🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 598.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727132 вiд 2025-07-27 22:22:10

От кого я ненавиджу з українського політикуму так це Юлію Тимошенко. Така сувєрєнна х-йлосмокталка.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727131 вiд 2025-07-27 22:20:13

Enot,
ну ти якось визначся,
чи потрібна сильна рука і конституція с законами і демократієй побоку,
чи держава таким займатись не може
:)

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727130 вiд 2025-07-27 22:20:02

Batyj
№ 1727129
------
Шо Юлі не дорікнеш - так це в послідовності цієї позиції. Мабуть не може простити американцям те що її учителя і ментора Павла Лазоренка закрили в штатах за корупцію і що чувак на посадах державних виводив гроші як філіпінський диктатор Маркос.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727129 вiд 2025-07-27 22:16:55

щас вот на Еспрессо тв передачка с Портниковым. Пригласил Юльку. среди прочего вопрос, вот вы голосовали за закон по отмене независимости САП и ДБР, рпачаму?
И начался пиздес.. проникновенным ангельским голоском Юлька начала рассказывать, что европейцы нихрена не понимают в украинских реалиях, независимости и сувернитете.. Вот она бы, буть премьером, взяла бы этот закон и поехала в ВанДерЛяен и пояснила бы ей. Она же ьсо свеми знакома, со всеми политиками в Европах. Она юы всем рассказала.. Портников бедный сидел давился отсмеха с каменным лицом.. Ну а потом, спасибо, время вышло, оставайтесвь с нами..

Voordalak(Тут поруч) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727128 вiд 2025-07-27 22:15:22

Так ви гебісти і не пили, ви інших спаювали

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727127 вiд 2025-07-27 22:10:26

то шо Аваков - мафиози, я даже спорить не буду. Надо будет нашим властям после войны достать ублюдка..

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727126 вiд 2025-07-27 21:58:57

Ми не пили на Майдані. Хто цей підар, що пише таке, не знаю. Але і тоді були бабушкі, шо приходили на Майдан. Істерично: ідітє работать! На полі картопля гниє! Це був 1990. Я бабушек привселюдно нахуй посилав. А ту якийсь гній виліз 35 років потому.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727125 вiд 2025-07-27 21:50:44

Ойойой, бля, тут двоє якісь з'явилися синхронні. Не так швидко чуваки. Попустіться, бля. Hold your fucking horses.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727124 вiд 2025-07-27 21:50:35

Держава не може займатися безсудними стратами.
Аваков - мафіозний діяч, який наробив злочинів набагато більше ніж Сашко Білий.

Voordalak(Тут поруч) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727123 вiд 2025-07-27 21:41:30

yagshamash
№ 1727071 вiд 2025-07-26 23:46:37

Так ось хто водяру в намети тягав.
Гарний був двіж, шкода шо разом із «лідерами» злився в нікуди

Akela [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727122 вiд 2025-07-27 21:41:17

А те що той Сашко Білий займався відкритим рекетом під прапором патріотизму - теж вороги наговорюють? Знайшли святого, блд, дорослі ж люди здавалося б…

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727121 вiд 2025-07-27 20:34:25

Batyj
В отчетах никто не будет себя обвинять в умышленном убийстве.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727120 вiд 2025-07-27 20:12:38

№ 1727118
а тебе твой аспергер не позволяет отчеты по тому делу нагуглить?

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727119 вiд 2025-07-27 19:59:00

безугла очевидно вже готується у разі судового переслідування з'їхати на дурку. Але ж можуть і без суду обійтися.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727118 вiд 2025-07-27 19:53:36

Batyj
№ 1727114 вiд 2025-07-27 18:59:23
Ты свечку держал?

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727117 вiд 2025-07-27 19:49:01

Геть (Геть)
№ 1727116

вoнa мислить «структурaми» з Oracle database :)

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727116 вiд 2025-07-27 19:46:22

Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net)
№ 1727115 вiд 2025-07-27 19:02:46

Позашлюхна сестра космо-Елмо? Старлінк у сраці з дитинства?

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727115 вiд 2025-07-27 19:02:46

Народна депутатка Мар’яна Безугла заявила, що має синдром Аспергера.

