🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 603.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726932 вiд 2025-07-25 15:28:54

І там свою рідну локал тім підтримують завжди, поход на стадіон - це маст. Без варіантів. Завжди повні трибуни. Незалежно від суперника. А у нас що? «ну лааадно, якщо з Барселоною граємо, то окееей, піду подивлюсь на зірок, відірву сраку від дивану. А якщо гра з кимось папрощє - нєє, лєнь, дома у теплі подивлюсь. Але нехай викладаються на повну все рівно, навіть за порожніх трибун, бо буду потім в інтернеті їх засирати!». Таких мудил «балєльщіков» дохуя. Який там в сраку мерч.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726931 вiд 2025-07-25 15:22:20

Akela
№ 1726930

Ну ти канєшно порівняв, Англію та нас. Там сапорт локал тім в ДНК прописано вже і футбол це релігія майже. Я так думаю, в Україні футбол разів у 10 менш популярний. Це нам тут у бульбашці здається, що фанатів футболу мільйони та мільйони. А насправді у країні переважній більшості людей на футбол начхати. І на локал тіми і на мерч і на усе це.

Akela [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726930 вiд 2025-07-25 15:17:43

2 LAZY
№ 1726926
купа англійських (і не тільки) клубів із нижніх дівізіонів продають багато мерчу без «аури переможця», або із перемогами в далекому минулому. Просто тому що народ суппортить локал тім, а маркетинг це розкручує. Для багатомільонного Києва потенціал «локал тім» - дуже великий, і перемоги в минулому були, і зараз щось трапляється (чемпіонство 24-25). Треба працювати над цим, а не пилюку з факсу стирати)

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726929 вiд 2025-07-25 15:15:29

LAZY
№ 1726927

Так olma - це же OlMa.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726928 вiд 2025-07-25 15:14:02

В маркетингу зараз конкуренція не між брендами конкурентами а змагання за увагу з абсолютно іншими сука явищами. Наприклад футбол може конкурувати з політикою, або з попкультурою.
Для початку варто подумати не над створенням нової аудиторії, а активізувати свій старий, так би мовити старий, ядерний електорат. З ним треба налагодити якусь таку комунікацію і кидати зрозумілі сигнали, мовляв клюб цінує вашу підтримку, хлопці.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726927 вiд 2025-07-25 15:11:42

Зараз глянув на сайт мого улюбленого ОЛімпік МАрсель.

Цікаве збочення.
А чому саме вони?

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726926 вiд 2025-07-25 15:10:37

Все набагато простіше. Для того щоб люди хотіли купувати та носити мерч ДК - треба просто почати перемагати на футбольному полі. От і все. Це головне. Хоч всерись із своїм маркетингом але немає перемог - немає аури славних переможців - немає продажів. Кому нахуй надо носити на собі емблему потєшних клоунів-невдах. Хулі тут ще чвякать-хуякать.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726925 вiд 2025-07-25 15:09:50

Vichny
№ 1726924
----
Дякую за довіру. :) Та треба буде зробити. А шо, почитають, може щось візьмуть на озброєння.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726924 вiд 2025-07-25 15:04:57

olma ()
№ 1726916 вiд 2025-07-25 14:20:23

Терміново засилай факс з пропозиціями і своїм CV в офіс Ігоря Михайловича!

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726923 вiд 2025-07-25 15:04:09

Справа не в ціні а в підході.

Працювати зі своєю аудиторією. Підтягнути маркетингов і комунікацію столичного клубу ДК на рівень відповідний до статусу легендарного українського клубу і актуального чемпіона. Якраз аналіз аудиторії, тісна робота з нею і є завданням маркетингу.

Зараз глянув на сайт мого улюбленого ОЛімпік МАрсель.

Там футболки 100-150 євро. У ДК 80. Але важко зіставити матеріальний стан фанатів футбола у Франції і в Україні.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726922 вiд 2025-07-25 14:58:12

Lazy, не галасуй. Ось тут, на сайті Puma знайшов хвутболку ЩД з сезону 25-26 за 3000 гривень.

https://ua.puma.com/uk/fc-shakhtar-donetsk-25-26-home-jersey-men-779712-01.html

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726921 вiд 2025-07-25 14:56:21

Єбать, шаман, однако, ггг

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726920 вiд 2025-07-25 14:33:20

Думка упоротого довбойоба з ознаками сутінкового затьмарення свідомості дуже цінна, пиши ще XD

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726919 вiд 2025-07-25 14:29:25

Чувак. Різниця в ціні між футблокою за 4000 гривень і 500 гривень в тому що на ній написано. І більше ані в чому. Живи з цим: @)

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726918 вiд 2025-07-25 14:26:44

Блядь, а скількі, по-твоєму, коштують справжні фірмові футболки? У Шахтаря вон ті ж самі 4000 грн.
Вони завжди і всюди у найків-адидасів та інших так і коштують.
За 500 грн йди на базарі підробку купляй із смердючої сінтетики.

