Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726852 вiд 2025-07-24 22:21:38Vichny № 1726844 ну заробив хтось на ставках. Не всі такі як LAZY, який чекає драму і видовище на комерційному турнірі :)
Voordalak(Тут поруч) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726851 вiд 2025-07-24 22:19:24Enot № 1726830 вiд 2025-07-24 21:37:14 Проплачена шавка, яка на замовлення кураторів закидує на гест пробник з ермак-президент, шось каже про мою голову. Хоч і нелюблю Петлюру, але правду казав: свої гніди - гірші
olma( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726850 вiд 2025-07-24 22:18:2256 22:16 Заміна. Шахтар. Конопля пішов, Вінісіус Т. вийшов " 3.14зда Бешику! Вінісіус на полі!
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726849 вiд 2025-07-24 22:17:35та рівень УПЛ нище плінтуса. Тому і такі результати. Ну і фінансова складова в третьому еврокубку, за рахунок виїздних матчів та аренди стадіонів не грає. В кращому випадку в нуль, а то і в мінус виходе. Томуі відношення таке
OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726848 вiд 2025-07-24 22:17:29Ці автомашини… СаШо мався на увазі
OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726847 вiд 2025-07-24 22:15:34Наші ще не пройшли «спартачей», але все ж таки ані Кіпр, ані Ізраїль - це не Андорра за всієї поваги. Ще й додам, що на Саша кращий тренер України, а Ротань :)
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726846 вiд 2025-07-24 22:14:17Пардон, 12 каманд в 3 круга..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726845 вiд 2025-07-24 22:13:35Надо сокращать вышку. Нехуй в ней делать колхозам- райцентрамм. 23 каманд в три круга. Те же около 30 игр.. или даже 9 в 4 круга.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726844 вiд 2025-07-24 22:12:55Enot № 1726842 вiд 2025-07-24 22:11:18 Третя команда чемпіонату Андорри перемогла четверту команду чемпіонату України. ---------------- Це пиздець, вони навіть не чемпіони… Уявляю що би з тими биками з хуїсся зробили би чемпіони Андорри чи Ліхтенштейна
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726843 вiд 2025-07-24 22:11:54yagshamash № 1726841 вiд 2025-07-24 22:09:23 Нашим ще теж із Пафосом грати :) Кому - ДК? Не факт шо там Пафос буде з тої пари, Маккабі ще ж є
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726842 вiд 2025-07-24 22:11:18Третя команда чемпіонату Андорри перемогла четверту команду чемпіонату України.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726841 вiд 2025-07-24 22:09:23Нашим ще теж із Пафосом грати :)
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726840 вiд 2025-07-24 22:08:08І нахуя ці всі недоклуби так рвуться в Єврокубки? Ну з Сашкою все зрозуміо, в принципі перло по ходу сезону, а потім бабло скінчилося, гравці розбіглися і просер йобаним краснозвйоздним сербам прогнозований. А хуїсся куди лізло? Краще б вже Карпати були в ЄК, це все ж таки бренд, історія. І наче підсилились. Ну як би то не було, Карпати точняк би не обісрались в «домашньому» матчі з андоррою
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726839 вiд 2025-07-24 22:01:07Треба було Усика випустити, принаймні гірше б не було. :-)
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726838 вiд 2025-07-24 21:58:15М-да, оце обсер так обсер. Тепер будуть у Пепса питати такі німці - ей, чувак, а шо то за bgv таке і зелена пизда в якості емблеми і якийсь нарік на рингу з Усиком? - Це суперклуб з Житомира, який соснув у Андорських любителів! - Дас іст фантастіш!
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726837 вiд 2025-07-24 21:57:45Кротівня принаймні працює на ачько, а у буткєвічя ачько - в жопі (не в анатомічному сенсі, а у fuckтичному).
OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726836 вiд 2025-07-24 21:57:18Вітаю PEPSI з амебойобством… Нема слів Олександрія теж «потішила» … І лише кротобразильці щось намагаються
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726835 вiд 2025-07-24 21:55:42єпический просер бугагашников-атебешников.. Вошел в аналы..
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726834 вiд 2025-07-24 21:54:14Мене муляє, коли люди критикують інших, начебто, ніхто ніх не помічає, а самі просто не читають. Це як писати новини з минулого року сьогодні. Нема пробем утім. Просто трохи вразила безапеляційність.
