Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727412 вiд 2025-07-31 13:16:09"Поліція завершила розслідування щодо нападу, про який заявив виконавчий продюсер Суспільного Мовлення Юрій Макаров. Всі експертизи і допити показали, що у момент отримання поранень сторонніх осіб поряд із Макаровим не було. а результатами експертного дослідження, зразки ДНК, відібрані із речових доказів, належать виключно потерпілому, що вказує на те, що тілесні ушкодження чоловік завдав собі самостійно ". цікаво-цікаво …
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727411 вiд 2025-07-31 13:04:48теніс старо та еліна в 3му колі мастерсу 1000 в монреалі крутий результат, особливо для стародубцеовї. вона в лайв рейтингу вже підбирається до топ-50 сьогодні ще марта-даяна будуть свої матчі другого кола грати еліна виграла у рахімової, далі екс-сінерша калінськая - після війни у еліни супер-лічка проти хуйлостанок…
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727410 вiд 2025-07-31 13:01:03До речі, жорстока карма: в Горенці окупанти “денацифікували” будинок, в якому знімали “Сватів”
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727409 вiд 2025-07-31 12:51:32Цього б хотіла опозиція. Однак це буде прояв слабкості і визнання своєї помилки. А це кінець Зеленського відразу. Слабкість не прощають. Все інше можуть, а слабкість - ні.
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727408 вiд 2025-07-31 12:49:17У Верховній Раді вперше за повномасштабну війну увімкнули стрім з засідання і з самого початку між нардепами почалась бійка Нардеп Костюк оголосив про вихід з фракції «Слуга народу» як відповідь на останні події навколо НАБУ та САП.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727407 вiд 2025-07-31 12:48:27дух покійного Портнова, мається на увазі
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727406 вiд 2025-07-31 12:47:52Схоже на показательную порку! З. І. Але не будемо пушить коней. Може Зе викличе дух покійного Портова, який підкаже йому як зробити правильно. Щоб і рибку зїсти, і на карусєлі покататися.
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727405 вiд 2025-07-31 12:38:13Засідання Ради, на якому голосуватимуть за відновлення незалежності НАБУ та САП, транслюватимуть онлайн Як Зе зберегти лице в цій ситуації? Потрібно відправити у відставку Єрмака і відкотити закон назад, а потім сказати, що це він мене підставив. Всі будуть задоволені.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727404 вiд 2025-07-31 11:48:48Причому у 4-х вузах міста українську ще було іноді чути (5%), то у військовому училищі - 0,0. Там доречі конашенков вчився :-). Парашник.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727403 вiд 2025-07-31 11:45:56Як казав мій однокласник на початку 90-х: «херасє, у Житомирі шансів поспілкуватись українською практично немає. Общага, вуз, місто, установи, медіа, магазини, общепіт - все російською».
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727402 вiд 2025-07-31 11:39:12Pryvyd Zamku № 1727394 Зроби так щоб у вузах Житомира викладали українською у 80-90-х, а не російською. Наприклад. А тоді поговоримо. Вже не кажу про всі міста на схід від Києва.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727401 вiд 2025-07-31 11:36:32Pryvyd Zamku № 1727394 Звичайно треба і час дати, і у спокої залишити 60+. З 1991 не було ніякої українізації в Україні. Всім на все було пох. Особливо державі. Рос. ізик був скрізь. І у Львові теж. Тому претензії необґрунтовані.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727400 вiд 2025-07-31 11:25:13olma № 1727392 по перше гарний сигнал купі інших нпз по світу… або - думай-тє, або переходьте на софт від місцевих фірм «ачумєлиє ручькі» вчора читав «аналіз» що там сталось з аєрофлотом… не факт що 100% правда, але є думка про те що аерофлот (як і купа інших хуйло-контор), почали займатись імпортозамєщєнієм. і замість мс, сап, оракл, почали впроваджувати атєчіствінний софт… у якому купа дірок…
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727399 вiд 2025-07-31 10:53:32на кацапії є цілий телеканал Свати, і там оту зелену поробку крутять нон-стоп цілодобово
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727398 вiд 2025-07-31 10:51:47Джавеліни від початку задумували як сброю спецназу, диверсантів і тому подібне. В цій якості він, ІМХО і зараз може використовуватися. А на фронті йому навіть знищувати нема чого - дрони «прибрали» бронетехніку з фронту.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727397 вiд 2025-07-31 10:46:41З 1991 р. українська держава дуже мало та непослідовно заохочувала громадян до вивчення та використання української мови - що стосувалося як позитивної, так і негативної мотивації (примусу).
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727396 вiд 2025-07-31 10:42:26Orest Dniprovskiy № 1727395 ----- Чув, що жавеліни вже не грають якоїсь важливої ролі. 3 маленьких ФПВі закусають будь-який танк чи броню. Хоча JVL мабуть ще можна десь ефективно стосувати. Там заряд хороший.
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727395 вiд 2025-07-31 10:36:21Виявляється джавеліни виробляють в Україні https://surl.li/iaedxw
Pryvyd Zamku [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727394 вiд 2025-07-31 10:36:182 PEPSI№ 1727322Давай зайдемо з іншого боку. Закон про мову було прийнято у 90-му, а незалежність проголошено у 91-му. Нинішньому 60-річному було тоді 25 років, усе життя попереду. Пройшло 35 років і та ж пісня - треба дати час. Може досить давати якийсь ще час?
