Pryvyd Zamku [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727892 вiд 2025-08-08 22:47:542 m1919№ 1727885Лейзік - говнонітарій. Ніби і людина, але із спеціальними розумовими потребами. Мʼягше треба, ширше.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727891 вiд 2025-08-08 22:42:17Якби ППО працювала, про це було б відомо :-)
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727890 вiд 2025-08-08 22:35:43Enot № 172788 Я думаю, що це проста процедура нагляду та поліції, можливо у співпраці з війсковими. Я думаю, що звіт з'явився не просто так, тим більше він секретний, у нас лише є кількість порушень. Я думаю, що якось вони це збивали, арештовували тощо, але просто :) не хочуть розкривати деталі.
Organic [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727889 вiд 2025-08-08 22:22:052 Jen№ 1727882Я так і думав. Справа в тому, що у Петра Петровича, якщо я не помиляюсь, в тому році на фронті загинув син…
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727888 вiд 2025-08-08 22:04:10Питання не в тому заборонено чи ні, над Рамштайном літати, я певен, точно заборонено. Питання в тому що немає політичної волі збивати ворожі повітряні апарати, та арештовувати шпигунів, якщо ці дрони запускали не з Росії.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727887 вiд 2025-08-08 21:49:33Enot № 1727886 В Кракові за Новою Хутою ТЕЦ, практично радянського зразку. Думаєте там закрита зона для коптерів? Ні! Хоча штрафи за порушення зони там дуже і дуже.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727886 вiд 2025-08-08 21:29:16Pepsi, ти якось отих європузанів розшевели, бо це вже якась ганьба Над Германией обнаружили 536 шпионских дронов за три месяца, — Bild Всего было зафиксировано 270 инцидентов, в которых участвовали эти дроны. По крайней мере в 55 случаях одновременно наблюдалось два и более устройства. Чаще всего дроны замечали вечером и ночью. Среди основных объектов наблюдения: военные базы, энергетический сектор и критическая инфраструктура. Над американской авиабазой Рамштайн заметили до 15 дронов, летевших строем.
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727885 вiд 2025-08-08 20:47:452 LAZY№ 1727883Німб на череп не тисне?
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727884 вiд 2025-08-08 20:35:17Учора відійшов Едді Палм'єрі. Це була глиба джазу і джазу-латіно. Я був двічі на концерті у знаменитому Джаз-Кафе у Камдені, Лондон. Хто не в темі джазу, не в'їде. Хто не а темі латиномузики теж. Але це була епоха. І частка велика мого життя. РІП Едді Палм'єрі. ? si=1dUr8VVC_R60l_nR
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727883 вiд 2025-08-08 20:12:58olma № 1727880 Еталонне мичання упоротої селянської вишивати.
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727882 вiд 2025-08-08 20:06:46Organic № 1727872 Петро Онисько
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727881 вiд 2025-08-08 20:05:01№ 1727880 відповідь LAZY № 1727876
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727880 вiд 2025-08-08 20:02:59А ти думаєш ніхто не зрозумів ці англійські слова? Іноземну мову не вивчають для того щоб зрозуміти українського коментатора, який коментує український матч українською мовою для українців. Такий коментар це гірше ніж клоунада, це не компетенція, а безкультурщина, невігластво в Українській мові. Зрозуміло, що іноземні слова запозичення це Ок. Від них не втечеш, але в таких програмах коментатору слід в першу чергу шукати варіанти висловлювання рідними словами із запасів рідної мови, а вже потім їбашить патернами по білдапу.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727879 вiд 2025-08-08 20:01:06yagshamash № 1727878 Наступний суперник Полісся Фіорентина
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727878 вiд 2025-08-08 19:55:14Lazy, я не зрозумів, у чому сенс згадок про Флоренцію. Там гратиме Полісся другий матч з мадярами? Перший, ніби, домашній був? Чи я щось наплутав. Ок, я писав без прив'язки до контексту, лише до месаґи Олми.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727877 вiд 2025-08-08 19:55:10Попов зіграв :(
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727876 вiд 2025-08-08 19:30:01Вчіть англійську, кловани анальниє.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727875 вiд 2025-08-08 19:17:20Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1727873 вiд 2025-08-08 18:38:47 Про білдап забули
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727874 вiд 2025-08-08 18:44:47І знову Хєреро… згадується старовинний анєгдот - «Нічєво, Наташа - ми сєбя в єблє покажем» (с)
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727873 вiд 2025-08-08 18:38:47«Маючи гравця такого профайлу, це один з основних паттернів переходу в атаку» (с) ---------- Йобані недоуки зі словником.
