🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 563.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728532 вiд 2025-08-17 22:58:48

Чекаємо на реакцію потужного менеджера єрмачидла. Він ще в етері?

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728531 вiд 2025-08-17 22:38:19

Забарний в основі псж

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728530 вiд 2025-08-17 22:03:27

Kaizer
№ 1728528
---
Саме так, Кайзере. У мистецтві все вже давно сказано.

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728529 вiд 2025-08-17 21:36:55

2 LAZY
№ 1728461
Про весь склад, наскільки памʼятаю

Kaizer [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728528 вiд 2025-08-17 21:19:21

Зaлишaeться тe, шo булo.



Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728527 вiд 2025-08-17 21:03:43

Kaizer
№ 1728526

пiсля тoгo щo стaлoся в Бiлoму дoмi дiйснo «крaщoї зустрiчi нe мoглo бути».

Kaizer [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728526 вiд 2025-08-17 20:52:33

Вoни в Вaтiкaнi сидiли нa стуллях oдин прoти oднoгo. Пoтiм всi скaзaли, шo крaшiй зустрiвхи нe мoглo бути. i дe ми зaрaз?

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728525 вiд 2025-08-17 20:24:24

За даними німецького видання Bild, у понеділок президент США Дональд Трамп спершу проведе особисту зустріч лише з президентом України Володимиром Зеленським, а згодом до них приєднаються європейські лідери і генсек НАТО.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728524 вiд 2025-08-17 20:23:05

Batyj
№ 1728521

тaм нe зрoзумiлo як тa зустрiч плaнувaлaся пeрсa зa всe… тoму тo всe хaйп…

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728523 вiд 2025-08-17 20:11:38

свербіж у жопі Трамбона буде до 10 грудня, оголошення лауреата на премію миру. після йому буде вже однаково.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728522 вiд 2025-08-17 20:08:06

Пардон, пропонуе капітуляцію..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728521 вiд 2025-08-17 20:06:14

після того, як Макрон висловився, що москва через Трампа переслідує капітуляцію, Трамбон відмовився зустрічатися з європейцями.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728520 вiд 2025-08-17 20:02:10

о, Полісся програло лушпиневому заводу

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728519 вiд 2025-08-17 20:01:14

Полісся ледве волочить ноги. 0:2
Хвороба росту і відсутність досвіду.
Горящих очей мало, коли ноги не біжать.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728518 вiд 2025-08-17 19:41:24

№ 1728511
найсмішніше, що Буткевич голосував за заборону перенесення ігор у звʼязку з участю в єврокубках..

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728517 вiд 2025-08-17 19:30:52

Цікаво, чи заважає щось в нашому законодавстві приєднати всі окуповані землі до Дніпровської області (залишивши по одному квадратному метру в усіх спірних областях та Криму) якраз перед підписанням будь-яких угод з хуйлом? Це ж не конституцію міняти, а просто ВР за поданням КМУ поміняти закони про територіальний устрій.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728516 вiд 2025-08-17 19:20:39

У більш загальному плані, не слід одразу погоджуватися на забаганки старого підара, а натомість потягти час хоча б до масових виборів до Конгресу - бо після них не виключено, що пєдріла стане вже не таким борзим.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728515 вiд 2025-08-17 19:13:54

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1728512 вiд 2025-08-17 19:12:32

цікаво, шо 2 години назад, писали шо Мерц, фондерЛяйн і Рюйте летіли разом з нашим в Вашингтон. І шо тепер, не полятетять, чи полетять і посидять в коридорі?

ось так типу хочуть зробити:

Издание со ссылкой на свои источники сообщает, что только после переговоров тет-а-тет между президентом Украины и США к ним присоединятся представители ЕС и НАТО. Планируется совместный рабочий ужин и обсуждение в расширенном составе.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728514 вiд 2025-08-17 19:13:28

пізділо відкрито не може вимагати капітуляції України, бо навіть реднеки не схавають таке лайно, бо вони кацапідарів не люблять. тож їблан буде петляти та залякувати, як йому хуйло порадило. воно ж майстер спєцопєрацій.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728513 вiд 2025-08-17 19:12:52

А от переконать на свою сторону, знайти правильну мотивацію і порснення потребує хисту, знань і вмінь.

