Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748696 вiд 2026-05-27 23:40:32ех, лисого замінили :)
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748695 вiд 2026-05-27 23:28:28антіфа? хуєфа, бля (не плутати з УЄФА, які теж підараси ;))
sk(acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748694 вiд 2026-05-27 23:27:432 Voxa№ 1748691три штанги… не часто таке побачиш…вже недаремно подивились :)згадалось наче з шацких таке було. коли він бив і три штанги було…
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748693 вiд 2026-05-27 23:27:26LAZY № 1748681 вiд 2026-05-27 22:58:07 Вальєкас є історично найбіднішим районом Мадрида, і там нічого не змінюється, бо замість того, щоб навчатись більш престижним професіям молодь там продовжує в комуністів гратись. Дурники це чи довбойоби - питання термінології.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748692 вiд 2026-05-27 23:21:05Орел рве червону комуняцьку сраку, треба забивати другий, бо може хуйня трапитись.
Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748691 вiд 2026-05-27 23:20:14з штаги в штангу, крутий момент
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748690 вiд 2026-05-27 23:18:57Треба другий забивати, поки поплили мадридці.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748689 вiд 2026-05-27 23:16:58sk (acer chromebook) № 1748682 --- Крута женщина. Що там говорити. У них і дитина з Андрюхою Агассі теж таке розумне. МОлодці.
sk(acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748688 вiд 2026-05-27 23:16:23тільки наш коментатор сказав що «прийдеться чекати екстра тайму», як кп забив…
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748687 вiд 2026-05-27 23:14:20olma № 1748683 ---- А це я запостив знаного вірша Павла Грабовського Швачка, щоб показати різницю між реальну нужденними класами робітничими і трудягами в 19 початку 20 століття і лівацькими підарами на велфері в 21 столітті.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748686 вiд 2026-05-27 23:11:18sk (acer chromebook) № 1748685 --- В 2010-х дивився відоси шеф-кухаря з Британії Heston Blumenthal, оце доперва чувак крутий. За базар відповідає. А ті всі твої політики Блюменталі то шарлатани. З німецької прізвище Блюменталь означає Долина Квітів або Квітнуча долина.
sk(acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748685 вiд 2026-05-27 23:03:17зеСьогодні у Києві американські конгресмени Річард Блюменталь та Джим Гаймс. Важливий візит в ці важкі дні після масованої атаки. Вдячні Сполученим Штатам, Президенту та Конгресу за міцну двопартійну підтримку та всім американцям.---------ми блюменталя знали тільки по грем-блюменталь. а куди дідусь грем дівся?де його мощний законопроект яким він вже роки два лякає хуйла?
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748684 вiд 2026-05-27 23:02:46sk№ 1748682Ааа, ну тоді добре.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748683 вiд 2026-05-27 23:02:35
sk(acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748682 вiд 2026-05-27 23:01:362 LAZY№ 1748680не переймайся :)це такий стьоб. юля там додала що now he's scared :)ось класика від штефі граф-------
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748681 вiд 2026-05-27 22:58:072 ProstoVlizPobalakaty№ 1748678неосвічені дурникиУ 21 сторіччі? Серьйозно? Це довбойоби, а не «дурники». Нахуй червоносраких мудаків з їхніми серпами та молотами.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748680 вiд 2026-05-27 22:55:512 sk№ 1748676тенісстаро на пресусімій бой-френд - мій тренер. пообіцяв якщо я зайту в топ-50, зробить пропозицію…Якось жалюгідно огидно звучить. У кацапсько-совковому стилі, коли вважається, що усі жінки до усрачки мріють одружитися, а мужики такі - «ну ладно, йоб тваю мать, так уж і бить, угаваріла. Пиздуй борщ варіть і носкі стірать».
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748679 вiд 2026-05-27 22:54:26ProstoVlizPobalakaty № 1748678 саме так. влучно на 100 відсотків. це локал тім, а не комуняцька команда. а пошесть лівацтва їбанутого зараз по всій Європі шириться.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748678 вiд 2026-05-27 22:48:33Я у ковідні часи дивився іспанський серіал Estoy vivo (в 2017 році перший сезон був найрейтинговіших шоу Іспанії) - поліцейська містика з переселенням душ, де дія якраз відбувалась у Вальєкасі. Там режиссер намагався передати іспанський образ життя, любов до смачної їжі та футболу зокрема. І виглядає, що там швидше неосвічені дурники (можливо під впливом якихось маніпуляторів, що мають свої цілі) граються в антифа, а в районі просто люблять Райо, протиставляючи його мадридським грандам, може й політичні вподобання теж аби не такі, як у вершкових та матрасників собі обрали.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748677 вiд 2026-05-27 22:42:31Райо швидші, технічніші. КП треба більше фізично тиснути у стилі чемпіоншипу. Тоді може щось буде. Бо вже два могли пустити. І за лисим уважно стежити треба.
