Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728252 вiд 2025-08-14 15:00:28PEPSI (Merkury) № 1728249 так воно напевно саме дешеве? чи десь поруч? + знають шо багато біженців - розрахунок на ностальгію. Маркетинг працює не дарма …
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728251 вiд 2025-08-14 14:59:27Трамп нажаль всидить. Нарід сша кончений. Вічний вже може поступово обмірковувати хоче він мозельскі вина сухі чи напівсухі.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728250 вiд 2025-08-14 14:57:5343М за Довбика, який не особливо вразив в минулому сезоні? ну-ну
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728249 вiд 2025-08-14 14:56:12У німецький магазин завезли пиво оболонь в банках. Тепер я бачив все!
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728248 вiд 2025-08-14 14:51:41Ukrainian Ranger № 1728233 УР, дай хлопцям шанс підрости і піти на підвищення кудись! За шо ти їх в ДК сватаєш?: D
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728247 вiд 2025-08-14 14:46:15olma № 1728243 вiд 2025-08-14 14:38:29 Тобто піна, сміття, яке пролізло на посаду в непевні післяреволюційні часи.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728246 вiд 2025-08-14 14:46:05Пакш - полісся. Всі іксперди пишуть що матч буде важчим. Нічого там не буде. Полісся закриється в обороні і намутить нічию. Щось типу 0:0, або 1:1. Виїзна модель. Все строго по Лобановському.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728245 вiд 2025-08-14 14:42:22А хулі тут аналізувати. Програли безхарактерно, бо немає характеру. Ось і весь аналіз.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728244 вiд 2025-08-14 14:39:20Orest Dniprovskiy (Київ) № 1728239 Якщо продати Бето, то норм варіант для Евертона, але щось дорогувато.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728243 вiд 2025-08-14 14:38:29Enot № 1728242 --- Я уважніше прочитав його біо. Він міністр екології і надр в Уряді Яценюка 2014-15
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728242 вiд 2025-08-14 14:36:43olma № 1728238 вiд 2025-08-14 14:20:25 На Лі-Куан-Ю розводили пострадянських мамонтів ще з часів т. зв. «грузинських реформ». Отой довбень відстав від життя і позбавлений фантазії, тому навряд чи самопроголошеному спасителю України вдасться кудись пролізти. Хоча Україна - країна можливостей.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728241 вiд 2025-08-14 14:26:32Відомий український тренер Олег Федорчук прокоментував виліт київського Динамо від кіпрського Пафосу в третьому раунді кваліфікації Ліги чемпіонів. На думку фахівця, поразка Динамо з рахунком 0:3 за підсумками протистояння стала наслідком глибших проблем у грі та підходах команди. «Динамо програло дійсно безхарактерно… І треба глибоко аналізувати, чому так сталося. На мою думку, нинішнє Динамо — жертва того вектора розвитку, який задали ще років 10 тому. Так званий іспанський вектор, коли ставка робиться на позиційну гру — як у Барселони Йохана Кройффа та Пепа Гвардіоли. ----- І це також дуже слушна заувага.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728240 вiд 2025-08-14 14:24:36Оце був би граний варіант для Довбика
Orest Dniprovskiy (Київ ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728239 вiд 2025-08-14 14:23:58Англійський «Евертон» зробив офіційну пропозицію «Ромі» про трансфер нападника збірної України Артема Довбика. За даними Football Insider, мерсисайдці готові заплатити за 28-річного форварда 37 мільйонів фунтів (близько 43 мільйонів євро).
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728238 вiд 2025-08-14 14:20:25Enot № 1728228 ----- Маємо те, що маємо. Але росте нова генерація політиків, мабуть ще більш цинічних, ніж папередники. Недавно на Хрещатику, у вітрині якогось будинку побачили саморекламу нової політичної зірки Ігора Шевченка, який називає себе українським Лі Куан Ю shevchenko. ua https://shevchenko.ua/bio/ З. І. Тут і так чорт забирай, в Україні людей ніде не вистачає, депопуляція і вилюднення, а він, кончений, ще розстрілювати їх хоче (за корупцію звісно), от же ж довбойоб, хоча там освіта, о-го-го! - МБА-їв більше чим треба.
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728237 вiд 2025-08-14 14:07:11Enot № 1728234 Який дубль? Там з основи тільки Аллісон не вийшов одразу.
пробегавший(пробегавший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728236 вiд 2025-08-14 13:56:53Lazy -це сильна жінка)) от так воно себе бачить)
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728235 вiд 2025-08-14 13:54:57yagshamash № 1728221 Саме так пишуть в тих джерелах, які при пошуку викидає Гугл. «Мопед не мій». Насправді спроби причепити ПП до регіоналів - це з тої ж категорії, що «убив брата» та «ліпецкая фабріка».
