Skald [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727292 вiд 2025-07-29 22:19:01На трибунах персональні фанати хуйла? Вже 15 хвилин волає
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727291 вiд 2025-07-29 22:15:20Матч саме такий, що можна випускати Берлагу, тоісь ета, Супрягу.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727290 вiд 2025-07-29 22:11:332 PEPSI№ 1727272не выйобуйся, Я на занятия ходил, зачеты сдавал..
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727289 вiд 2025-07-29 22:08:26Запитав у ШІ, чи грав Модрич будь-коли за одну команду з сербами. Таки було: ------------- Luka Modrić and Luka Jović were teammates at Real Madrid. Jović joined Real Madrid in June 2019 and played alongside Modrić until January 2021 when he was loaned back to Eintracht Frankfurt, and then permanently left for Fiorentina in July 2022 [1] [2]. During their time together, they notably played in the 2019–20 Supercopa de España final, which Real Madrid won [1]. Modrić assisted Jović's goal in the semi-final of that tournament [1].
Orest Dniprovskiy (Київ ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727288 вiд 2025-07-29 21:56:13будинок, у якому виріс хорватський футболіст Лука Модрич, був спалений під час війни 1991 року. Дід зірки мадридського «Реала» був убитий сербськими військовими. На фотографії особливо помітна футболка збірної Хорватії з номером 10 та прізвищем Modrić, повішена на вхідних дверях.
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727287 вiд 2025-07-29 21:43:362 PEPSI№ 1727283КОМИТЕТ ГОСБЕЗОПАСНОСТИ УКРАИНСКОЙ ССРУправление КГБ по г. Киеву и Киевской области5-й отделАГЕНТУРНОЕ СООБЩЕНИЕ«21» июня 1989 г.СОДЕРЖАНИЕ СООБЩЕНИЯ:Источник 8–9 июня был в 30-километровой зоне в селах Ильинцы,Р-Ильинецкая, Разъезжее, Спичанка, Андреевка, Терехов. До сих пор не решен вопрос со статусом этих сел. Так в Ильинцах проживает 230 человек, изних 100 человек трудоспособных. Работают они в селе Диброва (к-з им. Куйбышева, председатель Романченко) на разных работах. Загрузка идет случайными работами.В с. Ильинцы население ругает секретаря обкома Ревенко, предисполкомаПлюща, нач. управления охраны окружающей среды Андрющенка за то, что ниодна из их просьб не была выполнена, а сами они боятся появляться у них в селах. Во всех селах люди агрессивно настроены к официальным лицам, а такжек любым исследованиям по радиологии. Просят оставить их в покое и разрешить посещать родственникам. Медицинское обслуживание остается в селахна низком уровне, транспорта нет, дороги закрыты и примерно около 1500 человек фактически живут вне области.При исследовании продуктов питания (молока, мяса, овощей), котороепроводилось рядом организаций, фактически продуктов, загрязненных вышеПДУ нет. Так при отборе проб молока, овощей 8–9 марта выявлено: молокоимеет активность по цезию-137, 134 от 1*10–9 Ки/л до 7,8 Ки/л, овощи в основном не более 2–2,5.10–9 Ки/кг (ПДУ — не более 1.10–8 Ки/кг).Фон в этих селах колеблется от 30 до 100 мкр/час, загрязненность почвы неболее 3 Ки/км2. Если сравнить в Полесском р-не пгт Полесское, с. Ясен, Шевченково, то там фон в 5–10 раз выше, а почва загрязнена свыше 15 Ки/кг.В Вышгородском районе в селах Любидва, Ваховка, Богданы, Рыхта молоко загрязнено от 1,2 до 4,9.10–8 Ки/л (ПДУ норма — 1.10–8).Во всех этих селах находятся дети и их никуда не выселяют.Только в Полесском районе около 10 сел (десять) имеют загрязнение продуктов питания и фон, загрязнение почвы выше чем в 30-км зоне, где живутсамоселы. И в этих селах дети живут, бегают босиком в пыли и на лето фактически нет возможности их вывезти. Все это знает население 30-км зоны.Источник дает фамилии и адреса людей, которые хотят послать делегацию в Москву в Верховный Совет со своими претензиями по селу Ильинцы.Перед этим они писали письмо Горбачеву…Все эти люди говорят, что село Ильинцы и др. села обследовала группа изЛенинграда и Москвы и они сказали, что у Вас чище, чем в Москве и Ленинграде и что им жить вполне безопасно. Источник не мог выяснить, что это за группы. Кроме того, перечисленные жители сказали, что уже по отчетам проведенамелиорация земель, уплачены деньги, а вокруг сел пока почва вообще не обрабатывалась. Просят прибыть на беседу к ним официальное лицо из облисполкома или обкома партии. Они сказали, что Андрющенко появился и удрал, нестал говорить с жителями, выслушать их, а все время запугивал и повторял,что их надо немедленно выселить.Основные претензии жителей источник излагал раньше, а сейчас они покане выполнены.[…]24.06.89 г.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727286 вiд 2025-07-29 21:31:45ну шо правда, влучити с такого кута ще надо було зуміть
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727285 вiд 2025-07-29 21:23:27у мене в общазі жило пару студенток з Народич і району, багато цікавого розповідали про наслідки аварії на ЧАЕС.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727284 вiд 2025-07-29 21:21:23тому про Народичі і згадав
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727283 вiд 2025-07-29 21:20:38
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727282 вiд 2025-07-29 21:19:201986 рік було так:
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727281 вiд 2025-07-29 21:17:42Мартуся б'є рекорди 0 5 за 16 хвилин гри.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727280 вiд 2025-07-29 21:15:15А от і ніфуя - телевізор скасував.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727279 вiд 2025-07-29 21:15:04«гол, хуй! штанга»
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727278 вiд 2025-07-29 21:14:17«Зять любе взять»
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727277 вiд 2025-07-29 21:13:55Раз на рік і зять забиває.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727276 вiд 2025-07-29 21:06:54Tennis, хто любить теніс і піддавки, то наша Мартуся не затримується у Монреалі. Уже 0 3 із двома відданими брейками у першому сеті першого кола. З низького старту на Кариби. Ніхуй час тягти. 7 турнір у першому колі поспіль. Оце біцівський характер.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727275 вiд 2025-07-29 20:56:38Nycolas № 1727274 ---- Є багато засобів для такого роду робіт. Я такі що чистять камінь, наводять блиск. є клеї. Слід консультуватися зі спеціалістами.
