LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726932 вiд 2025-07-25 15:28:54І там свою рідну локал тім підтримують завжди, поход на стадіон - це маст. Без варіантів. Завжди повні трибуни. Незалежно від суперника. А у нас що? «ну лааадно, якщо з Барселоною граємо, то окееей, піду подивлюсь на зірок, відірву сраку від дивану. А якщо гра з кимось папрощє - нєє, лєнь, дома у теплі подивлюсь. Але нехай викладаються на повну все рівно, навіть за порожніх трибун, бо буду потім в інтернеті їх засирати!». Таких мудил «балєльщіков» дохуя. Який там в сраку мерч.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726931 вiд 2025-07-25 15:22:20Akela № 1726930 Ну ти канєшно порівняв, Англію та нас. Там сапорт локал тім в ДНК прописано вже і футбол це релігія майже. Я так думаю, в Україні футбол разів у 10 менш популярний. Це нам тут у бульбашці здається, що фанатів футболу мільйони та мільйони. А насправді у країні переважній більшості людей на футбол начхати. І на локал тіми і на мерч і на усе це.
Akela [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726930 вiд 2025-07-25 15:17:432 LAZY№ 1726926купа англійських (і не тільки) клубів із нижніх дівізіонів продають багато мерчу без «аури переможця», або із перемогами в далекому минулому. Просто тому що народ суппортить локал тім, а маркетинг це розкручує. Для багатомільонного Києва потенціал «локал тім» - дуже великий, і перемоги в минулому були, і зараз щось трапляється (чемпіонство 24-25). Треба працювати над цим, а не пилюку з факсу стирати)
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726929 вiд 2025-07-25 15:15:29LAZY № 1726927 Так olma - це же OlMa.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726928 вiд 2025-07-25 15:14:02В маркетингу зараз конкуренція не між брендами конкурентами а змагання за увагу з абсолютно іншими сука явищами. Наприклад футбол може конкурувати з політикою, або з попкультурою. Для початку варто подумати не над створенням нової аудиторії, а активізувати свій старий, так би мовити старий, ядерний електорат. З ним треба налагодити якусь таку комунікацію і кидати зрозумілі сигнали, мовляв клюб цінує вашу підтримку, хлопці.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726927 вiд 2025-07-25 15:11:42Зараз глянув на сайт мого улюбленого ОЛімпік МАрсель. … Цікаве збочення. А чому саме вони?
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726926 вiд 2025-07-25 15:10:37Все набагато простіше. Для того щоб люди хотіли купувати та носити мерч ДК - треба просто почати перемагати на футбольному полі. От і все. Це головне. Хоч всерись із своїм маркетингом але немає перемог - немає аури славних переможців - немає продажів. Кому нахуй надо носити на собі емблему потєшних клоунів-невдах. Хулі тут ще чвякать-хуякать.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726925 вiд 2025-07-25 15:09:50Vichny № 1726924 ---- Дякую за довіру. :) Та треба буде зробити. А шо, почитають, може щось візьмуть на озброєння.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726924 вiд 2025-07-25 15:04:57olma () № 1726916 вiд 2025-07-25 14:20:23 Терміново засилай факс з пропозиціями і своїм CV в офіс Ігоря Михайловича!
