🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 600.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727052 вiд 2025-07-26 22:30:18

Olma, на жаль, це саме так. Я певен. Не можна одною жопою на два базари. Він хотів міра і заїбошиа Саше Білого за це. А ми вже бачимо, як це допомогло. Саша міг хуярити сотні кацапів, а помер, як якийсь непристойний хзхто. Вам це окей? А мені ні. Я ніколи це не забуду.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727051 вiд 2025-07-26 22:29:30

є і така точка зору. І це НОРМАЛЬНО, шановні колєги.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727050 вiд 2025-07-26 22:29:28

Вбивство без суду це демократія?

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727049 вiд 2025-07-26 22:29:04

Кидався у прохачів ручкою? Ну це ще по-божеському. Міг би наказати охороні, щоб від3.143дили.

Пєтруччо - він, звичайно, фуйовий президент. Так а кращий у нас був?

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727048 вiд 2025-07-26 22:25:47

Сашко Білий - бандюга. И его надо било убіть..

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727047 вiд 2025-07-26 22:24:57

Крім того, я може більше за інших дописувачів цього сайту мав би злитися на Пороха. Я досконально памятаю інавгураційну його промову в 2014, памятаю як він сказав що терористів ми виженемо, але при тому всьому я би не кидав усіх собак на нього.
Порошенко мав свій шлях до Армія-Мова-Віра. Так само як і Зеленський мав свій шлях до розуміння яке виопуклилося в квітні-травні 2022 року.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727046 вiд 2025-07-26 22:18:32

yagshamash
№ 1727038
---
Calm трохи down. Минуле не повернеш і не зміниш. Як категорично не згоден з твоєю тезою, що причиною всіх поганих подій в ті часи був Петро Порошенко. Категорично. Це просто суперечить будь-якому аналізу на основі здорового глузду.

Це трамвайні аргументи. Абсурд. Як би «Петро Ліпецький» був таким злим генієм хіба б він призначив на Міноборони Гелетея «Іловайського»?

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727045 вiд 2025-07-26 22:16:41

Бля, випуснік мєжнародних сношеній у жовтому корпусі. Типу, діпломат. Два роки після мене закінчив. Нічим не відзначився. Мій друг і співпляшковик Сергій Терьохін, (тоді) зараз не знаю, що він там, може підтвердити, це було сіре чмо. Той ваш порох.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727044 вiд 2025-07-26 22:04:01

Enot, підар аваков - людина пороха. Вбили Сашка Білого. Хай їм до пекла гикається, уїбанам.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727043 вiд 2025-07-26 22:01:42

Перші три роки своєї каденції Порошенко вважав націоналістів своїми найбільшими ворогами, а потім, коли він зрозумів що Путін не підтримає його на другий термін, різко великим патріотом став. А в людей пам'ять куряча.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727042 вiд 2025-07-26 21:59:28

yagshamash
Вбивство Бузини хотіли повісити на Карася та його хлопців, але не засудили. Діло було шите білими нитками. Це абсолютний аналог діла Шеремета. Один в один. І той же чорт Аваков виконавець. А ще одному активісту дали 4,5 роки тюрми за розривання портрету Порошенка, причому йому не виносили вирок, тримали в СІЗО, коли різні прохачі приходили до Порошенка і цю тему піднімали, він кидав в них ручку. Святий президент, і демократ який, і суди незалежні, ага-ага

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727041 вiд 2025-07-26 21:54:25

На укрмітинґу в Донецьку. Чорненко, здається.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727040 вiд 2025-07-26 21:52:51

PS, ти охуїв. Довбойоба лєщєнка тягнеш, що просто уйобок є і був усю кар'єру? Я журналіст і знаю, хто це. Бля, люди, схаменіться. Це фуфло фуфлом. Як ще скахати? Я не знаю просто. Це все фейк щодо Свободи. Тягнибок був трибуном Майдану. Найбільш харизматична постать. Уся шушера по перемозі просто всерлася і почала кампанію зі знищення. Свобода повелася більш, ніж пристойно. Не стала робити із цього проблему. А пішла на війну із кацапами з першого дня. Отой хлопець (Чорненко?), що його кацапи зарізали на українському мятинґу, був перший із сотень. І тепер якийсь Воха пердітиме із запорізької канапи, принижуючи героїв. Хуй вам нарило. Я цього ніколи не дозволю.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727039 вiд 2025-07-26 21:40:36

А, еще один герой. Білий-Музичко.
Видатна лічность, згоден. Мабуть один тики і смог поставіть нпчальника областного ДАІ на счетчик..

