Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727252 вiд 2025-07-29 15:46:21У Черкасах просять дати Оззі Осборну “почесного містянина” https://surl.lt/otxumn
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727251 вiд 2025-07-29 15:22:03і спеціальне слово придумали - требл (це мабуть в АПЛ винайшли). добре що не трабл :)
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727250 вiд 2025-07-29 15:10:34Мірчі Луческу — 80! Привітання від Шовковського і Буяльського Сьогодні своє 80-річчя відзначає Мірча Луческу, головний тренер ФК «Динамо» Київ з 2020 по 2023 роки, під керівництвом якого «біло-сині» оформили «золотий требл» (завоювали золоті медалі чемпіонату, Кубок та Суперкубок України) у сезоні-2020/2021. Від імені команди з ювілеєм Містера привітали головний тренер та капітан команди.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727249 вiд 2025-07-29 14:34:12Житомир підтопило https://suspilne.media/zhytomyr/1078091-zatopleni-vulici-u-zitomiri-pracuut-cotiri-brigadi-komunalnikiv/
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727248 вiд 2025-07-29 14:21:36Мін’юст пояснює, де шукати архіви https://surl.li/gnmmmj
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727247 вiд 2025-07-29 14:20:16PEPSI (Merkury) № 1727246 всі знають що горілка на кожного впливає індивідуально. пояснювати не потрібно а от ліки, радіація, дієти - тут хуй-докажеш. всі шукають єдину правильну пігулку-дієту. і гуру який їм то принесе… :)
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727246 вiд 2025-07-29 13:16:36Ну і нарешті особливості організму ніхто не відміняв. Хтось більш резистентний, хтось менше.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727245 вiд 2025-07-29 13:10:31Batyj № 1727242 ---- Так, може бути. Дякую за інформацію.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727244 вiд 2025-07-29 13:10:03У побуті - чим більше стадій обробки проходять продукти харчування, тим менше у них радіації. Навіть банальне миття овочів і фруктів, вже не кажучи про молоко і його переробку в молокопродукти. У промисловому агросекторі - там складніші агротехнічні заходи, спецпереробка, фільтри, адсорбенти, відповідні сівозміни.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727243 вiд 2025-07-29 12:42:11Доречі, тоді ж, у 90-х Україна втратила М. Дідуха, потенційного Нобелівського лауреата, і В. П. Славова - гуру аграрних наук і прогресивного молодого вченого. Дідух був директором унікальної дослідної станції по радіації і біобезпеці. Славов - молодим ректором сг університету. 41 рік. Система зїла обох. Україна 90-х. У пошані були алкаші, совки, партійні працівники і безпринципне бидло. Один з таких Маліновський, після того як попався на хабарництві на посаді очільника житомирської області, захотів стати ректором житомирського сг універу. Порішав з СБУ, викинув з крісла існуючого ректора і всю його команду, позакривав всі проєкти і швидко розвалив все. Отакою була україна 90-х. Всі, хто залишились - переїхали на захід.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727242 вiд 2025-07-29 12:35:382 olma№ 1727234да все изучено. Организм человека во первых постоянно подвергается облучению, во вторых имеет пределенную скорость самвосстановления. Пока интенсивность восстановления клеток выше скорости деградации изза облучения - ничего не происходит..
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727241 вiд 2025-07-29 12:21:42Що не так у заголовку цієї статті? ---------------------------------- У росії фіксують найгіршу кризу неплатежів з 2020 року Російський малий і середній бізнес зіткнувся з найгіршою кризою неплатежів із часів пандемії. Про це пише The Moscow Times. За результатами спільного дослідження Промсвязьбанку, асоціації «Опора россии» та НАФІ, у червні зафіксовали різке зростання неплатежів і порушення контрактних умов. Найпоширенішим порушенням стала затримка оплати (79%), а 58% компаній узагалі не отримали оплату за постачання. Голова РСПП Олександр Шохін зазначив, що затримки поширюються навіть серед великих компаній: «Цепочки платежей рушатся… все перекрывает ставка». Підвищення ключової ставки змушує бізнес затримувати розрахунки — клієнти вважають за краще зберегти кошти, навіть ризикуючи штрафами. Індекс RSBI, що відображає стан МСБ, продовжує падіння і в травні-червні сягнув 51 пункту — мінімуму з осені 2022 року. Продажі скоротилися майже у половини підприємств, а очікування подальшого зростання також впали до річного мінімуму.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727240 вiд 2025-07-29 12:21:26sk (здалеку…) № 1727237 радіація впливає і лінійно, і стохастично. Тобто навіть невелика доза радіації здатна спричинити катастрофічні наслідки для здоров "я. Я довго працював у секретній дослідній станції при сг універі у Житомирі. Досліджували вплив хімічних елементів, таких як цезій-137 і стронцій-90, які є продуктами ядерного поділу, на тваринництво і рослинництво. Наслідки чорнобильської катастрофи. І писали наукові роботи по веденню сільського господарства з урахуванням радіаційно забруднених територій. І фістули ставили коровам і свиням, і проби брали, і годували різними раціонами, і все інше. Мій висновок - вживайте Хлібний дар, і похуй ядерний удар. Якщо будуть проблеми - звертайтеся, я все підкажу і надам відповідну спец. методичку для виживання в умовах Р.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727239 вiд 2025-07-29 12:11:18Voxa (м. Запоріжжя) № 1727235 трохи нагадує анекдот як звірі зібрались грати в карти і ведмідь перед початком одразу попереджує: хто буде махлювати - отримає в хитру рижу морду ----- щоб ніхто не думав персональні про-йоби сховати за колективну безвідповідальність парламенту… типу - ой, поїхали по округах на зустрічі з виборцями, не зібрали «кворум» щоб проголосувати…
