PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726612 вiд 2025-07-23 00:25:17Voxa (м. Запоріжжя) № 1726607 це ясно :-). Тому треба дивитись хто перші три будуть пущені в расход. Якщо ті кого давно пора - то ок. А якщо серйозно, то швидкий процес з НАБУ і САП говорить про те що щось трапилось серйозне. Але немає подробиць, тому поки що туман. Зе повинен пояснити, корона не впаде. Хай запилить відосік.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726611 вiд 2025-07-23 00:24:02О, брейк бек.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726610 вiд 2025-07-23 00:23:21Блять, до чого ж там підібралося то НАБУ що от так от різко, ризикуючи долею країни, вирішила єрмакошобла робити такий різкий кульбіт?
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726609 вiд 2025-07-23 00:21:19Закон вже й опублікували в Голосі України --- Оце швидкість у зегандонів
пробегавший [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726608 вiд 2025-07-23 00:18:452 Voxa (м. Запоріжжя) № 1726603 Ну там, якщо вірити чуткам, класичне зе питання «про бізнес на крові»
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726607 вiд 2025-07-23 00:18:23PEPSI, як показує історичний досвід, ті, хто отаке пропонує ідуть в расход першими. містер Парсонс.
пробегавший [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726606 вiд 2025-07-23 00:14:59А завтра чи післязавтра новий шмигаль побіжить просити кошти …. найвеличніші політики сучасності і всесвіту…
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726605 вiд 2025-07-23 00:11:33пора видати Зелі парабеллум, офіційне право на відстріл осіб і індульґенцію з печаткою і обмеженням на три трупа в тиждень. Якщо треба для справи - то будь ласка.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726604 вiд 2025-07-23 00:09:55Пепсі, покаже, 0-3 уже. Свою із 40-0 просерла. Пляж чекає. Головне, купальник у роздягалці не забути. Це, здається, шостий турнір поспіль у першому колі просирає :) Але за цього всього вже мільйон доларів цього року заробила. Класний спорт. Прибутковий.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726603 вiд 2025-07-23 00:05:12Vichny № 1726599 та здається шось було і підписували прям в залі ВР, якшо не помиляюсь. Але з цією хуйньой канешно да :( видно шо було потрібно, шоб максимально швидко вступив в силу. І НАБУ не встиг шось зробити. Значно легше вирішить питання до, ніж коли вже є підозра і запущена процедура. Можливо чутки про Міндіча і правда. З чогось така срачка.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726602 вiд 2025-07-23 00:02:36Vichny, теж у шоці, якщо це правда. Це - конфронтація з ЄС і США під час війни з кацапами. Наслідки важко передбачити.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726601 вiд 2025-07-23 00:01:14yagshamash № 1726600 2й сет покаже. не ставив взагалі. це ж жіночий теніс. ставки - табу :-))
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726600 вiд 2025-07-22 23:54:55ПЕПСІ, Так, вона старається. 0 1, а буде 0 2. Якщо ти не поставив, я попереджав. Тьолка зав'язала з тенісом. Поставила на яхти. Це теж вибір. Я не проти.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726599 вiд 2025-07-22 23:53:14Voxa (м. Запоріжжя) № 1726594 вiд 2025-07-22 23:37:00 шо ви в ромашку граєте, підписав вже https://itd.rada.gov.ua/BILLINFO/Bills/Card/55640 ---------------- Ого! Сказати шо я в ахуйї - це нічого не сказати! Такої швидкості ахуєвающої не було ніколи, здається, навіть за важливі євроінтеграційні чи кібербезпекові (ну там нюанси) закони. Wow Це пиздець, панове. Таке черезколінство було напевно тільки коли флот кацапський продожували до 2042 року зеки…
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726598 вiд 2025-07-22 23:53:00ще новини «тенісу». Ана Іванович оголосила про розлучення з Бастіаном Швайнштайгером. Троє синів мають. Тепер Швайні аут.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726597 вiд 2025-07-22 23:47:13а сідниця у Марти нічо так)). Горіх!