Не «запуб» приатачить посилання на інтернет-магазин:

https://shop.shakhtar.com/en/

olma( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726917 вiд 2025-07-25 14:21:16

Запуб приатачить посилання на інтернет-магазин

https://newbalance.ua/fcdynamo

olma( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726916 вiд 2025-07-25 14:20:23

Akela
№ 1726915
----
Не маркетинг грає вирішальну роль у будь-якій фірмі. але маркетинг це передовсім комунікація, бренд, взаємодія з споживачами. І тут дійсно у ДК дуже запущено.
Взяти форму. Ну хто купе собі футболку фірмову таку дорогу купить? 4 тис. гривень.

Можна було б на дитячі мастеркласи Ваната відряджати пару разів на рік.

Також щороку є мільйон памятних дат перемог ДК, можна робить спецпрограму з СаШо та будь-з-ким про історію ДК. Тіки так щоб не банально, а щоб навіть і смішно, весело організувати.

Можна нашкіцувати багато активностей з комунікації, виділити когось гуморного з нинішнього складу ДК і помагать йому з Тік-Током, Інстаграмом.

Не дівчаті і жінок з губами і персами перекачаними показувати, а як Томаш Мюллер екс-гравець легенда Баварії Монахіум робить рілзи. Весело без гламурної х-йні.
https://newbalance.ua/fcdynamo

Akela [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726915 вiд 2025-07-25 13:35:55

2 Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1726908
Ну так: донька Суркіса директор по маркетингу. Отакий і маркетинг… Сором якийсь: в Києві на кротячих кольорах більше ніж на динамівських

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726914 вiд 2025-07-25 12:57:09

Карпати-Лестер. Ех, жаль, великого Варді вже немає


Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726913 вiд 2025-07-25 12:55:25

olma ()
№ 1726912 вiд 2025-07-25 12:49:23
+1

olma( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726912 вiд 2025-07-25 12:49:23

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1726911
----
Щодо Геґсета, то я тяжію до версії, що він міністр сам поставив на павзу, але з найкращих побуждєній, намагаючись у такий спосіб зчитати позицію Трампа в укр. російському питанні. Тобто припинив курва сам! Допомагав досягти угоди підар такий.

Тому його Трамп його не покарав. тільки якось відпиздівся, мовляв це не я і хата не моя.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726911 вiд 2025-07-25 12:40:42

olma
№ 1726909 вiд 2025-07-25 12:19:35

Чесно кажучи, виглядає як ікась журналюжна параша. «Ой-ой-ой, пошкодили польське консульство, негайно відновлюємо постачання ракет для Патріотів». У те, що Геґсет за власною ініціативою поставив відвантаження зброї на паузу, також дуже важко повірити.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726910 вiд 2025-07-25 12:21:23

правильно The Telegraph, нижче в пості одруківка lapsus linguae

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726909 вiд 2025-07-25 12:19:35

The full, untold story of Trump’s U-turn on Ukraine

The White House had frozen weapon deliveries to Kyiv. A call from Poland opened the door to billions of dollars in fresh aid

https://www.telegraph.co.uk/world-news/2025/07/25/full-untold-story-donald-trump-u-turn-ukraine-war-us-russia/?

Британська газета The Telegraf розкриває деталі розвороту Трампа у питанні допомоги Україні. який стався 4 липня (День Незалежности США)

Виявляється, ключову роль зіграв дзвінок міністра ЗС Польщі Радека Сікорського президенту Трампу.

стаття без пейвола, можна переглянути

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726908 вiд 2025-07-25 12:07:33

Якщо молодь - саме молодь - у Києві носить кротяче, а не динамівське, то кооперативу ім. Б братьйов чучуркєс і справді є над чим замислитися.

Думаєцца, що ахмєтка наймає професійних людей для просування кротячої продукції, а у чучуркєса цим займається хтось із численної рідні чи дружбанів.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726907 вiд 2025-07-25 11:57:43

olma
№ 1726900
саме так. дохуя людей зі сходу туди свого часу попереїзжало.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726906 вiд 2025-07-25 11:43:26

Сьогодні довідався, що 3 дні тому помер генерал Вальдемар Скшипчак. Один з найбільш авторитетних польських генералів новітніх часів.