«Наше мислення дійсно дещо інше. Я мислю структурами, алгоритмами, верифікацією. Ті чи інші факти, спостереження накладаються одне на одне в єдину базу даних, як у комп’ютері, і далі виводиться результат, який складається з усіх, на мою думку, врахованих змінних»

Прoстo ТП, дo Aспeргeрa тaм щe дaлeкo…

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727114 вiд 2025-07-27 18:59:23

№ 1727085
за ним пришли, чтобы арестовать и расследовать. А он начал отстреливаться. И что надо было силовикам делать?

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727113 вiд 2025-07-27 18:56:46

№ 1727110
дык в чем вопрос?
Пока не отменили зеленожопики знакомятся с делами на себя..

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727112 вiд 2025-07-27 18:35:02

Sauron
№ 1727085

100%

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727111 вiд 2025-07-27 18:33:58

Over 30 years after recording this classic Black Sabbath cut, Osbourne spoke bluntly about his thoughts on what “after forever” might look like in a 2005 Playboy interview.

When asked if he believed in heaven or hell, he replied,
“I don’t know. Nobody’s ever come back and said, ‘Hey, it’s pretty cool up there, ’ or, ‘You know, it’s f***ing hotter than f***ing s*** down there. You’ve got to shovel coal. ’ I don’t think I believe in that stuff. It’s for people with morals. ”

“People have asked me, ‘Did you see the light? ’” Osbourne continued, referencing his nearly fatal ATV accident, which left him in a coma for over a week.
“I saw a light. But I think it was just my coming out of my coma. I believe there’s a higher power. I believe in a power greater than myself that’s f***ing way more powerful than me—the ocean, the world, the universe. ”

“When I go, I don’t want there to be morbid f***ing crying people, ” Osbourne said. “I want people to celebrate my life. Get me in the ground as soon as you can. You can cry all you want. But I ain’t coming back. I don’t think there are any f***ing return tickets. ”

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727110 вiд 2025-07-27 18:32:47

Batyj
№ 1727108

a гoвoрили щo Крaвчeнкo - цe признaчeнeць OП? :)

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727109 вiд 2025-07-27 17:18:34

'The world has changed, ' — Austrian official signals openness to NATO membership debate after decades of neutrality.

«I am very open to having a public debate about the future of Austria's security and defense policy,» Foreign Meinl-Reisinger said.
--------

Чекаємо на Ліхтенштайн у НАТО. Кацапські гаманці вже не хочуть ними бути.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727108 вiд 2025-07-27 17:02:11

Ніякого засідання Верховної Ради України, яке оголошено на ‎31. ‎07. ‎2025 не відбудеться. Офіс президента активно працює над мінімізацією явки депутатів, намагаючись відстрочити час для ознайомлення генерального прокурора України Кравченко з подробицями антикорупційних справ, що знаходяться в провадженні НАБУ і САП. Помилка керівництва опозиції полягає в тому, що воно не оскаржило рішення ВР України в суді, що дозволило б призупинити його дію в встановленому порядку.

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727107 вiд 2025-07-27 16:34:46

Ну написали тут багато про осетина чи вірменина Авакова.
Посралися наче нам грати у фіналі ЛЧ.

нате вас склад на цей матч, та серіть далі.

напад - повністю складається з євреїв, переслідування яких категорично заборонено
середня лінія - негр, китаєць і араб, вони роблять гру більш строкатою
захист - гомосексуалісти, які забезпечують інтенсивний тиск ззаду
у воротах необхідно поставити 50-річну стару діву, яка такий тривалий термін ідеально захищає свої ворота.

частина складу у нас вже є, агов селекціонери!