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726596 вiд 2025-07-22 23:44:14сперечатися про політичні трупи типу Юлії - це занадто. Краще б теніс дивились. Марта таки має класний прикид у синіх кольоорах. Суперниця виглядає у порівнянні з Мартою, як у шмотках з секонд-хенду :-). Видно і основну проблему Марти по грі - вона занадто переживає за кожен мяч. Треба ввімкнути Ноле та впевненість у собі. А так одні сльози і доведення себе до інфаркту за кожен невдало розіграний мяч чи власну помилку. Проблеми явно у голові. До психолога. А техніка, фізуха, клас - все при ній.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726595 вiд 2025-07-22 23:37:27Lazy, іди відпочинь, Хуйло є куміром для Юлії Тимошенко в тому аспекті, що Росія це суверенна держава яка не потребує реформ, підказок з Вашингтона і Брюсселя, що Російський народ суверенний знає яких лідерів ставити і російський національний шлях правильний. Почитай теоретиків БЮТ і зрозумієш що я мав на увазі
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726594 вiд 2025-07-22 23:37:00шо ви в ромашку граєте, підписав вже https://itd.rada.gov.ua/BILLINFO/Bills/Card/55640
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726593 вiд 2025-07-22 23:28:13пробегавший № 1726590 Це ми ж невдовзі побачимо, тому нема сенсу сперечатися.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726592 вiд 2025-07-22 23:24:48не вірю ні в які флеш-моби укр. молоді проти рішень по НАБУ і САП. Зате вірю у спробу кацапів організувати такі флеш-моби. З залученням корисних ідіотів. З російськими матюками. Ніяка звичайна укр. молодь і укр. немолодь не вийде проти рішень влади під час війни. Буде дивитись на наслідки. Якщо наслідки будуть херові - вийдуть всі.
пионЭр [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726591 вiд 2025-07-22 23:24:26Зенуковіч та знову татаров. Йдемо на грузинський сценарій.
пробегавший [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726590 вiд 2025-07-22 23:23:562 yagshamash № 1726587 95% імовірність що підпише. Щось дуже багато з близького оточення промайнуло в зашкварах. Може хтось з дорослих йому розповість, на що це схоже.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726589 вiд 2025-07-22 23:19:37Вважати, що у Тимошенко «кумір - хуйло» може тільки дійсно тупорилий упоротий довбойоб, якому печерна мізогінія заважає увімкнути мозок. Оцей olma № 1726585 - просто ідеальний тупорилий висер, де буквально кожне слово - хуйня і брехня. Геніальний висер, в палату мір його! Погугли трішки перед тим як свою хуйню висірати. … Тимошенко про промову Путіна Віталій Кропман, Ганна Ренська19.03.201419 березня 2014 р. У Росії зароджується новий фашизм, а світ, якщо продовжить мовчати, танцюватиме під дудку Путіна, заявила Юлія Тимошенко в інтерв’ю газеті Bild. В інтерв’ю німецькій газеті Bild в середу, 19 березня, екс-прем’єр України Юлія Тимошенко назвала звернення президента Володимира Путіна до Федеральних Зборів з приводу приєднання Криму «фашистською пропагандою». «Те, що ми бачили, це фашизм чистої води, тим більш небезпечний, що він прийшов, замаскований фразами про дружбу народів. Зневага до іншої нації, виклик всьому світові, хвороблива віра у власну безпомилковість у поєднанні з відвертою брехнею - це і є фашистська пропаганда», - цитує видання слова Тимошенко. Лідер партії «Батьківщина» назвала найбільшою помилкою Заходу той факт, що політики сприйняли агресію Путіна проти України як локальний конфлікт. На думку Тимошенко, цю агресію можна ігнорувати «заради миру в усьому світі», але при цьому треба розуміти, що Путін хоче зруйнувати існуючий світовий порядок. «Він почав війну проти світу набагато раніше, коли підтримав розділення Молдавії, спровокував різанину в Грузії, очолив світовий клуб диктаторів і до кінця захищав його членів - від Каддафі до Асада. Світ допустився помилки, коли прогледів народження нової фашистської системи. Якщо світ продовжуватиме мовчати, йому доведеться танцювати під дудку Путіна», - вважає Тимошенко. … «Я вважаю Володимира Путіна ворогом України №1, і ми маємо зробити все можливе, щоб зупинити агресора», – заявила Тимошенко … – В 2009 году вы вели переговоры с Владимиром Путиным, когда были премьер-министром. Это были газовые переговоры. Расскажете, как Путин ведет себя на переговорах? Может, использует какие-то «приемы»? – Не раз в должности премьер-министра я имела возможность и дебатировать, и пытаться договориться. Поэтому сегодня я просто четко скажу вам: он не остановится. Пока он жив, никогда не откажется от захвата Украины. Не Донбасса, не Крыма, не какой-либо отдельной территории. Всей Украине. Поэтому сегодня я говорю с полным пониманием: никаких переговоров. Потому что Путин реально переговоры с ориентацией на мир не ведет. Вот что надо понимать. … Юлия Тимошенко: Пока Путин жив, он никогда не откажется от захвата Украины … … Це все цитати починаючи з 2014 року. Сотні їх в інтернеті. Який нахуй «кумір»? Що ти блядь верзеш взагалі, тупий диванник?
