🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 570.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728252 вiд 2025-08-14 15:00:28

PEPSI (Merkury)
№ 1728249
так воно напевно саме дешеве? чи десь поруч?
+ знають шо багато біженців - розрахунок на ностальгію. Маркетинг працює не дарма …

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728251 вiд 2025-08-14 14:59:27

Трамп нажаль всидить.
Нарід сша кончений.
Вічний вже може поступово обмірковувати хоче він мозельскі вина сухі чи напівсухі.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728250 вiд 2025-08-14 14:57:53

43М за Довбика, який не особливо вразив в минулому сезоні?
ну-ну

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728249 вiд 2025-08-14 14:56:12

У німецький магазин завезли пиво оболонь в банках. Тепер я бачив все!

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728248 вiд 2025-08-14 14:51:41

Ukrainian Ranger
№ 1728233

УР, дай хлопцям шанс підрости і піти на підвищення кудись!
За шо ти їх в ДК сватаєш?: D

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728247 вiд 2025-08-14 14:46:15

olma
№ 1728243 вiд 2025-08-14 14:38:29
Тобто піна, сміття, яке пролізло на посаду в непевні післяреволюційні часи.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728246 вiд 2025-08-14 14:46:05

Пакш - полісся.
Всі іксперди пишуть що матч буде важчим.
Нічого там не буде. Полісся закриється в обороні і намутить нічию.
Щось типу 0:0, або 1:1.

Виїзна модель. Все строго по Лобановському.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728245 вiд 2025-08-14 14:42:22

А хулі тут аналізувати.
Програли безхарактерно, бо немає характеру.
Ось і весь аналіз.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728244 вiд 2025-08-14 14:39:20

Orest Dniprovskiy (Київ)
№ 1728239

Якщо продати Бето, то норм варіант для Евертона, але щось дорогувато.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728243 вiд 2025-08-14 14:38:29

Enot
№ 1728242
---
Я уважніше прочитав його біо. Він міністр екології і надр в Уряді Яценюка 2014-15

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728242 вiд 2025-08-14 14:36:43

olma
№ 1728238 вiд 2025-08-14 14:20:25
На Лі-Куан-Ю розводили пострадянських мамонтів ще з часів т. зв. «грузинських реформ». Отой довбень відстав від життя і позбавлений фантазії, тому навряд чи самопроголошеному спасителю України вдасться кудись пролізти. Хоча Україна - країна можливостей.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728241 вiд 2025-08-14 14:26:32

Відомий український тренер Олег Федорчук прокоментував
виліт київського Динамо від кіпрського Пафосу в третьому раунді кваліфікації Ліги чемпіонів.

На думку фахівця, поразка Динамо з рахунком 0:3 за підсумками протистояння стала наслідком глибших проблем у грі та підходах команди.

«Динамо програло дійсно безхарактерно… І треба глибоко аналізувати, чому так сталося. На мою думку, нинішнє Динамо — жертва того вектора розвитку, який задали ще років 10 тому.
Так званий іспанський вектор, коли ставка робиться на позиційну гру — як у Барселони Йохана Кройффа та Пепа Гвардіоли.

-----

І це також дуже слушна заувага.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728240 вiд 2025-08-14 14:24:36

Оце був би граний варіант для Довбика

Orest Dniprovskiy (Київ ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728239 вiд 2025-08-14 14:23:58

Англійський «Евертон» зробив офіційну пропозицію «Ромі» про трансфер нападника збірної України Артема Довбика. За даними Football Insider, мерсисайдці готові заплатити за 28-річного форварда 37 мільйонів фунтів (близько 43 мільйонів євро).

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728238 вiд 2025-08-14 14:20:25

Enot
№ 1728228
-----
Маємо те, що маємо.

Але росте нова генерація політиків, мабуть ще більш цинічних, ніж папередники.

Недавно на Хрещатику, у вітрині якогось будинку побачили саморекламу нової політичної зірки

Ігора Шевченка, який називає себе українським Лі Куан Ю

shevchenko. ua

https://shevchenko.ua/bio/

З. І. Тут і так чорт забирай, в Україні людей ніде не вистачає, депопуляція і вилюднення, а він, кончений, ще розстрілювати їх хоче (за корупцію звісно),
от же ж довбойоб, хоча там освіта, о-го-го! - МБА-їв більше чим треба.

Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728237 вiд 2025-08-14 14:07:11

Enot
№ 1728234

Який дубль? Там з основи тільки Аллісон не вийшов одразу.

пробегавший(пробегавший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728236 вiд 2025-08-14 13:56:53

Lazy -це сильна жінка)) от так воно себе бачить)

Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728235 вiд 2025-08-14 13:54:57

yagshamash
№ 1728221

Саме так пишуть в тих джерелах, які при пошуку викидає Гугл. «Мопед не мій».

Насправді спроби причепити ПП до регіоналів - це з тої ж категорії, що «убив брата» та «ліпецкая фабріка».