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726923 вiд 2025-07-25 15:04:09Справа не в ціні а в підході. Працювати зі своєю аудиторією. Підтягнути маркетингов і комунікацію столичного клубу ДК на рівень відповідний до статусу легендарного українського клубу і актуального чемпіона. Якраз аналіз аудиторії, тісна робота з нею і є завданням маркетингу. Зараз глянув на сайт мого улюбленого ОЛімпік МАрсель. Там футболки 100-150 євро. У ДК 80. Але важко зіставити матеріальний стан фанатів футбола у Франції і в Україні.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726922 вiд 2025-07-25 14:58:12Lazy, не галасуй. Ось тут, на сайті Puma знайшов хвутболку ЩД з сезону 25-26 за 3000 гривень. https://ua.puma.com/uk/fc-shakhtar-donetsk-25-26-home-jersey-men-779712-01.html
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726921 вiд 2025-07-25 14:56:21Єбать, шаман, однако, ггг
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726920 вiд 2025-07-25 14:33:20Думка упоротого довбойоба з ознаками сутінкового затьмарення свідомості дуже цінна, пиши ще XD
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726919 вiд 2025-07-25 14:29:25Чувак. Різниця в ціні між футблокою за 4000 гривень і 500 гривень в тому що на ній написано. І більше ані в чому. Живи з цим: @)
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726918 вiд 2025-07-25 14:26:44Блядь, а скількі, по-твоєму, коштують справжні фірмові футболки? У Шахтаря вон ті ж самі 4000 грн. Вони завжди і всюди у найків-адидасів та інших так і коштують. За 500 грн йди на базарі підробку купляй із смердючої сінтетики. Не «запуб» приатачить посилання на інтернет-магазин: https://shop.shakhtar.com/en/
olma( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726917 вiд 2025-07-25 14:21:16Запуб приатачить посилання на інтернет-магазин https://newbalance.ua/fcdynamo
olma( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726916 вiд 2025-07-25 14:20:23Akela № 1726915 ---- Не маркетинг грає вирішальну роль у будь-якій фірмі. але маркетинг це передовсім комунікація, бренд, взаємодія з споживачами. І тут дійсно у ДК дуже запущено. Взяти форму. Ну хто купе собі футболку фірмову таку дорогу купить? 4 тис. гривень. Можна було б на дитячі мастеркласи Ваната відряджати пару разів на рік. Також щороку є мільйон памятних дат перемог ДК, можна робить спецпрограму з СаШо та будь-з-ким про історію ДК. Тіки так щоб не банально, а щоб навіть і смішно, весело організувати. Можна нашкіцувати багато активностей з комунікації, виділити когось гуморного з нинішнього складу ДК і помагать йому з Тік-Током, Інстаграмом. Не дівчаті і жінок з губами і персами перекачаними показувати, а як Томаш Мюллер екс-гравець легенда Баварії Монахіум робить рілзи. Весело без гламурної х-йні. https://newbalance.ua/fcdynamo
Akela [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726915 вiд 2025-07-25 13:35:552 Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)№ 1726908Ну так: донька Суркіса директор по маркетингу. Отакий і маркетинг… Сором якийсь: в Києві на кротячих кольорах більше ніж на динамівських
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726914 вiд 2025-07-25 12:57:09Карпати-Лестер. Ех, жаль, великого Варді вже немає
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726913 вiд 2025-07-25 12:55:25olma () № 1726912 вiд 2025-07-25 12:49:23 +1
olma( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726912 вiд 2025-07-25 12:49:23Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1726911 ---- Щодо Геґсета, то я тяжію до версії, що він міністр сам поставив на павзу, але з найкращих побуждєній, намагаючись у такий спосіб зчитати позицію Трампа в укр. російському питанні. Тобто припинив курва сам! Допомагав досягти угоди підар такий. Тому його Трамп його не покарав. тільки якось відпиздівся, мовляв це не я і хата не моя.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726911 вiд 2025-07-25 12:40:42olma № 1726909 вiд 2025-07-25 12:19:35 Чесно кажучи, виглядає як ікась журналюжна параша. «Ой-ой-ой, пошкодили польське консульство, негайно відновлюємо постачання ракет для Патріотів». У те, що Геґсет за власною ініціативою поставив відвантаження зброї на паузу, також дуже важко повірити.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726910 вiд 2025-07-25 12:21:23правильно The Telegraph, нижче в пості одруківка lapsus linguae
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726909 вiд 2025-07-25 12:19:35The full, untold story of Trump’s U-turn on Ukraine The White House had frozen weapon deliveries to Kyiv. A call from Poland opened the door to billions of dollars in fresh aid https://www.telegraph.co.uk/world-news/2025/07/25/full-untold-story-donald-trump-u-turn-ukraine-war-us-russia/? Британська газета The Telegraf розкриває деталі розвороту Трампа у питанні допомоги Україні. який стався 4 липня (День Незалежности США) Виявляється, ключову роль зіграв дзвінок міністра ЗС Польщі Радека Сікорського президенту Трампу. стаття без пейвола, можна переглянути
