🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 593.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727332 вiд 2025-07-30 11:59:36

з приводу землетрусу
можу помилятись. часто великі землетруси стаються під час сонячних затемнень. коли сонце-місяць по одну сторону землі - «тягнуть» земну поверхню до себе
ну і там «де тонко» - починає «тріщати»
тут начеб-то сонячних затемнень немає. а «тріснуло» майже по «максималках» на радарах…
десь був відос від дискавері чи якогось такого каналу. супутники відслідковують місця земної кори де піднімається на міліметри. і то є ознака того що скоро буде «трусити» … звичайно що на 99% просеців трусить у стандартних місцях, як і вулканічна діяльність…

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727331 вiд 2025-07-30 11:57:38

Enot
№ 1727328
----
Вторинні санкції в тих заявлених величинах і ставках не реально впровадити, тому що Штати теж залежать від Китая і менше від Індії. І це такий скоріше психологічний тиск і блеф. Чи він удасться, подивимося.
Я би на місті Українського керівництва не покладав великі надії на Трампа і його можливостям швидко зупинити війну і наступ кцп.
Це не діє на хуйла і на Сі так швидко.

Нам треба зміцнюватися і більш системно працювати на оборону і тил, а натомість ОП учверив оту хуйню з САПом і НАБУ

Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727330 вiд 2025-07-30 11:51:36

Відповідь на питання № 1727241:
Правильно криза платежів. Не потрібно передруковувати кацапську безграмотність

Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727329 вiд 2025-07-30 11:47:58

Національне антикорупційне бюро розслідує епізод щодо оформлення на посади НАК «Нафтогаз Україна» охорони та домашнього персоналу ексвіцепрем’єр-міністра Олексія Чернишова, коли він очолював підприємство, повідомили джерела ZN. UA в правоохоронних органах. За даними джерел, відповідні посади передбачали зарплатню в розмірі не менше 300 тисяч грн на місяць та бронювання від мобілізації.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727328 вiд 2025-07-30 11:39:37

olma
№ 1727325 вiд 2025-07-30 11:30:36
Саме війни вони стосуються, але санкції - вторинні, проти тих хто купляє російські енергоносії, Індія вже заявляла що зможе замінити російські енергоносії

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727327 вiд 2025-07-30 11:37:43

Valeriy
№ 1727320

А Міля так взагалі зізнався, що не дивився.
І справді дивитися було нема на що.
Не поспішаючи, ліниво ходили і чекали поки Мальта сама собі заб'є, що ті й зробили два рази.
Лише два дебіла Шапа та Бражко вирішили пограти та забити з гри, один раз вдалося.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727326 вiд 2025-07-30 11:33:44

І відчуваю Зеленський і верхівка втомилися, тому що вже 2 роки працюють реактивно. З'являється проблема, намагаються розігнати кампанєйщину, щоб цю проблему вирішити, розвязати. Ніхто не думає на юодай півроку вперед.
Стратегічна розвідка якщо і є, то вони не доносять до Зеленського інфу, ЩО йому треба буде робити через півроку.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727325 вiд 2025-07-30 11:30:36

Погрози Трампа Путіну не стосуються війни, а мають відношення до тарифних переговорів з Китаєм з Індією.

Хуйло це розуміє. Крім того. От хуйло сказав всьо перемиріє. але у нас шо є якась контрольно-слєдовая полоса на лінії розмежування, і чи є нейтральна сторона, яка слідкуватиме за перемирієм і його порушенням?

Короче треба це все усвідомлювати і готуватися до довгої тягомотної виснажливого тримання лінії. і тилу з а допомогою ППО.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727324 вiд 2025-07-30 11:23:00

sk (здалеку…)
№ 1727321
----
Погано, що всі втомилися від війни підсвідомо хочуть повірити, що Трамп зробить якесь диво і змусить Хуйла до чогось. Не змусить. Не треба навіть сподіватися.

Трамп сам з початку року відмовився від усіх інструментів тиску на Хуйла, які мав в розпорядженні.
А тепер він намагається тиснути на Китай, закон Грема Блюменталя це теж не про санкції і тиск, це спроба переналаштувати зруйнувати систему світової торгівлі.
Я так зрозумів Вітькофф остаточно пішов в опалу, а керує Рубіо, і саме Рубіо грає в шахи з Китаєм, а Трампу він рубіо дозволяє гратися і показує, який Трамп хороший гравець в покер.

Найбільше це хуйло скаже через тиждень. МИ услишалі Трампа, і всьо ми злякалися, ми хочемо переговори про припинення вогню, шо русня робе - піднімає статус своєї делегації в СТамбулі, вже не Мединський приїде а ще якийсь хуй і починають повільні переговори, розтягувати утрясати.

