Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748736 вiд 2026-05-28 15:00:38Декриміналізація порно потенційно здатна забезпечити додаткові надходження до бюджету. Ті, хто голосує проти, мабуть вважають себе більш святими та божими, ніж найгладший і найбородатіший попяра УПЦ МП ;)
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748735 вiд 2026-05-28 14:51:53yagshamash № 1748732 вiд 2026-05-28 14:27:21 Заодно показала, що українки вміють не тільки програти після 6-0 в першому сеті, але й виграти матч після провалу 0-6 в другому.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748734 вiд 2026-05-28 14:48:17Enot № 1748733 вiд 2026-05-28 14:31:06 Чисто математично в непроходженні БУДЬ-ЯКОГО закону винні Слуги і тільки вони. Яку б позицію не демонстрували опозиційні партії, вони не зобов'язані ризикувати тим, що підтримують владу в спірних питаннях, там де влада має брати відповідальність на себе і вирішувати все сама. Коли їм треба якусь хуйню протягнути, вони знаходять з ким і як домовитись.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748733 вiд 2026-05-28 14:31:06Голосування за декриміналізацію порно
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748732 вiд 2026-05-28 14:27:21Теніс Олі виграла на супер тайбрейку в австралійки. 4 українки - у 3 колі.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748731 вiд 2026-05-28 14:07:45А от з контрабандою чи з виробництвом пальоних підакцизних товарів громадянин гетьманцев та інша їбуча підарасня часом не хочуть поборотися, чи тільки з посилками? Чи там інтереси серйозних пацанів сидять, і можна льохко отримати 9 грамів у потилицю?
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748730 вiд 2026-05-28 13:56:24Якщо китайські субсидії роблять доставку Шанхай-Франкфурт дешевшою, ніж умовно кажучи Франкфурт-Майнц, то грошовий потік Європа-Китай європейці мають оподатковувати так само, як будь-яку купівлю всередині Європи (ПДВ), а додаткові податки (3 євро) - така собі відповідь на різну ціну доставки товарів. Думаю, що китайці робитимуть якісь додаткові хаби в Європі, щоб ці податки не підвищили ціну товарів.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748729 вiд 2026-05-28 13:46:06Чомусь в Європі, зокрема в Німеччині, ніхто навіть не обговорює, що з липня запроваджується податок в 3 євро навіть не на кожну дрібну посилку, а на кожний вид товарів в цій посилці. А 19% ПДВ на всі посилки там з 2021 року.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748728 вiд 2026-05-28 13:12:08Посилки те лобізм ретейлерів, щоб ніхто не міг ніде купити нічого, тільки у них. Навіть нещасні необлагаємі 150 євро заважають великим бізнесменам.
Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748727 вiд 2026-05-28 12:55:59от тіки шо ВР проголосувала передачу 40 ярдів з Оборони на резервний фонд для фінансування є-бачків та кешбека … здобули.
Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748726 вiд 2026-05-28 12:06:17olma № 1748725 та я ж розумію, це я так :) підйобую по дружбі :) ми ж усі за все хароше, і проти поганого, і шоб податків менше, а доходи більше. Справа в том, шо це все не просто і крім розрахунків і розуміння повинен бути здоровий смисл. А в нас на жаль, з останім погано :( Ну і головне, вся зе-шайка тупі ідіоти, а покликать чи в когось спитать розумного не дозволяє гонор Геніалісімуса.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748725 вiд 2026-05-28 11:59:06Voxa (Запоріжжя) № 1748723 ---- Я не спеціаліст в економіці податків. Варто так налаштовувати, щоб було вигідно займатися бізнесом і платити всі податки, але податків має бути менше, ставки податків меншими, а можливості у бізнеса, особливо бізнеса, якийсь випускає свій продукт, свою послугу, щось створює, тут треба максимальне сприяння.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748724 вiд 2026-05-28 11:55:56Може посилки не треба, але горілку трохи підняти акциз, і оці бізнеса як Червоне та Біленьке магазинчики, де розливають міцний алкоголь з бочок у пластикову тару. - тут може пошукати наповнення бюджету?
Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748723 вiд 2026-05-28 11:49:13«Декриміналізувати порнуху, накинути ПДВ на цей бізнес, ФОПам збільшити ліміти годового обороту, але накинути ПДВ.» як добре шо ти не дотичний до зе-шайки :) але погано, шо там приблизно ж такі самі фахівці …
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748722 вiд 2026-05-28 11:46:25А з іншого боку мегапопуліст Зеленський з його кешбеками таки змушений визнати що бабла в немає, і не проти щоб цей закон про ПДВ на посилки проголосували, тільки щоб він, Зеленський там не фігурував при цьому. Нормальний хід. Не від хорошого життя ці посилки хочуть оподаткувати - вже пару років як Гетьманцев хоче його просунути. В бюджеті нема нічого. Я вважаю, якщо реформувати щоб справедливо і чесно. Більшу базу оподаткування, але меншу саму ставку. Варто все проводити з ПДВ, але сам ПДВ потихеньку знижувати. До 17%, 15% наприклад. Декриміналізувати порнуху, накинути ПДВ на цей бізнес, ФОПам збільшити ліміти годового обороту, але накинути ПДВ. Раніше коли 20 років тому вводили спрощену систему сплати податків для малого бізнесу - процес громіздкого бухобліку вівся на папері. За тієї системи бухобліку і сплати податків ФОП і малий бізнес не могли нормально працювати, тому що треба було тримати як мінімум двох бухгалтерів, щоб ті вели облік, вели книги, сдавали декларації. Спрощена система була є дуже логічно і дала дуже великий поштовх для розвитку малого і середнього бізнесу. Але часи змінюються. Тепер з розвитком IT, а надто ШІ, ведення бухобліку можна доручити роботам, ШІ агентам і т. п. Отже в теорії бухоблік вже не має таку велику часовитратність не забираю людино-години у бізнеса. І хоча я за те щоб спрощена система існувала, але деякі теми, деякі лазєйки треба нахір усунути.
Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748721 вiд 2026-05-28 11:29:08переназвать закон, змінить шапку, і внести по новой під наступним номером діло 15 хвилин
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748720 вiд 2026-05-28 11:24:17Це нова спроба.
Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748719 вiд 2026-05-28 11:24:17UR № 1748717 цікаво ще і інше. Там же від зе-шайки Европа вимагає чіткого переліку реформ. Підвищення податків то одне, це просто і одним махом (законом) можно - на суспільство то щас всім похуй а от з реформою митниці-прокуратури шо вони робитимуть :)
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748718 вiд 2026-05-28 11:22:59Ніби ж прокатили тему з посилками, що викликало істерику у жопи Томаша Фіали та іншої подібної публіки. Чи це друга спроба?
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748717 вiд 2026-05-28 11:16:37Що таке політичне шулерство?Сьогодні вночі Зе-банда внесла до Верховної Ради меморандум про допомогу від ЄС. І внесла туди всі свої «хотєлки» щодо підвищення податків, тут і ФОПи, і податок на посилки, і всіляка інша гетманцевщіна.Тепер, якщо депутат відмовиться голосувати за цю хуйню, вони кричатимуть «він проти того, щоб Україна отримала допомогу від Європи».
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748716 вiд 2026-05-28 11:13:22пардон, вже спростували..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748715 вiд 2026-05-28 11:11:30меріканьци залишили Київ..