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727274 вiд 2025-07-29 20:28:18До речі чим можна клеїти граніт? На пам'ятнику хитається хрест. Який клей чи розчин використувати?
sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727273 вiд 2025-07-29 20:12:24про радіацію. по-моєму колись тут вже постили https://nkrzu.gov.ua/res/rad Єдина карта радіаційного фону в Україні
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727272 вiд 2025-07-29 19:14:25Batyj № 1727264 вiд 2025-07-29 18:39:14 в продуктах распада при взыве ядерной бонбы нет долгоживущих элементов.. --------------------------------- может да, а может и нет. Не исключаю, что у випадку удара ядеркой хуйло може скинути шось особливо грязне, по принципу «так не доставайся же ты никому». С него станется.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727271 вiд 2025-07-29 19:13:55отбой..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727270 вiд 2025-07-29 18:43:12угроза балистики..
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727269 вiд 2025-07-29 18:43:05Batyj № 1727266 ок, ок. Славутич почище. Выбери другой населенный пункт, позагрязненнее.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727268 вiд 2025-07-29 18:41:59бля, тревога..
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727267 вiд 2025-07-29 18:41:28Batyj № 1727264 дай бог, как говорится.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727266 вiд 2025-07-29 18:41:08в Славутиче? Дозу? Ты ебанулся? Выбрали как самое чистое место на жд ветке..
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727265 вiд 2025-07-29 18:40:13в україні після чорнобиля було 4 зони зараження. 4-а зона сама слабка. 1-ша - найсильніша. Я жив у 50 км від 4-ї зони. Якщо вірити картам, дозиметрам і вимірювальникам. Бо там міряло КПРС і СРСР. Ще ті уєбани.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727264 вiд 2025-07-29 18:39:14в продуктах распада при взыве ядерной бонбы нет долгоживущих элементов..
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727263 вiд 2025-07-29 18:34:49цезій-137 і стронцій-90 мають період напіврозпаду 29 і 30 років. Коли бахне ядерка, то треба порахувати це у бочках вина і ящиках яблук на особу на 30 років. А там уже й з підвалу вилазити можна, якщо від цирозу печінки не загнешся, і провести рекогносцировку місцевості на предмет признаків життя. (Це не стосується регіонів, заражених плутонієм, зокрема ізотопами 239Pu та 240Pu, які є трансурановими елементами з тривалим періодом напіврозпаду, що робить забруднену територію зони відчуження небезпечною для проживання протягом тисячоліть.)
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727262 вiд 2025-07-29 18:25:13короче, якщо ти хапнеш у Народичах чи Славутичі серйозну дозу радіонуклідів і поїдеш закриєшся у кума на закарпатті у підвалі з бочкою червоного вина і ящиком яблук - то це мало допоможе. Тут інші методи треба. Лікування, препарати.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727261 вiд 2025-07-29 18:20:47Batyj № 1727260 это правда, но выводит в настолько малых дозах, что этими показателями можно пренебречь. И вино должно быть красное, настоящее, а не суррогат или палево.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727260 вiд 2025-07-29 17:38:442 PEPSI№ 1727253частично выводит красное вино и пектин, который в яблочных косточках..Этот тезис повторял один медик по радиоционной медицине, када мы после ужина в общаге в Чернобыле пили вино, по бутылке на человека и закусывали яблоками. С кочерыжками жрать - настаивал медик..
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727259 вiд 2025-07-29 17:34:29Цікаво, що ніхто не відповів на питання № 1727241 :)
Kaizer [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727258 вiд 2025-07-29 17:21:51«There will always be Eskimos who will start to teach Papuans how to live in terrible heat.» Спoдoбaлoсь. Витрaви з сeбe Eскiмoсa - стaнь Пaпуaсoм!)
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727257 вiд 2025-07-29 17:21:43до речі, я так зрозумів, що євро-пузани нагадали оп-і, що у них «висить» не узгоджена кандидатура очільника беб… так би мовити, потрібно формально узгодити, і «не забути» в «суматосі» голосувань в парламенті за «дивні» закони… ----------
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727256 вiд 2025-07-29 17:19:46Orest Dniprovskiy (Київ) № 1727255 і звуки ппо по балістиці… :)
Orest Dniprovskiy (Київ ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727255 вiд 2025-07-29 17:14:30Серед дня настала ніч
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727254 вiд 2025-07-29 16:08:32PEPSI (Merkury) № 1727253 вiд 2025-07-29 16:03:47 Ага, якщо боїтесь погладшати, то пийте після їжі коньяк, він позбавить вас страху.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727253 вiд 2025-07-29 16:03:47sk (здалеку…) № 1727247 Радіонукліди з організму горілка практично не виведе, але допоможе пережити ситуацію без стресу))