klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727612 вiд 2025-08-03 11:04:12Нещодавно дивну річ почув. Тарас Чмут в інтерв'ю на Мілітарному зазначив що в американців проблеми з випуском ракети PAC-3 (єдина модифікація що вміє збивати балістику) до ЗРК Патріот. Їх мало, роблять довго і дорого. Я погуглив, з відкритих джерел вартість ракети PАС-3 і Іскандер-М (балістичний варіант) співставна -3млн. доларів. Але чомусь російська економіка спокійно їх виробляє і хуячить по нам до десятка за тиждень, а американський впк має з цим проблеми
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727611 вiд 2025-08-03 10:49:16Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1727610 Є відео перехоплення 1 балістичної ракети. У звітах ппо воно теж є. Скоріш за все минуло без наслідків
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727610 вiд 2025-08-03 10:42:49Якщо була атака на Київ, то про наслідки ніде не повідомляють.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727609 вiд 2025-08-03 10:14:46LAZY № 1727608 ---- Бути колгоспником - це не гріх, а ось тебе, бачу, батько погано виховав.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727608 вiд 2025-08-03 04:31:16Зараз такий пиздуватий час настав, шо в моду повертаються пиздуваті американські фільми з низькопробним гумором 1980-х. Голий пістолєт накшталт. … Єбать ти сука дебіл колгоспний. То була золота епоха комедій, шедеври Цукеров-Абрахамса-Профта. Жанр комедій з тієї пори усох та скукожився. А порівнювати спадщину цих чуваків із сортирними похабними гівновисєрами мудака Сендлера - це треба бути блядь взагалі хз ким. Йди, карочє, 'Афоню' дивись.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727607 вiд 2025-08-03 01:26:57У ніч на неділю, 3 серпня, у Києві та низці областей України оголосили повітряну тривогу через ракетну загрозу. У столиці лунали вибухи. Про це повідомляє Цензор. НЕТ з посиланням на «Суспільне» та очільника КМВА Тимура Ткаченка. У Києві чути вибухи, - повідомлялося о 01:09. Джерело: https://censor.net/ua/n3566706
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727606 вiд 2025-08-03 01:21:43Vichny № 1727605 ---- Може і так. Просто я хотів би щоб атака русні була мимо, і ніхто не постраждав.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727605 вiд 2025-08-03 01:15:30Навіщо ці заклики до бога, щоб «помагав»? В чому «поміч»? Якби він хотів і міг дійсно «помогти», то допоміг би виграти війну, а не просто відвернути одну-дві ракети на 4 році війни.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727604 вiд 2025-08-03 01:10:18Зазвучала сирена, і щось глухі звуки з низькочастотним почулися. Боже поможи!
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727603 вiд 2025-08-03 00:34:36іще Голівуд сучасний любить оцю динамічну композицію The Cult - She Sells Sanctuary &list=RDcts0VN1-wgk&start_radio=1
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727602 вiд 2025-08-03 00:30:00Зараз такий пиздуватий час настав, шо в моду повертаються пиздуваті американські фільми з низькопробним гумором 1980-х. Голий пістолєт накшталт. Дивлюся в Нетфліксі такий фільм Щасливчик Гілмор 2. з Адамом Сендлером. Щасливчик Гілмор 2» — американська спортивна комедія 2025 року режисера Кайла Ньюачека за сценарієм Тіма Герлігі та Адама Сендлера. Це продовження «Щасливого Гілмора», у якому Сендлер знімається разом із Джулі Боуен, Крістофером МакДональдом, Бенні Сафді, Поганим Кроликом і Беном Стіллером. Тупе піздец. Але тупізм гумору це просто стайл, насправді в фільм зашитий архетип американської мрії наших днів. Впав, піднявся, впав і знову піднявся. Свого роду стартап інвестмент.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727601 вiд 2025-08-02 23:12:49пробегавший (пробегавший) № 1727600 вiд 2025-08-02 23:01:07 перепрошую, але не зрозуміло. я дав два посилання, почитай, будь ласка.
пробегавший(пробегавший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727600 вiд 2025-08-02 23:01:072 Starik (Україна, Київ) № 1727572 ) я більше мав на увазіі аналогію дрон на оптиці/ птрк дротова; дрон з ші/ птрк за принципом вистрилив та забув. Те що потужність зарядів, радіус дії і т д— це зрозуміло.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727599 вiд 2025-08-02 22:46:41Гайдай це той, шо колишній голова Луганської ОДА, якого ще хотіли послом в Казахстан, але ті його послали. Помніться він в свій час з ТБ не вилізав :)
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727598 вiд 2025-08-02 22:32:34Milanese № 1727597 --- Згоден, короче Зеленський не чіпає керівництво НАБУ і САПа, а ці не чіпають Міндіча, гімновозять слідство щодо Чернишова, Шурми і т. п. пішаків віддаємо в жертву щоб спасти Короля і Ферзя.
