Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726652 вiд 2025-07-23 11:26:29Блядь, Єнот, заїбав зі своїм «суверинітетом». Північну корею, чи кацапію тобі побажаю, але не тут, краще ти до них. Там суверинітет суверинітетний, кажуть
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726651 вiд 2025-07-23 11:26:1924-річний український нападник Микола Кухаревич вчора дебютував у Лізі чемпіонів за братиславський Слован, в якому він проводить лише перший сезон. У цьому матчі Слован не залишив каменя на камені від боснійського Зріньскі - 4:0. На рахунку Кухаревича - останній гол. Наш співвітчизник вийшов на заміну за 4 хвилини до кінця основного часу, і на 3-й компенсованій хвилині поставив крапку в матчі: помилка захисника Зріньскі дозволила одному з гравців Слована заволодіти м'ячем і зробити пас в центр штрафного - а там Кухаревич, відтіснивши опонента, замкнув передачу. Микола Кухаревич - вихованець Волинi та Руха, але вже 4 роки грає в Європі - щоправда, далеко не в топ-клубах (французький Труа, бельгійський Левен, шотландський Хіберніан, валлійський Суонсі). Глянув відео матчу Слована і Зрінські з Братислави. Ну класна атмосфера, стадіончик досить повний.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726650 вiд 2025-07-23 11:15:25Enot № 1726649 --- Це ти про суверенітет у таких авторитетів як Д. Корчинський чи у Ю. Тимошенко (політикиня з косою) прочитав? Я проти такого суверенітету, який дозволяє пиздити публічні гроші у своїх громадян. І зміцнювати свою персональну владу, і не платити по рахунках за помилки і злочини проти суверенного українського народу.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726649 вiд 2025-07-23 11:06:36olma № 1726645 вiд 2025-07-23 10:30:28 Яке це має відношення до інституту що обмежує суверенітет України і не має жодного іншого сенсу? Він неефективний для боротьби з корупцією.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726648 вiд 2025-07-23 11:00:50шрайк точно описав що сталось, що буде… https://t.me/RomanShrike/2510
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726647 вiд 2025-07-23 10:49:24Хороший вчора етер ФурСич о 13 годині дня був, в основном говорили про наїзд на НАБУ. Емоційно говорили зрозуміло. Фурса висував дуже цінні тези, як фінансуються автократії, диктатури, має бути фінансове джерело стабільності для диктатури. Не зусіма тезами згоден, але цінні ідеї були артикульовані. Рекомендую переслухати.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726646 вiд 2025-07-23 10:38:21Ми навіть Дніпро не можемо використовувати як транспортну артерію, і Миколаївський порт, і термінали і Очаків. Будемо сидіть тут у прекрасному Києві перед компьютрами і займатися ментальним онанізмом.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726645 вiд 2025-07-23 10:30:28Enot № 1726642 Питання не в самому ЄСі. Питання в ресурсах для розвитку і модернізації. Питання як Україна буде рухатися оточена воєнними і безпековими ворогами Росією і Білоруссю, а на Заході і Півдні оточена економічними конкурентами з територіальними претензіями.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726644 вiд 2025-07-23 10:26:20 Дефіцит Держбюджету-2026: Україні бракуватиме $19 мільярдів зовнішнього фінансування Після ухвалення змін до бюджету цього року, плановий дефіцит державного бюджету України на 2026 рік, за попередніми оцінками, становитиме близько $42 млрд. Проте повністю покрити його за рахунок допомоги партнерів не вдасться, повідомила голова бюджетного комітету парламенту Роксолана Підласа у Facebook. «Підстав вважати, що дефіцит зменшиться наступного року, на жаль, немає. Відповідно, і потреба у зовнішньому фінансуванні залишатиметься великою — близько, або навіть понад $40 мільярдів», — написала вона. Покриття дефіциту За словами Підласої, частина цієї потреби буде покрита за рахунок так званих безповоротних позик країн G7 (ERA loans), допомоги ЄС у рамках Ukraine Facility, а також підтримки Міжнародного валютного фонду (МВФ). Однак навіть за цих умов залишається непокрита потреба у зовнішньому фінансуванні на 2026 рік у розмірі $19 млрд. https://minfin.com.ua/ua/2025/07/18/154942978/ ----- 19 млрд. для ЄСа це х-йня, але гроші є гроші. Їх треба знайти переконати своїх платників податків. Мерц сказав, що заморожені російські активи чіпати не будемо, тільки проценти. Голова бельгійського депозитарію каже що і проценти це грабьож - дуже проти цього. Короче, удачі Юлі Свириденко знайти грошів на бюджет.