yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748616 вiд 2026-05-27 01:26:37SK, довбойобнута Даяна котиться додолу. Це єдина, з тих, що я бачу, що ні бе, ні ме українською із себе вичавити не може. Зараз уже пояснення: я с адєси не спрацьовують геть. Бо Еліна з Одеси і навіть тупий Бєланов щось пиздів українською. Тому пиздуй, Даяно, до 2ї сотні.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748615 вiд 2026-05-27 01:20:59SK, 1748592 Юля, мабуть, аут. Решта можуть грати на перемогу.
PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748614 вiд 2026-05-27 01:18:20Оновлене ДК 2027 :-)
PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748613 вiд 2026-05-27 00:07:21До збірної України довикликаний п'ятий голкіпер. ------------------ Ну ось і стало ясно яка тактика буде на полі у збірної. 5 кіперів, Забарний, Миколенко, Сарапій, Маліновський, Яремчук, Ярмоленко. Якось. Вистоїмо.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748612 вiд 2026-05-26 23:24:26дві команди, які вилітають зараз, Італія та Британія, зайшли у вищу лігу минулого року..
Voordalak(Тут поруч) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748611 вiд 2026-05-26 23:14:38olma № 1748583 вiд 2026-05-26 15:19:00 Про пиво подобається канал «Культ пива». Зараз переважно п'ю Helles i Bock.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748610 вiд 2026-05-26 23:09:12Фіни рубаються зі швейцарами. Другий брейк, 2-2. До речі, у швейцарів 9 НХЛівців, у фінів – 11. А скільки наші назбирають із молодших північноамериканських ліг?
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748609 вiд 2026-05-26 23:02:38Vichny№ 1748607…нехай спочиває з миром ((абсолютно незлий і тихий хлопець був
sk(Acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748608 вiд 2026-05-26 23:02:062 m1919№ 1748597ага. то я трохи наплутав…забагато пив-заводівнімці відбудовували пив-завод №1 і №2, а оболонь - то №3попросив ші нагадити--------У межах повоєнної відбудови Києва німці не будували новий пивзавод, а залучалися до відновлення та реконструкції вже існуючого «Київського пивзаводу № 1» (колишнього заводу Карла Шульца на Деміївці) та «Київського пивзаводу № 2» (на Подолі)Німецьке коріння броварень: Плутанина щодо «німецького будівництва» часто виникає через те, що обидва головні повоєнні заводи Києва відпочатку були засновані саме німцями у XIX столітті:Пивзавод № 1 у 1881 році побудував німецький бровар Карл Генріх Шульц.Пивзавод № 2 (на Подолі) у 1872 році разом із компаньйонами модернізував німецький пивовар Карл Вайс, а згодом ним володів колоніст Яків Ріхерт.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748607 вiд 2026-05-26 22:58:04Пані, та панове, хто пам'ятає такого дописувавача як Kyler (Славік), пом "яніть добрим словом. Помер. Інсульт. Було йому десь біля 45 років усього, залишився малий син і вдова…
sk(Acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748606 вiд 2026-05-26 22:54:28тенісВперше в історії у другому колі Ролан Гаррос зіграють одразу п’ять українських тенісисток Свої стартові матчі в Парижі виграли: Еліна Світоліна, Марта Костюк, Юлія Стародубцева, Олександра Олійникова та Дарія Снігур, причому для Олександри та Дарії це перші перемоги в кар'єрі на ґрунтовому «мейджорі».
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748605 вiд 2026-05-26 22:49:56у мене теж на початку двохтисячних були відрядження до Донецька. Вишка КДП, новий стадіон.. А ось що мене вразило, то це магазин швейцарського годинника десь на центральній вулиці. Не пам'ятаю точно як називався, чи «швейцарськте годинник», чи «Ролекс», але він був закритий на НАВІСНИЙ АМБАРНИЙ замок..
