🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 566.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728412 вiд 2025-08-16 12:59:46

трампидло пісділ-пісділ, а Фуйло - фуй.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728411 вiд 2025-08-16 12:52:24

Vichny
№ 1728410
пізділо та хуйло. проти природи не попреш, хулі там.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728410 вiд 2025-08-16 12:49:42

Ну як нахуя.
Не може ж Зеля відмовити ах якому великому президенту, найкрашому в світі укладальнику піс ділів. Тьху, блядь.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728409 вiд 2025-08-16 12:48:30

Чекаю відео за лаштунками залу, де трамп сосе путіну.
Це і є підсумок зустрічі. Іншого там просто не могло бути.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728408 вiд 2025-08-16 12:47:34

не ясно нахуа Зеле летіти в Америку? Або не так. Ясно, але не хочеться вірити..

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728407 вiд 2025-08-16 12:46:59

Vichny
№ 1728386 вiд 2025-08-16 02:07:40

Пососали хуї один одному, і навіть на питання не відповіли, пішли далі в дьосна в каморкє што за актавим залам
-----------------------------
блеать, який ти спорчений російськомовнодрочерний совок)). Все-таки.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728406 вiд 2025-08-16 12:32:04

Про Магу - чомусь згадалося, тщо в педерачі у савєга шустрого був україномовний клоун-попихач «Пьотр Мага», котрий час від часу підпьоздував щось кумедне, як і належить хахлу. Хз, куди він потім подівся - може зйобнув кудись.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728405 вiд 2025-08-16 12:27:01

М-да, схоже, пизда…
Трампидло з дивансами дотиснуть Зелю в понеділок.

пробегавший(пробегавший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728404 вiд 2025-08-16 11:35:28

2VVV
№ 1728403
магадрочер бачить те, що хоче - найвеличнішого лідера сучасності))

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728403 вiд 2025-08-16 11:26:03

цікаво. а коли пересічний реднек магадрочер бачить плазуючих на колінах військових своєї «наддержави» перед кремлівським карликом, йому норм, подобається? ну от чисто по-реднеківськи, по-магівськи?

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728402 вiд 2025-08-16 11:16:56

Огризко чітко все розклав про трампа. на його каналі в ютуб можна подивитись.

пробегавший(пробегавший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728401 вiд 2025-08-16 11:01:33

2olma
№ 1728396
трамп повторює шлях зеленського (шлях нарцисів): «подивитись в очі», «я самий охуєнний укладач угод», «домовимось десь..». Є тільки відмінність в тому, що штатів є ядерка і ще фінансова машина, ну і поки якась технологічна перевага. Другий і третій пункти вже потроху нівелюються.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728400 вiд 2025-08-16 10:45:25

Enot
№ 1728399
з цим згоден. вони тут думають пропетляти, що все буде як колись. китайські машини вже на кожному кроці, власна промисловість ніхуя не потрібна. фабрики або закривають, або продають червоносраким. продовжують жити, як жили, а світ вже змінився. кацапів та червоносраких, як лайна всюди.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728399 вiд 2025-08-16 10:24:24

Власне весь Захід жалюгідний, тому що всі європейські країни смокчуть у Трампа, який смокче у хуйла. Вони чомусь думають що це їх врятує. Але вони - ідеальна здобич, ідеальна жертва. Багаті недоумки, що отримали великий спадок від минулих поколінь, які не мають ані розуму, ані волі щоб їм управляти. А отже вони скоро, в історичному відношенні, втратять все.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728398 вiд 2025-08-16 10:18:48

штати жалюгідні, їм вже відмитись від цієї ганьби. рудий підар тупо смокче у хуйла.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728397 вiд 2025-08-16 09:37:58

При тому всьому Хуйло веде політику свою не один, а ціла Гебня весь свій досвід совецький намагаються використати, недарма лошадь була у пуловері з написом СССР.

А Трамп вів хуйловський трек сам з їбаньком Віткоффим.

Рубіо і Держдеп не розробляли ніякої стратегії, тільки підключалися для технічної підтримки напищеного Трампа.

До того ж з Держдепу звільнили більшість фахівців - руссологів, совєтологів - підпали під скорочення штату.
Їх би і так ніхто не слухав, але все ж таки.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728396 вiд 2025-08-16 09:27:45

Тут треба розуміти, що Трамп програв в той момент, коли послав Вітькоффа в Москву на прохання Хуйла.
Хуйло дав черговий майстер-клас як треба вести справи з такими напищеними довбойобами як Трамп.

sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728395 вiд 2025-08-16 08:34:33

ANCHORAGE, Alaska, Aug 15 (Reuters) - U. S. President Donald Trump's wife, Melania Trump, raised the plight of children in Ukraine and Russia in a personal letter to Russian President Vladimir Putin, two White House officials said on Friday.
President Trump hand-delivered the letter to Putin during their summit talks in Alaska, the officials told Reuters. Slovenian-born Melania Trump was not on the trip to Alaska.
--------
думаю що через тиждень кабаєва теж лист трампу напише з запитання: а для чого ви в штатах негрів лінчуєте?

