🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 601.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727012 вiд 2025-07-26 18:33:11

Свободу хруні не пустили до Ради після Майдану, щоб задовольнити і росіян, і західних партнерів. Свободівці воюють з 2014 року. Син Тягнибока був поранений на фронті. Можна як завгодно ставитися до Свободи і її лідерів, однак це люди послідовні. Тобто якщо вони декларують якісь цінності, то вони живуть у відповідності з тим що вони декларують. Порівняй це з іншими політичними лідерами, які теж щось декларують, і до чогось закликають. Але своїх дітей на фронт не відправляють. В старі часи еліта зажди воювала, це вона і є держава, і вона в першу чергу має воювати, і подавати народу приклад. Але в Україні майже немає тих, хто розуміє роль еліти, це просто пострадянські бариги та шахраї на довірі.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727011 вiд 2025-07-26 18:25:29

Perfect, так, там Свобода, де і є. Діяльність партії на час війни призупинили, і всі пішли на фронт, уключно з Тягнибоком. Ти це мав на увазі, чи просто виїбнутися хотів, як завжди?

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727010 вiд 2025-07-26 18:17:46

yagshamash
№ 1727003

ну тaк, чaсoм i «спрaвaми» пeрeвiрeнo щo Свoбoдa є тaм дe вoнa зaрaз i є :)

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727009 вiд 2025-07-26 18:09:58

пробегавший
№ 1727008 вiд 2025-07-26 17:37:58
І що? Чим ці чиновники гірші за якихось інших. І де цих інших знайти? Уряд Гончарука так, це був суцільний кринж.

пробегавший [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727008 вiд 2025-07-26 17:37:58

2 Enot
№ 1726999
Ти ще й наркоман) хто ж там не з старого уряду? Міністр оборони? Міністр юстиції? Прем’єр? Гиги. Блядь, да ти жити не можеш без урінотерапії)

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727007 вiд 2025-07-26 17:14:32

Хуйня, хто там повз стадіо Бешикташа ходив. Турки гостинні люди загалом. Був на матчі Фенербахче колись. Світив «слов'янським», коротше, білим їблом.

пионЭр [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727006 вiд 2025-07-26 16:49:40

От що значить цікавитись футболом на мінімалках.
Зараз у відрядженні, готель поруч зі стадіоном Бешика. Позавчора йшов прямо через натовп чорно-білих, файера, пісні гарно співають, відосик записав.
А зараз зайшов на О. і виявляється міг по фейсу слав'янському невипадково отримати.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727005 вiд 2025-07-26 16:49:18

Свобода - варіант, так. Я за її список голосував на останніх місцевих виборах. Тому що дізнався що список «ЄС» був проданий за гроші, а людей що створили осередок в Ірпені і працювали послали на хуй. Мені стало все зрозуміло з «ЄС»

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727004 вiд 2025-07-26 16:45:50

23:57, 25 июля 2025
Источник: Financial Times

Около 70 депутатов Верховной Рады от президентской партии «Слуга народа» опасаются голосовать за новый законопроект, который возвращает независимость Национальному антикоррупционному бюро (НАБУ) и Специализированной антикоррупционной прокуратуре (САП). Они считают, что антикоррупционные органы могут воспользоваться возвращенными полномочиями для преследования депутатов за поддержку действующего закона, лишившего эти организации независимости. Об этом сообщила Financial Times со ссылкой на источники.

«Люди боятся, что против них начнется несправедливое уголовное преследование из мести», — говорит один из руководителей фракции «Слуга народа».

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727003 вiд 2025-07-26 16:43:40

Це вже смішно повторювати всоте, але на майбутнє, коли будуть вибори, є перевірена часом і справами Партія Свобода.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727002 вiд 2025-07-26 16:35:01

Ох даремно ви цю дискусію почали в день шабату :).

Варто трохи відпочити, посозєрцать живе життя, не в інтернеті.
Зараз х-йло трохи крилаток і балістики піднакопичить і почне прінуждєніє к міру, як не сьогодні проти ночі, то завтра комбіновану атаку на велику скалю напевно запустить.