Ти, мабуть, вважаєш, що якщо, наприклад, жінка тебе не хоче і ти її не сексуалиш ніяк, і хімії між вами нема, а є тільки дратування - то все одно можливо «переконать на свою сторону, знайти правильну мотивацію», щоб вона таки дала? Треба тільки логічно та терпляче усе пояснити?: D

Трамп, звісно, не жінка, але робить політику, здається, також на основі особистих вподобань та «хімії».
Ну не любить він Зелю та Україну, вважає її дрібною незрозумілою хуйнею, незручним камінцем у взутті, а ось Путін! Расія! - це в його тупій макитрі то ого-го! Велич! Мощща! Размах! Диктатор!
Так що ти блядь хоч всрись, щось там «пояснюючи» - хуй ти цього уйобка у чомусь там переконаєш.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728512 вiд 2025-08-17 19:12:32

цікаво, шо 2 години назад, писали шо Мерц, фондерЛяйн і Рюйте летіли разом з нашим в Вашингтон. І шо тепер, не полятетять, чи полетять і посидять в коридорі?

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728511 вiд 2025-08-17 19:09:59

Тим часом, буткєвічь вже скаржиться на напружений графік матчів свого АТБ-шного колехтиву. Так а шо ви хотєлі, маладой чілавєк, і нафуя тоді перлися до Європи?

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728510 вiд 2025-08-17 19:03:54

Ну і, власне, це був би прояв відкритої зневаги до європейців - а цю зневагу трампидлу зараз доцільно приховувати.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728509 вiд 2025-08-17 19:03:34

PEPSI (Merkury)
№ 1728504

Просто послати трампа нахуй - багато розуму не треба.
Чи виграє від цього Україна - думаю відповідь ти знаєш.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728508 вiд 2025-08-17 19:00:50

Більд - то така фуйня, що с3.143дИть і недорого візьме.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728507 вiд 2025-08-17 18:59:15

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1728505
почитай біографію.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728506 вiд 2025-08-17 18:58:32

я не впевнений, що типажі типу Трампа розуміють і потребують пояснень.
Бізнес-партнери трампа його описують як безпринципного тупого забудовника, який тиском і шантажем прибирав конкурентів. Боявся сильних, і щимив слабких.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728505 вiд 2025-08-17 18:57:37

PEPSI (Merkury)
№ 1728504
блять, ну не пиши ж хуйні. Яка Зельц, нахуй, шпана :(

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728504 вiд 2025-08-17 18:55:29

Трамп вирішив наїхати на Зе без свідків, по понятіям?

На пацана з Кривого, з дворів 95 кварталу, перша команда якого так і називалась - «Криворожская шпана».
Це не ботанів типу «олланда і ко.» нагинати. Може і нахуй піти.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728503 вiд 2025-08-17 18:55:13

гловне шоб тримав себе в руках, а не так як в минулий раз …
влашувати істерику то можно, або нахуй послати, це діло таке, багато ума не треба. А от переконать на свою сторону, знайти правильну мотивацію і порснення потребує хисту, знань і вмінь. З цим все складніше.
Але шо ж, Contra spem spero

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728502 вiд 2025-08-17 18:42:14

Ну що ж, тримаєм всі кулаки за Зелю, як би кому він не подобався.
Але ж краснов і пііііідар! Сцикливе самозакохане чмо.

Kaizer [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728501 вiд 2025-08-17 18:25:11

Того разу вигнали з БД. Історичний момент послати зразу нах і статус кво. І працювати з Європою про підтримку.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728500 вiд 2025-08-17 18:11:16

Трамп відмовився від спільної зустрічі з європейськими лідерами і прийме Зеленського наодинці, – bild.

Йобаний хуєсос.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728499 вiд 2025-08-17 17:41:51

Кудрівка-Полтава 3:0
Це що за хвеномен, ця кудрівка?
Начитались конспектів з Хоффенхайму?

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728498 вiд 2025-08-17 17:25:39

тобто Трамп буде вмовляти Зе на капітуляцію, в обмін на обіцянки путіна «не захоплювати всю Україну»?
Яка наївна херня.

ironbelly(LMW28IF) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728497 вiд 2025-08-17 16:59:49

Спецпредставник Трампа Стів Віткофф сказав, що «поступка» з боку Росії – це «не захоплювати всю Україну».