Milanese [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727597 вiд 2025-08-02 22:22:12Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1727592 Ритуальні жертви. Це той Гайдар, що на Луганщині був. Закарпаття - ще той корупційних рай. Сюди ж так просто не призначають). Он Микита теж цікавий персонаж)
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727596 вiд 2025-08-02 22:18:26Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net) № 1727595 ---- Він правий, в ситуації війни нелегко знайти і підписати футболіста, який би реально посилив гру ДК. А якщо говорити про іноземців, то шоб він сюди приїхав тут треба ЗП і бенефіти задирати до небес. ШД і Ахметов-Палкін експериментують, по-перше там бабла немєряно, більше ніж у власників ДК по любому, а по друге у ЩД десятиліттями система працювала так. Запрошувати перспективних бразил, засвічувати в ЄК і продавати з наварро 130-200%
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727595 вiд 2025-08-02 20:13:13Шовковський пояснив, чому Динамо не придбало жодного новачка цього літа: «…дуже часто гравці використовують Динамо, щоб потім підняти собі планку зарплати чи щось подібне. Спочатку починаються перемовини, потім залучається фактор сімьї, родини чи ще щось, а у підсумку вони переходять до інших клубів або хочуть у кілька разів збільшити умови свого нового контракту. Принаймні так було усі попередні рази, коли йшли перемовини..» Цe нaзивaється кaпiтaлiзм :)
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727594 вiд 2025-08-02 19:26:57Той що телепатріот, то політтехнолог, а не держслужбовець.
Fozzey [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727593 вiд 2025-08-02 19:19:022 Orest Dniprovskiy № 1727540Там про аудіо оригінальне, перемовини диспетчерів.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727592 вiд 2025-08-02 19:13:59Це той Гайдай, що був видатний телевізійний патріот? Чомусь не дивує.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727591 вiд 2025-08-02 18:22:13Серед осіб, яких НАБУ і САП викрили в масштабній корупції, є нардеп від «Слуги народу» Олексій Кузнєцов, голова Мукачівської РДА й колишній голова Луганської ОВА Сергій Гайдай та начальник Рубіжанської МВА Луганської області Андрій Юрченко. Джерело: джерела УП в правоохоронних органах Деталі: За інформацією УП, Кузнєцова, Гайдая та інших фігурантів затримано.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727590 вiд 2025-08-02 17:25:04оці всі паси пятками до добра не доведуть
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727589 вiд 2025-08-02 16:52:28Ще й зятя випустили. Як на поле вийшов зять То ачькофф уже не взять.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727588 вiд 2025-08-02 16:30:38загалом канешно грусть-пєчаль 7:2 по ударам …
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727587 вiд 2025-08-02 16:14:33olma () № 1727586 да, є так проблема. а ще ж і діти виїзжать, оце як на мене головне
olma( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727586 вiд 2025-08-02 15:55:07Voxa (м. Запоріжжя) № 1727581 ---- Так. Це звучить слушно! На інженерів різних індустрій тупо відкрити максимальне сприяння макс бюджет. На оцю всю херню типа журналістики і що там у нашого Міши Поплавського в універі викладають, на ту всю херню скоротити по максимуму держзамовлення. Недавно на одній бізнес-тусовці міжнародній чув директора укр. представництва фірми. випускає електрообладнання. Так з огляду на дефіцит кадрів і піздец в системі профтехосвіти. Вони ця контора взяли шефство над Київським технікумом електромеханічним. або що. Так каже почали робити аудит "і виявилося що в елктричному технікумі, випускають 10 нелектричних спеціальностей і 2 електричних. технічних. ну там фінаси, бухгалтерія, правознавство, ще якась херня. каже піздец. Так вони дітям студентам технікуму, які вчаться з якого боку до електрощитка підійти, дають стипендію, дають обладнання в класи для навчання тощо. Але каже цей піздец в освіті не має дна.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727585 вiд 2025-08-02 15:48:23класично на контрі вловили. непогано
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727584 вiд 2025-08-02 15:45:17на київстарі - ок
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727583 вiд 2025-08-02 15:44:15Megogo …kozly vse spotvoriyut.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727582 вiд 2025-08-02 15:43:29Меншого…
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727581 вiд 2025-08-02 15:43:25закривати не треба, завжди повинен бути вибір, але держзамовлення скасувати потрібно. І ліценції на випуск кількісно обмежить, а інженерів додать.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727580 вiд 2025-08-02 15:43:10Гальмує трансляція меншого - упл? Це у всіх таке?
