельсінкі пройшли Олімпійскі ігри

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728619 вiд 2025-08-18 22:52:13

Та яка там в Фінляндії була економіка в 50х, ну камон

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728618 вiд 2025-08-18 22:49:08

Vichny
№ 1728615
на це ж натякає, шо усі лідери говорили про гарантії безпеки для нас

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728617 вiд 2025-08-18 22:48:59

З приводу цієї ловушки Хуйла в яку потрапив пиздуватий престарєлий клоун Трамп, і затягнув нас в цю ігру, де хуйло грає в шахи білими фігурами, і де пішак Хуйло завдяки Трампу став ферзем) так от - дуже класний, виважений текст на цю тема видала Лана Зеркаль. Lana Zerkal на ФБ.

https://www.facebook.com/share/p/16B5drTQMV/

Рекомендую проглянути. Видно, що Лана шарить у своїй справі.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728616 вiд 2025-08-18 22:47:52

Країна, яка тривалий час не буде спроможна існувати без зовнішньої допомоги, вже за визначенням не може бути нейтральною. Фінляндія свого часу вийшла з війни без значних руйнувань і шкоди для економіки, порівняно до багатьох інших країн тогочасної Європи.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728615 вiд 2025-08-18 22:38:38

Фін чітко натякає, що території довелеться втратити і мати «нейтральність» багато десятиріч.
Схоже, такий план і для нас готують: /
І якщо Фінляндія через 80 років таки доєдналась до НАТО, то території колишні свої вони вже ніколи не отримають, навіть якщо рашка розвалиться.
То ж саме світить і нам…

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728614 вiд 2025-08-18 22:38:00

Але ж на це славосліуяуя мабуть іде дофуя часу. Слід було від початку домовитися, що трампидло - тривимірне, надзвукове, космічне, має надвисоку роздільну здатність і пердить фіалками.

sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728613 вiд 2025-08-18 22:32:28

ну там крім набору базових слів присвячених величності трампа, мерц перший згадав що потрібно надавити на хуйлостан і перший крок - це сізфайр
на що трамп одразу сказав що ваші сізфайр - хуй-ня
він багато про це на пресусі з зе казав
типу я закінчив 6 войен без усяких сізфайерів. хуйяк-хуйяк - і все. піс-діл!
тому потрібно чекати що за закритими дверима буде
фінн згадав що у 44му вони знайшли шлях закінчити війну з ссср… ну… там контекст був зовсім іншим, але хз. ми всередині цього замісу…


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.