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728234 вiд 2025-08-14 13:53:48

Вони зробили результат проти дублю кротів.

Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728233 вiд 2025-08-14 13:52:51

Enot
№ 1728223

Між іншим, бразильці Карпат, які зробили результат проти кротів, і в Динамо б не загубилися.

Жан Педрозу - кращий за будь-якого захисника нинішнього Динамо. Бруніньо - кращий за будь-якого півзахисника.

Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728232 вiд 2025-08-14 13:50:43

Запам'ятаємо філософію LAZY: жінка не може бути злодюжкою :)))

LAZY - феміністка?

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728231 вiд 2025-08-14 13:24:47

олма, а ти з мамою живеш? Чи як? У шлюбі бував взагалі?

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728230 вiд 2025-08-14 13:23:33

От жирні мужики у галстухах щоб країну розкрадали - то канєшно даа, то так і має бути, ну і добре, традиції, а от «баба» коли у політику «лізе» - то ні, з неї ми у десять разів більше будемо спрашувать, полізла, пизда, краще б на кухні сиділа, мужики і без неї порішають нормально. «Юлька-варовка»!

Спєрмоглоти йобані.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728229 вiд 2025-08-14 13:20:50

Я наприклад, терпіти не можу Юлію Тимошенко. Абсолютно деструктивний персонаж в історії України.

Прикольно, як гівножер намагався висірати максимально аптєкаємиє формуліровки та всіляко демонструвати, який він умудрьонний диванний дописувач, і як він чьотко та тонко розуміє усі мільйони відтінків палітри кольорів, притаманні світові, і що навіть яник та його азірови - це не все так однозначно, але на Юлії все ж таки зрізався ггг.

Ну тут черговий раз явно комплекси диванного тюбика, що ненавидить сильних жінок, та якого просто корячить від них XDDD

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728228 вiд 2025-08-14 13:20:46

olma
Перерахованих персонажів можна розглядати у будь-якому контексті, порядку чи комплексі. Але з них нічого крім слова «жопа» не виходить.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728227 вiд 2025-08-14 13:20:22

Нападник збірної України U-19 Дмитро Богданов продовжить кар'єру в берлінському Уніоні.

Читайте також: Український футболіст змінив клуб за кордоном
Про це повідомляє офіційний сайт Уніона.

Деталі контракту не розголошуються. Зазначається, що Богданова будуть залучати до тренувань з першою командою, а гратиме він за U-19 клубу.

----
Це ж він киянин і випускник академії ДК. в 2022 евакуювався в Німеччину і почав грати в Дрездені, а тепер підписали в Уніоні.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728226 вiд 2025-08-14 13:12:28

пересмикувати факти - основне заняття правників.
Чи я щось плутаю?)

Доречі дуже тішить метод роботи адвоката у США, де адвокату дозволено влаштовувати цирк і кричати на протилежну сторону. Адський треба. Нервова робота).

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728225 вiд 2025-08-14 13:11:45

yagshamash
№ 1728221
----
це просто факти вирвані з контексту. З різних голих фактів партійного будівництва і політичної системи можна створити іншу мозаїку того часу.
По перше, факти треба ставити в контекст, і розглядати цілий процес в комплексі. Розглядати інтенції Пороха (захист своєї промислової групи і капітала), інтенція і заснування Партії Регіонів (захист донецьких олігархічних капіталів, нажитих в регіонах, захист від столичних інших політиків, в тому числі від Медведчуків, від Дніпропетровців тощо).

Інший фундаментальний недолік цієї дискусії, що ви приписуєте гріхи партії регіонів, і Янику, і всім решті гріхи вродженого антиукраїнства. А так не було. Партія регіонів при Премьєрі Яниковича голосувала за вступ України в НАТО і ЄС. До розколу причинилася Москва на виборах 2004 року. Тоді вже пішов лютий піздец - кристалізація і індокринізація проСовецького (не проросійського) електорату Регіонів Востока і Юга України.

Про генезу нелюбови до Порошенка я вже писав. Я наприклад, терпіти не можу Юлію Тимошенко. Абсолютно деструктивний персонаж в історії України. Але її прихильники її соратники зіграли помітну мегапозитивну роль в тій же історії України.