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748714 вiд 2026-05-28 10:40:022 Enot№ 1748712думаю що там багато чинниківяпонці до 2ї світової не знали що таке бейсбол. а зараз то найпопулярніший спортчи ніколи не пили каву, але «міжнародні компанії» «розкрутили» тему… і зараз вони п'ють каву на рівні інших країнякийсь євро-тренер (давно) працював з корейцями, коли «азійські тигри» були на бумі, і там пробували запускати футболто він казав. проблема з азіатами у тому що вони дуже слухняні. що тренер сказав - те і роблять. а футбол така штука що ти повинен грати на своїй позиції яку визначив тренер. але кожну секунду «по ситуації» ти повинен «креативити» …згадав просто як приклад… індуси - то щось іншедуже багато індусів в іт індустрії, але немає жодного китайського іт продукту (на відміну від тих же китайців що мають аналоги всіх топ світових продуктів)----------у мене є своє пояснення з приводу економічного відставання південних країн…тебе там життя не заставляє в-йобувати. в індії літом +35, взимку +20. достатньо однієї рубашки на весь рікплюс клімат такий що родить все, дощики поливають землю…це у нас чи північніше в європі. не будеш в-йобувати «літом» щоб запас на зиму зробити, можна до весни не дотягнути :)мовчу про те що у індусів своя релігія… якщо щось йде не так у цьому житті - пох. в наступному буде краще. тому все ок. «відпочиваємо»а в б-якому спорті (як приклад) - не будеш в-йобувати, нічого не буде… :)
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748713 вiд 2026-05-28 10:34:25мова за дітей, а не за професіоналів
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748712 вiд 2026-05-28 10:26:07Багатовікове вегетаріанство впливає на тілобудову, у індусів жиру багато накопичується, а от людей м'язевого типу тілобудови, атлетів немає. Вони й не могли вижити за таких умов. Але щоб бути професійним спортсменом треба мати особливий організм.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748711 вiд 2026-05-28 09:16:31гроші, медіа, дитячі мрії - це звичайно важливо. Але набагато важливіше просте дитяче бажання штовхнути чогось ногою. І подалі.. А ось тут неясно, як на це бажання впливає багатовікове вегетаріанство.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748710 вiд 2026-05-28 06:07:16У індусів ще генетика хуйова для футболу, даються взнаки століття вегетаріанства
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748709 вiд 2026-05-28 02:15:57Хоча це радше вуайеризм.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748708 вiд 2026-05-28 02:14:04Короче індусам більш подобається дивитись чуже, ніж самим щось робити. Футбольний куколдизм.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748707 вiд 2026-05-28 02:13:24Так, в Індії футбол реально дивляться — але дуже специфічно. Проблема не в тому, що індуси “не люблять футбол”. Проблема в тому, що вони переважно дивляться Європу, а не свій футбол. * величезна аудиторія у Premier League, UEFA Champions League, топ-клубів типу FC Barcelona, Manchester United * футбол — другий спорт країни після крикету * але місцевий футбол сильно відстає по рівню В Індії є своя ліга — Indian Super League. Є й стара історична ліга I-League, але ISL зараз головна медійна. Там є фан-бази, стадіони, телевізійні рейтинги, особливо у штатах типу Керали, Гоа, Західної Бенгалії. Але збірна Індії слабка: * зазвичай район 100–140 місця FIFA * найкращий рейтинг в історії — 94-й * зараз у них навіть спад і криза управління футболом Щодо “країна з мільярдом людей не народила футболіста для Європи” — це не зовсім так, але майже. Було кілька гравців: * Sunil Chhetri — легенда Індії, але кар’єра майже вся в Азії * були одиничні спроби в Португалії, Данії, Шотландії * але ніхто не закріпився навіть у середньому єврочемпіонаті І тут причина не “генетика” чи “таланту нема”. Основні фактори: 1. Крикет зжирає все Найкращі спортсмени, гроші, медіа, дитячі мрії — все йде в крикет. 2. Слабка футбольна культура на масовому рівні У Європі дитина 10 років грає 5 разів на тиждень у структурі клубу. В Індії такої системи майже нема. 3. Інфраструктура і клімат Спека, поля, організація, логістика — усе складніше. 4. Пізній старт професійної системи Той же ISL з’явився лише у 2014. Це дуже пізно для футбольної країни. 5. Гроші всередині Індії Парадокс: хороший індійський футболіст може нормально заробляти вдома й без Європи. Тому мотивація їхати в умовну Бельгію чи Польщу менша. 6. Рівень ліги Навіть фанати індійського футболу самі визнають, що ISL поки сильно поступається Японії, Кореї, Саудівській Аравії, не кажучи вже про Європу. Академії FC Barcelona в Індії — це був скоріше комерційний і маркетинговий проєкт. Барса відкривала школи по всьому світу: США, Китай, Індія, Близький Схід. Але академія ≠ футбольна екосистема. Щоб з’явився топ-гравець: * потрібні тисячі тренерів * нормальні юнацькі ліги * конкуренція * десятки років системної роботи У Японії це будували з 90-х. У Південній Кореї — ще раніше. В Індії поки що більше “ринок глядачів”, ніж футбольна держава.
