sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727332 вiд 2025-07-30 11:59:36з приводу землетрусу можу помилятись. часто великі землетруси стаються під час сонячних затемнень. коли сонце-місяць по одну сторону землі - «тягнуть» земну поверхню до себе ну і там «де тонко» - починає «тріщати» тут начеб-то сонячних затемнень немає. а «тріснуло» майже по «максималках» на радарах… десь був відос від дискавері чи якогось такого каналу. супутники відслідковують місця земної кори де піднімається на міліметри. і то є ознака того що скоро буде «трусити» … звичайно що на 99% просеців трусить у стандартних місцях, як і вулканічна діяльність…
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727331 вiд 2025-07-30 11:57:38Enot № 1727328 ---- Вторинні санкції в тих заявлених величинах і ставках не реально впровадити, тому що Штати теж залежать від Китая і менше від Індії. І це такий скоріше психологічний тиск і блеф. Чи він удасться, подивимося. Я би на місті Українського керівництва не покладав великі надії на Трампа і його можливостям швидко зупинити війну і наступ кцп. Це не діє на хуйла і на Сі так швидко. Нам треба зміцнюватися і більш системно працювати на оборону і тил, а натомість ОП учверив оту хуйню з САПом і НАБУ
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727330 вiд 2025-07-30 11:51:36Відповідь на питання № 1727241: Правильно криза платежів. Не потрібно передруковувати кацапську безграмотність
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727329 вiд 2025-07-30 11:47:58Національне антикорупційне бюро розслідує епізод щодо оформлення на посади НАК «Нафтогаз Україна» охорони та домашнього персоналу ексвіцепрем’єр-міністра Олексія Чернишова, коли він очолював підприємство, повідомили джерела ZN. UA в правоохоронних органах. За даними джерел, відповідні посади передбачали зарплатню в розмірі не менше 300 тисяч грн на місяць та бронювання від мобілізації.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727328 вiд 2025-07-30 11:39:37 olma № 1727325 вiд 2025-07-30 11:30:36 Саме війни вони стосуються, але санкції - вторинні, проти тих хто купляє російські енергоносії, Індія вже заявляла що зможе замінити російські енергоносії
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727327 вiд 2025-07-30 11:37:43Valeriy № 1727320 А Міля так взагалі зізнався, що не дивився. І справді дивитися було нема на що. Не поспішаючи, ліниво ходили і чекали поки Мальта сама собі заб'є, що ті й зробили два рази. Лише два дебіла Шапа та Бражко вирішили пограти та забити з гри, один раз вдалося.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727326 вiд 2025-07-30 11:33:44І відчуваю Зеленський і верхівка втомилися, тому що вже 2 роки працюють реактивно. З'являється проблема, намагаються розігнати кампанєйщину, щоб цю проблему вирішити, розвязати. Ніхто не думає на юодай півроку вперед. Стратегічна розвідка якщо і є, то вони не доносять до Зеленського інфу, ЩО йому треба буде робити через півроку.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727325 вiд 2025-07-30 11:30:36Погрози Трампа Путіну не стосуються війни, а мають відношення до тарифних переговорів з Китаєм з Індією. Хуйло це розуміє. Крім того. От хуйло сказав всьо перемиріє. але у нас шо є якась контрольно-слєдовая полоса на лінії розмежування, і чи є нейтральна сторона, яка слідкуватиме за перемирієм і його порушенням? Короче треба це все усвідомлювати і готуватися до довгої тягомотної виснажливого тримання лінії. і тилу з а допомогою ППО.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727324 вiд 2025-07-30 11:23:00sk (здалеку…) № 1727321 ---- Погано, що всі втомилися від війни підсвідомо хочуть повірити, що Трамп зробить якесь диво і змусить Хуйла до чогось. Не змусить. Не треба навіть сподіватися. Трамп сам з початку року відмовився від усіх інструментів тиску на Хуйла, які мав в розпорядженні. А тепер він намагається тиснути на Китай, закон Грема Блюменталя це теж не про санкції і тиск, це спроба переналаштувати зруйнувати систему світової торгівлі. Я так зрозумів Вітькофф остаточно пішов в опалу, а керує Рубіо, і саме Рубіо грає в шахи з Китаєм, а Трампу він рубіо дозволяє гратися і показує, який Трамп хороший гравець в покер. Найбільше це хуйло скаже через тиждень. МИ услишалі Трампа, і всьо ми злякалися, ми хочемо переговори про припинення вогню, шо русня робе - піднімає статус своєї делегації в СТамбулі, вже не Мединський приїде а ще якийсь хуй і починають повільні переговори, розтягувати утрясати. А тим часом приїдуть на Курщину Білгородщину корейці, з градами своїми, ракет привезуть, а русня буде повзучий наступ і руйнування все прифронтове.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727323 вiд 2025-07-30 10:58:36я так розумію що штати, коли пів-року назад розказували що мають «діл» з китаєм, то просто домовились щоб китай продовжував поставляти рідкоземельні елементи (можливо ще щось, без чого американським компаніям ставало швидко хуйєвато) а от «великого» діл-а - немає. і вже другий раз відклали введення тарифів на 90 днів, поки йдуть переговори… хз що там трамп може «ввести» хуйлу через 10 днів, якщо у нього немає домовленостей з китаєм