Історія складна і несправедлива. Але не варто фіксуватися, і застигати в своєму розумінні історії і подій минулих днів, варто підходити трохи комплексовіше. Це контропродуктивно.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728224 вiд 2025-08-14 13:06:14

Мабуть навіть п'ять середніх технічних «негрів» здатні були б значно покращити ситуацію, щоб якийсь Шапаренко не альфа-самця із себе видавав та татухи хуярив, а працював би на тренуваннях та в матчах, розуміючи, що підеш нахуй, а замість тебе поставлять голодного чорного брата. Але Суркіс ж добрий, йому приємніше затишну атмосферу у клубі створювати, таке враження.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728223 вiд 2025-08-14 12:55:10

Щоб команда прогресувала має бути конкуренція в складі. Якщо своїх гравців в Україні не вистачає, які могли б скласти конкуренцію, треба шукати іноземців. Хоч це зараз і складно.
Виграти Лігу Конференцій це дуже складне завдання, яке команда, що зливає Кіпру в обох матчах без супротиву, явно не годна виконати. Цей турнір складніше виграти ніж колись Кубок кубків.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728222 вiд 2025-08-14 12:37:01

m1919(Київ - чемпіон!)
№ 1728216

Якісь у вас крайнощі, таваріщ. Якщо не можемо взяти навіть Лігу Конференцій - то давайте жерти гівно та ганбитись у кожному матчі з будь-яким ноунеймом, так?. Да не треба мені особисто, блядь, виграшу кубків (хоча було б дуже приємно). Дайте хоча б можливість сподіватись на щось протягом єврокубків! Щоб була надія, коли вмикаєш трансляцію у четвер, щоб хоча б у чвертьфінал якийсь пропхались, бля, да хоча б одного суперника навесні б у плей-оффах пройшли! І вже приємно буде. А у тебе якийсь фаталізм-максималізм. «Ок, не буде у мене ніколи хуя у 20 см та можливості накунити Скарлет Йохансон, тоді піду у троєщінський гей-клуб раком стану, нехай їбуть у сраку всі хто захоче».

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728221 вiд 2025-08-14 11:50:26

Ukrainian Ranger
№ 1728214 вiд 2025-08-14 09:27:55

yagshamash
№ 1728207

Правникові не годиться факти пересмикувати. Те, що партія Рибака повністю ототожнюється із Партією реґіонів, - це чиясь фантазія уже наших часів, можливо, самого Пороха. Партія Рибака була лише однією із П'ЯТИ структур (однією з інших була партія Порошенка), що домовилися разом створити спільну НОВУ партію на підтримку президента Кучми. Тож лідери цих п'яти партій є засновниками партії районів.

А ось у якій чудовій компанії працював у цій партії пан Петро:

Очолив її тріумвірат співголів - Володимир Рибак, Валентин Ландик та Петро Порошенко. До президії партії увійшли Микола Азаров, Юхим Звягільський, Леонід Черновецький.

У березні 2001 року на позачерговому з'їзді партія змінила назву на – Партія реґіонів, а також обрала нового лідера, – ним став голова Державної податкової адміністрації України Микола Азаров.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728220 вiд 2025-08-14 11:44:56

Інцест - це кохання між динамівсьеими серцями і хоббі футболістами з бараків кончі-заспи?

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728219 вiд 2025-08-14 11:39:46

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1728218
та після того перфоменсу на Кіпрі можно вже все.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728218 вiд 2025-08-14 11:25:06

Сучасне ДК як продукт інцесту - до цього не дійшов навіть циганик ;)

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728217 вiд 2025-08-14 11:21:33

m1919(Київ - чемпіон!)
№ 1728216
коли родичі їбуться по колу, крім генетичних хвороб, буде ще і виродження - кожне наступне покоління гірше за попередніх.
Так і в команді відбувається. Без притоку свіжої крові кращий футболіст, це гравець в міні - Буяльский :(
Наче і не безталанні молоді, але в клубі вони ніколи не розкриються і не заграють. Навіть на рівні ЧУ

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728216 вiд 2025-08-14 11:06:11

2 Voxa
№ 1728206
Тіпічеський договорняк :)

Питання до тих, хто ниє суркіскупибразілу! (умовно)
Що би що?
На гравців, здатних виграти хоча б Лігу Конференцій, грошей не вистачить. І умови у нас зараз для тих гравців не найкращі (я про рівень чемпіонату).
Ну, буде склад з шістьма іноземцями, що виграватиме не 1, а 4 гри у групі ЕК. То зараз хоч на своїх довбнів дивимось, а тоді доведеться на чужих.
Краще цих хай рихтують.

inguard(тутейший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728215 вiд 2025-08-14 10:53:14

Ukrainian Ranger
№ 1728214

Він жиЖ журналіст, фактчекінг не для нього…

Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728214 вiд 2025-08-14 09:27:55

yagshamash
№ 1728207

Доведеться трошки зайнятися ліквідацією неграмотності та невігластва на О.

Партія ригійонів була створена в 1997 році, початкова назва - партія регіонального відродження України. Лідери та засновники - Рибак і Самофалов.

В Петра Порошенка була своя партія, яка називалася «Солідарність». В 2000 році вона увійшла до ПРВУ разом з трьома іншими партіями, але вже в 2001 пан Петро залишив «ригів». Не тягне це на «засновника», аж ніяк.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728213 вiд 2025-08-14 09:09:58

А, вже прочитав, що не отримав трофея, а лише облизнувся :)


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.