Orest Dniprovskiy (Київ ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726972 вiд 2025-07-26 06:24:38Старий рокер почитав на О. про матюки на картинках і написав пост на ФБ
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726971 вiд 2025-07-26 05:50:48gross № 1726970 Може шитися, а може й не шитися. Я ці казки про те що «усе виробляється на тій самій лінії з однаковою якістю але вдень роблять для брендів, а вночі нелегально для ноунеймів» чув вже давно. Навряд чи це правда для усіх випадків. А особливо для гигантів які можуть собі дозволити вести контроль якості.
gross [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726970 вiд 2025-07-26 05:36:532 LAZY№ 1726967«Підробка» може шитися на тій самій фабриці, з тієї самої тканини що і оригінал і коштувати в 10 разів дешевше. Бо ціна «оригіналу» це 90% націнка за бренд.
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726969 вiд 2025-07-26 04:31:50olma № 1726963 Не дивно, що Реал стільки заробляє. Середня ціна квитка за номіналом більше 100 євро, але Сантьяго Бернабеу був забитий вщент на гру з аутсайдером Альмерією. Ну й естадіо супер, з самої верхотури видно все. Не треба як в кацапів на Лужніках приносити бінокля.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726968 вiд 2025-07-26 04:19:45Міністр закордонних справ Туреччини Хакан Фідан заявив, що під час переговорів Росії та України у Стамбулі «було досягнуто принципової домовленості щодо проведення саміту лідерів у Туреччині». пoтрoху прoгoвoрюються чoму тaк тeрмiнiвo тaм зустрiчaлися…
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726967 вiд 2025-07-26 04:13:23Йобаний касіжоп на Ф-О жере лайно з канальчиків, де Естонію називають «республікою». Їбучий підкацапний 15-фубльовий пєтух. Що це за падло, хтось знає його? №166100, 2025-07-25 18:13:11 підтримати kassiop Ой, що буде із очком вувіка! https://t.me/sofasignals/9195 Россия развернула дополнительные средства радиоэлектронной борьбы (РЭБ) возле Эстонии. Аналогичные средства российская армия применяет на войне против Украины для вывода из строя беспилотников. При этом РЭБ создает сбои в работе глобальной системы позиционирования (GPS), которую используют коммерческие самолеты и корабли для навигации. Министр подчеркнул, что Эстония рассматривает переброску дополнительных «глушилок» как угрозу безопасности и будет обсуждать ситуацию с партнерами по НАТО. Власти уже зафиксировали усиление радиопомех в районе Нарвы, где республика собирается создать новую военную базу.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726966 вiд 2025-07-26 03:39:55Pryvyd Zamku № 1726953 Ну, знаєте, я все ж таки продовжу думати що провідні бренди не можуть так вже нагло найобувати та висмоктувати із пальця всі ці свої технології. Взагалі дивують ці ваші аргументи - ви що, дійсно власною шкірою ніколи в житті не відчували різницю між справжньою фірмовою футболкою та підробкою з базару?! Як тут зараз модно - ось відповідь електронного болвана: Спортивна форма адідас, найк, пума та підробки - чи виробляються вони із однакової тканини ChatGPT said: Спортивна форма таких брендів, як Adidas, Nike та Puma, виготовляється з якісних і спеціально розроблених тканин. У кожного бренду є свої власні технології. Наприклад, Adidas використовує тканини з технологією Climalite або AEROREADY, які добре виводять вологу й забезпечують вентиляцію. Nike має свою систему під назвою Dri-FIT, а Puma – dryCELL. Ці тканини легкі, еластичні, швидко висихають і дуже комфортні в носінні, особливо під час активних занять спортом. Підробки зовні можуть бути схожими на оригінал, але тканина там зовсім інша. Зазвичай використовують найдешевший поліестер, іноді змішаний з бавовною або іншими домішками. Така тканина часто неприємна на дотик, погано пропускає повітря, не виводить вологу і дуже швидко зношується – після кількох прань вона втрачає форму або починає скочуватись. Також підробки можуть мати різкий хімічний запах, тому що не проходять належну обробку. Оригінальні речі шиються на сертифікованих фабриках у країнах з контролем якості — наприклад, у В’єтнамі, Індонезії, Туреччині, Камбоджі. А підробки часто виготовляють у підпільних цехах, де використовують дешеву сировину й не дотримуються стандартів. Тож хоча зовні підробка може виглядати подібно до справжньої форми Adidas, Nike чи Puma, за відчуттями, зносостійкістю та комфортом вона зовсім не те саме. … Зрозуміло, що, мабуть, оригінали могли б коштувати і дешевше, бо бренд ще й за своє ім'я накручує ценник, але казати, що одяг за 4000 грн і за 500 грн це одна хуйня із однакової тканини - ну я блядь не знаю, ким треба бути. Це як казати що сучасні кросівки та дубові совкові сандалети «прощай, молодость» - це одне й те ж саме.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726965 вiд 2025-07-26 00:27:53Kaizer, звісно, був і ми його добре пам`ятаємо.