olma( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727579 вiд 2025-08-02 15:42:05Для майбутніх журналістів можна відкрити при універах Школу журналістики 2 річну програму, і випускати як додаткову спеціальність на додаток до іншої основної, як це в світі робиться. У будь-якому разі я би заборонив на журналіста вчитися 4 роки, заборонив би бакалаврат і магістратуру за фахом журналістика.
olma( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727578 вiд 2025-08-02 15:27:49 Starik (Україна, Київ) № 1727576 ---- А він там дає порівняння по останніх роках? Без порівняння з минулими роками під час війни і до війни, не зрозуміло це багато чи мало. ТРеба позакривать нах ці вузи, а також спеціальності типа журналістика, фінанси і кредит, кіно, фотозйомка, правовєдєніє. Все там в цих Вишах ні викладачі. ні студенти не розуміють чим журналіст відрізняється від «автор цифрового контенту» Та
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727577 вiд 2025-08-02 15:12:30olma № 1727575 Я Пашу знаю, у нього багато прихованих талантів насправді :) Не подумайте за рекламу, але якщо є можливість донатити, то Реактивна пошта це дуже ефективно.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727576 вiд 2025-08-02 15:09:54Побуду Batyj, перепрошую :) Цитата від учасника Інформаційного супротиву Олексія Копитько. --------------- База ЕДЕБО по итогам основного этапа приёма заявлений в 2025 году говорит нам следующее. На специальность (G19) Будівництво та цивільна інженерія, которая интуитивно должна быть востребована в перспективе надцати лет, в 19 регионах допущено к конкурсу 9 573 заявлений, из них 5 149 – на бюджет. Т. е., примерно 5 тыс. человек более-менее прицелились быть строителями. Средний бал для поступающих - только в опасных регионах выше 140. На специальность (G17) Архітектура та містобудування цифры соответственно 4 119 и 2036. Поступают дети в 18 регионах, средний бал приличный, только в Ивано-Франковской области меньше 150. При этом на специальность (C7) Журналістика в 22 (!) регионах подано 18 454 заявления, из них 7 921 – на бюджет. Что больше, чем строителей и архитекторов вместе взятых. Кстати, Харьков меньше остальных болен нездоровым журнализмом – находится на 10 месте по числу соискателей. Если покопать чуть глубже, можно найти такое. На группу специальностей (G11) Машинобудування (5 специальностей) в 20 регионах допущено к конкурсу 3870 заявлений, из них на бюджет – 2181. Т. е., всех потенциальных машиностроителей изначально в 4 раза меньше, чем потенциальных журналистов. Даже с учётом того, что машиностроители косвенно присутствуют в других специальностях, контраст на лицо. Средний балл – грустный, вытягивают только регионально-отраслевые коэффициенты. ------------------------------------------ повний текст https://t.me/kopytkoav/1150
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727575 вiд 2025-08-02 14:34:22Starik (Україна, Київ) № 1727574 ---- Дуже хороший матеріали. Про арту сподобалося, що на його експерта імхошну думку, гаубиці (Богдана) на причепі кращі, ніж те саме як САУ на свому шасі автономному ході? І взагалі багато цікавого досвіду, за який треба гроші брати.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727574 вiд 2025-08-02 12:39:50я тут вже статтю про ПТРК постив, дуже грамотна https://mezha.media/oboronka/kudi-znikli-stugna-dzhavelin-ta-inshi-ptrk-303663/ про арту також годна: https://mezha.media/oboronka/sau-bogdana-archer-m777-artileriya-proti-fpv-droniv-interv-yu-iz-zasnovnikom-reaktivnoji-poshti-303733/
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727573 вiд 2025-08-02 12:10:51Дрон на оптиці може летить 20-30км, робить засідку на дорозі, чітка відеокартинка. У ПТУРа дальність 4-5км, і це вже зброя прямого зіткнення з ворогом, існують різики для операторів. Розйобаний танчик або бмп з піхотою за 20км загрози не несе. Єдина перевага птура це мабуть більша вага бч ракети, але 3-4 дрона на оптоволокні будуть все рівно дешевші за одну умовну Стугну