Отже, варто виспатися, вигулятися набратися позитиву.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727001 вiд 2025-07-26 16:34:50

Національна поліція відкрила кримінальне провадження, внесла в ЄРДР відомості та розпочала досудове розслідування за фактом політичної цензури в телемарафоні «Єдині новини». Номер кримінального провадження.12025105100001173. Питання тут не в тому, що з цього буде, питання, що факт існування політичної цензури офіційно визнано в улюбленому дітищі Зеленського і К, яке фінансується з державного бюджету.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727000 вiд 2025-07-26 16:33:29

Batyj
№ 1726998
та х. з.
побачив рекламу на сторінці нашого ВУЗа :)
шось «про жизнь» тіпа моя борьба.
як казав Брежнев Суслову в анекдоте про Малую Землю, «нада і сєбє почітать»

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726999 вiд 2025-07-26 16:12:02

Зараз уряд гірший за колишні? Ці міністри не з 95 кварталу прийшли.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726998 вiд 2025-07-26 16:10:15

2Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1726991
и про шо книга? Какую диафрагму выставлять на фоне мишки олимптйского?

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726997 вiд 2025-07-26 16:07:33

и ты ваащето путаешь понятия, «профессионалы» и «депутаты»..
А вроде и не от Поплавского выпускался..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726996 вiд 2025-07-26 16:05:35

2Enot
№ 1726990
А ты их спрашивал, бажают али не бажают?

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726995 вiд 2025-07-26 15:58:47

Кроль прославився підготовкою до війни у вигляді побудови славетної Стіни Яценюка. Яскравий приклад імітаційної діяльності. Замість приймати адекватні рішення, які приймати не хочеться або страшно, роблять імітаційні, а потім розповідають про їх ефективність. З електоратом таке може прокатити, а от з росіянами - ні. Все правління «померанчових», прозахідних сил це суцільна ганьба і катастрофа. Тому що неможливо вирішити проблему, якщо ви не здатні навіть її сформулювати. Яценюк на ток-шоу взимку чи навесні 2014 року розповідав що не можна перекривати кордон з Росією на Донбасі тому що це може зашкодити розвитку місцевого малого бізнесу. Цього ніхто не пам'ятає вже, а я - пам'ятаю. І всі ці ліберальні хруні привели Україну до катастрофи, а тепер, бач, хочуть уряд якоїсь там «єдності» чи «порятунку». Їх народ двічі приводив до влади через Майдани і кров, вони обидва рази зрадили його і все просрали. А тепер знову лізуть. Не нажерлися ще?

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726994 вiд 2025-07-26 15:37:31

Є ще кроль з кулею в лобі та рукавичками на резинках. Але він останнім часом намагається виглядати дуже брутально та маскулінно ;)

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726993 вiд 2025-07-26 15:33:18

Є ще Батьківщина, Юлія Володимирівна, є «Голос», цікава партія за весь час я не запам'ятав жодного прізвища тих депутатів. Ідеально ніякі. За такі політичні сили, за таких депутатів голосують українці. А потім з картонками бігають.
Будь-яка багатопартійна коаліція в Україні це постійні скандали, повна недієздатність і ганьба, яка неминуче призводить до краху і перемоги проросійських сил на наступних виборах. Дрібні, крикливі нездари, які корчать з себе великих патріотів.
Якщо нинішню владу стомлений в тилу нарід звалить, будуть при росіянах жити. Хоч і далеко не всі. Ліміт на дурощі закінчився. Подуркують ще і кінець, остаточний.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726992 вiд 2025-07-26 15:25:15

та невже в країні нема більше людей ніж зе-дегенерати чи ЕС?
Є досить багато нормального народа, який би міг керувати країною без цієї нинішньої хуйні.
Та навіть на початку і зе-шайка когось притомного залучала.
Не все ж тіки чорне, або біле, є 256 відтінків сірого кольору.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726991 вiд 2025-07-26 15:19:37

свадебний фоторгаф, на секундочку, на минулому тижні книжку написав.
Не просто так :)

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726990 вiд 2025-07-26 15:15:09

Batyj
Яких прохвесіоналов? Хто прохвесіонал? Софія Федина чи Гончаренко? Так звана «ЄС» анічим не відрізняється від «Слуг Народу», це натовп лівих людей які пройшли під рейтингом Порошенка. Ті професіонали що були в урядах при президенті Порошенко не бажають мати з ним нічого спільного.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726989 вiд 2025-07-26 15:10:53

№ 1726988
гы, очередной зеленожопик решил «поучить» опонентов..