А тим часом приїдуть на Курщину Білгородщину корейці, з градами своїми, ракет привезуть, а русня буде повзучий наступ і руйнування все прифронтове.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727323 вiд 2025-07-30 10:58:36

я так розумію що штати, коли пів-року назад розказували що мають «діл» з китаєм, то просто домовились щоб китай продовжував поставляти рідкоземельні елементи (можливо ще щось, без чого американським компаніям ставало швидко хуйєвато)
а от «великого» діл-а - немає. і вже другий раз відклали введення тарифів на 90 днів, поки йдуть переговори…
хз що там трамп може «ввести» хуйлу через 10 днів, якщо у нього немає домовленостей з китаєм

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727322 вiд 2025-07-30 10:58:16

Vichny
№ 1727316
Людей 60+70+ не треба чіпати взагалі і мати елементарну повагу. Не вимагати. Доживи спочатку, потім будеш вчити, молокосос)).
Я б тебе просто нахуй посилав.
Що, в принципі, Батий і робить.

Штрафувати чи увязнювати людей похилого віку можна лише за антиукраїнську та антидержавну діяльність. Щось вимагати - ні. Пізно.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727321 вiд 2025-07-30 10:53:17

почав гуглити що тотаке сєвєрокурільськ…
і от перший відос як цунамі змило те місто в 1952
-----------
Семьдесят лет назад гигантское цунами уничтожило Северо-Курильск. Город, соседние села и воинские части буквально смыло с лица земли: вода подчистую сносила дома, переворачивала танки — и оставила после себя руины и тела утопленников, которые еще долгие месяцы выбрасывало на берег.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727320 вiд 2025-07-30 10:12:21

Про вчорашній матч і що здивувало в
коментах, це не самі коменти, в їх відсутність.
Здивувало і те, що Лейзі не написав про те як Шовковський на початку матчу хтиво м'яв собі яйця синхронними діями двох своїх рук.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727319 вiд 2025-07-30 10:06:02

Геть (Геть)
№ 1727317

Наразі 3-я хвиля цунамі змила нах порт в Сіверо-Курильську, і знесло рибний завод. Судна повикидало в море-окіян.

Подивимося як вода спаде що там буде.

Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727318 вiд 2025-07-30 08:52:41

У нічному мовному змаганні віддаю перемогу Vichny.
Нокаут у 172731 раунді ;)

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727317 вiд 2025-07-30 05:37:45

Поки ви тут з'ясовуєте хто кому якої вартості, природа мама намагається змити кацапів з камчатки. Сейсміка 8.7 та цунамє. Кацапня дрижить, портам та інфраструктурі непереливки

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727316 вiд 2025-07-30 02:57:12

Пепс, тм знов юлиш жопкою.
Це зрозуміло, що коли дуже треба продати, то деякі менеджери потенційному клієнтові і хуя відсмокчуть, хто в переносному, а хто і в прямому сенсі.
Але що саме ти продаєш батийці на цьому сайті шо так єлозиш перед ним парускі?
Чи ти вважаєш його настілтки тупим, що він не зрозуміє написане українською?

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727315 вiд 2025-07-30 02:26:12

усьому свій час і місце, у тому числі і укр. мові.
Популяризація мови - так! Підтримка - так!

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727314 вiд 2025-07-30 02:16:33

Мій обовязок, як найманого працівника - говорити мовою клієнта, виконувати свої професійні обовязки, досягати результату.
Моя стратегія - за умови вибору, обирати українську мову для спілкування.
Тулити укр. мову скрізь де можна і не можна - ідіотизм і дикунство.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727313 вiд 2025-07-30 02:09:16

Vichny
№ 1727311
це раз. Перед тобою сидить клієнт. Тобі треба продати йому трактор. Німецький трактор у Німеччині.
Я надаю перевагу укр. мові. Завжди.

Клієнт німець, спілкуємось німецькою. Немає питань.

Клієнт українець, але одесит, задає питання російською, українською не володіє зовсім. Розмова (він росіською, я - мовою) швидко заходить в глухий кут.

Клієнт білорус, задає питання російською.

Клієнт казах, задає питання російською.

Всі перемовини з клієнтами відбуваються у Німеччині, в офісі. Всі клієнти самі прибули до тебе на перемовини.

Ти на роботі, а клієнт - завджи король. Апріорі.

П. С. Закиди, що навіть рускоізичний одесит розуміє українську відкидаються одразу. Коли теми торкаються технічних питань, починається клоунада і непорозуміння.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727312 вiд 2025-07-30 01:53:58

Геть (Геть)
№ 1727310
ніхто німецької не знає, пару слів. Хоча ходили на курси. Приїхали у 2022-2023 році. На терміни ходять з перекладачем.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727311 вiд 2025-07-30 01:13:02

Пепс. Це меншовартість, як би ти не юлив жопкою.
Які нахуй клієнти?
Ти комусь щось тут продаєш? Свиноферми?
Звісно, тупо щось казати українською їблану з падмасковья, який зрозуміє може процентів 30.
А якщо людина, яка чвякає-хуякає парускі, все ж розуміє українську? В чому сенс тоді переходити на рускій з нею? Ну крім меншовартості свідомої чи підсвідомої.
Подумай про це.