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728394 вiд 2025-08-16 08:32:11

Чи то піськов, чи то якийсь інший підар до зустрічі казав, що загалом верховні підараси спілкуватимуться 6-7 годин. Насправді вийшло ледве три години, а з врахуванням перекладу - півтори.

sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728393 вiд 2025-08-16 08:27:02

ага. купа заяв до… подивитись в очі. я хочу одне - припинення вогню…
а місяць до того: я щас підпиздець які санкції введу…
що там по нобелевці?
портніков перед зустріччу толково сказав: хуйло декілька разів зустрічався з президентрами штатів. хтось пам'ятає про що домовились?
ні разу чогось «проривного» не було. бла-бла і по домам…
а через пару тижнів збіговисько шос в китаї. і навіть моді туди їде. після того парад як великий китай закінчив другу світову…

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728392 вiд 2025-08-16 08:08:30

Не нічим, зараз Трамп буде тиснути на Україну, щодо «обміну територій». У випадку відмови - заблокує допомогу та обмін розвідданними

OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728391 вiд 2025-08-16 07:50:40

Глянув що там медіа віщають за видатну зустріч яка передбачувано закінчилася нічим. Навіть Фокс Ньюс охуївають що то таке було? Чому хуйло не злякалося найкращого у світі діл-мейкера й де обіцяний мир? Чекаємо на малюка який скаже шо король голий.

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728390 вiд 2025-08-16 06:43:56

Ніт, ніхуя.

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728389 вiд 2025-08-16 03:17:28

Vichny
№ 1728388 вiд 2025-08-16 03:08:53

Путін дійсно не вважає за потрібне звітувати, але Трамп завжди хоче хвалитися тим, що хоч чогось досяг в результаті своїх балачок, бо все ще залежить від настроїв виборців поки не доламав до кінця систему. Сьогодні хвалитись йому не було чим.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728388 вiд 2025-08-16 03:08:53

На рахунок «ніхуя» ми не знємо, типажі типу хуйла і трампидла відносяться до людей з великим презирством, тож манали вони перед плєбєямі атвєт дєржать.
Це не показник, могли нарішати щось там собі в кулуарах, туалетах і в лімузіні

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728387 вiд 2025-08-16 02:54:07

Пшик і ніхуя

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728386 вiд 2025-08-16 02:07:40

Пососали хуї один одному, і навіть на питання не відповіли, пішли далі в дьосна в каморкє што за актавим залам

sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728385 вiд 2025-08-16 00:54:59

якісь домовленості, видно, були до зустрічі…
-------
Putin signs decree potentially allowing Exxon Mobil's return to Sakhalin-1 project on day of Trump meeting,
@Reuters
writes. Exxon, which exited in 2022 with a $4.6B write-down, could reclaim its 30% stake if it aids in lifting Western sanctions and secures equipment contracts.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728384 вiд 2025-08-16 00:34:18

https://silpo.ua/product/manga-lito-koly-pomer-khikaru-tom-2-980530?

У нього обличчя, голос, спогади Хікару… Проте Йошікі — його найкращий друг. Він не міг не помітити, що істота, яка тоді повернулася з гір, — не його Хікару.

Йошикі намагається прийняти підмінка, на позір ідеальну копію хлопчика, якого він так добре знав… Адже відштовхнути «Хікару» означає остаточно втратити друга. Йошікі не готовий, він не може, не хоче приймати цю втрату.
Тож він спостерігає. Звикає. Вдає, що все добре. Аж поки сутність перед ним не втрачає контроль, і тоді перед Йошікі розкривається моторошний, незнаний досі світ…

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728383 вiд 2025-08-16 00:32:07

Дивлюся я цю мангу в Нетфліксі.

Сюжет такий, що Хікару однокласник в японському селі, його забрала якась нечиста сила інопланетна, і замість Хікару прислали інопланетянина, і він косить під Хікару. Але найліпший друг того оригінального Хікару весь час переживає, що це потвор тут наробить біди. Це неправильно і погано.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728382 вiд 2025-08-16 00:29:21

Клоун і клон - це хороший сюжет для якоїсь японської манги

Манґа Літо коли помер Хікару Том 2

Літо, коли помер Хуйло. В 3 томах.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728381 вiд 2025-08-16 00:25:47

ги,
15 августа 2025, 20:58 2687

Вице-президент США Джей Ди Вэнс, отдыхающий с семьей в Великобритании, не смог поужинать в престижном пабе Bull в графстве Оксфордшир, сообщила газета Daily Mail.
Персонал пабa отказался обслуживать Вэнса.
https://haqqin.az/news/357200

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728380 вiд 2025-08-16 00:20:59

якщо зустрічі тет а тет не буде, то план хуйла йде лісом. Не в машині ж нагадувати рудому 2013 рік і пригоди з блядьми в Карлтон Ріц..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728379 вiд 2025-08-16 00:13:21

пардон, то клон розуміє англійську..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728378 вiд 2025-08-16 00:12:28

№ 1728373
хуйло розуміє німецьку і не розуміє англійську. То клон розуміє німецьку..

sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728377 вiд 2025-08-16 00:10:00

Batyj
№ 1728375
а. да. я в них не дуже шарю. В52 - то дуже стара «штука»
а над головами літало щось нове. те що бомбило ядерку ірану…

sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728376 вiд 2025-08-16 00:07:32

Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net)
№ 1728374
ну хз. чомусь мені здається що такі речі проговорюються
можливо проліт б52 над головою - нежданчик…
і тут таке хуйло, а шо? ок. приймаю пропозицію. поїхали у твоїй машині…
1-2-1 зустрічі не буде. то хоч тут переговоримо 2 хвилини. світ поділимо. сі - підарасом пообзиваємо…

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728375 вiд 2025-08-16 00:07:11

№ 1728372
то був не B-52, a B-2 Spirit..

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728374 вiд 2025-08-15 23:44:20

sk (chromebook)
№ 1728373

цe булo пoрушeння прoтoкoлу.

sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728373 вiд 2025-08-15 23:38:43

снн розказує що лімузін хуйла був на аеродромі. але трамп запросив підараса до себе в лімо…
болтон каже що англ хуйла нормальне. навіть щось воно там пошуткувати на англ могло. тобто базові речі з трампом без перекладача може обговорити «дьюрінг кар-райд» …


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.