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748604 вiд 2026-05-26 22:13:08Нарешті вперше за багато років відбулася наша зустріч із президентом Володимиром Зеленським віч-на-віч. Її ініціювали на прохання лідерів фракцій на погоджувальній раді і важливо, що у президента нас почули. В умовах коли Україна веде війну за виживання діалог з парламентом і відновлення його суб’єктності є важливим. Надто багато викликів, які можливо подолати лише спільно. Домовилися, що такі зустрічі будуть відбуватися регулярно, а діалог стане постійним. ------------- https://x.com/poroshenko/status/2059313273548190201?s=20 Єнот, провертай фарш назад. Порошенко вже не зрадник
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748603 вiд 2026-05-26 22:09:51Voxa (Запоріжжя) № 1748598 цe є нoрмaльнo щo учнi мaють гaрaнтoвaний oбiд, a шe oсoбливo в чaс вiйни
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748602 вiд 2026-05-26 22:08:26sk (здалеку…) № 1748581 тaм мoжe бути щe причинa щo дoбрi спeцiaлiсти нe хoчуть в тих дiлaх свiтитися, i їх мiсцe зaйняли шaрлтaни…
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748601 вiд 2026-05-26 21:26:26ProstoVlizPobalakaty№ 1748600Згоден. Взагалі теоретично Батий правий, і наші найслабші. Але є рік попереду, можна шукати резерви та награвати нові ланки.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748600 вiд 2026-05-26 21:20:10 Ukrainian Ranger № 1748593 вiд 2026-05-26 19:40:54 Я б теперішню Австрію не включав до команд, які Україна може обіграти вже в 2027. Два чемпіонати підряд боротьба за плей-офф, минулий раз вдало, на цей раз все заплуталось, і Австрія вилетіла.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748599 вiд 2026-05-26 21:14:53Отут непогано розписали про трансляції чемпіонату світу з трамполяндії:https://www.agsat.com.ua/ua/info/de-divitisya-chempionat-svitu-2026-z-futbolu-v-ukrayini/?srsltid=AfmBOooWF4VJbUK96T6OxYutCUOXlMC9Eb7hk5NKoo-UidpVZ-RxVIAr
Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748598 вiд 2026-05-26 21:14:29«Із 1 вересня учні 1–11 класів по всій Україні отримуватимуть безкоштовні обіди» на тихаря продовжуть допилювать бюжет вже до дірки :( а потім звинувать як завжди Гончаренка
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748597 вiд 2026-05-26 20:43:24Аж пива захотілося, поки читав. А в лавку бігти ліньки.Падлюки ви всі :)2 sk№ 1748576до речі… пив-завод оболонь будували полонені німцівсі знають про цю історію? :)----------------------Знають всі, ніхто не каже, де у 1970х тут можна було німців у полон наловити.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748596 вiд 2026-05-26 20:29:34Навздогін про пиво. Крафтове. Крафтове пиво Fanatic «5Хопс Мікро ІПА» Micro IPA Україна, Світле, Нефільтроване, 3.5° https://hophey.ua/product/kraftove-pyvo-fanatic-5khops-mikro-ipa-micro-ipa Міцність - 3.5°, Гіркота 23 IBU, Щільність 8.6% Дуже незвичний профіль. Треба буде пройтися до магазинчику і спробувати. Закрити гештальт, так би мовити.
Kaizer [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748595 вiд 2026-05-26 19:52:41хeрaсe, «тeнiсiстoв» кoвбaсe (120 бiт/сeк? aka Boten Dilen). Дивлячись нa кoмeнти, здaeться тут нeрвують як я нeрвувaв пeрeд другим мaтчeм Брoндб - ДК сeзoну 97/98. Булo вiдряджeння у Кaмeнeць-Пoдiльский, бaр, нeрви, зaбaгoтo в сeбe. i нa рaнoк сeрцe билoсь шo oй. Зaрaз тaкoгo нeмae.)
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748594 вiд 2026-05-26 19:42:32Сьогодні між собою розподілять пари в плей-офф Чехія-Канада та Швейцарія-Фінляндія. Чи зупинить Суомі сенсаційних швейцарців? Поки що ті виглядають просто непереможними.
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748593 вiд 2026-05-26 19:40:54В хокеї дива не сталося. Молоді американці дотисли Австрію та зайняли в своїй групі останнє, четверте, плей-офне місце.А в іншій групі шведи виграли за це останнє місце зарубу зі словаками.Нахуй відправлені італійці з брітішами. Наступного року нашим хлопцями доведеться битися за виживання проти когось із цього списку: Казахстан, Данія, Угорщина, Словенія, Австрія. Інші збірні занадто сильні, там шансів 0 чи майже 0.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748592 вiд 2026-05-26 17:37:27теніспоки ангеліна та саша готуються вийти сьогоді, дають розклад на завтравсі наші 2м запуском. тобто якщо початок на всіх кортах в 12 за києвом, то через пару годин (якщо жінки перед ними, чи 3-4, якщо чоловіки)кеті волинець народилась в штатах. батьки з києва та дніпра. бабусі-дідусі до сих пір тут живутьколись був якийсь івень wta - де питали про улюблений коктейль (алкогольний), кеті відповіла що їй ще немає 21, тому алкоголь ніколи не пила. а любить пити коктейлі, ті що в турі видають (sport supplements) :)десь була пів-року травмована. пропала з радарів. але останні місяці наче непогано грає…-----------Розклад матчів українок на Ролан Гаррос у середуCourt Philippe-Chatrier | 2 запускЕліна Світоліна [7] - Кейтлін Кеведо Court Suzanne-Lenglen | 2 запускЮлія Стародубцева - Олена Рибакіна [2]Court 14 | 2 запускМарта Костюк [15] - Кеті ВолинецьCourt 13 | 2 запускДарія Снігур - Пейтон Стернс