Organic [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727872 вiд 2025-08-08 18:33:282 Jen№ 1727855А хто робив доповідь?
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727871 вiд 2025-08-08 18:32:29заробили пеналь на рівному місці, добре шо було порушення до того
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727870 вiд 2025-08-08 18:14:16Тим часом Хєреро вийшло сам на сам, але вийшов хєр.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727869 вiд 2025-08-08 17:42:49трампидло як розгнівається, то мабуть депортує всіх індусів к фуям (а їх в Америці дофуя).
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727868 вiд 2025-08-08 17:35:03На Індію тариф наклав, а за ту саму х-йню на Туреччину не наклав. А Туреччина купляє бензину дохера у Рашки.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727867 вiд 2025-08-08 17:33:30І тут ще нагадаю свою тезу, Тактика Трампа вирішувати світові проблеми за допомогою тарифного батога, дуже ущербна і хуйова, як і сам Трамп. Підар.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727866 вiд 2025-08-08 17:24:41VVV ти правий. Шо Індія шо Китай шо Русня - це все держави східного типу. Їм насрати на своїх людей. Скільки їх ще в Брахмаптурі нах втопиться?
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727865 вiд 2025-08-08 17:18:49ой, блядь. людожерська індія скинула маску удаваної пристойності. пиздець яка новина.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727864 вiд 2025-08-08 17:16:35sk (здалеку…) № 1727859 Хуєндра Хуйоді @huyendrahuyodi
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727863 вiд 2025-08-08 17:12:23sk (здалеку…) № 1727859 Скажи хто твій френд …
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727862 вiд 2025-08-08 17:07:57Пишуть ПСЖ купив Забарного за 63 мільйони євро, а «Борнмут» за 40 мільйонів євро купить у Лілля Діакіте
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727861 вiд 2025-08-08 17:03:46Батий, інфа ця вже протухла, Сьогодні вже надвечір'я 08.08.2025 там інфи стільки, встрєчі, атмєни, санкції, атмєна, на ізмєнє всьо.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727860 вiд 2025-08-08 16:53:0406. 08. 2025 Зустріч представника президента США Стіва Віткоффа (Steven Charles Witkoff) на переговорах з якоюсь недолугою копією «Путіна» тривали майже три години. Після першої години до них долучився помічник президента РФ Микола Патрушев. Позиція озвучена представниками РФ - зупинка бойових дій на лінії теперішнього протистояння, визнання російськими захоплені регіони в яких проведені референдуми щодо приєднання до РФ, заборона вступу України в НАТО, зняття санкцій, відновлення транзиту газу через територію України і внесення Верховною Радою України змін до Конституції, щодо нового територіального устрою.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727859 вiд 2025-08-08 16:47:17Narendra Modi @narendramodi Had a very good and detailed conversation with my friend President Putin. I thanked him for sharing the latest developments on Ukraine. We also reviewed the progress in our bilateral agenda, and reaffirmed our commitment to further deepen the India-Russia Special and Privileged Strategic Partnership. I look forward to hosting President Putin in India later this year.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727858 вiд 2025-08-08 16:46:40дантес спокушає пушкєна, нє?
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727857 вiд 2025-08-08 13:48:27Вийшов перший тизер еротичного трилера з Володимиром Дантесом «Всі відтінки спокуси» Бгг… Неправда. Перший укро-еротичний-трилер відбувся вчора. ПОліССя-пакш
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727856 вiд 2025-08-08 12:48:36Саме так, гробова тиша. Нажаль. Часто саме така реакція. Їм немає чого сказати. Вони бояться. Вони слабохарактерні, і звикли до комфорту і безхмарного неба. Тому просто мовчать. Їм не хочеться чути і бачити чиюсь війну і горе. Тому після вступних слів доповідача про «З того часу як російські варвари скинули бомбу на наш університ…», Вони опускають очі. І мовчать.
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727855 вiд 2025-08-08 12:29:54Orest Dniprovskiy (Київ) № 1727843 вiд 2025-08-08 06:46:21 Jen № 1727842 Вітаю! Молодці! А яка була реакція на виступ? Гробова тиша. Усвідомлювали мовчки. Тим приємніше було почати наступну доповідь словами: хоч я представляю Словенію а мій співавтор США ми народжені та навчені в Україні. P. S. Кацапам в участі в конференції відмовили.
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727854 вiд 2025-08-08 12:27:01Perfect Stranger https://21-esfc-lisbon.events.chemistry.pt/
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727853 вiд 2025-08-08 12:03:44Вчора кроти гідно пободалися з Панатінаїкосом. Та кротофани кажуть, шансів у матчі відповіді не багато.