yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726892 вiд 2025-07-25 03:55:50Пам'ятаємо його, і хто і коли його вбив… Світла пам'ять.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726891 вiд 2025-07-25 01:29:06памяті сашка білого
Pryvyd Zamku [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726890 вiд 2025-07-25 00:35:402 PEPSI№ 1726889ітогі падведьом:Variant A: пазорно злились у першому ж матчі. Буває.Variant Б: Ротань тільки почав. Розбере цю купу лайна, залишить діаманти, і все буде ок.Variant В: три преза трьох клюбів в ложі Буткевича скинулись по ляму під підписку Буткевича бля буду, і спокійно підняли по 13 лямів зеленню кожен.от так проект ФК «Полісся» себе і окупив. А лошки вірили про якусь перспективу, стадіони, міжпланетний футбольний турнір :))))
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726889 вiд 2025-07-25 00:24:26ітогі падведьом: Variant A: пазорно злились у першому ж матчі. Буває. Variant Б: Ротань тільки почав. Розбере цю купу лайна, залишить діаманти, і все буде ок. Variant В: три преза трьох клюбів в ложі Буткевича скинулись по ляму під підписку Буткевича бля буду, і спокійно підняли по 13 лямів зеленню кожен.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726888 вiд 2025-07-25 00:00:48he Hague Court lifted the freeze on #Gazprom assets in the Netherlands — DESPITE Ukraine’s $6.9B arbitration win and lawsuits over war damages. The court cited “state immunity, ” a principle shielding foreign state-linked assets from seizure — even when tied to acts of aggression. The ruling affects Gazprom’s shares in joint ventures like Wintershall Noordzee. Once again, Russia hides behind legal shields while bombing civilians. Western courts should rethink how “sovereign immunity” protects those like Russia.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726887 вiд 2025-07-24 23:58:35LAZY № 1726886 В стилі совєцького міра
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726886 вiд 2025-07-24 23:49:37Batyj № 1726883 И шо тут можно придумать? Выпустить циркуляр, запрещающий проигрывать в еврокубках? Что-то в стиле «Швейка»
Pryvyd Zamku [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726885 вiд 2025-07-24 23:49:012 Batyj№ 1726883Вова, не Совіцький саюз. Клуб, згідно з регламентом УЄФА зайняв відповідне місце - він і буде грати. Не Олександрія одна така - дивись минулорічну Жирону. Це доля маленьких команд.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726884 вiд 2025-07-24 23:46:02Нeпoгaнi гoли Шaхтaрa…
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726883 вiд 2025-07-24 23:36:35Кадато основной причиной перехода на режим осень- весна с режима весна-осень был факт, что каманда попавшая по итогам чемпа в еврокубки начинала играть в тех еврокубках только через 10 месяцев. Т часто каманда уже было другой, другие игроки, другой тренкр, друга, форма физическая.. А сейчас Сашки берут 2 место в чемпе и уже через 2 недели от каманды нихуя не остается. Нахуя ее заявлять в еврокубки? Надо федерации чота думать про такую ситуацию..
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726882 вiд 2025-07-24 23:32:52Та вже полагодили
sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726881 вiд 2025-07-24 23:28:58Starlink @Starlink Starlink is currently in a network outage and we are actively implementing a solution. We appreciate your patience, we'll share an update once this issue is resolved.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726880 вiд 2025-07-24 23:26:58Ожидаем появление каманды хутора близ Диканьки
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726879 вiд 2025-07-24 23:23:36PEPSI (Merkury) № 1726772 вiд 2025-07-24 11:12:21 Сьогодні.20:00. Полісся - Санта коломойський. Старт євросезону у Житомирі. Дочекались! Є! Грає! ----------------------- Дочекались! Є! Сосе!
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726878 вiд 2025-07-24 23:23:27Устроили, блять, чемпионат колхозных водокачек..