Kaizer [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726964 вiд 2025-07-26 00:03:53Starik (Україна, Київ) № 1726958 Там був ще такий J-P Papin.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726963 вiд 2025-07-25 23:53:39Сьогодні говорили про маркетинг в ДК і взагалі про цей бізнес. Так вважаю варто вчитися у найкращих. Є такий чувак в Твіттері Joe Pompliano @JoePompliano з нью-йорка. Веде блог в твіттері і цікавезний ньюзлеттер на Сабстаку. його спеціалізація перетин Спорту і Бізнесу. Спорт і Біґ мані. https://x.com/JoePompliano/status/1948759444906537050 Це Помпліано запостив чергову порцію цікавої інфи: Новий стадіон мадридського «Реала» – це машина для друку грошей. Замість того, щоб знести 75-річний стадіон «Сантьяго Бернабеу» та відбудувати його, «Реал Мадрид» позичив понад 1 мільярд доларів, коли процентні ставки були низькими, та відремонтував існуючу споруду, перетворивши її на об'єкт світового класу. • Додано 4000 місць • Розширили музей для екскурсій • У вестибюлі додано преміум-магазини • Встановлено десятки нових зон гостинності «Реал Мадрид» також додав висувне поле, яке можна закинути під землю за лічені години, що дозволить клубу проводити концерти, баскетбольні матчі, конференції та навіть першу в історії Мадрида гру регулярного сезону НФЛ цього року. В результаті, «Реал Мадрид» минулого сезону отримав 1,4 мільярда доларів доходу — більше, ніж будь-яка професійна спортивна організація в історії. У сьогоднішньому випуску розсилки ви знайдете всі подробиці. https://huddleup.substack.com/p/how-real-madrids-stadium-became-a
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726962 вiд 2025-07-25 23:39:02Не хочеться вже, але знову той калпак з'явився. Ригати хочеться, м1919, ну, ти заїбав, чесно. Ти савок, це ясно, але совки теж думають щось по фіаско ВЖСР. Ну й наших визв змагань.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726961 вiд 2025-07-25 23:36:08Олімпік Ліон через фінансові негаразди довбодятла президента був понижений в 2 лігу (аналог нашої першої), але начебто виграли апеляцію і будуть грати в Лізі 1. Але не зможе створити конкуренцію ПСЖ і Марселю в сезоні.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726960 вiд 2025-07-25 23:29:23Starik (Україна, Київ) № 1726958 ---- Я починав стежити за Марселем ще за часів Тапі. Але потім з перервами. Бачив франц. художній серіал в Нетфліксі про історію Бернара Тапі. Круто запиляли. А звісно Марсель нині постійно експериментує з тренерами. ПСЖ ти не перебьєш, але наш горняк Роберто Де Дзербі, якого після успіху в англійському Брайтоні переманили марсельці, взяв 2 місце в Лізі 1.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726959 вiд 2025-07-25 23:08:00Batyj № 1726957 Це точно про Vichny? чи про Voxa? :)
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726958 вiд 2025-07-25 23:06:00olma ти про Олімпік часів Тапі (1986-1992)? Бартез, Феллер, Дешам, Десаї, Кантона, Тігана? Чи вже про епоху після позору 1992, коли потім проходили Сіссе, Рібері, Лізаразю? Зараз там не дуже, хоча думаю там як було про бізнес, так і залишилося. У клубі були зірки, чи був клуб як клуб? Порівняй з Ювентусом, Інтером чи Ромою.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726957 вiд 2025-07-25 22:39:48Двоичный за пивзавод переживает.. да уж, тому тлчно не будет места в вышке..
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726956 вiд 2025-07-25 22:38:07«бюджет одного місяця клубу „Полісся“ коштує як три сезони всіх клубів Андорри разом узятих.»