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726643 вiд 2025-07-23 10:26:08Думаєцца, колективний Захід був би не проти домовитися з Фуйлом про призупинення бойових дій на час підготовки та проведення виборів. Але поки що цього не хоче Фуйло (чи хоче виторгувати собі додаткові умови). До того ж в Україні немає свого іванішвілі - тобто звичайно є цілі табуни таких іванішвілі, але суспільство вважає їх підарасами.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726642 вiд 2025-07-23 10:17:42Питання вступу до ЄС не є актуальним в принципі. Це просто морковку перед електоратом повісили.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726641 вiд 2025-07-23 10:16:06Ніяких рішучих кроків з боку Євросоюзу, які б покарали українське керівництво за взяття під політичний контроль незалежних інституцій (створюваних роками) зараз не буде. Коли доживемо до перемирія і далі виборів, і коли після цього постане процес ВІДБУДОВИ України і продовження процедури в ЄС, от тоді все це вилізе. Тоді ці посли і європейські діячі пригадають Україні цю хуйню. Вже зараз Фрідріх Мерц сказав, що Україні не світить в ЄС раніше 35 року. Перспективи України при розбитій промисловості при демографічній катастрофі дуже печальні. Зараз всі голосно кажуть про Defence-tech, але це не зможе значно просунути Україну в плані розвитку. І Дифенстех і питання безпеки це буде останній пункт на якому ЄСу залежатиме. Всі інші бенефіти як дешева робоча сила українська і відкритий ринок України для ЄСівських товарів Євросоюз вже має. «З цієї бідної бджоли п'ять бочок сала ми взяли» Звісно, Тарасові Качці побажаймо удачі в справі взаємовигідної інтеграції в ЄС. Але в Польщі, Угорщині, в Румунії, в ЄС в цілому будуть всякі фермери і проплачене кацапами низове гімно ПРОТИ вступу України в ЄС.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726640 вiд 2025-07-23 10:05:27Шо трапилось, шо трапилось..Суд в америке приступил к рассмотрению по сути дела коломойши и компании..
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726639 вiд 2025-07-23 09:57:00Starik (Україна, Київ) № 1726636 вiд 2025-07-23 09:48:00 Це, ніби, в Китаї лікарям імператора платили коли імператор був здоровий, і не платили, коли він хворів.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726638 вiд 2025-07-23 09:51:56Starik (Україна, Київ) № 1726636 ну да, просто тоді сисадмінів ще не існувало :) А про Форда, да, шось таке читав.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726637 вiд 2025-07-23 09:48:17Вони не впевнені в тому що їх захистить американська ядерна зброя. Скоріше впевнені в зворотному. Дональд Трамп не та людина, що вчинить самогубство заради Німеччини чи Франції, а ідеології у нього немає. Тільки бабло в голові.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726636 вiд 2025-07-23 09:48:00Voxa (м. Запоріжжя) № 1726633 ага як і сисадмін. А вся ця теорія пішла від Форда, який платив за те, що слюсарі відпочивали, а не за час коли вони працювали на відновленні конвеєра.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726635 вiд 2025-07-23 09:47:28Також привертають увагу виступи Малюка, який до цього, здається, особливо не висловлювався з питань внутрішньої політики. От вам, до речі, міцний кандидат - а не якийсь там посол у Британії ;)
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726634 вiд 2025-07-23 09:36:33Enot № 1726631 вiд 2025-07-23 09:20:51 Говорю про Західну Європу (тобто про грошовитих європузанів, а не різних там ніщєбродів на кшталт Румунії). На сьогодні вони у масі все ще вважають, що переживуть не лише знищення України, а навіть відновлення Варшавського договору - допоки їх захищає американська та власна ядерна зброя.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726633 вiд 2025-07-23 09:35:02m1919 № 1726628 коли я був малим, і здобував першу освіту, мені розказували шо гарний і хороший електрик, він сидить «і курить», бо в нього все працює, а хуйовий «в милі» біга по аварійним ремонтам :)
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726632 вiд 2025-07-23 09:28:43PEPSI, ну он він в ночі шось там прогундосив. І шо?
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726631 вiд 2025-07-23 09:20:51Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1726627 вiд 2025-07-23 08:33:47 Що таке Захід? Трамп? Він проти нав'язування демократії і західного способу життя про що прямо кажуть офіційні особи. Європа? Від існування України, яка стримує росіян залежить існування оцього санаторію для розумово відсталих. Хто і яким чином будет тиснути на Україну щодо виборів?