В інтерв’ю телеканалу CNN він повідомив, що Трамп і Путін домовилися про гарантії безпеки для України за аналогією зі статтею 5 договору НАТО. А також, що Росія законодавчо зобовʼяжеться не просуватися далі і не нападати на країни ЄС.

Віткофф також повідомив, що Росія «пішла на поступки щодо п’яти областей України», але не уточнив, що саме має на увазі. «Поступки, на які погодилася Росія, полягають у тому, щоб не захоплювати всю Україну цілком», – додав він.

Крім того, Трамп написав у своїй соцмережі Truth, що є «великий прогрес» у переговорах із Росією, але деталей не розкрив і закликав стежити за новинами.

Радіо Свобода

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728496 вiд 2025-08-17 16:31:08

https://t.me/DIUkraine/6679

Ампутація руки та ноги: важкі поранення отримав генерал окупаційних військ абачев

У ніч з 16 на 17 серпня українські підрозділи завдали вогневого ураження по колоні противника на трасі рильськ – хомутовка курської області рф.

❌В результаті удару серйозних поранень зазнав генерал-лейтенант абачев — заступник командувача угруповання військ “сєвєр” зс рф.

Літаком військово-транспортної авіації пораненого терміново доставили до Центрального клінічного шпиталю імені вишневського в москві.

Унаслідок поранень абачеву ампутовано руку та ногу.

☠️ГУР МО України нагадує ― за кожен воєнний злочин проти українського народу буде справедлива відплата!
-----

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728495 вiд 2025-08-17 14:18:30

Україна, коли вистоїть і почне відбудову, повинна вивчити цей досвід, як керувати прибулими.
А вони будуть.

Наразі, станом на 2025 рік, паспорт України може отримати всяка срань.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728494 вiд 2025-08-17 14:15:59

Всі висновки зроблені на основі спостереження засідань органів місцевого самоврядування у Німеччині, де місцеві інтерговані жителі не німецького походження обома руками підтримали місцевих німців у справі наведення порядку і приборкання срані, яка одностайно визнана проблемою.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728493 вiд 2025-08-17 14:12:27

енгельс с каутским, харош! Астанавітєсь!
Донт пуш зе хорсес :-)
не згоден з обома.

расизму не існує.
Існує чорно-біла лінія: свій-чужий, хороший-поганий.

Я живу останні 10 років у країні, де щороку збільшується частка срані серед населення, тобто - у Німеччині. Влада дала можливість переселення сюди всякої срані з усього світу, переважно з арабсько-мсульманських країн, та країн третього світу.
Це призвело до перекосів у побуті і житті німців і місцевого населення.

Срань сидить на соціалі.
Срань приїхала не працювати, а паразитувати.
Срань займається криміналом і махінаціями.
Срань несамовито плодиться.
Срань розплодилася, підняла голову і вимагає халіфат.
Срань будує мечеті і вбиває власних дівчат, які не захотіли стати замотанками в чорне і безпросвітне.
Діти срані перше, що приносять до школи, це наркоту, і заробляють на дітях німців.
Діти срані активно крадуть товари у магазинах, бо діти до 14 років - непідсудні.
Срань заповнила собою школи, де подекуди у класі німці у меншості, або їх там нуль.
(Співвідношення срані у класі від 100/0, до 60/40).
Срань агресивна, і на масових гулянках і стадіонах все більше конфліктів з місцевими німцями.
Срань дістала навіть нормальних місцевих інтегрованих арабів і мусульман, які вже відкрито вимагають у влади не пускати срань у країну.
Срані забагато і вона скрізь - метро, електрички, автобуси, парки, вулиці, вокзали. Окремі квартали міст.
Повзуча окупація.

Лише у 2025 році, з приходом Мерца, влада оголосила поетапну боротьбу з сранню.
- жорсткий соціал і примус до роботи,
- патрулювання вулиць,
- перевірка документів на кордоні і всередині країни,
- заборона на воз "єднання сімей срані у Німеччині.

Расизму не існує. Існує проблема срані.

Срань існує і серед прибулих українців, але це виняток, 0,00001%.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.