Orest Dniprovskiy (Київ ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726955 вiд 2025-07-25 22:37:01попри наявність кандидатів, усі трансферні ініціативи розбиваються об позицію власників клубу, які не готові витрачати великі кошти на нових футболістів. За даними джерел, кожен потенційний трансфер перетворюється на «шалений торг», де суперечки можуть точитися навіть через умовну сотню тисяч доларів за гравця, ринкова вартість якого сягає кількох мільйонів. Таким чином, чемпіон України змушений знову робити ставку виключно на внутрішні ресурси, витискаючи максимум з наявного складу. Очікувати гучних переходів, принаймні на даному етапі, не варто, якщо не станеться якогось «космічного збігу обставин».
Orest Dniprovskiy (Київ ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726954 вiд 2025-07-25 22:32:16Intel оголосила про скасування планів побудувати завод із виробництва напівпровідників поблизу польського міста Вроцлав. Про це пише TVP World. За інформацією Business Insider, планувалося, що підприємство стане одним з найсучасніших в Європі та обійдеться Intel у $4,6 млрд. Компанія обіцяла створити близько 2 000 нових робочих місць.
Pryvyd Zamku [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726953 вiд 2025-07-25 22:16:242 LAZY№ 1726918Хм. А у адідаса вони з парфумної синтетики? З тих самих пляшок з під пива
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726952 вiд 2025-07-25 22:12:32Пропоную організувати турнір в котика і білочку між тим заховайлом і Батиєм, і хай собі уявляють що так вишка і скоротиться
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726951 вiд 2025-07-25 22:00:29Не я один подумал про сокращение вышки.. Р. S. Потрібно задуматися дуже серйозно про кількість клубів, які беруть участь в УПЛ. Вісім клубів було б оптимально на сьогоднішній день. Усім добра. Слава Україні!», — написав Заховайло на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726950 вiд 2025-07-25 21:23:10m1919, До чого тут Мазепа з іншого часу до списку підарасні совєцької?
sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726949 вiд 2025-07-25 20:41:36Сегодня Соединенные Штаты с гордостью объявляют о предоставлении Республике Польша гарантии по кредиту в размере $4 млрд в рамках программы зарубежного военного финансирования (FMF). Эта существенная поддержка отражает серьезную приверженность Польши делу собственной обороны и разделению бремени коллективной безопасности НАТО. ----- цікаво госдєп виступив… а нам щось буде?
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726948 вiд 2025-07-25 20:40:372 Vichny№ 1726876Про всяк випадок - ковпак підарас, щербицький - уєбан, а усср - срань.А Мазепа?
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726947 вiд 2025-07-25 18:31:48olma № 1726933 Динaмo - нeпрoфeсiйний клуб вжe 25 рoкiв. Oт i всe.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726946 вiд 2025-07-25 18:27:48Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1726939
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726945 вiд 2025-07-25 18:21:18sk (здалеку…) № 1726943 трeбa спoкiйнiшe дo цьoгo вiднoситися… їм нeмa щo скaзaти, a трeбa, ну I гoвoрять як хтo мoжe…
Akela [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726944 вiд 2025-07-25 18:18:232 sk№ 1726941Це, на жаль, якраз те що я і мав на увазі. У кротів класний професійний маркетинг. Хто з Динамо може отак розповідати професійно про просування клубу та заробляння грошей? У суркісів одне кумовство, плюс аферісти якісь, які то динамокрипту випускають, то ще якесь фантастичний лохотрон.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726943 вiд 2025-07-25 18:02:36Нам известно, что состоялся третий раунд прямых переговоров между двумя сторонами. Мы поддерживаем настойчивые призывы Украины к полному и безусловному прекращению огня — включая полный отказ от ударов по гражданской и критической инфраструктуре. Мы продолжаем поощрять прямые переговоры между Россией и Украиной в стремлении к всеобъемлющему прекращению огня и, в перспективе, к согласованному мирному урегулированию. – Заместитель спикера Госдепартамента Томми Пиготт --------- сука… прямо можна якісь філософські вірші писати: сонце встає на сході, сідає на заході так проходить життя…