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727310 вiд 2025-07-30 01:08:03

PEPSI (Merkury)
№ 1727308 вiд 2025-07-30 00:52:20

Як є бажання, люди намагатимуться і тренуватимуть свій мозок. Німецьку ж вони вивчили, не дивлячись на вік? Dixi.

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727309 вiд 2025-07-30 01:05:59

PEPSI (Merkury)
№ 1727307 вiд 2025-07-30 00:36:56

Якщо усі говорять та розуміють українську мову, я персонально буду спілкуватися лишень українською. Мова - питання виживання нації. Якщо контекст професійний і через якийсь гандикап у розумінні мене попросили пояснити російською, або іншою - окей. У персональному контексті, я радше на будь-яку іншу мову перейду. Гігієна.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727308 вiд 2025-07-30 00:52:20

№ 1727307 - то вічному.

І на додаток - майже всі члени і членкині клюбу бажають перейти на укр. мову, але у 85% нічого не виходить. Виходить хуйня і азіровщина, люди 40+60+.
Тому зітхають і повертаються до російської, щоб хоч думки донести.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727307 вiд 2025-07-30 00:36:56

PEPSI (Merkury)
№ 1727306
задно тримай тест:

Ульм. Клуб укр. спеціалістів і інтеліґенції. 62 персони. Звісно всі з Одеси, Харкова, Дніпра, Маріуполя. Східняки.
Всі за Україну і не люблять русню.

На спільних заходах мова - 99,9% російська.
Але неписане правило - спілкуйтесь хто як хоче.
Як ти себе поведеш?

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727306 вiд 2025-07-30 00:32:11

Vichny
№ 1727305
це що завгодно, але ніяк не меншовартість.
Скоріше тест хто ти є, і ввічливість+профессіоналізм.
Стосується моментів по роботі, бо якщо ти не будеш розмовляти з клієнтом на його мові, успіху не буде.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727305 вiд 2025-07-30 00:26:56

PEPSI (Merkury)
№ 1727303

Це меншовартість деяких українців, без образ.
З тих ще часів коли українська мова була «мовою селюків», а тє кто гаваріл парускі - то билі люді с абразаванієм! І нє прістала ім атвічять сєльськім язиком, таваріщь нє паймьот! Паетаму нада била падстроітса, патамушта рускаізичьному підлаштуватися під українця - та ти шо, він всереться, а не перейде на мову співрозмовника, навіть якщо може. Глибинний блок стоїть, у обох - і у принципово рускоізичьного, і того хто до нього також парускі, бо вєльможа образиться.
Коли вже ми того позбудемся - хз.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727304 вiд 2025-07-30 00:18:28

sk (Samsung galaxy)
№ 1727302
Даяна сьогодні на характері переламала хід матчу, молодець. Дивився.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727303 вiд 2025-07-30 00:15:23

Vichny
№ 1727301
про прикрість совдепу згідний.
А от відповідити привчений на тій мові, на якій до мене звертаються. Мінуси професії. Автоматизм.

sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727302 вiд 2025-07-30 00:09:16

Теніс
Марта. Ну, 7й матч підряд програвати - це перебор
Далі касаткіна. Марта виграла у неї в римі. Якраз після риму у марти почалася полоса з програшами
Касаткіній тоді руку потисла…
Даяні важливі ці два турніри (потім цінцінаті) - потрібно в топ32 попадати щоб бути сіяною на юс. Зараз вона 35та…
Ну і Еліна підключиться з 2го кола

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727301 вiд 2025-07-30 00:02:08

О, Пепс переключився на свій рідний ментально рускій ізик.
Пепс, ти думаєш що батийка зовсім тупий і українську геть не розуміє, що ти до нього парускі пишеш?
Та ні, не тупий же він. Просто савєцькій чілавєк, інжинер з кульманом. Але челюсть така, що княпати українською западло. Буває. Толерантно промовчимо, хоч совдеп я ненавиджу.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727300 вiд 2025-07-29 23:38:14

Динамо теж, але не розслаблятися

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727299 вiд 2025-07-29 23:37:48

Мартуся молоток!

Goran134 [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727298 вiд 2025-07-29 23:17:11

yagshamash
№ 1727281 вiд 2025-07-29 21:17:42

А таки ж виграла

Orest Dniprovskiy (Київ ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727297 вiд 2025-07-29 22:56:41

3:0! Стабільність признак класу

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727296 вiд 2025-07-29 22:52:03

які ж повільні ноги у Біловара. боляче дивитись.

Orest Dniprovskiy (Київ ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727295 вiд 2025-07-29 22:42:39

Поки Супряга зробив гол для Михавка

Orest Dniprovskiy (Київ ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727294 вiд 2025-07-29 22:40:38

З передачі Біловара

Orest Dniprovskiy (Київ ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727293 вiд 2025-07-29 22:37:59

Вангую заб'є Супряга


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.