Pryvyd Zamku [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726588 вiд 2025-07-22 23:16:322 olma№ 1726585Ти помиляєшься. В неї кумир не хуйло, а жінка. Імʼя її починається на Ю, а закінчується на я.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726587 вiд 2025-07-22 23:15:01Enot Там із абсолютно всіх фракцій голосували за. Тобто в усіх рильце в пашку. Із Пороха фракції - троє за, із Голосу лише один, але тих трохи менше. З Юльчиних - майже всі. Ще всяка хуєта типу довєри і ще що вони там мають, групи підарасів. Я думаю, що Зе це не підпише, таке відчуття. Але хйз.
Orest Dniprovskiy (Київ ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726586 вiд 2025-07-22 23:13:21я не матюкаюсь, тому й дивно
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726585 вiд 2025-07-22 23:08:12Enot № 1726583 Та да. Юля - це окремий продукт. Ця баба вони ненавидить соросят і Вашингтонський обком. А кумір у неї Хуйло. Цю газову недопринцесу ми знаємо. Вони завжди свідомо виступала проти реформ правових, економічних, проти лібералізації, проти верховенства права, проти заходу. Це знатна політична долгожительніца, я не хочу матюкаться і говорити слова, за які Лейзі мене зарахує у табір мізогіністів. Юля гірше Зелі, набагато гірше Зелі.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726584 вiд 2025-07-22 23:05:04правову ахінею. Оскільки навіть якщо половину НАБУ було російськими агентами, все одно підпорядковувати спонтанним рішення інституцію Генпрокурору це хуйня (в законодавчому і державотворчому сенсі). До Малюка питання, навіщо вони застрелили кілерів полковника? Нехай навіть вони були одноразовими гандонами за легендою. Навіщо вбивати зразу?
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726583 вiд 2025-07-22 23:03:41До речі за законопроект проголосувала не тільки влада, але і опозиція, як повідомляють. Палкій промові Юлії Тимошенко аплодував весь зал. А ви кажете немає національної єдності, ггг
пробегавший [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726582 вiд 2025-07-22 23:03:372 Vichny № 1726579 А єнот останнім часом по уззькій методичці шпилить: — демократія не життєздатна — «янкі і гейропа» мають прибрати свої брудні руки … )
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726581 вiд 2025-07-22 23:01:59Зе і Єрмак кинули на захист цих пиздуватих рішень Малюка (СБУ). Герой України. Проти такого трудно аргументи висувати. Судячи зі слів Малюка несе - політичну ахінєю.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726580 вiд 2025-07-22 22:50:18yagshamash Цих некрологів я дохуя написав із відео. Коні хтось двигонув, просто йдеш до архівів і витягаєш потрібне тіло. 2 хвилини від оголошення смерти - вже в етері. На хуйла вже давно є, ще коли я працював на євроньюз.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726579 вiд 2025-07-22 22:50:15А Єнот так виправдавує це рішення. А чи знає Єнот ХТО САМЕ це рішення офіційно запустив? Офіційно, бо неофіційно ми здогадуємся.
sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726578 вiд 2025-07-22 22:49:17Увечері 22 липня 2025 року, під час виконання польотного завдання на винищувачі Mirage-2000, сталася відмова авіаційної техніки, про що пілот доповів керівнику польотів. Далі діяв грамотно, як належить у кризових ситуаціях, і успішно катапультувався. Пошуково-рятувальна команда знайшла льотчика, стан стабільний. На землі – без постраждалих. Призначено спеціальну комісію, для встановлення причин авіаційної події.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726577 вiд 2025-07-22 22:49:08У 2022 році легенда рок-музики Ozzy підтримав Україну у війні з Росією. Він заявляв про намір поселити дві українські родини у своєму будинку, а також випустив платівку у кольорах українського прапора.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726576 вiд 2025-07-22 22:46:46 дoнькa Кeллoгa прo рiшeння Рaди прo НAБУ… скoрo будe нoвий вiзит дiдa… Meaghan Mobbs @mobbs_mentality This decision is truly, unbelievably, mind-bogglingly stupid. It happens at the worst possible time given the recent positive shifts in US policy. This gifts a strong narrative to bad actors.
sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726575 вiд 2025-07-22 22:46:16теніс марта почала грати прикид - «агонь» ракетку їй пофарбували в синій колір - колір лінійки ракеток вілсон-ультра :) теніс потроху стає - фешин-шоу. де бренди змагаються у крутості прикидів які вони придумали для теністів (ток)
пробегавший [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726574 вiд 2025-07-22 22:45:53Гиги Лєщєнга, 2017 https://t.me/TruthMinistry/5950
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726573 вiд 2025-07-22 22:44:42Orest Dniprovskiy (Київ) № 1726569 І англійські матюки бачив на фото, ну і хуй? Ти блядь провокатор чи просто тупий?