sk(acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748706 вiд 2026-05-28 00:12:292 LAZY№ 1748705хз чи індія дивиться футболтам хоч є чемп чи збірна?барса там навідкривала своїх дитячих шкілале через десять років закрилакраїна з ярдом населення не змогла «народити» хоч одного футболіста щоб заграв десь в євро-чемпіонаті…
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748705 вiд 2026-05-28 00:08:32Початок фіналу UEFA Champions League Final о 19:00 за Києвом (тобто 18:00 у Центральній Європі) робить матч значно зручнішим для багатьох ринків поза Європою. Як це виглядає по регіонах: United Kingdom — 17:00 замість 20:00 Для британців це менш зручно для стадіону та пабів після роботи, але краще для сімейної ТВ-аудиторії. India — 21:30 замість 00:30 Ось це один із головних ринків. В Індії аудиторія ЛЧ величезна, і матч опівночі дивитися важко. Saudi Arabia, United Arab Emirates — вечірній прайм-тайм замість дуже пізнього початку. China — 00:00 замість 03:00 Колосальна різниця. Для Китаю це майже ідеальний компроміс. Japan та South Korea — 01:00 замість 04:00 Теж набагато краще для переглядів. United States Східне узбережжя: 12:00 дня замість 15:00 Західне: 09:00 ранку замість полудня. Для США це неоднозначно: денний слот може бути кращим для вихідного, але не для масового прайм-тайму. Для самої Європи ранній старт скоріше менш звичний. Традиційні 21:00 CET (22:00 Київ) були ідеальні саме під європейський вечірній прайм-тайм. Тому зміщення раніше — це в першу чергу ставка на глобальну аудиторію Азії та Близького Сходу.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748704 вiд 2026-05-28 00:07:14Вирішальний матч відбудеться у суботу, 30 травня. Стартовий свисток прозвучить незвично рано – о 19:00. Це зроблено для зручності вболівальників та більшого охоплення телетрансляцій по всьому світу. У попередні роки фінал Ліги чемпіонів стартував о 22:00 … Дивно, так рано.. Не проєбіть! Для яких стран це краще? Для азіатів усіляких?
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748703 вiд 2026-05-28 00:00:14Заєбісь, сєрпасто-молоткасті підари йдуть нахуй. Англійський требл все ближче. Але мабуть лузери з Arse-Anal все ж таки всруть в суботу.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748702 вiд 2026-05-27 23:59:38У підсумку - фуй британського лева у комунячій сраці, як і має бути ;)
Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748701 вiд 2026-05-27 23:59:32ну шо, тепер би ще Арсу підсуєтиться
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748700 вiд 2026-05-27 23:57:47Лайно гра.
sk(acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748699 вiд 2026-05-27 23:51:38я ось подумава фінал лч в сб - теж буде отаке гівновозилово 0-0 1-0?бля. «не прийду» :)
sk(acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748698 вiд 2026-05-27 23:50:232 Perfect Stranger№ 1748697наші всі, хто грав з рибакіною - тисли рукуказахстан - не хуйлостан (типу виправання) …я от не пам'ятаю з приводу путінцевоїолійникова з нею грала. і одразу сказала - путінцева грала в підєрі на турнірі газпрому - записується в записник буданова. руку не тисну…-------до речі. десь було в новинах що хуйло летить в казахстанподарував токаєву 4х сибірських тигрів…мабуть спиздили десь. і тепер даруютьнах в степах казахстану сибирські тигри -теж не дуже зрозуміло…вони ж не стєрхи. звалити на «родіну» за тищу км- не зможуть
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748697 вiд 2026-05-27 23:45:06sk (acer chromebook) № 1748676 вoнa тиснулa руку Рибaкiнiй - хiбa тa жe скaзaлa щo Пу - хуйлo?