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726833 вiд 2025-07-24 21:48:08yagshamash № 1726831 Я побачив допис Кайзера і відповів йому. Тебе це муляє? Цензор самозваний.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726832 вiд 2025-07-24 21:42:3522 числа
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726831 вiд 2025-07-24 21:42:16Бля, Kaizer i UR, читайте обсилф, коли Ozzy pomer 2w числа, було тут дохуїща коментарів і знаків пошани. Аби щось пиздонути, не читаючи. «Я не читач, я пісатєль», бля.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726830 вiд 2025-07-24 21:37:14Voordalak (Тут поруч) № 1726825 вiд 2025-07-24 21:10:35 10 років тому не я інший був, а ти з головою дружив.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726829 вiд 2025-07-24 21:36:48мушу визнати, що ця андорська Санта суто по грі виглядає на краще, і переважає у техніці. Все справедливо. Мабуть у Андоррі створюють конкурента Реалу Мадрид :-)
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726828 вiд 2025-07-24 21:33:09Туран на вигляд здоровий, і писали, що ніби любить давати волю рукам. Як по3.143дитьмя з кимось із наших тренерів, хз, хто міг би його забороти. СаШо надто інтеліґентний; хіба що Михайлов підкрадеться ззаду і йобне гітарою по голові.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726827 вiд 2025-07-24 21:26:18«Зеленський запропонував Німеччині долучитися до експертизи законопроекту про НАБУ. Він поговорив про це із німецьким канцлером Фрідріхом Мерцем.» як же у зе-підарсні підгорає
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726826 вiд 2025-07-24 21:15:14«У VIP-ложі поруч із Геннадєім Буткевичем президент Вереса Іван Надєїн та президент Минаю Валерій Пересоляк.» ---------------------------- невдобно перед пацанами
Voordalak(Тут поруч) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726825 вiд 2025-07-24 21:10:35Vichny № 1726739 вiд 2025-07-24 01:02:34 Нахуя ти цього підора захищаєш? З одного корита сьорбаєте? Колись давно чел з ніком «дохлий енот» був норм, вже років 10 це типовий малорос-покидьок, такі були комісарами в українському селі в 20-30 роках.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726824 вiд 2025-07-24 21:10:08кроти швидко забили
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726823 вiд 2025-07-24 21:06:39Подивився флешскор. Ето пиздець. Сосати у андоррців, та ще й 2 м'ячі - це, сука, рівень. Я б хотів тотального обсера того хуїсся з його конченим власником, але ж і євроочка жалко… Такими темпами, поки Оболонь добереться до ЛЧ, починати буде не то шо з 1го раунду, а з якогось попереднього навіть, тобто нижче Андорри Україна втаде, що і логічнр, якщо, власне, у тої Андорри сосе ах який модний клуб
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726822 вiд 2025-07-24 21:04:40Як не подолають андорського гранда, буткєвічь всіх відправить працювати охоронцями в АТБ.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726821 вiд 2025-07-24 21:02:19Batyj № 1726819 вiд 2025-07-24 20:57:47 и это при коэффициенте на победу бугавешников 1.14, а андорцев 14 (!).. Кто-то решил срубить по-легкому? … ясно хто - BGV.)) лям залив - 14 лямів отримав. Бызнес.
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726820 вiд 2025-07-24 20:59:03Житомирський футбол на підйомі, але сподіваюсь, що кроти потішать ще більше.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726819 вiд 2025-07-24 20:57:47и это при коэффициенте на победу бугавешников 1.14, а андорцев 14 (!).. Кто-то решил срубить по-легкому?
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726818 вiд 2025-07-24 20:51:02одне радує око однозначно - стадіон у біло-зелених кольорах Полісся. Мабуть за фарбою і обирали арену.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726817 вiд 2025-07-24 20:48:00Борац все ближче
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726816 вiд 2025-07-24 20:47:18полісся вже летить 1:2 Якісь незрозумілі голешники у 9-ку, забив якийсь Креспо. Де вони його, цього Креспо, у Андоррі взяли? Дограє старічок там, чи що? :-))
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726815 вiд 2025-07-24 20:46:05Андорський хвутбол на підйомі?
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726814 вiд 2025-07-24 20:40:38Да, у сашков тоска зеленая, а бугавешники устроили движуху, надо наблюдать..
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726813 вiд 2025-07-24 20:32:162 Vichny№ 1726747Ти ніхуя не зрозумів, але запамʼятав :)