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727238 вiд 2025-07-29 12:09:23ЛМ і МТ - живий! ))
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727237 вiд 2025-07-29 12:08:54почекайте. у наз же тут постійний симпозіум диванних експертів :) після чорнобиля, думаю, майже всі вивчали питання як впливає радіація (все заплутано, ні-хуй-я неясно, тобто сильно індивідуально). і навіть, думаю, знають що хуйлостанський мавзолей і що там навколо з граніту - фонить сильніше ніж чорнобиль зараз :) я навіть нагуглював, коли почалось обговорення чи хуйне хуйло ядеркой, найращі дії під час атомного взриву (залізти у підвал і сидіти там якомога довше, звичайно зробити все щоб пил з вулиці не залітав всередину) … навіть є такий кейс описаний. чувак працював в нагасакі. але на відпустку чи що, приїхав в хіросіма, спав у підвалі. прилетіла атомна бомба. він там пересидів. дочекався потягу залізницею до нагасакі (типу на роботу), поїхав туди, знову повезло що у підвалі сидів коли й другий раз прилетіло… наче дожив до 90 років…
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727236 вiд 2025-07-29 12:07:31 СКОРО! Концертний тур по європі талібану. Три виступи підряд у Берліні! Нас у європі осіло вже більше 1,3 млн. Все під біт 120 ударів/хвилину і бабки з рашки. Всьо как ми любім!
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727235 вiд 2025-07-29 12:00:36"24 липня представники ЄС дипломатичними каналами повідомили уряду Свириденко, що призупиняють виділення всієї фінансової допомоги Україні. Цю інформацію підтвердили чотири незалежні джерела в уряді, дипломатичних колах та парламенті. «Все поставили на паузу до виправлення ситуації» найцікавіше, шо прихильники зе-царька і тут знайдуть виправднання і причину чому це добре …
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727234 вiд 2025-07-29 11:19:53Але з іншого боку вплив радіоактивності граніту на людину не вивчено, тому що граніт через його твердість і складність обробки, через його «холодність» в інтерьєрах використовувати почали відносно недавно, порівняно з мармуром, вапняками і т. п. Вважай масово почали робити гранітні стільниці, балясини, барні стойки тільки з розвитком інструментів на основі синтетичних алмазів у третій третині 20 століття. І виходить не було шансів дослідити той вплив радіактивності гранітів як геологічної і будівельної породи на людину.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727233 вiд 2025-07-29 11:11:10Шкідливість радіактивністі гранітів в якості будівельних матеріалів мабуть дещо перебільшена. Оскільки наукових експериментів такого плану і досліджень не проводилося. Теоретично, якщо будеш спати на товстезній плиті чи блоку каменю щодня, або якщо в тебе в інтерьєрі все буде облицьоване і підлога, і стільниці, і підвіконня усе, то можливо негативний вплив буде, а так перебільшено через нашу історію з Чорнобилем. ІМХО.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727232 вiд 2025-07-29 11:05:39Voxa (м. Запоріжжя) № 1727227 ---- Правда. Граніт має природний фон, і він набагато більше, ніж у інших гірських порід будівельних. У нас в Україні розробили свої стандарти по радіції гранітів. Розділили на класи радіоактивності. До 1 класу віднесли граніти з мінімальною радіацією, який можна використовувати скрізь. Наприклад Капустинський граніт (торг. назва Rosso Santiago, Кіровоградська обла) «він відноситься до 1 класу природної радіації, що означає, що він безпечний для використання в будь-яких будівельних роботах, включаючи інтер'єрні». А ось згадуваний мною Токівський Токовський "граніт належить до 2 класу природної радіації. Це означає, що його можна використовувати для зовнішніх робіт, таких як облицювання фасадів, виготовлення бруківки та інших декоративних елементів. Згідно з чинними нормами, граніт другого класу радіації не рекомендується використовувати для внутрішніх робіт, таких як оздоблення стін у житлових приміщеннях. Для внутрішніх робіт зазвичай використовують граніт першого класу радіації ". Є ще 3-й клас, він фонить так, що його можна використовувати в дорожному будівництві поза межами населених пунктів. У нас таких мабуть нема або дуже мало. що цікаво, в Європейських і світових нормах нема радіактивності як обовязковий параметр, що його треба десь там прописувати в сертифікатах. І Скільки я не був на виставках гранітних і мармурових з іноземних виробників ніхто не зазначає цього параметру і не розповідає про нього.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727231 вiд 2025-07-29 10:56:232 Orest Dniprovskiy№ 1727228я в курсе. И про бетон перводела. Было сделано уже после Дома с химерами Городецкого, на котором скульптуры также из бетона, вернее цементобетона. Отличие - отсутствие гравия. Тока песок и цемент. И, не смотря на то образцы цементобетона, которые я отбирал на Доме с Химерами при обследовании перед крайней реконструкцией, оказались марки М100. Что очень высокий показатель для того времени и того материала.
