olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727132 вiд 2025-07-27 22:22:10От кого я ненавиджу з українського політикуму так це Юлію Тимошенко. Така сувєрєнна х-йлосмокталка.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727131 вiд 2025-07-27 22:20:13Enot, ну ти якось визначся, чи потрібна сильна рука і конституція с законами і демократієй побоку, чи держава таким займатись не може :)
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727130 вiд 2025-07-27 22:20:02Batyj № 1727129 ------ Шо Юлі не дорікнеш - так це в послідовності цієї позиції. Мабуть не може простити американцям те що її учителя і ментора Павла Лазоренка закрили в штатах за корупцію і що чувак на посадах державних виводив гроші як філіпінський диктатор Маркос.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727129 вiд 2025-07-27 22:16:55щас вот на Еспрессо тв передачка с Портниковым. Пригласил Юльку. среди прочего вопрос, вот вы голосовали за закон по отмене независимости САП и ДБР, рпачаму?И начался пиздес.. проникновенным ангельским голоском Юлька начала рассказывать, что европейцы нихрена не понимают в украинских реалиях, независимости и сувернитете.. Вот она бы, буть премьером, взяла бы этот закон и поехала в ВанДерЛяен и пояснила бы ей. Она же ьсо свеми знакома, со всеми политиками в Европах. Она юы всем рассказала.. Портников бедный сидел давился отсмеха с каменным лицом.. Ну а потом, спасибо, время вышло, оставайтесвь с нами..
Voordalak(Тут поруч) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727128 вiд 2025-07-27 22:15:22Так ви гебісти і не пили, ви інших спаювали
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727127 вiд 2025-07-27 22:10:26то шо Аваков - мафиози, я даже спорить не буду. Надо будет нашим властям после войны достать ублюдка..
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727126 вiд 2025-07-27 21:58:57Ми не пили на Майдані. Хто цей підар, що пише таке, не знаю. Але і тоді були бабушкі, шо приходили на Майдан. Істерично: ідітє работать! На полі картопля гниє! Це був 1990. Я бабушек привселюдно нахуй посилав. А ту якийсь гній виліз 35 років потому.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727125 вiд 2025-07-27 21:50:44Ойойой, бля, тут двоє якісь з'явилися синхронні. Не так швидко чуваки. Попустіться, бля. Hold your fucking horses.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727124 вiд 2025-07-27 21:50:35Держава не може займатися безсудними стратами. Аваков - мафіозний діяч, який наробив злочинів набагато більше ніж Сашко Білий.
Voordalak(Тут поруч) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727123 вiд 2025-07-27 21:41:30yagshamash № 1727071 вiд 2025-07-26 23:46:37 Так ось хто водяру в намети тягав. Гарний був двіж, шкода шо разом із «лідерами» злився в нікуди
Akela [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727122 вiд 2025-07-27 21:41:17А те що той Сашко Білий займався відкритим рекетом під прапором патріотизму - теж вороги наговорюють? Знайшли святого, блд, дорослі ж люди здавалося б…
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727121 вiд 2025-07-27 20:34:25Batyj В отчетах никто не будет себя обвинять в умышленном убийстве.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727120 вiд 2025-07-27 20:12:38№ 1727118а тебе твой аспергер не позволяет отчеты по тому делу нагуглить?
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727119 вiд 2025-07-27 19:59:00безугла очевидно вже готується у разі судового переслідування з'їхати на дурку. Але ж можуть і без суду обійтися.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727118 вiд 2025-07-27 19:53:36Batyj № 1727114 вiд 2025-07-27 18:59:23 Ты свечку держал?
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727117 вiд 2025-07-27 19:49:01Геть (Геть) № 1727116 вoнa мислить «структурaми» з Oracle database :)
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727116 вiд 2025-07-27 19:46:22Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net) № 1727115 вiд 2025-07-27 19:02:46 Позашлюхна сестра космо-Елмо? Старлінк у сраці з дитинства?
