🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 605.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726852 вiд 2025-07-24 22:21:38

Vichny
№ 1726844

ну заробив хтось на ставках.
Не всі такі як LAZY, який чекає драму і видовище на комерційному турнірі :)

Voordalak(Тут поруч) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726851 вiд 2025-07-24 22:19:24

Enot
№ 1726830 вiд 2025-07-24 21:37:14

Проплачена шавка, яка на замовлення кураторів закидує на гест пробник з ермак-президент, шось каже про мою голову.
Хоч і нелюблю Петлюру, але правду казав: свої гніди - гірші

olma( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726850 вiд 2025-07-24 22:18:22

56
22:16

Заміна. Шахтар. Конопля пішов, Вінісіус Т. вийшов "

3.14зда Бешику! Вінісіус на полі!

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726849 вiд 2025-07-24 22:17:35

та рівень УПЛ нище плінтуса.
Тому і такі результати.
Ну і фінансова складова в третьому еврокубку, за рахунок виїздних матчів та аренди стадіонів не грає. В кращому випадку в нуль, а то і в мінус виходе.
Томуі відношення таке

OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726848 вiд 2025-07-24 22:17:29

Ці автомашини… СаШо мався на увазі

OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726847 вiд 2025-07-24 22:15:34

Наші ще не пройшли «спартачей», але все ж таки ані Кіпр, ані Ізраїль - це не Андорра за всієї поваги.

Ще й додам, що на Саша кращий тренер України, а Ротань :)

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726846 вiд 2025-07-24 22:14:17

Пардон, 12 каманд в 3 круга..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726845 вiд 2025-07-24 22:13:35

Надо сокращать вышку. Нехуй в ней делать колхозам- райцентрамм. 23 каманд в три круга. Те же около 30 игр.. или даже 9 в 4 круга.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726844 вiд 2025-07-24 22:12:55

Enot
№ 1726842 вiд 2025-07-24 22:11:18

Третя команда чемпіонату Андорри перемогла четверту команду чемпіонату України.
----------------
Це пиздець, вони навіть не чемпіони… Уявляю що би з тими биками з хуїсся зробили би чемпіони Андорри чи Ліхтенштейна

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726843 вiд 2025-07-24 22:11:54

yagshamash
№ 1726841 вiд 2025-07-24 22:09:23

Нашим ще теж із Пафосом грати :)

Кому - ДК? Не факт шо там Пафос буде з тої пари, Маккабі ще ж є

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726842 вiд 2025-07-24 22:11:18

Третя команда чемпіонату Андорри перемогла четверту команду чемпіонату України.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726841 вiд 2025-07-24 22:09:23

Нашим ще теж із Пафосом грати :)

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726840 вiд 2025-07-24 22:08:08

І нахуя ці всі недоклуби так рвуться в Єврокубки?
Ну з Сашкою все зрозуміо, в принципі перло по ходу сезону, а потім бабло скінчилося, гравці розбіглися і просер йобаним краснозвйоздним сербам прогнозований.
А хуїсся куди лізло? Краще б вже Карпати були в ЄК, це все ж таки бренд, історія. І наче підсилились. Ну як би то не було, Карпати точняк би не обісрались в «домашньому» матчі з андоррою

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726839 вiд 2025-07-24 22:01:07

Треба було Усика випустити, принаймні гірше б не було. :-)

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726838 вiд 2025-07-24 21:58:15

М-да, оце обсер так обсер.
Тепер будуть у Пепса питати такі німці
- ей, чувак, а шо то за bgv таке і зелена пизда в якості емблеми і якийсь нарік на рингу з Усиком?
- Це суперклуб з Житомира, який соснув у Андорських любителів!
- Дас іст фантастіш!

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726837 вiд 2025-07-24 21:57:45

Кротівня принаймні працює на ачько, а у буткєвічя ачько - в жопі (не в анатомічному сенсі, а у fuckтичному).

OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726836 вiд 2025-07-24 21:57:18

Вітаю PEPSI з амебойобством…

Нема слів

Олександрія теж «потішила» …

І лише кротобразильці щось намагаються

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726835 вiд 2025-07-24 21:55:42

єпический просер бугагашников-атебешников.. Вошел в аналы..

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726834 вiд 2025-07-24 21:54:14

Мене муляє, коли люди критикують інших, начебто, ніхто ніх не помічає, а самі просто не читають. Це як писати новини з минулого року сьогодні. Нема пробем утім. Просто трохи вразила безапеляційність.

Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726833 вiд 2025-07-24 21:48:08

yagshamash
№ 1726831

Я побачив допис Кайзера і відповів йому. Тебе це муляє? Цензор самозваний.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726832 вiд 2025-07-24 21:42:35

22 числа

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726831 вiд 2025-07-24 21:42:16

Бля, Kaizer i UR, читайте обсилф, коли Ozzy pomer 2w числа, було тут дохуїща коментарів і знаків пошани. Аби щось пиздонути, не читаючи. «Я не читач, я пісатєль», бля.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726830 вiд 2025-07-24 21:37:14

Voordalak (Тут поруч)
№ 1726825 вiд 2025-07-24 21:10:35
10 років тому не я інший був, а ти з головою дружив.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726829 вiд 2025-07-24 21:36:48

мушу визнати, що ця андорська Санта суто по грі виглядає на краще, і переважає у техніці. Все справедливо.
Мабуть у Андоррі створюють конкурента Реалу Мадрид :-)

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726828 вiд 2025-07-24 21:33:09

Туран на вигляд здоровий, і писали, що ніби любить давати волю рукам. Як по3.143дитьмя з кимось із наших тренерів, хз, хто міг би його забороти. СаШо надто інтеліґентний; хіба що Михайлов підкрадеться ззаду і йобне гітарою по голові.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726827 вiд 2025-07-24 21:26:18

«Зеленський запропонував Німеччині долучитися до експертизи законопроекту про НАБУ. Він поговорив про це із німецьким канцлером Фрідріхом Мерцем.»

як же у зе-підарсні підгорає

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726826 вiд 2025-07-24 21:15:14

«У VIP-ложі поруч із Геннадєім Буткевичем президент Вереса Іван Надєїн та президент Минаю Валерій Пересоляк.»
----------------------------
невдобно перед пацанами

Voordalak(Тут поруч) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726825 вiд 2025-07-24 21:10:35

Vichny
№ 1726739 вiд 2025-07-24 01:02:34

Нахуя ти цього підора захищаєш? З одного корита сьорбаєте?
Колись давно чел з ніком «дохлий енот» був норм, вже років 10 це типовий малорос-покидьок, такі були комісарами в українському селі в 20-30 роках.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726824 вiд 2025-07-24 21:10:08

кроти швидко забили

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726823 вiд 2025-07-24 21:06:39

Подивився флешскор. Ето пиздець. Сосати у андоррців, та ще й 2 м'ячі - це, сука, рівень. Я б хотів тотального обсера того хуїсся з його конченим власником, але ж і євроочка жалко… Такими темпами, поки Оболонь добереться до ЛЧ, починати буде не то шо з 1го раунду, а з якогось попереднього навіть, тобто нижче Андорри Україна втаде, що і логічнр, якщо, власне, у тої Андорри сосе ах який модний клуб

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726822 вiд 2025-07-24 21:04:40

Як не подолають андорського гранда, буткєвічь всіх відправить працювати охоронцями в АТБ.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726821 вiд 2025-07-24 21:02:19

Batyj
№ 1726819 вiд 2025-07-24 20:57:47

и это при коэффициенте на победу бугавешников 1.14, а андорцев 14 (!)..
Кто-то решил срубить по-легкому?

ясно хто - BGV.))
лям залив - 14 лямів отримав. Бызнес.

Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726820 вiд 2025-07-24 20:59:03

Житомирський футбол на підйомі, але сподіваюсь, що кроти потішать ще більше.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726819 вiд 2025-07-24 20:57:47

и это при коэффициенте на победу бугавешников 1.14, а андорцев 14 (!)..
Кто-то решил срубить по-легкому?

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726818 вiд 2025-07-24 20:51:02

одне радує око однозначно - стадіон у біло-зелених кольорах Полісся. Мабуть за фарбою і обирали арену.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726817 вiд 2025-07-24 20:48:00

Борац все ближче

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726816 вiд 2025-07-24 20:47:18

полісся вже летить 1:2
Якісь незрозумілі голешники у 9-ку, забив якийсь Креспо.
Де вони його, цього Креспо, у Андоррі взяли?
Дограє старічок там, чи що? :-))

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726815 вiд 2025-07-24 20:46:05

Андорський хвутбол на підйомі?

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726814 вiд 2025-07-24 20:40:38

Да, у сашков тоска зеленая, а бугавешники устроили движуху, надо наблюдать..

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726813 вiд 2025-07-24 20:32:16

2 Vichny
№ 1726747
Ти ніхуя не зрозумів, але запамʼятав :)


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.