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728234 вiд 2025-08-14 13:53:48Вони зробили результат проти дублю кротів.
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728233 вiд 2025-08-14 13:52:51Enot № 1728223 Між іншим, бразильці Карпат, які зробили результат проти кротів, і в Динамо б не загубилися. Жан Педрозу - кращий за будь-якого захисника нинішнього Динамо. Бруніньо - кращий за будь-якого півзахисника.
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728232 вiд 2025-08-14 13:50:43Запам'ятаємо філософію LAZY: жінка не може бути злодюжкою :))) LAZY - феміністка?
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728231 вiд 2025-08-14 13:24:47олма, а ти з мамою живеш? Чи як? У шлюбі бував взагалі?
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728230 вiд 2025-08-14 13:23:33От жирні мужики у галстухах щоб країну розкрадали - то канєшно даа, то так і має бути, ну і добре, традиції, а от «баба» коли у політику «лізе» - то ні, з неї ми у десять разів більше будемо спрашувать, полізла, пизда, краще б на кухні сиділа, мужики і без неї порішають нормально. «Юлька-варовка»! Спєрмоглоти йобані.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728229 вiд 2025-08-14 13:20:50Я наприклад, терпіти не можу Юлію Тимошенко. Абсолютно деструктивний персонаж в історії України. … Прикольно, як гівножер намагався висірати максимально аптєкаємиє формуліровки та всіляко демонструвати, який він умудрьонний диванний дописувач, і як він чьотко та тонко розуміє усі мільйони відтінків палітри кольорів, притаманні світові, і що навіть яник та його азірови - це не все так однозначно, але на Юлії все ж таки зрізався ггг. Ну тут черговий раз явно комплекси диванного тюбика, що ненавидить сильних жінок, та якого просто корячить від них XDDD
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728228 вiд 2025-08-14 13:20:46olma Перерахованих персонажів можна розглядати у будь-якому контексті, порядку чи комплексі. Але з них нічого крім слова «жопа» не виходить.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728227 вiд 2025-08-14 13:20:22Нападник збірної України U-19 Дмитро Богданов продовжить кар'єру в берлінському Уніоні. Читайте також: Український футболіст змінив клуб за кордоном Про це повідомляє офіційний сайт Уніона. Деталі контракту не розголошуються. Зазначається, що Богданова будуть залучати до тренувань з першою командою, а гратиме він за U-19 клубу. ---- Це ж він киянин і випускник академії ДК. в 2022 евакуювався в Німеччину і почав грати в Дрездені, а тепер підписали в Уніоні.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728226 вiд 2025-08-14 13:12:28пересмикувати факти - основне заняття правників. Чи я щось плутаю?) Доречі дуже тішить метод роботи адвоката у США, де адвокату дозволено влаштовувати цирк і кричати на протилежну сторону. Адський треба. Нервова робота).
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728225 вiд 2025-08-14 13:11:45yagshamash № 1728221 ---- це просто факти вирвані з контексту. З різних голих фактів партійного будівництва і політичної системи можна створити іншу мозаїку того часу. По перше, факти треба ставити в контекст, і розглядати цілий процес в комплексі. Розглядати інтенції Пороха (захист своєї промислової групи і капітала), інтенція і заснування Партії Регіонів (захист донецьких олігархічних капіталів, нажитих в регіонах, захист від столичних інших політиків, в тому числі від Медведчуків, від Дніпропетровців тощо). Інший фундаментальний недолік цієї дискусії, що ви приписуєте гріхи партії регіонів, і Янику, і всім решті гріхи вродженого антиукраїнства. А так не було. Партія регіонів при Премьєрі Яниковича голосувала за вступ України в НАТО і ЄС. До розколу причинилася Москва на виборах 2004 року. Тоді вже пішов лютий піздец - кристалізація і індокринізація проСовецького (не проросійського) електорату Регіонів Востока і Юга України. Про генезу нелюбови до Порошенка я вже писав. Я наприклад, терпіти не можу Юлію Тимошенко. Абсолютно деструктивний персонаж в історії України. Але її прихильники її соратники зіграли помітну мегапозитивну роль в тій же історії України. Історія складна і несправедлива. Але не варто фіксуватися, і застигати в своєму розумінні історії і подій минулих днів, варто підходити трохи комплексовіше. Це контропродуктивно.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728224 вiд 2025-08-14 13:06:14Мабуть навіть п'ять середніх технічних «негрів» здатні були б значно покращити ситуацію, щоб якийсь Шапаренко не альфа-самця із себе видавав та татухи хуярив, а працював би на тренуваннях та в матчах, розуміючи, що підеш нахуй, а замість тебе поставлять голодного чорного брата. Але Суркіс ж добрий, йому приємніше затишну атмосферу у клубі створювати, таке враження.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728223 вiд 2025-08-14 12:55:10Щоб команда прогресувала має бути конкуренція в складі. Якщо своїх гравців в Україні не вистачає, які могли б скласти конкуренцію, треба шукати іноземців. Хоч це зараз і складно. Виграти Лігу Конференцій це дуже складне завдання, яке команда, що зливає Кіпру в обох матчах без супротиву, явно не годна виконати. Цей турнір складніше виграти ніж колись Кубок кубків.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728222 вiд 2025-08-14 12:37:01m1919(Київ - чемпіон!) № 1728216 Якісь у вас крайнощі, таваріщ. Якщо не можемо взяти навіть Лігу Конференцій - то давайте жерти гівно та ганбитись у кожному матчі з будь-яким ноунеймом, так?. Да не треба мені особисто, блядь, виграшу кубків (хоча було б дуже приємно). Дайте хоча б можливість сподіватись на щось протягом єврокубків! Щоб була надія, коли вмикаєш трансляцію у четвер, щоб хоча б у чвертьфінал якийсь пропхались, бля, да хоча б одного суперника навесні б у плей-оффах пройшли! І вже приємно буде. А у тебе якийсь фаталізм-максималізм. «Ок, не буде у мене ніколи хуя у 20 см та можливості накунити Скарлет Йохансон, тоді піду у троєщінський гей-клуб раком стану, нехай їбуть у сраку всі хто захоче».
