🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 569.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728292 вiд 2025-08-14 22:31:35

Санта-Колому пройшли, Пакша пройшли. Тепер Bistecca alla Fiorentina на стадіоні в Реджо-Емілії.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728291 вiд 2025-08-14 22:04:11

ProstoVlizPobalakaty
№ 1728289
ну да, і шо показово, на 95 хв не сиділи у власній штрафній, а пішли в атаку

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728290 вiд 2025-08-14 21:59:10

буткєвічь працює на рейтинг країни, а хтось - на унітаз ;)

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728289 вiд 2025-08-14 21:58:46

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1728288 вiд 2025-08-14 21:57:02

Ну для цього матчу це може й гол престижу, а для всього протистояння з угорцями - це контрольний, що знімає всі питання про переможця пари.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728288 вiд 2025-08-14 21:57:02

а Полісся на гол престижу спромоглось, молодці

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728287 вiд 2025-08-14 21:47:55

у атебешників теж ніхто не вміє бити по воротах..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728286 вiд 2025-08-14 21:35:44

Кацапи будуют другу чергу АЕС..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728285 вiд 2025-08-14 21:34:27

№ 1728284
В том селе, Пакше, дохера кацапья опботант на строительмтве 2 очереди АЕС. То вони вболівают..

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728284 вiд 2025-08-14 21:31:20

Гівнюки-мадяри за брамою вбрані у ті-шертз Russian PAKS Brigade. Думають, це гумор. От жеж довбойоби!

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728283 вiд 2025-08-14 21:30:31

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1728279
в стмислє далекий ти від реалій.
Німеччина не має суспільства, а має вихолощене стадо дегенератів, яке складається наразі з пацифістів, з переламаним хребтом, і з примітивних простих бюргерів, які хочуть простих рішень. Тому обирають АФД, БСВ і ФД.

Дегани, обирають деганів. Так зрозуміло?

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728282 вiд 2025-08-14 21:23:18

А як перший матч закінчився?

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728281 вiд 2025-08-14 21:17:26

вечер перестає бути томним..
Вже 2 пропустили..

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728280 вiд 2025-08-14 21:17:25

пакш - полісся вже 2:0

80% складу полісся таки шлак, згоден з експертами.
Ті буратіни, що на полі - неконкурентноздатні.
Хвороба росту. Класика.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728279 вiд 2025-08-14 21:15:36

PEPSI (Merkury)
№ 1728278
всмисле?
ти пиздеш електрику і змотуєш лічільник? :)
чи демократія у вас теж шкутильгає :)

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728278 вiд 2025-08-14 21:11:30

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1728275
який ти далекий від реалій)

Goran134 [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728277 вiд 2025-08-14 21:08:49

Шо там Маркевич варнякав про Фіорентину? Щас Буткевічь тім ще вилетить

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728276 вiд 2025-08-14 21:04:27

2 LAZY
№ 1728224
На 5 середньотехнічних негрів суперник матиме 5ро своїх таких. Але у нас будуть ще ужрані звьозди, які рвати зубами через силу не навчені. І через якийсь час легіонери дійдуть до висновку, що або рвати сраку не варто, або тікати треба.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728275 вiд 2025-08-14 21:04:02

PEPSI (Merkury)
№ 1728269
відповідати за відмову від атома, будеш ти особисто та твої сусіди своїм сімейним бюджетом.
А коли вам це набридне, у вас же демократія не уявна як у нас, підите та оберете когось адекватного. От і все :)

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728274 вiд 2025-08-14 21:02:30

Льюїн

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728273 вiд 2025-08-14 21:02:07

m1919(Київ - чемпіон!)
№ 1728270
і хто пояснить мальчікам як грати в футбол?
ЗаЩо якийсь втомлений, затурканий персонаж.
Хто ще?

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728272 вiд 2025-08-14 21:02:06

До Евертона Ґриліш перейшов. Міг бути гарний партнер для Довбика. Евертону потрібний центрфорвард на додаток до Бету, бо Калверт-Льюїс, схоже, йде до Лідзу. Не факт, що Довбик був би в основі.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728271 вiд 2025-08-14 21:01:07

m1919(Київ - чемпіон!)
№ 1728270
ну так да, але це комплексна проблема.
«Динамівські сердця» на лавці, продукт того самого інцеста :(
а другого ВВЛ ми ж де найдем?
і будь хто схожего рівня буде у підписанні ще більш проблемним ніж любий умовний фаховий гравець.