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748591 вiд 2026-05-26 17:11:24Ukrainian Ranger № 1748572 вiд 2026-05-26 13:29:11 Колись у Києві в деяких закладах так робили, але давно це було.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748590 вiд 2026-05-26 17:00:492 yagshamash№ 1748586до речі по зайцевуколи його тренував його старий тренер (жіль? не пам'ятаю) - ну був тренер, підказував. дружина сиділа мовчки…зараз з новим тренером - постійні відоси як дружина зайцева щось там йому підказує. таке враження наче вона його вже тренує
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748589 вiд 2026-05-26 16:56:54мені інколи здається що ті всі мігранти - «стратегічний» ресуср чужих країн в єс…коли «партія» скаже - піднімутьт повстання чи почнуть партизан700к сирійців в німеччині?хуясі…---------Syria has rejected Germany’s plan to return over 700,000 Syrian refugees to their home country. "We categorically reject any attempts at forced deportation, ” said Syrian Foreign Minister Asaad al-Shaibani. He added that Syrians in Germany are a “strategic resource” rather than a burden.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748588 вiд 2026-05-26 16:53:18теніс2 yagshamash№ 1748586так. трохи гарних новин єбудуть ще гарніші якщо калініна та олійникова переможуть сьогоднікалініна на вихідних грала фінал 250ки в марокко. але недограла через травмутак би продовжила український травень жіночого тенісу. костюк - мадрид1000, ястремська - парма125, еліна - рим1000ну і олійникова теж останній матч у страсбурзі недограла через травму…якщо травми не дуже серйозні і дівчата знялись з огляду на рг - гудтому що на слемах зазвичай грають через день (на початку можне навіть через два). є час залікувати…
Philus [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748587 вiд 2026-05-26 15:53:07\\2 Ukrainian Ranger№ 1748572Voxa№ 1748571Це не їхній винахід :))----Резане пиво (чеськ. Řezané pivo) — це традиційний чеський метод подачі, коли світле та темне пиво наливають в один келих шарами. Завдяки різній густині напої не змішуються, створюючи гарний контраст із чіткою межею. Іноді його випускають уже змішаним на заводі в пляшках.Black and Tan
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748586 вiд 2026-05-26 15:50:53Новини тенісу: нонейм з Австралії щойно йобнув у 1 раунді козлобородого кацапа зайцева.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748585 вiд 2026-05-26 15:28:48Після того як придумали мобільний смартфон, соціалмедіа, мобільний інтернет, після того як всі ці технології і секрети можна переказати за одну секунду деінде, після того як можна купити на світі все що завгодно і тобі логістики доставлять. КОроче без сенсу взагалі про щось говорити, про щось сперечатися про смаки чи якість. МОжна тільки ділитися історіями і своїм емоційним досвідом від споживання.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748584 вiд 2026-05-26 15:23:50І зараз я шукаю пиво в класичному чеському стилі, лагер, густина екстракт 10-12, алкоголь 4.2 ЇБУ гіркота 22. Тобто таке, яке жінки не пьють :) А таке пиво вже як раритет. не знайдеш.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748583 вiд 2026-05-26 15:19:00Ну про пиво це дуже вдячна тема. Набагато цікавіша ніж розбиратися в рівні гандонства і чмошності політиків і неспроможності політичної системи до обєднання навколо виживання країни. Я хочу запропонувати три тези щодо пива і не тільки. 1. коли тобі заходить пиво чи інший продукт під час івенту для тебе нового і цікавого, там дегустація. То це якби комплексне враження від всього. Ти пробуєш, раніше не пробував, ну і якщо це правильно піднести то - супер. Враження на довгі роки. 2-га теза виходить з першої, той чи інший сорт, вид, бренд пива пасує під певну ситуацію і погодні умови, закусь і спосіб споживання. І відповідно може сподобатися, а може і ні. 3-а теза виходить з другої, ми з часом, з досвідом, з отриманою інформацією нашим мозком і тілом, змінюємо свої смаки і преференції, починаємо цінувати те. що раніше відкидали, а тепер відшліфувавши смаки і рецептори - о це то, шо треба. Я коли у віці 16 років спробував вперше пиво, подумав, бля. як можна таку хуйню пити взагалі, воно гірке, ніяке, пахне хмелем, і протухшим