Він обіймав посаду командувача Сухопутних військ РП з 2006 по 2009 рік. Раніше він командував, серед інших посад, Багатонаціональною дивізією Центрально-Південь в Іраку. З 2012 по 2013 рік, будучи заступником міністра оборони, він відповідав за озброєння та модернізацію збройних сил.

Його родина підтвердила його смерть в інтерв'ю Onet. Йому було 69 років, і наявна інформація свідчить про те, що він був тяжко хворий.

Поляки кажуть, що дуже цінував життя солдатів мав авторитет беззаперечний. Російсько-українську війну він оцінював класично, але вже починав розуміти, що дрони, зокрема розвідка на лінії не дають підготувати класичний наступ і атаку з фальшивими ударами і т. д.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726905 вiд 2025-07-25 11:32:13

Але реально тупо - будучи «фанатам да мозга піздєй» не дивитися матч улюбленої команди

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726904 вiд 2025-07-25 11:28:16

Зе сьогодні обіцяв новий закон про Набу
а тим часом:
На початку червня 2025 року НАБУ затримало родича Міндіча при спробі з України. Його звинувачують у розкраданнях на тендерах «Харківобленерго» ціною 664 мільйонів гривень Джерело: https://censor.net/ua/n3565191

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726903 вiд 2025-07-25 11:06:11

У нас у Бучі повно людей з Донбасу, і вони ще в 2014-15 році переїхали, тому що тут квартири недорогі були. Можливо на Позняках так само.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726902 вiд 2025-07-25 11:00:12

Enot
№ 1726901
---
Напевно переселенці, і таких було багато також після 2014-15 років, реально багато тоді ШД мерчу. А зараз і поготів

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726901 вiд 2025-07-25 10:46:03

olma
Може переселенці. Не обов'язково з Донбасу

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726900 вiд 2025-07-25 10:43:43

Orest Dniprovskiy
№ 1726899
Я на Позняках, Харківському бачу на вулицях людей з мерчем і футболками ШД, більше ніж ДК. Таке враження. Можливо я не в тих місцях тусуюся і не там ходжу?)

Значно поменшало носіння мерчу ДК серед молоді шкільного віку. Мабуть не круто носити ДК. Це ганьба для Суркісів і для столичного клубу, щитаю.

Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726899 вiд 2025-07-25 10:32:32

Вчора ввечері був у спортклубі. Чувак в шортах Шахтаря. Кажу йому в 21:45, а чому не дивишся футбол, сьогодні Шахтар грає. Та знаю каже, що в 21:00 почався. Я до мозга костєй фан Шахти, сам іграл на обласном уровнє …

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726898 вiд 2025-07-25 10:11:03

У тимчасово окупованому Донецьку відбувся святковий салют з нагоди вдалого старту Шахтаря у єврокубках.

8 прильотів гаймарсів по скупченню русні в Київському р-ні., ш-та Засядька.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726897 вiд 2025-07-25 09:23:24

тест

olma( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726896 вiд 2025-07-25 09:18:44

"США нададуть Україні обладнання для ППО на 180 млн доларів
Агентство співробітництва в галузі оборони США не уточнює, хто саме оплатить передачу Україні обладнання до ППО на 180 мільйонів доларів "

"Німецька компанія Hensoldt поставить Україні радари на понад 340 мільйонів євро Джерело:

https://censor.net/ua/n3565174

Якось повільно, але роздупляється НАТО щодо зміцнення ППО України. ще б підкинули Атакамсів на 300 км.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726895 вiд 2025-07-25 07:23:31

2 LAZY
№ 1726886
Да дохуя чего можна придумать.
Самое простое, даже не думать, а спросить федерацию Лиштенштейна, что они придумали..

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726894 вiд 2025-07-25 04:24:39

Учора загинув Ярослав Рущишин в автокатастрофі. Він був одним з організаторів студентського голодування 1990 року. Першого Майдану. Останньо був депутатом від Голосу (я не знав). Відходить те покоління борців за незалежність.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726893 вiд 2025-07-25 04:13:16

Вічний, ОГ. Я був в Андоррі саме 2000 року. Тоді цей історичний матч Андорра Україна відбувся. Косовський забив перший, а не другий. Другий забив Ребров. https://fr.uefa.com/uefaeuro/match/54941--andorra-vs-ukraine/


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.