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726908 вiд 2025-07-25 12:07:33Якщо молодь - саме молодь - у Києві носить кротяче, а не динамівське, то кооперативу ім. Б братьйов чучуркєс і справді є над чим замислитися. Думаєцца, що ахмєтка наймає професійних людей для просування кротячої продукції, а у чучуркєса цим займається хтось із численної рідні чи дружбанів.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726907 вiд 2025-07-25 11:57:43olma № 1726900 саме так. дохуя людей зі сходу туди свого часу попереїзжало.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726906 вiд 2025-07-25 11:43:26Сьогодні довідався, що 3 дні тому помер генерал Вальдемар Скшипчак. Один з найбільш авторитетних польських генералів новітніх часів. Він обіймав посаду командувача Сухопутних військ РП з 2006 по 2009 рік. Раніше він командував, серед інших посад, Багатонаціональною дивізією Центрально-Південь в Іраку. З 2012 по 2013 рік, будучи заступником міністра оборони, він відповідав за озброєння та модернізацію збройних сил. Його родина підтвердила його смерть в інтерв'ю Onet. Йому було 69 років, і наявна інформація свідчить про те, що він був тяжко хворий. Поляки кажуть, що дуже цінував життя солдатів мав авторитет беззаперечний. Російсько-українську війну він оцінював класично, але вже починав розуміти, що дрони, зокрема розвідка на лінії не дають підготувати класичний наступ і атаку з фальшивими ударами і т. д.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726905 вiд 2025-07-25 11:32:13Але реально тупо - будучи «фанатам да мозга піздєй» не дивитися матч улюбленої команди
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726904 вiд 2025-07-25 11:28:16Зе сьогодні обіцяв новий закон про Набу а тим часом: На початку червня 2025 року НАБУ затримало родича Міндіча при спробі з України. Його звинувачують у розкраданнях на тендерах «Харківобленерго» ціною 664 мільйонів гривень Джерело: https://censor.net/ua/n3565191
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726903 вiд 2025-07-25 11:06:11У нас у Бучі повно людей з Донбасу, і вони ще в 2014-15 році переїхали, тому що тут квартири недорогі були. Можливо на Позняках так само.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726902 вiд 2025-07-25 11:00:12Enot № 1726901 --- Напевно переселенці, і таких було багато також після 2014-15 років, реально багато тоді ШД мерчу. А зараз і поготів
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726901 вiд 2025-07-25 10:46:03olma Може переселенці. Не обов'язково з Донбасу
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726900 вiд 2025-07-25 10:43:43Orest Dniprovskiy № 1726899 Я на Позняках, Харківському бачу на вулицях людей з мерчем і футболками ШД, більше ніж ДК. Таке враження. Можливо я не в тих місцях тусуюся і не там ходжу?) Значно поменшало носіння мерчу ДК серед молоді шкільного віку. Мабуть не круто носити ДК. Це ганьба для Суркісів і для столичного клубу, щитаю.
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726899 вiд 2025-07-25 10:32:32Вчора ввечері був у спортклубі. Чувак в шортах Шахтаря. Кажу йому в 21:45, а чому не дивишся футбол, сьогодні Шахтар грає. Та знаю каже, що в 21:00 почався. Я до мозга костєй фан Шахти, сам іграл на обласном уровнє …
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726898 вiд 2025-07-25 10:11:03У тимчасово окупованому Донецьку відбувся святковий салют з нагоди вдалого старту Шахтаря у єврокубках. 8 прильотів гаймарсів по скупченню русні в Київському р-ні., ш-та Засядька.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726897 вiд 2025-07-25 09:23:24тест
olma( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726896 вiд 2025-07-25 09:18:44"США нададуть Україні обладнання для ППО на 180 млн доларів Агентство співробітництва в галузі оборони США не уточнює, хто саме оплатить передачу Україні обладнання до ППО на 180 мільйонів доларів " "Німецька компанія Hensoldt поставить Україні радари на понад 340 мільйонів євро Джерело: https://censor.net/ua/n3565174 Якось повільно, але роздупляється НАТО щодо зміцнення ППО України. ще б підкинули Атакамсів на 300 км.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726895 вiд 2025-07-25 07:23:312 LAZY№ 1726886Да дохуя чего можна придумать.Самое простое, даже не думать, а спросить федерацию Лиштенштейна, что они придумали..
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726894 вiд 2025-07-25 04:24:39Учора загинув Ярослав Рущишин в автокатастрофі. Він був одним з організаторів студентського голодування 1990 року. Першого Майдану. Останньо був депутатом від Голосу (я не знав). Відходить те покоління борців за незалежність.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726893 вiд 2025-07-25 04:13:16Вічний, ОГ. Я був в Андоррі саме 2000 року. Тоді цей історичний матч Андорра Україна відбувся. Косовський забив перший, а не другий. Другий забив Ребров. https://fr.uefa.com/uefaeuro/match/54941--andorra-vs-ukraine/