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727230 вiд 2025-07-29 10:29:27Шахтар знайшов спосіб позбутися пам'ятника Луческу «Скульптура Мірчі Луческу їде з України до Містера в Румунію!» – прес-служба «гірників» Шахтар ще кілька років тому планував помпезно відкрити скульптуру з нагоди 75-річного ювілею румунського наставника, але все змінилося після того, як Луческу очолив київське Динамо у 2020 році. Сьогодні, 29 липня, фахівцю виповнилося 80!
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727229 вiд 2025-07-29 10:21:52Але найголовніше не мармур і граніт, а ось це: У 1909 році було запропоновано поставити перед реальною школою пам’ятник Шевченкові. Поставлення пам’ятника Шевченкові в цьому місці опротестував куратор київської шкільної округи, який уважав, що перед «русским учебным заведением» слід поставити пам’ятника одному з діячів «русской истории». У зв’язку з цим у колах військової влади, адміністрації та вищого духівництва виник проєкт збудувати від Михайлівського монастиря до Софійського собору, за зразком берлінської Колони перемоги історичний шлях — два ряди монументів, серед яких мали бути монументи «доісторичному Кию», Олегові, Ользі, Святославові. Проєкт зустрів критику, але щоб перешкодити спорудженню монумента Шевченкові, вирішено, що «надзвичайні обставини» вимагають негайного збудування в садку перед реальною школою бетонової тимчасової «моделі» монумента княгині Ольги. Кошти надав цар Микола II і після заяви міського голови Дьякова, що «кавалер» (тобто Шевченко) мусить поступитися місцем «дамі» (княгині Ользі), в серпні 1911 року пам'ятник з центральною постаттю Ольги та боковими Кирила й Методія та Андрія Первозваного відкрито в присутності Миколи II.
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727228 вiд 2025-07-29 10:18:48Batyj № 1727200 На Михайловской площади статуя княгини Ольги. Дык мрамор заказывали в Италии. Знаю точно, делали памятник в Укрпроектреставрации. --- Статуя княгині Ольги в Києві виготовлена з італійського білого каррарського мармуру — саме з того кар’єру, де добував камінь сам Мікеланджело. Це надає пам’ятнику не лише естетичної витонченості, а й історичної глибини. Встановлена на Михайлівській площі, скульптура є частиною композиції, що включає також апостола Андрія Первозванного та просвітителів Кирила і Мефодія. Постамент виконаний із українського граніту. Цікаво, що перша версія пам’ятника, відкрита у 1911 році, була зроблена з бетону, але її зруйнували у 1919-му.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727227 вiд 2025-07-29 09:56:27olma, а оці всі історії про надмірний радіаційний фон граніту, наскільки це правда?
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727226 вiд 2025-07-29 09:47:43Orest Dniprovskiy № 1727224 --- True. Але зверни увагу на можливості обробки. З вироби з кварцита мають так матову або шліфовану фактуру обробки, а з граніт якраз полірують, і камінь чи віріб набуває певної глибшої прозорості. Друге чисто кошти обробки. Камінь обробляють різальними і абразивними інструментами, через ті ото характеристики кварциту і граніту, на обробку першого іде набагато більше інструменту і розходників. А це гроші.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727225 вiд 2025-07-29 09:43:45https://dynamo.kiev.ua/uk/news/687552-pres-konferentsiia-oleksandr-shovkovskyi-ne-zmozhemo-rozrakhovuvaty-na-buialskoho-video СаШо собі не зраджує. Такий же і раніше надто серйозний, практично без посмішок. Ну там один момент, коли він посміхається. А на мою думку в епоху цих блядських соцмедіа, треба посміхатися весь час, а то гумором може десь блиснути. Медіа схавають, а карма тебе полюбить. З. І. На пресконференції в цій залі Motor Lublin Arena звук гидокапосний. Ну треба звертати увагу на це, і відповідно налаштовувати апаратуру.