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727115 вiд 2025-07-27 19:02:46Народна депутатка Мар’яна Безугла заявила, що має синдром Аспергера. «Наше мислення дійсно дещо інше. Я мислю структурами, алгоритмами, верифікацією. Ті чи інші факти, спостереження накладаються одне на одне в єдину базу даних, як у комп’ютері, і далі виводиться результат, який складається з усіх, на мою думку, врахованих змінних» Прoстo ТП, дo Aспeргeрa тaм щe дaлeкo…
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727114 вiд 2025-07-27 18:59:23№ 1727085за ним пришли, чтобы арестовать и расследовать. А он начал отстреливаться. И что надо было силовикам делать?
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727113 вiд 2025-07-27 18:56:46№ 1727110дык в чем вопрос?Пока не отменили зеленожопики знакомятся с делами на себя..
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727112 вiд 2025-07-27 18:35:02Sauron № 1727085 100%
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727111 вiд 2025-07-27 18:33:58Over 30 years after recording this classic Black Sabbath cut, Osbourne spoke bluntly about his thoughts on what “after forever” might look like in a 2005 Playboy interview. When asked if he believed in heaven or hell, he replied, “I don’t know. Nobody’s ever come back and said, ‘Hey, it’s pretty cool up there, ’ or, ‘You know, it’s f***ing hotter than f***ing s*** down there. You’ve got to shovel coal. ’ I don’t think I believe in that stuff. It’s for people with morals. ” “People have asked me, ‘Did you see the light? ’” Osbourne continued, referencing his nearly fatal ATV accident, which left him in a coma for over a week. “I saw a light. But I think it was just my coming out of my coma. I believe there’s a higher power. I believe in a power greater than myself that’s f***ing way more powerful than me—the ocean, the world, the universe. ” “When I go, I don’t want there to be morbid f***ing crying people, ” Osbourne said. “I want people to celebrate my life. Get me in the ground as soon as you can. You can cry all you want. But I ain’t coming back. I don’t think there are any f***ing return tickets. ”
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727110 вiд 2025-07-27 18:32:47Batyj № 1727108 a гoвoрили щo Крaвчeнкo - цe признaчeнeць OП? :)
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727109 вiд 2025-07-27 17:18:34'The world has changed, ' — Austrian official signals openness to NATO membership debate after decades of neutrality. «I am very open to having a public debate about the future of Austria's security and defense policy,» Foreign Meinl-Reisinger said. -------- Чекаємо на Ліхтенштайн у НАТО. Кацапські гаманці вже не хочуть ними бути.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727108 вiд 2025-07-27 17:02:11Ніякого засідання Верховної Ради України, яке оголошено на 31. 07. 2025 не відбудеться. Офіс президента активно працює над мінімізацією явки депутатів, намагаючись відстрочити час для ознайомлення генерального прокурора України Кравченко з подробицями антикорупційних справ, що знаходяться в провадженні НАБУ і САП. Помилка керівництва опозиції полягає в тому, що воно не оскаржило рішення ВР України в суді, що дозволило б призупинити його дію в встановленому порядку.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727107 вiд 2025-07-27 16:34:46Ну написали тут багато про осетина чи вірменина Авакова. Посралися наче нам грати у фіналі ЛЧ. нате вас склад на цей матч, та серіть далі. напад - повністю складається з євреїв, переслідування яких категорично заборонено середня лінія - негр, китаєць і араб, вони роблять гру більш строкатою захист - гомосексуалісти, які забезпечують інтенсивний тиск ззаду у воротах необхідно поставити 50-річну стару діву, яка такий тривалий термін ідеально захищає свої ворота. частина складу у нас вже є, агов селекціонери!