sk(acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748676 вiд 2026-05-27 22:37:09тенісстаро на пресусімій бой-френд - мій тренер. пообіцяв якщо я зайту в топ-50, зробить пропозицію…----в лайв-рейтингу юля 54та. наст матч проти китаянки 150+ в рейтингу… пробилася з квализазвичай після сенсаційного матчу стається ментальний провал… але юлі не 18ть років. день відпочинкутак що сподіваюсь побачимо юлю далекоце все відбувається на грунті, яке юля вважає найменш зручним своїм покриттям…
Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748675 вiд 2026-05-27 22:19:53три негра-нападника Крістала і штрафній і кожен ровно на голову вищій за лисого 7 номера Райо :)
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748674 вiд 2026-05-27 22:17:482 VVV№ 1748673Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)№ 1748667сам клуб типу адекватний. от ультрас - кончені довбойоби. не думаю, що вони прямо комуністи. просто їбануті антифа. (неофашисти). а кузьмичі там звичайні.Тому нехай йдуть нахуй оптом - і клуб і ультрас.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748673 вiд 2026-05-27 22:16:14Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1748667 сам клуб типу адекватний. от ультрас - кончені довбойоби. не думаю, що вони прямо комуністи. просто їбануті антифа. (неофашисти). а кузьмичі там звичайні.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748672 вiд 2026-05-27 22:11:29насправді Райо дуже непроста команда. вони фаворити фіналу.
PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748671 вiд 2026-05-27 22:07:32olma № 1748669 сподіваюсь Мак не дурний і має хороших піар-манагерів, які запилять толкову рекламу Маку з цього приводу. Антикацапську і проукраїнську.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748670 вiд 2026-05-27 21:31:43то фінал то в лейпцигу..
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748669 вiд 2026-05-27 21:19:20Сьогодні відновив роботу Mac на Лук'янівці після останнього обстрілу. Які молодці!
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748668 вiд 2026-05-27 20:19:33LAZY № 1748665 ==== Так, чувак просто мазками дає портрет фіналіста. Згоден стаття однобока і не сильно розкриває, як це лівацьке Райо існує в Ла Лізі, ба більше грає у фіналі єврокубку. Хоч цей Єврокухлик такий трохи слабий, але все ж таки досягнення. - треба виграти і пройти плейоффи. Думаю, що просто Роман дає тисячі знаків, приурочених до певної футбольної події. Інколи виходить круто і свіжо. А інколи дав редакторам текст. Нате, читайте, у мене таке бачення.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748667 вiд 2026-05-27 20:16:19Якщо красножопі підари, які чморили нашого Зозулю, раптом візьмуть навіть такий кубок, це буде неприємна фуйня.
OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748666 вiд 2026-05-27 20:15:552 Batyj№ 1748663Здоровий глузд та регламент - це, подекуди, різні тварини.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748665 вiд 2026-05-27 20:09:50Що Райо пиздувате, що автор статєйки - яке відношення взагалі їхній стадіон має до сьогоднішнього фінального матчу? … "Сьогодні Райо Вальєкано зіграє у фіналі Ліги конференцій проти англійського Крістал Пелес. За попередні 100 років існування клуб іспанських комуністів, анархістів та мігрантів грав у єврокубках лише раз, тож це більше, ніж матч – це історична віха, і «Естадіо Вальєкас» наб'ється під зав'язку, хоча це й небезпечно. "
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748664 вiд 2026-05-27 19:58:25Видання Чемпіон видало статтю про пиздувате Райо Вальєкано, яке сьогодні гратиме фінал Ліги Конференцій з Кришталевим Палацом.https://champion.com.ua/ukr/football/istoriya-naydivnishogo-uchasnika-yevrokubkiv-shcho-prognav-zozulyu-i-zhive-v-zlidnyah-1048078/
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748663 вiд 2026-05-27 19:45:472OG № 1748655 якось не так. Але частково вірно. За тверезою логікою нормальної людини має бути так: 1. Якщо знімається до кінця регулярного чемпіонату, то вилітає той, хто знявся та 16 місце. 14 та 15 грають стики. 2. Якщо знімаються після закінчення регулярного чемпіонату або між стиковими матчами, то вважаються, що просто програли стикові матчі і вилітають. Рух знявся відіграв усі 30 ігор, тобто після регулярного чемпіонату. Він не бере участі в стиках, отже, замість нього повинен заходити його колишній суперник по стиках. Чому раптом Олександрія замінила Рух у стикових – не піддається розумінню.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748662 вiд 2026-05-27 19:41:52Олійникова може завтра встановити новий рекорд - 4 українки в третьому колі РГ. На АО таке вже було в 2024 році, на інших трьох турнірах ще не було. Стародубцева - молодець, сподіваюсь, що програний сет піде Костюк на користь, і вона впевненіше гратиме далі.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748661 вiд 2026-05-27 19:32:55Старо завалила Рибалкіну. Україна вперед!
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748660 вiд 2026-05-27 19:19:35За діму гордона? :))
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748659 вiд 2026-05-27 19:14:0818:53 «Челсі» оцінює Енцо у 120 млн фунтів, але не хоче його продавати. Фернандес хоче піти і був би радий пропозиції «Реала» 19:09 «Барселона» запропонувала «Ньюкаслу» 80 млн євро та бонуси за Гордона. одна за одною новини. з такою службою селекції іспанські гранди можуть надовго забути про виграш ЛЧ. це пиздець не бачити рівень цих гравців. особливо Гордона, який на полі наче курка без голови. Та й Енщо ніхуя не бачить та ще й як черепаха повзає. Пиздець просто.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748658 вiд 2026-05-27 19:12:31Старо - молодець. Потужно.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748657 вiд 2026-05-27 19:11:21Нічого собі, Марта і Юля приємно здивували