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727224 вiд 2025-07-29 09:43:16OlegSh № 1727192 Але у Наполеона з кварциту саркофаг, а цього ніщеброда з якогось граніту :-) --- Кварцит є твердішим за граніт. За шкалою Мооса: Кварцит має твердість близько 7. Граніт зазвичай має твердість від 6 до 7 (в середньому 6.5). Це означає, що кварцит краще протистоїть подряпинам та зносу.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727223 вiд 2025-07-29 09:11:06Bobb № 1727221 вiд 2025-07-29 00:45:49 І ето правільно. Небо має бути чистим від аерофлоту.
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727222 вiд 2025-07-29 08:58:36Європейська комісія пригрозила Україні повним припиненням фінансової допомоги через закон про обмеження повноважень НАБУ і САП та підпорядкування їхньої діяльності генпрокурору. Джерело: https://censor.net/ua/n3565771 --- Очікувано. Йобане єрмачидло
Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727221 вiд 2025-07-29 00:45:49 ----------- Компьютеры «Аэрофлота» не работают нигде, а кибератаку на IT-систему компании уже сравнивают с операцией «Паутина» Сегодня вылетов у «Аэрофлота», скорее всего, не будет. СМИ сообщают, что самолёты даже не могут заправить. ---------- Информация от Мартьянов Кэпитал по Аэрофлоту. AFLT если коротко, то все очень плохо. Девопсы не могут подключить к удаленным серверам. Вся инфраструктура удалена и бекапы тоже. Все сервера были у Ростелекома. Ростелеком в шоке и не понимает, как это случилось. Главная проблема, что бэкапов нет. Связи между системами уничтожены. Для некоторых систем есть старые бэкапы. Но они настолько старые, что толку особого в них не будет. Максимум часть систем запустится, с неактуальной информацией. По той информации, что есть, запуск системы до рабочего состояния может занять недели. Есть выход: сводить часть рейсов в ручную, а так же с помощью бумажного расчета запускать борты. (загрузка борта, взлетная масса, объем топлива, расчетная скорость полета, карта захода на аэродром) Часть рейсов вероятно запустят в таком режиме, в приоритете заграничные полеты.
Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727220 вiд 2025-07-29 00:14:40Вітаю, «Аэрофлот» ліквідовано!!!
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727219 вiд 2025-07-28 23:18:37Але саме за це :)
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727218 вiд 2025-07-28 23:17:54Пепс молодець. За це люто респектую
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727217 вiд 2025-07-28 21:58:37olma () № 1727209 30 калік проросійських вийшли на малочисельну акцію. Скоріше за все російські німці і совки. Буває. Акція проплачена, що видно по злагодженим діям барабанщиків. Сумна картина в цілому, але не поодинока у гейропах, нажаль. П. С. Горжусь тим, що заткнув рота російській радіопередачі на місцевому радіо. Вимагав закриття. Правління радіо (перелякані німці-пацифісти 60+) під тиском погодилось на заборону інтервью з «соловйовими» і заборону прямих включень з Москви, у якості компромісу. І «попрохали» російську редакцію випускати передачі на нетоксичні теми типу «Побут російських німців у Казахстані у 70-х роках». Ідіоти. БлеаТь. Але з курочки по зернятку…Хоч так. Реальні ідіоти! Я думав таких не існує. Жорстку розмову почали з «Да как ви смеете посягать на свободу слова, дикарь» - у мою сторону. А закінчилось - «Ви маєте рацію. Ми пропонуємо компроміс». Бляді. Втративші і проїбавші людську подобу бляді. ЄС.
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727216 вiд 2025-07-28 21:39:18пробегавший (пробегавший) № 1727213 вiд 2025-07-28 20:24:01 Arse of the deal or piss duke? :)
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727215 вiд 2025-07-28 20:57:05Алкогном відповів Трампу і щось там погрожує. А хуйло мовчить
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727214 вiд 2025-07-28 20:49:072 Vichny№ 1727206Я неясно выразился?Ты - поцоватый дебил..
пробегавший(пробегавший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727213 вiд 2025-07-28 20:24:012 olma () Art of deal чи peace deal? )