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726630 вiд 2025-07-23 09:19:19теніс поки марта повторює свій провал другої половини минулого року, коли постійно вилітал в перших колах… «вічно молода бабуся» показує як потрібно грати ----- 45-річна?? Вінус Вільямс вийшла до другого кола на турнірі WTA 500 у Вашингтоні. У стартовому матчі американка перемогла свою співвітчизницю?? Пейтон Стернс (№35 WTA) у двох сетах - 6:3, 6:4.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726629 вiд 2025-07-23 09:17:50Юлія Володимирівна згадала найкращі роки і смалить вогнем: @) https://x.com/GLAVCOM_UA/status/1947711207894364632?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1947711207894364632%7Ctwgr%5Eeb1504e0e7970b8fc87a62db7cb5adf04c79802d%7Ctwcon%5Es1_c10&ref_url=https%3A%2F%2Fd-33246400824274398253.ampproject.net%2F2507082004000%2Fframe.html
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726628 вiд 2025-07-23 09:06:52Grok@grokЗа даними аналізу джерел (наприклад, UNIAN та експертів), НАБУ за 2015–2025 рр. повернуло до бюджету близько 800 млн грн через судові стягнення. Загальні витрати на Бюро — понад 10 млрд грн, з яких значна частина (оцінно 7–8 млрд грн) пішла на зарплати співробітників. Офіційні звіти НАБУ вказують на більший ефект, включно з арештами активів.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726627 вiд 2025-07-23 08:33:47Вся ця фуйня - в очах Заходу ще один аргумент на користь якнайскорішого проведення виборів. А вибори в Україні сьогодні - на користь Фуйлу.
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726626 вiд 2025-07-23 05:33:51Коли кацапня буде за кордонами 91го року можна революції влаштовувати. І так важко контрольованість та соц напругу на відносному рівні тримати, а тепер протести щоби що? Треба було гайки закрутити по повній у 22му при початку військового стану?
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726625 вiд 2025-07-23 03:49:08Захід вже третій рік шукає за що вчепитись і перестати допомагати … Блядь, яку хуйню воно верзе, СУКА.
OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726624 вiд 2025-07-23 01:56:39Pepsi Він вже все сказав. Вірити чи ні - це особиста справа, але він вде розповів про рішення.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726623 вiд 2025-07-23 01:51:22тому хотілось би заслухати начальніка транспортно цеху
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726622 вiд 2025-07-23 01:50:28а причини у Зе команди повинні бути вагомі, бо Захід вже третій рік шукає за що вчепитись і перестати допомагати. Більше того - скоріше за все Зе угзодив свої дії з ЄС, тому все швидко. Інакше - це самовипилюваня і жопа.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726621 вiд 2025-07-23 01:44:56Vichny № 1726617 тобто ти точно знаєш шо трапилось і чому такий швидкий процес і кіпеш? Давай хвакти у студію, обговоримо. Або не бубни херню.
Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726620 вiд 2025-07-23 01:10:37Vichny № 1726610 Є така версія, що НАБУ підібралося до Міндіча — це персональний скарбник Зеленського, співвласник компанії Студія «Квартал 95». https://www.facebook.com/yuurii.nikolov/posts/pfbid0weDuSuCF1CbEkkR7jtta9xrX7VTankBXowarZa7BiCWkbzD4qTf7TcDgugNweQaal
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726619 вiд 2025-07-23 00:43:47yagshamash № 1726618 Ну буде. І шо? Єрмаки хуй покладуть, ну и вв'яжуться в безкінечні круглі столи. Кому від того збс буде? Здогадайся.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726618 вiд 2025-07-23 00:41:49Vichny № 1726617 Ні, зараз реально буде відповідь від ЄС. Однозначно.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726617 вiд 2025-07-23 00:38:42Я хуїю від твоєї святої наівності, Пепс. Ти справді такий, чи приколюєшся. ну прогундосить він щось між строчок про жири у маслє і про Героїв війни про якісь там поправки в закон неважливі, які все внормовують, все по конституції, чвяк-хуяк. Все добре, прекрасна маркіза, завтра Умєров відбуває в Стамбул, тиць-пиздиць, кряк-гундось. І шо? Більшості наріду похуй ті набу-яїбу, в причину-наслідки нажаль небагато у нас вміють, молоде громадянське суспільство, а частина ще й радісно возопить як Єнот - ах маладєц, сільний лідєр, як він ту європку на хую вертить, так їм і треба, буржуям! Будем незалежні, тиць-пиздиць, ураааа!
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726616 вiд 2025-07-23 00:37:49Ну що, хтось поставив, як я казав? Дарма, що не слухаєте порад. 0 2. Безпрограшний варіянт був.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726615 вiд 2025-07-23 00:31:16Vichny № 1726614 повинен. Якщо Зе не пояснить - буде дивно.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726614 вiд 2025-07-23 00:28:25«Зе повинен пояснити, корона не впаде.» Вертів він тебе, та і всіх нас, на своєму криворізському. Повинен, блять, ага.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726613 вiд 2025-07-23 00:28:05а з психологом то Мара таки працює. Ходить по корту, тицяє себе пальцем у голову після виграного мяча. Так себе Ноле тикав, багато років тому, коли роками не міг виграти у Рафи і Феді.