«.. якийсь там «уряд національної єдності»» выдает поучателя с головой.

«Уряд національної єдності», правительство профессионалов - вот что пугает до усрачки самозванцев в правительстве из числа свадебных фотографов, деятелей «искусства» уровня «Дизельшоу» и прочей шушеры с образованием от Поплавского..

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726988 вiд 2025-07-26 14:17:08

1 дн.
·
Я поважаю право громадян на протест проти справді суперечливого чи недосконалого закону. Але маю до вас, шановні протестувальники, кілька прохань:
1. Не називайте це «Майданом». Для мого покоління це слово освячене кров’ю, убивством Небесної Сотні, каліцтвами, побиттями, тюрмами, звільненнями з роботи й т. ін.. Після Майдану одразу йшли на фронт. А куди підете ви сьогодні ввечері?
2. Не вигукуйте: «Хто проти диктатури – встаньте!». Ви не уявляєте, звідки це гасло походить і скільки відгріб той хто його впереше вигукнув. Залиште його тим, хто провів роки в концтаборах, зазнав тортур, примусової психіатрії, заслань. Майте повагу до покоління, яке вже пішло, але стало моральним орієнтиром для мого.
3. Не називайте себе «активною частиною суспільства». Активна частина стояла в чергах до військкоматів 24 лютого 2022 року. Вони те вже пішили, спочивають у могилах під прапорами. А ті кілька відсотків, що залишилися, – хворі й виснажені – тягнуть ярмо вже офіційно «довічної» військової служби. Ви не бажаєте їх замінити, тож ви — не найкраща частина суспільства.
4. Не називайте Зеленського диктатором. Це - смішно! Якби він справді ним був, то забув би про «рейтинги» й почав, нарешті, ухвалювати вчасні, жорсткі й непопулярні рішення. Прикро, але він так і не позбувся бажання всім подобатися - спадку минулої професії.
5. Пам’ятайте: ви не підтримуєте НАБУ чи САП. Насправді, ви протестуєте проти «охуївшої» влади… Глибинні причини вашого протесту – це незручності, які ця влада вам створила: наприклад, «бусифікація» чи закриті кордони. Але ці незручності не зникнуть,.
6. Знайте: невдовзі з-за спин координаторів ваших протестів виповзуть дорослі дядьки-політикани, які захочуть усунути нинішню владу й створити якийсь там «уряд національної єдності». Але ким би вони не були, це будуть капітулянти, які погодяться на всі умови путіна, аби лише підписати мирну угоду. І це не їх вина, аже саме «недовольні», втомлені від війни й ухилянти формують зараз «комплекс електоральних вподобаннь». Це стане поразкою!
7. І останнє. Скільки б ми не створювали «незалежних» антикорупційних інституцій, які б суперповноваження їм не надавали – нас не візьмуть до ЄС, бо така наразі геополітична ситуація, й найближчим часом вона не зміниться. Подолання корупції потрібне передусім нам самим. І починати треба з малого. Хочете змін – перестаньте, для початку, давати хабарі своїм викладачам…
Oleksandr Kyrychok

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726987 вiд 2025-07-26 14:01:52

Ліберальна демократія в Україні приречена при будь-якому розвитку подій. Власне, не тільки в Україні. Якщо Європа не захоче терпіти «автократичне Сомалі» на кордоні, то доведеться терпіти Росію, доведеться терпіти мільйони, можливо десятки мільйонів біженців. Доведеться терпіти російську армію, в склад якої включать українців. В Словаччині більше 30 відсотків населення не виключає можливості приєднання до Росії. Причому це переважно молодь, студенти. Як Росія буде в Ужгороді, то в Словаччині всі 70% буде за мирне приєднання, аби їх не вбивали. В Румунії, в Угорщині буде так само. Тому вибір є завжди.

Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726986 вiд 2025-07-26 13:26:26

Як на мене, ситуація виглядає наступним чином.

1. Хуйло хоче воювати до кінця, але йому пояснили, що його економіці пиздець. Можливо, вже цієї осені. І девальвація рубля чи тотальна мобілізація вже не врятують.
2. Зеля ще обирає між «воювати до кінця» та спробою укласти мир і пролізти до влади знову на нових виборах. Через це й проблема: комплектація бригад на нулі - 50%, але клоун принципово не хоче посилювати мобілізацію (жорсткіше карати ухилянтів та дезертирів), бо все ще думає про вибори.
3. Трамп хоче миру - решта йому pohuy.
4. Європа дала зрозуміти клоуну та Є-кардиналу, що їм з їхніми краденими грошима нічого не світить - все знайдуть та конфіскують, включно з криптогаманцями.

За таких обставин клоун вирішив остаточно відійти від курсу на ЄС, встановити в країні автократію, «продати» це хуйлу як умову миру, і залишитися в кріслі.

Хуйло, в свою чергу, буде радий укласти такий мир, бо він буде виглядати перемогою, а потім спокійно обирати - накопичити сил та відновити війну через рік, чи спокійно «доїдати» нас в мирний спосіб, як він зробив це з бульбашами, і як робить в Грузії.

Питання лише в тому, чи «проковтне» це Європа, і чи готові вони будуть терпіти в себе на кордоні автократичне Сомалі, приречене на поглинання кацапами.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726985 вiд 2025-07-26 11:51:41

Крім того Трамп як клоун з обласного телебачення Ньй-Йорка, він думає що приїхали лідери країн і особисто персонально порішали. Так х-й там порішають ці лідери. Бо це не сходка по понятіях.

Якщо ми Українці у екзистенційній війні, а Хуйло сам веде для себе Хуйла кзистенційну війну, бо як він програє Росія не впаде, а йому Путіну спасібо расєянє не скажуть за поразку. Як це було після Кримської війни 1853—1856, Рус-японської війни 1904-5 рр. як це було після 1 Св. війни 1914-1918. Царю спасібо не казали расєянє.

Тому у Хуйла не причин вести переговори про мир, він тільки буде вести переговори про капітуляцію України і Європи. А Трампу пох. він цього не розумів і ніколи вже не зрозуміє. Тому нехай дає зброю і пиздує нах.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726984 вiд 2025-07-26 11:42:50

sk (chromebook)
№ 1726983
----
Трамп (і відповідно його адміністрація) не надійне. Не можна покладатися.
І у Трампа проблема лежить у фундаментальний площині. Він не любитель санкцій, а любитель уїбашить тарифами.
І закон Грема-Блюменталя теж цим хворіє. Бо тарифи це нескінченна єботня. Короче нема надії.

Надія тільки на ЗСУ сили оборони і наших людей в тилу і на фронті. Надія на європейців, нордік кантріз, німців, чехів, інших, які шось практичне постійно роблять і висилають нам. Постійно.
Атакамси на 300 км з касетниками, щоб уїбашить аеродроми щоб каби не кидали.

sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726983 вiд 2025-07-26 11:22:07

olma
№ 1726980
можливо мені занадто хочеться вірити в хороше…
трамп дав 50 днів. сказав напряму домовлятись. хуйлостан привозить головним «йобнутого історика»
за топить за пряму зустріч, на яку точно хуйло не піде…
звичайно, годі сподіватись що трамп нам дасть якусь вундервафлю. але може хоч санкції введе?
тут японці тихенько заявляють що ніхуя на папері зі штатами не підписували. йдуть перемовити що там лутнік з трампом розказуть в телевізорі - незрозуміло…
китайці взагалі не коментують нічого з приводу підписання чогось-там із штатами…
так може бути і з 500 чи 100% тарифами…
до речі хуйлостан домовляється з казахстаном, збільшити перекачку своєї нафти на китай через казахскі трубопроводи… казахам воно нах не потрібно, вони б свою нафту туди качали. але… скоріш за все китай регулює хто і скільки і ціну…

sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726982 вiд 2025-07-26 11:16:59