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727393 вiд 2025-07-31 10:30:26На жаль, конкретної та достовірної інформації про податки, сплачені власниками при прокаті серіалу «Свати» (тобто по доходу з продажу прав або показу) у загальнодоступних джерелах немає. Відомо, що студія «Квартал‑95» отримувала значний дохід: до ~200 000 USD за серію у країнах СНД із прокатом на телеканалі «Росія‑1», тоді як в Україні ціна була приблизно втричі нижча (≈ 60–70 тис USD). Загальний бюджет серіалу – близько 2 млн USD (64 серії + 4 додаткові). Однак не повідомлялось про розміри податкових відрахувань на цих доходів — ні студія, ні канал 1+1 Media, ні державні органи подібну детальну фінансову інформацію не оприлюднювали.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727392 вiд 2025-07-31 10:26:38sk (здалеку…) № 1727388 --- Це не слабий кидок. Мабуть хмару Microsoft Azure вирубили, а там програми, ERP, CRM, MS Teams. Та все на світі там може сидіти.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727391 вiд 2025-07-31 10:25:24Це не золото, це покриття під золото, пишуть з нітриду титану. Популярно серед скоробогатьків. Це ознака низького смаку, але це не доказ злочину. А злив цих фоток - маніпуляція
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727390 вiд 2025-07-31 10:22:29+№ 1727386 Хоча на цьому унітазі ймовірно сиділа і жопа зільоного президента ;)
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727389 вiд 2025-07-31 10:19:58olma № 1727387 вiд 2025-07-31 09:59:09 Звичайно у пандан до цього унітазного компромату непогано було б зазначити, скільки податків сплатили фуїндічь та його компанії в Україні. Хоча податки за серіал «Скоти» воно мабуть платило (чи і далі платить?) у кацапії.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727388 вiд 2025-07-31 10:01:04Корпорація Microsoft припинила надання цифрових послуг компанії Nayara Energy — великому нафтопереробному заводу в Індії, який на 49% належить російській «Роснефти». Це сталося попри те, що санкції ЄС проти NE офіційно набирають чинності лише з 21 січня 2026 року. ? Nayara подала позов до Високого суду Делі, звинувативши Microsoft у «односторонньому та різкому припиненні критично важливих сервісів». У компанії заявляють, що це рішення створює небезпечний прецедент і може вплинути на всю енергетичну екосистему Індії.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727387 вiд 2025-07-31 09:59:09Мені не подобається, що Железняк і компанія самі ж виступають за верховенство права, а самі ж атакують політичних опонентів тими ж старими українськими ментовськими способами. А саме: злив фоток і приватної інформації, отриманих шляхом слідчих дій, у яких є законні підстави обшукувати квартиру, але мабуть нема підстав до суду публікувати. Злив фоток для того щоб налаштувати посполитих проти підслідчих, отримати політичні дивіденди. От за це я не дуже поважаю Шабуню, Бігуса, що вони беруть зливи у правоохоронців чи стейкголдерів і їбашать. Мені насправді пох який унітаз у Міндіча. Мене більше дратують лисі коти в квартирі, або що якихось хорьків і куниць в хаті тримають. Може цей Міндіч заробив на серіалі Свати, у якого чистий прибуток десятки мільйонів доларів після 7 сезонів прокрутки по колишньому СНГ?
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727386 вiд 2025-07-31 09:50:17Народна прикмета: жопі, яка сидить на золотому унітазі, рано чи пізно доведеться разом зі своїм власником зйобувати через кордон.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727385 вiд 2025-07-31 09:40:54освіжувач повітря виглядає інородно в інтерьєрі :)
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727384 вiд 2025-07-31 09:37:45Золоті унітази у квартирі власника «95 кварталу» олігарха Міндіча – Янукович-стайл, - Железняк. ФОТО Джерело: https://censor.net/ua/n3566159 ---
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727383 вiд 2025-07-31 09:31:30Дякую, Lazy. Підтвердив очевидне. Чуйка спрацювала.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727382 вiд 2025-07-31 09:29:33А що то на емблемі Пафосу? Молодий коханець Романа Дубова? :)
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727381 вiд 2025-07-31 07:49:55 «Національність - Англія» Бгг з таким кацапським рилом - викапаний англієць! Ну то зрозуміло, що «національність» та «громадянство» - терміни, які (на жаль) часто є тотожними, але все одно кумедна картинка. Йобана сранє-рязанська свиняча харя. Сподіваюсь, що Динамо роз`їбе цей сраний «Пафос» із особливим пафосом.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727380 вiд 2025-07-31 07:41:32Для грошовитого кацапа, пафос - річ обов'язкова.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727379 вiд 2025-07-31 00:36:59Я маю на увазі саме місто Пафос - дуже російськомовне було ще 10 років тому.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727378 вiд 2025-07-31 00:30:45Пафос часом не кцпський клуб з Кіпра? Бо там кацапів, російськомовних совків було свого часу предостатньо. Офшорна економіка, золотий паспорт могли собі прикупити.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727377 вiд 2025-07-30 23:37:27Розлітались підараси
Orest Dniprovskiy (Київ ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727376 вiд 2025-07-30 22:55:38Італійська русофобія недостатня
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727375 вiд 2025-07-30 22:20:07РФ внесла президента Італії Маттареллу та кількох міністрів до «списку русофобів»: Мелоні назвала це «пропагандистською операцією» Кремля Джерело: https://censor.net/ua/n3566130 Кацапи вже і до президента Італії до*балися. Здавалося б безневинна посада, а ні, русофоб! Хороша динаміка русофобії пішла в Європі. А наш сусід Віктор Орбан мав такі серйозні плани на Трампа та і на Джоржу Мелоні.
Voordalak(Тут поруч) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727374 вiд 2025-07-30 22:04:32m1919(Київ - чемпіон!) № 1727366 вiд 2025-07-30 20:04:21 +100500
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727373 вiд 2025-07-30 21:50:56Cumchatka бугєвугє. Ще землетрус із йобіцентром поруч з їх базою ядрених субмарин