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728221 вiд 2025-08-14 11:50:26Ukrainian Ranger № 1728214 вiд 2025-08-14 09:27:55 yagshamash № 1728207 Правникові не годиться факти пересмикувати. Те, що партія Рибака повністю ототожнюється із Партією реґіонів, - це чиясь фантазія уже наших часів, можливо, самого Пороха. Партія Рибака була лише однією із П'ЯТИ структур (однією з інших була партія Порошенка), що домовилися разом створити спільну НОВУ партію на підтримку президента Кучми. Тож лідери цих п'яти партій є засновниками партії районів. А ось у якій чудовій компанії працював у цій партії пан Петро: Очолив її тріумвірат співголів - Володимир Рибак, Валентин Ландик та Петро Порошенко. До президії партії увійшли Микола Азаров, Юхим Звягільський, Леонід Черновецький. У березні 2001 року на позачерговому з'їзді партія змінила назву на – Партія реґіонів, а також обрала нового лідера, – ним став голова Державної податкової адміністрації України Микола Азаров.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728220 вiд 2025-08-14 11:44:56Інцест - це кохання між динамівсьеими серцями і хоббі футболістами з бараків кончі-заспи?
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728219 вiд 2025-08-14 11:39:46Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1728218 та після того перфоменсу на Кіпрі можно вже все.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728218 вiд 2025-08-14 11:25:06Сучасне ДК як продукт інцесту - до цього не дійшов навіть циганик ;)
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728217 вiд 2025-08-14 11:21:33m1919(Київ - чемпіон!) № 1728216 коли родичі їбуться по колу, крім генетичних хвороб, буде ще і виродження - кожне наступне покоління гірше за попередніх. Так і в команді відбувається. Без притоку свіжої крові кращий футболіст, це гравець в міні - Буяльский :( Наче і не безталанні молоді, але в клубі вони ніколи не розкриються і не заграють. Навіть на рівні ЧУ
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728216 вiд 2025-08-14 11:06:112 Voxa№ 1728206Тіпічеський договорняк :)Питання до тих, хто ниє суркіскупибразілу! (умовно)Що би що?На гравців, здатних виграти хоча б Лігу Конференцій, грошей не вистачить. І умови у нас зараз для тих гравців не найкращі (я про рівень чемпіонату). Ну, буде склад з шістьма іноземцями, що виграватиме не 1, а 4 гри у групі ЕК. То зараз хоч на своїх довбнів дивимось, а тоді доведеться на чужих.Краще цих хай рихтують.
inguard(тутейший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728215 вiд 2025-08-14 10:53:14Ukrainian Ranger № 1728214 Він жиЖ журналіст, фактчекінг не для нього…
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728214 вiд 2025-08-14 09:27:55yagshamash № 1728207 Доведеться трошки зайнятися ліквідацією неграмотності та невігластва на О. Партія ригійонів була створена в 1997 році, початкова назва - партія регіонального відродження України. Лідери та засновники - Рибак і Самофалов. В Петра Порошенка була своя партія, яка називалася «Солідарність». В 2000 році вона увійшла до ПРВУ разом з трьома іншими партіями, але вже в 2001 пан Петро залишив «ригів». Не тягне це на «засновника», аж ніяк.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728213 вiд 2025-08-14 09:09:58А, вже прочитав, що не отримав трофея, а лише облизнувся :)