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727038 вiд 2025-07-26 21:37:44

1727035

Олмо, комон. Ти ж не зомбі, розумна людина, а несеш про харошого царя, що не знав. Даєш ти. Вінпартію районів заснував нахуя? Пішов він нахуй, дебіл.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727037 вiд 2025-07-26 21:32:02

Чисто европейсаий подход.. кинул чувак гранату в толпу - медаль за отвагу и по головке погладить..
Пристрелили кого-то не понравившегося - сразу орден можно давать. Какой там суд? Нахуя? Тока время тянуть..

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727036 вiд 2025-07-26 21:20:52

yagshamash
№ 1727031

https://www.pravda.com.ua/news/2016/08/19/7118148/

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727035 вiд 2025-07-26 21:20:39

Змішав у купу все: і коней і людей, і домашніх тварин. Не міг Порошенко все це сам задумати і виконати, там були ще купа чортів накшталт Авакова, Медведчука, і десятки інших чинників.

Ти якщо відмотуєш назад, то аналізу ретельніше

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727034 вiд 2025-07-26 21:17:09

yagshamash, don't push the horses!

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727033 вiд 2025-07-26 21:16:47

m1919(Київ - чемпіон!)
№ 1727030
про токаря може і так,
але тасувать засмальцовану колоду і одних і тих же, людей в кабміні та поряд - шлях в нікуди.
оце є 1726409 бачив?
«яких вам ще змін не вистачає»

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727032 вiд 2025-07-26 21:09:44

А Свобода на тих виборах мала 10 відсотків. Були опитування. Потім усі одержали те, що в опитуваннях, а Свобода отримала 4,8, аби не дотягти до 5. Це був йобаний скандал, але всім пох, бо це улюблений Порох розпорядився. А тоді вбив Сашу Білого, засудив свободвців за вбивство Бузини і того, що, типу, із гранатою біля Ради був. Хароший прєзідєнт бля

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727031 вiд 2025-07-26 21:05:06

Voxa

Та це ж відверта брехня. Не було таких документів. Ти просто пиздиш. А нахуя, це вже інше питання.

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727030 вiд 2025-07-26 21:03:28

2 Voxa
№ 1726992
та невже в країні нема більше людей ніж зе-дегенерати чи ЕС?
Є досить багато нормального народа, який би міг керувати країною без цієї нинішньої хуйні.

Хорошого токара знайти проблема, а ти віриш, що звідкись познаходиться купа досвідчених висококваліфікованих і чесних керівників?
Одночасно. Бо треба ламати систему. А вона роками себе зміцнювала і працює на самозбереження. І при спробі нормально керувати нормальна людина наштовхнеться на те, що її противники трактуватимуть, ніби в законах прописаний інший порядок дій, оскаржуватимуть в судах, організовуватимуть вуличні протести і т. д. А частина однодумців зрадять і підставлять і добре, якщо у підсумку за гратами не опинишся.
От за таких умов і познаходь потрібних керівників серед нормального народу.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727029 вiд 2025-07-26 21:00:37

Що сталося з партію Регіонів? Актив Свободи на Майдані грав основну організовану роль.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727028 вiд 2025-07-26 20:59:30

Результат важливий.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727027 вiд 2025-07-26 20:45:56

Enot
№ 1727026
а я звідки знаю? не до мене питання.
напевно ж на шось розраховували

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727026 вiд 2025-07-26 20:43:44

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1727024 вiд 2025-07-26 20:35:26
Це сильно допомогло партії регіонів?

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727025 вiд 2025-07-26 20:37:20

2 yagshamash
№ 1726962
Це ваші з Вічним проблеми, ви Ковпака сюди тягнете. Сам я про нього тут уже кілька років не згадував.
Може вам до мозкоправа? Бо вже у манічку переходить.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727024 вiд 2025-07-26 20:35:26

як Свобода могла тоді кудись пройти, коли після 2014 знайшли документи фінансування партії Свобода з каси Партії Регіонів? забули?
і да, я сам голосував за Свободу на попередніх до того виборах, і мав в сім'ї двох активних партійців …
колись це було безальтернативно, але.