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726877 вiд 2025-07-24 23:21:57Batyj № 1726875 вiд 2025-07-24 23:18:01 2m1919(Київ - чемпіон!) № 1726872 поэтому второй эшелон надо сократить.. ----------------- Смішнйи чувак. Ну ок, хай залишаться тільки ДК з кротами, грають 30 матчів за сезон один з другим, краса! Зате ніякого тобі «втарова ешелона», ніхто не муляє батиєві очі…
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726876 вiд 2025-07-24 23:20:31m1919(Київ - чемпіон!) № 1726813 вiд 2025-07-24 20:32:16 2 Vichny № 1726747 Ти ніхуя не зрозумів, але запамʼятав :) ----------------- Ось якравий приклад. Я іскрєннє неїбу про шо тут пише шановний m1919, і я манав навіть шукати оту свою месагу, на яку він дає цю відповідь? Про шо вона? Шо я там не зрозумів? Шо запам'ятав? А хуй його знає. Про всяк випадок - ковпак підарас, щербицький - уєбан, а усср - срань.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726875 вiд 2025-07-24 23:18:012m1919(Київ - чемпіон!) № 1726872 поэтому второй эшелон надо сократить..
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726874 вiд 2025-07-24 23:16:01olma () № 1726760 вiд 2025-07-24 09:14:23 Vichny № 1726751 ----- Проблема не в коментах як таких. Давай іще. Може не варто в пості старомодно передруковувати і повторювати пости опонента чи з ким дискутуєш. Перевантажує сприйняття Такий оверквотінг уповільнює розуміння твоїх слів і баналізує і без того банальні мої слова. Гарного дня всім, крім клоуна Lazy. Жарт, Lazy тобі теж гарного дня! -------------------------------------------- Я от нещодавно став передруковувати, якщо відповідь на якесь відносно старе повідомлення, бо помітив, що коли йде відповідь на якийсь відносно старий допис когось, до 99% читачів не будуть скролити до того повідомлення, а у відриві від контексту відповідь часто виглядає незрозумілою. А відповідати відразу я не можу, не моніторити ж його онлайн, як деякі допусувачі, мені і так є чим займатися, тож іноді ввечері сідаю і читаю шо тут за день нахуйарили. Благо, це відносно небагато, не то шо раніше - могло бути десь 1000 повідомлень легко. А зараз 20-50. Але все одно, то шо більше 20 повідомлень тому - воно залазить вже на іншу сторінку, тож тому і квоутінг.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726873 вiд 2025-07-24 23:11:08якось візуально просто вийшло з турками
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726872 вiд 2025-07-24 23:10:32Схоже, це невиліковна хвороба українських команд другого ешелону, програвати в еврокубках кому попало
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726871 вiд 2025-07-24 23:01:28ь
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726870 вiд 2025-07-24 23:01:22OG № 1726861 вiд 2025-07-24 22:34:37 Привід Замку Як тобі буде завгодно :) Невже кроти пройдуть Бешикташ?.. … А як жеж. Турки - клієнти українских команд.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726869 вiд 2025-07-24 23:00:47О, а кроти молодці, євроочко для Оболоні заробляють. Хоча рінат ахмєтов - пітух, звісно
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726868 вiд 2025-07-24 22:59:21OG № 1726867 Ага, саме цей матч був. Ще з приколів - стадіон маленький, українців не дуже багато, неорганізовані. І тут мені такий ТарасК, який в Києві по тел дивиться, шле смс «шо мовчимо? позаряжайте щось!». Ну ми такі -Україна, Україна, ще щось банальне. А потім Тарас перейшов до замовлень - «А зараз давайтке Віва, Віва, Україна», а зараз - «Жовто-блакитні наші кольори!», а потім - «заспівайте Червону Руту» :)) От так він керував виїздним сектором remotely
OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726867 вiд 2025-07-24 22:55:34Погуглив 0:2 було у 1998му, а 0:6 у 2009му. Якщо Лесик, то точно у 2009му
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726866 вiд 2025-07-24 22:54:52І рік був 2009…
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726865 вiд 2025-07-24 22:52:52Бля, які фпізду 2:0. Погуглив трохи - 6:0 тоді було. Ех, пам'ять стареча вже…