хлібом. АЛе вже у віці 18 років за часів совка вже воно не таке гидке було це пиво, вже під вялену якусь мойву чи салаку можна було взяти. я нагадаю, що в Радянському союзі пиво було зазвичай одного двох сортів, одне більш солодове, одне менш солодове. Однаково досить добре нахмелене. Саме через гіркоту жінки дуже взагалі не пили пива, вино солодке - шампанське совєцьке, домашні наливки солодкі, кріплені вина - це було удєлом жінок. Пиво - упасі боже. Потім поїхав в Німеччину на півроку і там спробував німецькі пива = ну все було настільки смачне, питне, не гірке, а пшеничне! weizenbier в міру солодове - що розумів о. це моє. Потім в середині 1990-х Оболонь випустила в маси свої блокбастери, преміум, зелене, жовте, соборне синє, яке було густим, нахмеленим, в міру солодовим, на якісних інгредієнтах зварене. Форма пляшки, кришечка - все перфект. Паралельно в Україну попадало контрабандою чеське пиво. Гамбрінуси, Будвар, Пільзнер Уркель, словацький Злати Бажан - все було на рівні! Зварене реально круто! Потім в пабах в Києві в 1900=х почався двіжняк пивний. Там на площі Левка Толстого. на одній стороні була точка у дворах де бочкове DAB з Дортмунда, тут біля метра у Еріка. почалася диференціація і просвіта споживача. Потім концерни почали входити укрупнятися і завезли до нас панівний вихолощений «євролагер», пиво яке мало сподобатися усім. І старим і молодим, і жінакам, і гетеро і гомосексуалам, геть усім. Також в цей час починають піднімати на верх і пробувати варити темне пиво, пиво міцне в стилі портер, починають варити пшеничне, пшеничне нефільтроване, ель. Але панує євролагер. Потім вирулють регіональні броварні середнього і дрібного рівня. Починається такий залив пивом що очі розбігаються. Концерни напряглися. Але розливні пропонують Пиво з Кремінної і Лисичанська, з Луцька і Тернополя, з Гумані і Полтави. Потім вже починаються відлуння крафтової революції, починається IPA, APA, молочно-кислі, томатні, цитрусові, крафтовий стиль лагера, стаути, портери, барлі-вайн. Всьо. приїхали. ОТак ми докотилися до сьогодні.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748582 вiд 2026-05-26 15:13:362 Ukrainian Ranger№ 1748578ок. я слабо і тих нюансах розбираюсьі взагалі. коли п'ю пиво в якому «багато смаку» - мені здається що воно «неправильне»звичайний світлий лагер - ото гуд :)на світі є мільйон різних пив на б-якого поціновувачапобачив 7 градусів і пригадав моє «дегустування» арсеналу :)згадав що на якийсь чс брити варили 18 чи більше градусів алкоголю… :)
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748581 вiд 2026-05-26 15:07:49ігри «анаболіків»хтось написав коротке «резюме». що відбувається-----------DO YOU UNDERSTAND WHAT JUST HAPPENED AT THE ENHANCED GAMES.. Peter Thiel and Donald Trump Jr. spent millions to create a steroid Olympics. They promised to «redefine human limits» and put up $25M in prize money. After 5 hours in Las Vegas, here’s the scoreboard: - 1 world record (not recognized by anyone) - Thor Björnsson failed his 515kg deadlift (managed only 475kg) - olympic sprinter Fred Kerley missed the 100m WR by 0.4s - without even taking drugs - the only «record» came from a Greek swimmer who finished 5th at Paris 2024. He wore a supersuit banned since 2009 and beat the clean record by just 0.07s
inguard(тутейший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748580 вiд 2026-05-26 13:53:55klirik № 1748570 На Подільському пивзаводі теж так наливали
Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748579 вiд 2026-05-26 13:52:41VVV № 1748573 в новинах промайнуло від власників Жирони, шо мол нічого страшного, пограєм в першій лізі, відповідно уріжем фінансування. Менші гроші можуть заставить дороговартісних гавців, як Ваната, якшо не продать, так віддать в аренду
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748578 вiд 2026-05-26 13:52:19sk№ 1748575Міцне пиво буває дуже різним… Всі ці варіації від Оболоні та Чернігівського - це не пиво, а сеча бегемота. Такого й 0.5 випити важко.Бельгійський стиль (strong Belgian ale, dubbel, trippel, quadrupel) - інша історія трохи.В Україні зараз дуже багато варять міцних варіацій IPA - я це пити не можу, бо гірке. Хіба що спеціально з фруктовим присмаком роблять. Тут з Валлонівським Rebrew конкурувати важко.Але абсолютний фаворит - це strong lager. В Україні він нормальний один, Тернове Поле від Микулинецького.
Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748577 вiд 2026-05-26 13:46:55UR № 1748572 да, вже згодом, пізніше в Чехії я бачив різане пиво, і розумію шо це очевидна ідея для вживання, і точно не запорізьке ноу-хау :) Але у нас на той час було цікаво і не звично. Ну і люди тягнулись.