я більше повірю в те що китайці, навчившись робити «найки» під наглядом американських контролерів якості, і опанувавши технологію виготовлення, можуть зробити паралельний бізнес що виробляє схожі товари. під своїми брендами (до речі алі «завалений» китайськими брендами), ну і як варіант - ададаси з найками…
згадав що коли в перші місяці війни виїжджали на захід україни. в одному невеликому містечку на базарі купив стобі «найк». хочу сказати що 80% товарів (кросовки, одежа) - все було «найк». ну так от. до сих пір в тих кросовках хожу :)
стелька - виймається :)

пробегавший(пробегавший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726981 вiд 2025-07-26 11:14:34

2 olma
№ 1726980
ща єнот дожує лайно с набу і розповість знову про охуєнність єрмака - зе в дипломатії.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726980 вiд 2025-07-26 09:56:06

Підари зруйнували Епіцентр в Кам'янському (кол. Дніпродзержинськ). 2 людей вбили. Харків під кабами щодня.

Чим більше Зе буде пиздіти про зустріч з Хуйлом, яку нібито пропонують турки і Трамп тільки за, тим більше хуйло буде тероризувати мирняк в Україні для покращення переговорної позиції.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726979 вiд 2025-07-26 09:33:30

Раніше підробки купляли не тільки тому оригінал коштували дуууже дорого, але тому, що це було важко дістати.
Тепер, в добу онлайн-торгівлі і глобальних сервісів з доставки підробки рідко купують, а воліють підзаробити трохи грошенят і замовити оригінал і потім хвастатися.

Та підробок на ринку повно, це і кросівки і штани якесь барахло з логом Nike, Адідас, Гучі, Баленсіага. Купують це барахло переважно ті, кому не залежить на оригіналі (де є лого і цінується сама якість оригінального товару),

і їм в принципі пох шо носить, аби був би напис найкі чи пума на кросівках.

Взагалі зараз така тенденція мода на вінтажні речі, і поціновувачі фірмИ полють E-Bay на якісь крутезні плащі і речі, які носив крутезний Ален Делон в крутезному французькому фільмі Le samouraï Самурай (1967).
Або там на знаменитий двобортний тренч Burberry.
І оця мода і хоббі полювання на вінтажні речі впливають на сучасну моду і дизайн одягу від провідних виробників.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726978 вiд 2025-07-26 08:47:24

Такі опитування, що показують рівень довбоїбізму у суспільстві, є корисними. Тільки треба паспортні дані брати у довбойобів - воно потім знадобиться.

Orest Dniprovskiy (Київ ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726977 вiд 2025-07-26 08:08:53

Цікаво чи було в словацькому опитуванні приєднання до України

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726976 вiд 2025-07-26 08:03:07

Да, и по джинсам кое что обьясняла, почему так, а не иначе, связано с технологией, левис например. Я поверяю иногда, работает..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726975 вiд 2025-07-26 07:57:22

По пофоду подделок. Жена моего знакомого, живут в ниметчине, работает тувароведом, экспертом по одежде обуви в конторе, которая ранее считалась немецкой таможней, как щас - не знаю. Рассказывала, что выборочно останавливали на границе фуры, в портах в основном контейнеры, с кросовкамт и спортивной одеждой адидас, пумы и прочен, что делают в азии, и очень много браковпли как подделку. Рассказывала свякие приметы, как проверяьь в магазинах, потому что все проверить не могут и подделки просачиваются в магазины..
Я запомнил тока, что стельки кросовок, всех, должны выниматься. Их никогда не клеят.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726974 вiд 2025-07-26 07:46:14

Лейзик, ты ебанулся..
Официальное название Эстонии - Eesti Vabariik, или на рус. Эстонская республика.

Orest Dniprovskiy (Київ ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726973 вiд 2025-07-26 07:24:03

Кожен сьомий житель Словаччини підтримує приєднання до Росії
За результатами опитування, 14% словацьких респондентів висловили свою однозначну згоду на потенційне приєднання до Росії. Ще майже 18% допускають таку можливість.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.