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726942 вiд 2025-07-25 17:57:36трохи про «скоро хуйло-економіці - пизда» (ну там нафта - бесплатно, санкції і т. п…) ---------- Российский Центробанк снизил ключевую ставку с 20% до 18%.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726941 вiд 2025-07-25 17:55:26ви наче перший раз на вулицю вийшли… я вже років 10+ бачу людей у формі шахти ніж дк 15 років назад на роботі грали постійно «старики» проти «молодьожі», так молоді пів команди у футболках шахти. при чому всі «місцеві». кажуть - сама успішна команда україни. вони виростали дивлячись на перемоги шахти ну й маркетинг шахти робить свою справу… діти футболом займаються пара дітей інколи на тренуваннях у формі шахти… так би мовити «друге покоління» в києві… послухайте і-вью від чувака що маркетингом в шахті займається… просто цікаво, чи є хтось в структурах динамо, хто б розказав те саме, тільки що робить динамо у цьому напрямку…
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726940 вiд 2025-07-25 16:54:56+№ 1726939 +як там сказано, клуб отримує від виробника чималий аванс.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726939 вiд 2025-07-25 16:52:44Щодо продажу клубних футболок та інших предметів форми, запитав у ШІ, який відсоток з уього як правило отримують англійські клуби. Виявляється, що не дофуя - але й витрати на виготовлення та маркетинг зазвичай несе компанія-виробник: ------------- In the UK, football clubs typically receive a relatively small percentage of revenue from the sale of their kits, usually ranging from 7.5% to 15%. [1] [2] [3] This percentage can occasionally go up to 20% for some clubs, particularly those with highly lucrative deals, such as Liverpool's previous agreement with Nike. [1] [2] According to www.iAsk.Ai - Ask AI: The primary reason for this seemingly low percentage is that kit production and sales operate as a licensing arrangement. [1] [2] Major sportswear manufacturers like Adidas, Nike, and Puma pay clubs a substantial upfront fee for the right to produce and sell merchandise bearing the club's brand. [1] [2] [3] These manufacturers then handle the significant costs associated with design, production, marketing, and distribution. [1] [2] The club's percentage is essentially a commission on sales, often triggered after a certain sales threshold is met.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726938 вiд 2025-07-25 16:47:20Шкода, що в Україні немає механізму колективних позовів. Ну хз, може якісь жопотути від опозиції роздмухають цю справу.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726937 вiд 2025-07-25 16:20:14мне то поезда нахуй не нужны, куды нада машиной сьезжу. Но, за нарід радостно..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726936 вiд 2025-07-25 16:06:49Разгул малолетніх дигиталізаторов? В Укрзалізниці порадили громадянам, в яких немає «Дії», просто їхати іншими поїздамиУ коментарях УЗ користувачі почали обурюватись цим нововведенням і компанія відповіла, що «для зручності пасажирів діють альтернативні рейси, на які не потрібно мати «Дію»».*сьогодні стало відомо, що з 1 серпня, аби придбати квитки на деякі потяги, треба буде верифікуватись через Дія. Підпис. Мовиться про рейси №105/106 Одеса — Київ; №91/92 Львів — Київ; №29/30 Київ — Ужгород; №12 Львів — Одеса; №27/28 Київ — Чоп.Придбання квитків на ці рейси через каси буде недоступне.ㅤ
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726935 вiд 2025-07-25 15:58:16Akela № 1726934 Не буде. Це не питання окремого клубу та його менеджменту.
Akela [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726934 вiд 2025-07-25 15:49:412 LAZY№ 1726932так щоб таке було в нас - треба ж працювати роками (і десятиріччями) а не х. ї пинати в менеджменті клубу
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726933 вiд 2025-07-25 15:33:52LAZY № 1726931 ----- Може ти і правий. По Києву таке враження, що активізувалися спортивні футбольні школи, приватні, муніципальні. І багато дітей батьки віддають на футбол. Ось на твому районі Футбольна школа Чемпіон - За мерства Кличка відтяпали в парку Інтернаціоналістів на Вербицького проти церкви місце зробили цілу футбольну школу. 1 велике поле і 3 менших. Потім отут де Тростянецька і Парк Партизанської слави футбольне поле повнорозмірне. Там постійно якась гра йде. Дяльять поле на два маленьких і постійно проводять змагання. різного рівня. Потім отут там де вул. Зрошувальна між Новой Дарницею і ДВРЗ там футбольні СК Атлет і поля і зали. І постійно грають. Фінансують все це батьки. І ці футбольні дитячі школи звісно плекають свою айдентику і бренди, грають в Puma, Joma і там всяких інших формах. І це частина відповіді, чому школярів у футболках ДК менше ходить. (Це моя версія). Короче не сказав би що в Україні забили на футбол. У великих містах іде розвиток дитячого спорту, і не тільки футболу. І баскет, і бандмінтон, тренерам за щось треба, власникам спортивних полів за щось жити треба? Поле, кредит, модернізація - оренда.