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727322 вiд 2025-07-30 10:58:16Vichny № 1727316 Людей 60+70+ не треба чіпати взагалі і мати елементарну повагу. Не вимагати. Доживи спочатку, потім будеш вчити, молокосос)). Я б тебе просто нахуй посилав. Що, в принципі, Батий і робить. Штрафувати чи увязнювати людей похилого віку можна лише за антиукраїнську та антидержавну діяльність. Щось вимагати - ні. Пізно.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727321 вiд 2025-07-30 10:53:17почав гуглити що тотаке сєвєрокурільськ… і от перший відос як цунамі змило те місто в 1952 ----------- Семьдесят лет назад гигантское цунами уничтожило Северо-Курильск. Город, соседние села и воинские части буквально смыло с лица земли: вода подчистую сносила дома, переворачивала танки — и оставила после себя руины и тела утопленников, которые еще долгие месяцы выбрасывало на берег.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727320 вiд 2025-07-30 10:12:21Про вчорашній матч і що здивувало в коментах, це не самі коменти, в їх відсутність. Здивувало і те, що Лейзі не написав про те як Шовковський на початку матчу хтиво м'яв собі яйця синхронними діями двох своїх рук.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727319 вiд 2025-07-30 10:06:02Геть (Геть) № 1727317 Наразі 3-я хвиля цунамі змила нах порт в Сіверо-Курильську, і знесло рибний завод. Судна повикидало в море-окіян. Подивимося як вода спаде що там буде.
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727318 вiд 2025-07-30 08:52:41У нічному мовному змаганні віддаю перемогу Vichny. Нокаут у 172731 раунді ;)
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727317 вiд 2025-07-30 05:37:45Поки ви тут з'ясовуєте хто кому якої вартості, природа мама намагається змити кацапів з камчатки. Сейсміка 8.7 та цунамє. Кацапня дрижить, портам та інфраструктурі непереливки
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727316 вiд 2025-07-30 02:57:12Пепс, тм знов юлиш жопкою. Це зрозуміло, що коли дуже треба продати, то деякі менеджери потенційному клієнтові і хуя відсмокчуть, хто в переносному, а хто і в прямому сенсі. Але що саме ти продаєш батийці на цьому сайті шо так єлозиш перед ним парускі? Чи ти вважаєш його настілтки тупим, що він не зрозуміє написане українською?
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727315 вiд 2025-07-30 02:26:12усьому свій час і місце, у тому числі і укр. мові. Популяризація мови - так! Підтримка - так!
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727314 вiд 2025-07-30 02:16:33Мій обовязок, як найманого працівника - говорити мовою клієнта, виконувати свої професійні обовязки, досягати результату. Моя стратегія - за умови вибору, обирати українську мову для спілкування. Тулити укр. мову скрізь де можна і не можна - ідіотизм і дикунство.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727313 вiд 2025-07-30 02:09:16Vichny № 1727311 це раз. Перед тобою сидить клієнт. Тобі треба продати йому трактор. Німецький трактор у Німеччині. Я надаю перевагу укр. мові. Завжди. Клієнт німець, спілкуємось німецькою. Немає питань. Клієнт українець, але одесит, задає питання російською, українською не володіє зовсім. Розмова (він росіською, я - мовою) швидко заходить в глухий кут. Клієнт білорус, задає питання російською. Клієнт казах, задає питання російською. Всі перемовини з клієнтами відбуваються у Німеччині, в офісі. Всі клієнти самі прибули до тебе на перемовини. Ти на роботі, а клієнт - завджи король. Апріорі. П. С. Закиди, що навіть рускоізичний одесит розуміє українську відкидаються одразу. Коли теми торкаються технічних питань, починається клоунада і непорозуміння.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727312 вiд 2025-07-30 01:53:58Геть (Геть) № 1727310 ніхто німецької не знає, пару слів. Хоча ходили на курси. Приїхали у 2022-2023 році. На терміни ходять з перекладачем.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727311 вiд 2025-07-30 01:13:02Пепс. Це меншовартість, як би ти не юлив жопкою. Які нахуй клієнти? Ти комусь щось тут продаєш? Свиноферми? Звісно, тупо щось казати українською їблану з падмасковья, який зрозуміє може процентів 30. А якщо людина, яка чвякає-хуякає парускі, все ж розуміє українську? В чому сенс тоді переходити на рускій з нею? Ну крім меншовартості свідомої чи підсвідомої. Подумай про це.