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728270 вiд 2025-08-14 20:53:54

2 Voxa
№ 1728217
Наче і не безталанні молоді, але в клубі вони ніколи не розкриються і не заграють. Навіть на рівні ЧУ
То може жертви інцесту не гравці? І кого не набери, керівництво і система попсують?
«Оні хорошиє мальчікі, просто нікто нє обʼясніл ім, как іграют в футбол» (с) ВВЛ у 1996му

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728269 вiд 2025-08-14 20:52:54

та німці - дегенерати. Вироджена нація.
І відповідати за відмову від атомної енергетики нікому, бо у Німеччині не існує індивідуальної відповідальності влади. А колективна - непідсудна.
Тому всі ці меркелі, зелені і т. д. - ніколи ні за що не сядуть. Демократія обісралась. Несіть щось інше.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728268 вiд 2025-08-14 20:07:53

«Уряд Швейцарії представив законопроєкт, що передбачає скасування заборони на будівництво нових атомних електростанцій, скасовуючи політику, ухвалену 2018 року для поетапної відмови від цієї технології.»

о, сліпі прозрівають.
скоро і до земляків Пепсі дойде.

Akela [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728267 вiд 2025-08-14 20:03:55

2 Orest Dniprovskiy
№ 1728266
«перестати рубати» - то легко, а ось «перестати пилити» він навряд чи вимовить)

Orest Dniprovskiy (Київ ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728266 вiд 2025-08-14 19:30:59

Висадити 1 мільярд дерев
---
А міг би сказати: Треба просто перестати вирубати ліси

sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728265 вiд 2025-08-14 19:16:41

Ініційована президентом Володимиром Зеленським програма з висадки дерев має назву «Зелена країна». Вона була запущена у червні 2021 року і є частиною ширшого екологічного проєкту.
Основні цілі програми:
Висадити 1 мільярд дерев за три роки.
Збільшити площу лісів України на 1 мільйон гектарів за 10 років.
------
Взагалі, якщо перестати вирубати ліси, то ліси самі відновляться
Недалеко від дачі був шматок поля що при совку обробляли. Потім закинули. То зараз там шикарний сосновий ліс виріс. Прикол у тому що навколо ліс листяний…

Orest Dniprovskiy (Київ ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728264 вiд 2025-08-14 19:08:52

Скільки Зе планував висадити дерев?

Екологи підрахували, що на місці колишньої Каховської греблі проросло до 40 мільярдів насінин дерев
https://foreignukraines.com/2025/08/13/a-huge-forest-has-grown-on-the-kakhovka-reservoir-in-which-dangerous-toxic-substances-were-discovered/

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728263 вiд 2025-08-14 19:02:43

Akela
№ 1728259
----
Йому би нашого Valeriy'a дати яко персонального коуча, шоб Артемій навчився відкриватися і лупити мяч правильною ногою, правильною частиною стопи, під правильним кутом «класти» своє тіло для того щоб геометрія була ідеальна.

Можна також зі своєї зарплати підкупити тренера з технічної підготовки і відпрацювати прийоми.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728262 вiд 2025-08-14 18:40:33

№ 1728260
Так. Мабуть..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728261 вiд 2025-08-14 18:39:35

? Мінус Су-30СМ окупантів біля Зміїного

Розвідка ВМС ЗСУ перехопила переговори про втрату зв’язку з російським винищувачем Су-30СМ, який виконував завдання південно-східніше острова Зміїний.

✈️ Літак, ймовірно, впав із невідомих причин. Окупанти вже шукають екіпаж, але поки знайшли лише уламки на поверхні моря. Пілотів — немає.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728260 вiд 2025-08-14 18:05:26

Batyj
№ 1728257 вiд 2025-08-14 16:31:55

Враховуючи календар, це скоріше передова група підарасів (ФСБ, МЗС тощо).

Akela [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728259 вiд 2025-08-14 17:05:34

«Довбик вирішив залишитися в» Ромі «і довести Джанпʼєро Гасперіні, що він гідний грати у стартовому складі.» (с) оце вірно, там хоч вже трохи обжився та звик до команди

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728258 вiд 2025-08-14 17:00:09

Наскільки я розумію, Довбика «юзають» агенти, намагаючись урвать свої відсотки з кожного трансферу.
Як він органічно виглядав у Жироні, коли на нього з флангів грали Савіо та Циганков. Наврядчі він вже знайде свою команду, якщо кожного року буде змінювати клуб

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728257 вiд 2025-08-14 16:31:55

хуйло подлетает к Анкориджу:

https://www.flightradar24.com/RSD381/3bb99943

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728256 вiд 2025-08-14 16:25:40



Akela [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728255 вiд 2025-08-14 16:23:27

а ще краще - Довбика в МЮ!

Akela [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728254 вiд 2025-08-14 16:22:52

2 Enot
№ 1728240
Як вболівальник Ліверпуля скажу - давайте Довбика в Евертон! Буду дуже радий наявності у запеклих такого нападника, який не паше в обороні, стоїть стовпом у штрафній суперника і чекає коли до нього мʼяч прилетить)

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728253 вiд 2025-08-14 15:56:35

Натюрліх


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.