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727023 вiд 2025-07-26 20:26:09

2 Vichny
№ 1726950
Цікаво, як він у твоїй двоїчній класифіуації проходить.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727022 вiд 2025-07-26 20:11:00

yagshamash
№ 1727021

прaвдa чaстo нe є гaрнoю.
люди вoюють i гинуть нe зa брeнди, a зa iдeю, вiдчуття oбoвязку i т. д. i цe трeбa будe пaмятaти тим хтo пiсля вiйни будe вiднoвлювaти крaїну.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727021 вiд 2025-07-26 19:53:36

Enot, Свобода з Київради всі на фронті. Юра Іллєнко часто пише із шанців.

Perfect Stranger, на мій погляд, це не дуже гарно писати про розкручування якихось брендів, коли люди воюють на реальному фронті і гинуть там. А ми з тобою сидимо на уявній канапі на пляжі в ЕлЕй і умовно пердимо. ІМГО, я перджу дещо коректніше, ніж ти. Треба мати трішки відчуття такту.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727020 вiд 2025-07-26 19:33:14

Enot
№ 1727019

ну цe нaзви. звичaйнo будуть викoристaнi для пiдтримки брeнду, як би тo цинiчнo нe звучaлo… нe здивуюсь якчo нa пoчaткoвiй стaдiї пoявляться пртiї «Птaхи Мaдярa», «Крaкeн» i т. д.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727019 вiд 2025-07-26 19:24:27

Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net)
№ 1727016 вiд 2025-07-26 19:06:49
Існують військові формування Свободи - Карпатська Січ, батальон «Свобода». Батальоном «Свобода» командує колишній депутат Київської міськради Петро Кузик

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727018 вiд 2025-07-26 19:17:11

yagshamash
№ 1727015

слуги мaють бaгaтo тих хтo пeрeйшoв з ЄС - ну є тaкa кaтeгoрiя пoлiтикiв. Згiдний щo Свoбoдa бiльш grassroots

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727017 вiд 2025-07-26 19:11:53

Enot
№ 1727012

тa прo якe нe пустули мoжнa гoвoрити кoли i нa Зaхoдi Укрaїни вoни нe мaли >10% в 2014…

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727016 вiд 2025-07-26 19:06:49

yagshamash
№ 1727011

Тe щo Тягнибoк i йoгo сiмя нa фрoнтi зaслугoвує нa вeликий рeспeкт.

згiднo гoлoвнoгo спoнсoрa, Кривeцькoгo, Свoбoдa сaмo-рoзпустилaся в 2022. тoму мoжнa гoвoрити прo її мiсцe дo 2022, якe вiдoбрaжaлo рeaльний стaн спрaв.

нe виключaю, щo пiсля зaкiнчeння вiйни (в пoзитивнoму для нaс) будe вiдрoджeння цiєї пaртiї, мoжливo пiд iншoрe нaзвoю щoб oхoпити вeтeрaнiв пo-бiльшe - пoлiттeхнoлoги пoстaрaються.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727015 вiд 2025-07-26 18:57:36

UR

Це легко пояснити. Слуги не мають рядових членів. Вони створювалися під вибори, і всі «члени» сидять у радах різних щаблів. Тоді як Свобода й ЄС мають grassroots. А симпатика, що голосували за «Слуг», безумовно, є на фронті і гинуть там. Але нема партій, як Свобода, що воює практично вся, включно із проводом.

Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727014 вiд 2025-07-26 18:50:07

Наші люди передають з Кошице: стоїть автобус Вовчиць, вся команда поруч. Раптом скандування «Андорра!» та «Буткевічь - хуйло!»

Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727013 вiд 2025-07-26 18:42:25

Кількість партійців, які пішли на фронт чи вже загинули там височенна не лише в Свободи, а ще й в Європейської Солвдарності та Голосу.

А з служок клоуна виходять лише гарні колаборанти, як і з ОПЗЖ


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.