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727310 вiд 2025-07-30 01:08:03PEPSI (Merkury) № 1727308 вiд 2025-07-30 00:52:20 Як є бажання, люди намагатимуться і тренуватимуть свій мозок. Німецьку ж вони вивчили, не дивлячись на вік? Dixi.
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727309 вiд 2025-07-30 01:05:59PEPSI (Merkury) № 1727307 вiд 2025-07-30 00:36:56 Якщо усі говорять та розуміють українську мову, я персонально буду спілкуватися лишень українською. Мова - питання виживання нації. Якщо контекст професійний і через якийсь гандикап у розумінні мене попросили пояснити російською, або іншою - окей. У персональному контексті, я радше на будь-яку іншу мову перейду. Гігієна.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727308 вiд 2025-07-30 00:52:20№ 1727307 - то вічному. І на додаток - майже всі члени і членкині клюбу бажають перейти на укр. мову, але у 85% нічого не виходить. Виходить хуйня і азіровщина, люди 40+60+. Тому зітхають і повертаються до російської, щоб хоч думки донести.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727307 вiд 2025-07-30 00:36:56PEPSI (Merkury) № 1727306 задно тримай тест: Ульм. Клуб укр. спеціалістів і інтеліґенції. 62 персони. Звісно всі з Одеси, Харкова, Дніпра, Маріуполя. Східняки. Всі за Україну і не люблять русню. На спільних заходах мова - 99,9% російська. Але неписане правило - спілкуйтесь хто як хоче. Як ти себе поведеш?
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727306 вiд 2025-07-30 00:32:11Vichny № 1727305 це що завгодно, але ніяк не меншовартість. Скоріше тест хто ти є, і ввічливість+профессіоналізм. Стосується моментів по роботі, бо якщо ти не будеш розмовляти з клієнтом на його мові, успіху не буде.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727305 вiд 2025-07-30 00:26:56PEPSI (Merkury) № 1727303 Це меншовартість деяких українців, без образ. З тих ще часів коли українська мова була «мовою селюків», а тє кто гаваріл парускі - то билі люді с абразаванієм! І нє прістала ім атвічять сєльськім язиком, таваріщь нє паймьот! Паетаму нада била падстроітса, патамушта рускаізичьному підлаштуватися під українця - та ти шо, він всереться, а не перейде на мову співрозмовника, навіть якщо може. Глибинний блок стоїть, у обох - і у принципово рускоізичьного, і того хто до нього також парускі, бо вєльможа образиться. Коли вже ми того позбудемся - хз.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727304 вiд 2025-07-30 00:18:28sk (Samsung galaxy) № 1727302 Даяна сьогодні на характері переламала хід матчу, молодець. Дивився.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727303 вiд 2025-07-30 00:15:23Vichny № 1727301 про прикрість совдепу згідний. А от відповідити привчений на тій мові, на якій до мене звертаються. Мінуси професії. Автоматизм.
sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727302 вiд 2025-07-30 00:09:16Теніс Марта. Ну, 7й матч підряд програвати - це перебор Далі касаткіна. Марта виграла у неї в римі. Якраз після риму у марти почалася полоса з програшами Касаткіній тоді руку потисла… Даяні важливі ці два турніри (потім цінцінаті) - потрібно в топ32 попадати щоб бути сіяною на юс. Зараз вона 35та… Ну і Еліна підключиться з 2го кола
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727301 вiд 2025-07-30 00:02:08О, Пепс переключився на свій рідний ментально рускій ізик. Пепс, ти думаєш що батийка зовсім тупий і українську геть не розуміє, що ти до нього парускі пишеш? Та ні, не тупий же він. Просто савєцькій чілавєк, інжинер з кульманом. Але челюсть така, що княпати українською западло. Буває. Толерантно промовчимо, хоч совдеп я ненавиджу.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727300 вiд 2025-07-29 23:38:14Динамо теж, але не розслаблятися
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727299 вiд 2025-07-29 23:37:48Мартуся молоток!
Goran134 [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727298 вiд 2025-07-29 23:17:11yagshamash № 1727281 вiд 2025-07-29 21:17:42 А таки ж виграла
Orest Dniprovskiy (Київ ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727297 вiд 2025-07-29 22:56:413:0! Стабільність признак класу
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727296 вiд 2025-07-29 22:52:03які ж повільні ноги у Біловара. боляче дивитись.
Orest Dniprovskiy (Київ ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727295 вiд 2025-07-29 22:42:39Поки Супряга зробив гол для Михавка
Orest Dniprovskiy (Київ ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727294 вiд 2025-07-29 22:40:38З передачі Біловара
Orest Dniprovskiy (Київ ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727293 вiд 2025-07-29 22:37:59Вангую заб'є Супряга