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727106 вiд 2025-07-27 15:45:16Пепсі 1727089 Окей. Я не голодував, бо був уже викладачем, а не студентом. А ти просто тупорилий масковий лай. Мені достатньо лише цього факту, аби вважати тебе повним дебілом. Не важливо, що б ти по цьому не писав. Для мене це інша планета. Є небо і гівно. Ти з гівна засраного. Будь хто із таким послужним списком у музиці йде нахуй. Пішов нахуй.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727105 вiд 2025-07-27 14:15:11Вона остаточно розвалилася вже після того як випустили Дугарь і Кузьменко. І Зеленський щось таке казав, що міністр має нести відповідальність, там було таке, що якщо вина звинувачених не буде доведена, то міністр має піти у відставку. Тому що коли їх затримали, Зеленський разом з Аваковим влаштували прес-конференцію де об'явили що «справа Шеремета» розкрита. Це жорстка підстава і груба помилка самого Зеленського, який взяв на себе функції суду, повіривши Авакову.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727104 вiд 2025-07-27 11:59:59справа Шеремета розвалилась ще влітку 2020 року, коли випустили Дугарь, а потім і Кузьменко. В Авакян пішов у відставку влітку 2021
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727103 вiд 2025-07-27 11:48:06Хто зна - може того мутного білоруса з кацапськими зв'язками і слід було наїбнути в інтересах України.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727102 вiд 2025-07-27 11:41:55Аваков втратив посаду після провалу справи Шеремета, виходило так що він підставив президента
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727101 вiд 2025-07-27 11:03:00100%
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727100 вiд 2025-07-27 10:58:50Те, що авакян ще довго сидів на своїй табуретці після приходу зеленої влади, мабуть було результатом домовленостей між ним і тими, хто стояв за Зеленським - авакян на хитає суспільство, не вкидає компромат на нових пацанів, а ті дозволяють йому завершити гешефти, замести сліди і спокійно з'їбатися.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727099 вiд 2025-07-27 10:45:04Voxa (м. Запоріжжя) № 1727098 ---- Схожа історія була в Луганську, але там, на жаль, керував не Аваков, а СБУ, там по іншому все це розвивалося. Щось мені не хочеться те все минуле згадувати. не хочеться тому що Крим і Донбас - це Україна, а Донбас це моя батьківщина. Зараз хуйло зачистить остатки місцевих під свій рашистський Третій райх, а в школах будуть хуйло-югенд наряджати в гімнастьорки Красної Армії часів 2 св. війни.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727098 вiд 2025-07-27 10:31:06olma № 1727090 ну можно ще згадати як Аваков поїхав домовився з вінниціким ОМОНом і його силами зачистив Харьківську ОДА, коли і там мотороли ХНР влаштовували.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727097 вiд 2025-07-27 10:24:54причом, шо характерно, ніхто чомусь не згадує скільки часу Аваков як «пес Пороха» керував МВС при нинішньому презеденті і забезпечував Зельцу безпеку :) «Фільм Зємлянє - смотрєть всем!»
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727096 вiд 2025-07-27 10:23:20Enot № 1727093 ------- Згоден, щось в цьому є. Стара українська «еліта», мала таку проблему, що з Х-лом можна домовитися, нехай щось втратити. Але такі розуміння не в останню чергу вносилося в цю еліту Медведчуками, Деркачами, іншими совками - агентами ФСБ і Москви. Мовляв дайте, хуйлу що він хоче, і він від вас відстане, дасть вам жити і доїти український народ.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727095 вiд 2025-07-27 10:21:07Аваков їх не створював, вони з Аваковим співпрацювали і далі існують без Авакова.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727094 вiд 2025-07-27 10:18:56Enot № 1727093 ---- Аваков мав своїх радикалів «патріотів» і «націоналістів», і відчайдушно боровся з патріотами і націоналістами, волонтерами незалежними, яких не він створював.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727093 вiд 2025-07-27 10:15:43olma Журналіста Шеремета скоріше за все вбила жінка, яка перед тим так само знищила офіцера ГУР у Маріуполі. На відео вони схожі. Але було замовлення, повісити вбивство на представників волонтерської спільноти. Тому що хотіли миру з Росією, хотіли домовлятися. Тому «радикалів» нейтралізовували. Що в 2015 році, що в 2019. Якщо буде з Росією якесь перемир'я, цілком можливо що правлячі хруні робитимуть так само. Ці люди не здатні вчитися. Хіба Зеленський може молодший і щось там буде по іншому, але я б на це не дуже сподівався.