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726864 вiд 2025-07-24 22:43:57Я був в Андоррі, коли Україна здолала їх 2:0, здається, теж. Рік 2007 чи що? Тренував Михайличенко. Я навіть на пресуху пробрався тоді післяматчеву, просто тупо пішов і всьо там такий будиночок маленкий на розі стадіону :) Відповідали на питання журналістів Шева і ракицький молодий ще. Я запитав (там про плей-офф історія була, наші туди наче гарантували вже попадання) - а чи не хочете ви попасти на росію, чи не буде у вас більша мотивація щоб пройти? рахицький шось криво посмізнувся і Шева стандартно прочвякав-прохуякав (парускі) шо вони про це не думають, всі команди для них однакові, треба вигравать у всіх. А якісь підари - старі совдепівські журналісти-пердуни на мене зашикали (ну зрозуміли що я не їхній, та ще й па укрАінскі щось питаю, ще й вліз перед кимось їхнім, просто мені прес-аташе дозволив питання задати) - тіпа зачєм тут етат нацианалізм і вся така хуйня. А ну, і на виході вже з пресухи запалив Михайличенка який приникався на сходах в якийсь підвл і курив :) А потім, вже від'їжджаючи з парковки перед стадіо дивимся - іде якийсь штимп, з фірмовою сумкою національної збірної Андорри, явно футболіст, сідає за кермо машини зі склопакетами і пездує собі по своїм справам :) Ех, часи були… В тому ж виїзді заїзали на Інтер-ДК, тренував ДК скажений осетинський пес, рахунок був 2:2, Динамо грало на 2 порядки сильніше ніж позавчора, реально гордість була шо так з Інтером грали і навіть смукток шо не виграли по такій-то грі.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726863 вiд 2025-07-24 22:43:53Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1726862 Афробразильці
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726862 вiд 2025-07-24 22:37:02У кротівні нєгри самі комбінують, самі забивають і самі святкують.
OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726861 вiд 2025-07-24 22:34:37Привід Замку Як тобі буде завгодно :) Невже кроти пройдуть Бешикташ?..
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726860 вiд 2025-07-24 22:34:13Якщо дійсно ставочки - то було б дуууууууже добре, якби це розкопали і впиздячили би днєпропєтровського наркомана конкретно
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726859 вiд 2025-07-24 22:32:14Полісся ще пободається проти санітарів і пожежників. А чемп Андорри зміцнів. Третя команда з гір на нартах з'їхала. Я був, коли Україна героїчно 2 0 здолала, перший тайм 0 0. Косовський другий поклав метрів із 30. Перший забув хто. Валентин Щербачов проспав півтора тайми, бо був п'яний ужопу. Він не коментував, лише спостерігав :)
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726858 вiд 2025-07-24 22:31:52Или ктото поставил очень крупную сумму..
Pryvyd Zamku [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726857 вiд 2025-07-24 22:30:262 OG№ 1726847я вибачаю, але все ж спартанців, а не цих бандюків :)
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726856 вiд 2025-07-24 22:30:21Перед игрой упал до 13. Видимо многие стали ставить на андорру..
OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726855 вiд 2025-07-24 22:27:39Якщо кеф дійсно був 14, то заробити можна було набагато більше, ніж призові та інші виплати УЄФА, як слушно зауважив Voxa. Про гідність і таке інше краще не згадувати…
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726854 вiд 2025-07-24 22:23:53Батий, ти єбобо? Шо у тебе з логікою? Якби було 12 команд, то хуїсся не вилетіло б, а зайняло б приблизно то саме місце і пролізло б в єврокупки. Чи кому воно б поступалося, і впало б нижче 4-го, якщо «колгоспів і райцентрів» не було б в УПЛ?
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726853 вiд 2025-07-24 22:22:38И лицензирование стадионов нада устанавливать для 1 лиги, а не для вышки. А то - играем тут на поляне, а вот если в вышку выйдем, то и лавочки поставим…