olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728292 вiд 2025-08-14 22:31:35Санта-Колому пройшли, Пакша пройшли. Тепер Bistecca alla Fiorentina на стадіоні в Реджо-Емілії.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728291 вiд 2025-08-14 22:04:11ProstoVlizPobalakaty № 1728289 ну да, і шо показово, на 95 хв не сиділи у власній штрафній, а пішли в атаку
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728290 вiд 2025-08-14 21:59:10буткєвічь працює на рейтинг країни, а хтось - на унітаз ;)
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728289 вiд 2025-08-14 21:58:46Voxa (м. Запоріжжя) № 1728288 вiд 2025-08-14 21:57:02 Ну для цього матчу це може й гол престижу, а для всього протистояння з угорцями - це контрольний, що знімає всі питання про переможця пари.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728288 вiд 2025-08-14 21:57:02а Полісся на гол престижу спромоглось, молодці
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728287 вiд 2025-08-14 21:47:55у атебешників теж ніхто не вміє бити по воротах..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728286 вiд 2025-08-14 21:35:44Кацапи будуют другу чергу АЕС..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728285 вiд 2025-08-14 21:34:27№ 1728284В том селе, Пакше, дохера кацапья опботант на строительмтве 2 очереди АЕС. То вони вболівают..
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728284 вiд 2025-08-14 21:31:20Гівнюки-мадяри за брамою вбрані у ті-шертз Russian PAKS Brigade. Думають, це гумор. От жеж довбойоби!
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728283 вiд 2025-08-14 21:30:31Voxa (м. Запоріжжя) № 1728279 в стмислє далекий ти від реалій. Німеччина не має суспільства, а має вихолощене стадо дегенератів, яке складається наразі з пацифістів, з переламаним хребтом, і з примітивних простих бюргерів, які хочуть простих рішень. Тому обирають АФД, БСВ і ФД. Дегани, обирають деганів. Так зрозуміло?
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728282 вiд 2025-08-14 21:23:18А як перший матч закінчився?
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728281 вiд 2025-08-14 21:17:26вечер перестає бути томним..Вже 2 пропустили..
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728280 вiд 2025-08-14 21:17:25пакш - полісся вже 2:0 80% складу полісся таки шлак, згоден з експертами. Ті буратіни, що на полі - неконкурентноздатні. Хвороба росту. Класика.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728279 вiд 2025-08-14 21:15:36PEPSI (Merkury) № 1728278 всмисле? ти пиздеш електрику і змотуєш лічільник? :) чи демократія у вас теж шкутильгає :)
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728278 вiд 2025-08-14 21:11:30Voxa (м. Запоріжжя) № 1728275 який ти далекий від реалій)
Goran134 [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728277 вiд 2025-08-14 21:08:49Шо там Маркевич варнякав про Фіорентину? Щас Буткевічь тім ще вилетить
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728276 вiд 2025-08-14 21:04:272 LAZY№ 1728224На 5 середньотехнічних негрів суперник матиме 5ро своїх таких. Але у нас будуть ще ужрані звьозди, які рвати зубами через силу не навчені. І через якийсь час легіонери дійдуть до висновку, що або рвати сраку не варто, або тікати треба.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728275 вiд 2025-08-14 21:04:02PEPSI (Merkury) № 1728269 відповідати за відмову від атома, будеш ти особисто та твої сусіди своїм сімейним бюджетом. А коли вам це набридне, у вас же демократія не уявна як у нас, підите та оберете когось адекватного. От і все :)
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728274 вiд 2025-08-14 21:02:30Льюїн
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728273 вiд 2025-08-14 21:02:07m1919(Київ - чемпіон!) № 1728270 і хто пояснить мальчікам як грати в футбол? ЗаЩо якийсь втомлений, затурканий персонаж. Хто ще?
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728272 вiд 2025-08-14 21:02:06До Евертона Ґриліш перейшов. Міг бути гарний партнер для Довбика. Евертону потрібний центрфорвард на додаток до Бету, бо Калверт-Льюїс, схоже, йде до Лідзу. Не факт, що Довбик був би в основі.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728271 вiд 2025-08-14 21:01:07m1919(Київ - чемпіон!) № 1728270 ну так да, але це комплексна проблема. «Динамівські сердця» на лавці, продукт того самого інцеста :( а другого ВВЛ ми ж де найдем? і будь хто схожего рівня буде у підписанні ще більш проблемним ніж любий умовний фаховий гравець.