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727106 вiд 2025-07-27 15:45:16

Пепсі
1727089
Окей. Я не голодував, бо був уже викладачем, а не студентом. А ти просто тупорилий масковий лай. Мені достатньо лише цього факту, аби вважати тебе повним дебілом. Не важливо, що б ти по цьому не писав. Для мене це інша планета. Є небо і гівно. Ти з гівна засраного. Будь хто із таким послужним списком у музиці йде нахуй. Пішов нахуй.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727105 вiд 2025-07-27 14:15:11

Вона остаточно розвалилася вже після того як випустили Дугарь і Кузьменко. І Зеленський щось таке казав, що міністр має нести відповідальність, там було таке, що якщо вина звинувачених не буде доведена, то міністр має піти у відставку. Тому що коли їх затримали, Зеленський разом з Аваковим влаштували прес-конференцію де об'явили що «справа Шеремета» розкрита. Це жорстка підстава і груба помилка самого Зеленського, який взяв на себе функції суду, повіривши Авакову.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727104 вiд 2025-07-27 11:59:59

справа Шеремета розвалилась ще влітку 2020 року, коли випустили Дугарь, а потім і Кузьменко.
В Авакян пішов у відставку влітку 2021

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727103 вiд 2025-07-27 11:48:06

Хто зна - може того мутного білоруса з кацапськими зв'язками і слід було наїбнути в інтересах України.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727102 вiд 2025-07-27 11:41:55

Аваков втратив посаду після провалу справи Шеремета, виходило так що він підставив президента

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727101 вiд 2025-07-27 11:03:00

100%

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727100 вiд 2025-07-27 10:58:50

Те, що авакян ще довго сидів на своїй табуретці після приходу зеленої влади, мабуть було результатом домовленостей між ним і тими, хто стояв за Зеленським - авакян на хитає суспільство, не вкидає компромат на нових пацанів, а ті дозволяють йому завершити гешефти, замести сліди і спокійно з'їбатися.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727099 вiд 2025-07-27 10:45:04

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1727098
----
Схожа історія була в Луганську, але там, на жаль, керував не Аваков, а СБУ, там по іншому все це розвивалося.
Щось мені не хочеться те все минуле згадувати. не хочеться тому що Крим і Донбас - це Україна, а Донбас це моя батьківщина.

Зараз хуйло зачистить остатки місцевих під свій рашистський Третій райх, а в школах будуть хуйло-югенд наряджати в гімнастьорки Красної Армії часів 2 св. війни.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727098 вiд 2025-07-27 10:31:06

olma
№ 1727090
ну можно ще згадати як Аваков поїхав домовився з вінниціким ОМОНом і його силами зачистив Харьківську ОДА, коли і там мотороли ХНР влаштовували.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727097 вiд 2025-07-27 10:24:54

причом, шо характерно, ніхто чомусь не згадує скільки часу Аваков як «пес Пороха» керував МВС при нинішньому презеденті і забезпечував Зельцу безпеку :)
«Фільм Зємлянє - смотрєть всем!»

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727096 вiд 2025-07-27 10:23:20

Enot
№ 1727093
-------
Згоден, щось в цьому є. Стара українська «еліта», мала таку проблему, що з Х-лом можна домовитися, нехай щось втратити. Але такі розуміння не в останню чергу вносилося в цю еліту Медведчуками, Деркачами, іншими совками - агентами ФСБ і Москви. Мовляв дайте, хуйлу що він хоче, і він від вас відстане, дасть вам жити і доїти український народ.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727095 вiд 2025-07-27 10:21:07

Аваков їх не створював, вони з Аваковим співпрацювали і далі існують без Авакова.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727094 вiд 2025-07-27 10:18:56

Enot
№ 1727093
----
Аваков мав своїх радикалів «патріотів» і «націоналістів», і відчайдушно боровся з патріотами і націоналістами, волонтерами незалежними, яких не він створював.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727093 вiд 2025-07-27 10:15:43

olma
Журналіста Шеремета скоріше за все вбила жінка, яка перед тим так само знищила офіцера ГУР у Маріуполі. На відео вони схожі. Але було замовлення, повісити вбивство на представників волонтерської спільноти. Тому що хотіли миру з Росією, хотіли домовлятися. Тому «радикалів» нейтралізовували. Що в 2015 році, що в 2019. Якщо буде з Росією якесь перемир'я, цілком можливо що правлячі хруні робитимуть так само. Ці люди не здатні вчитися. Хіба Зеленський може молодший і щось там буде по іншому, але я б на це не дуже сподівався.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.