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728270 вiд 2025-08-14 20:53:542 Voxa№ 1728217Наче і не безталанні молоді, але в клубі вони ніколи не розкриються і не заграють. Навіть на рівні ЧУТо може жертви інцесту не гравці? І кого не набери, керівництво і система попсують?«Оні хорошиє мальчікі, просто нікто нє обʼясніл ім, как іграют в футбол» (с) ВВЛ у 1996му
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728269 вiд 2025-08-14 20:52:54та німці - дегенерати. Вироджена нація. І відповідати за відмову від атомної енергетики нікому, бо у Німеччині не існує індивідуальної відповідальності влади. А колективна - непідсудна. Тому всі ці меркелі, зелені і т. д. - ніколи ні за що не сядуть. Демократія обісралась. Несіть щось інше.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728268 вiд 2025-08-14 20:07:53«Уряд Швейцарії представив законопроєкт, що передбачає скасування заборони на будівництво нових атомних електростанцій, скасовуючи політику, ухвалену 2018 року для поетапної відмови від цієї технології.» о, сліпі прозрівають. скоро і до земляків Пепсі дойде.
Akela [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728267 вiд 2025-08-14 20:03:552 Orest Dniprovskiy № 1728266«перестати рубати» - то легко, а ось «перестати пилити» він навряд чи вимовить)
Orest Dniprovskiy (Київ ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728266 вiд 2025-08-14 19:30:59Висадити 1 мільярд дерев --- А міг би сказати: Треба просто перестати вирубати ліси
sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728265 вiд 2025-08-14 19:16:41Ініційована президентом Володимиром Зеленським програма з висадки дерев має назву «Зелена країна». Вона була запущена у червні 2021 року і є частиною ширшого екологічного проєкту. Основні цілі програми: Висадити 1 мільярд дерев за три роки. Збільшити площу лісів України на 1 мільйон гектарів за 10 років. ------ Взагалі, якщо перестати вирубати ліси, то ліси самі відновляться Недалеко від дачі був шматок поля що при совку обробляли. Потім закинули. То зараз там шикарний сосновий ліс виріс. Прикол у тому що навколо ліс листяний…
Orest Dniprovskiy (Київ ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728264 вiд 2025-08-14 19:08:52Скільки Зе планував висадити дерев? Екологи підрахували, що на місці колишньої Каховської греблі проросло до 40 мільярдів насінин дерев https://foreignukraines.com/2025/08/13/a-huge-forest-has-grown-on-the-kakhovka-reservoir-in-which-dangerous-toxic-substances-were-discovered/
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728263 вiд 2025-08-14 19:02:43Akela № 1728259 ---- Йому би нашого Valeriy'a дати яко персонального коуча, шоб Артемій навчився відкриватися і лупити мяч правильною ногою, правильною частиною стопи, під правильним кутом «класти» своє тіло для того щоб геометрія була ідеальна. Можна також зі своєї зарплати підкупити тренера з технічної підготовки і відпрацювати прийоми.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728262 вiд 2025-08-14 18:40:33№ 1728260Так. Мабуть..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728261 вiд 2025-08-14 18:39:35? Мінус Су-30СМ окупантів біля Зміїного Розвідка ВМС ЗСУ перехопила переговори про втрату зв’язку з російським винищувачем Су-30СМ, який виконував завдання південно-східніше острова Зміїний. ✈️ Літак, ймовірно, впав із невідомих причин. Окупанти вже шукають екіпаж, але поки знайшли лише уламки на поверхні моря. Пілотів — немає.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728260 вiд 2025-08-14 18:05:26Batyj № 1728257 вiд 2025-08-14 16:31:55 Враховуючи календар, це скоріше передова група підарасів (ФСБ, МЗС тощо).
Akela [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728259 вiд 2025-08-14 17:05:34«Довбик вирішив залишитися в» Ромі «і довести Джанпʼєро Гасперіні, що він гідний грати у стартовому складі.» (с) оце вірно, там хоч вже трохи обжився та звик до команди
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728258 вiд 2025-08-14 17:00:09Наскільки я розумію, Довбика «юзають» агенти, намагаючись урвать свої відсотки з кожного трансферу. Як він органічно виглядав у Жироні, коли на нього з флангів грали Савіо та Циганков. Наврядчі він вже знайде свою команду, якщо кожного року буде змінювати клуб
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728257 вiд 2025-08-14 16:31:55хуйло подлетает к Анкориджу: https://www.flightradar24.com/RSD381/3bb99943
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728256 вiд 2025-08-14 16:25:40
Akela [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728255 вiд 2025-08-14 16:23:27а ще краще - Довбика в МЮ!
Akela [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728254 вiд 2025-08-14 16:22:522 Enot№ 1728240Як вболівальник Ліверпуля скажу - давайте Довбика в Евертон! Буду дуже радий наявності у запеклих такого нападника, який не паше в обороні, стоїть стовпом у штрафній суперника і чекає коли до нього мʼяч прилетить)
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728253 вiд 2025-08-14 15:56:35Натюрліх