🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 612.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726572 вiд 2025-07-22 22:40:44

Nedopysuvach, Olma, здебільшого некролог готовий заздалегідь (інсайд)

пробегавший [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726571 вiд 2025-07-22 22:40:44

2 Orest Dniprovskiy (Київ)
№ 1726569
Хз про що ти, не бачив. Але мат— нажаль жорстко в побуті прижився. Іноді навіть з дитячого футбольного майданчика чую такий потік лайки… і нікого вже не дивує

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726570 вiд 2025-07-22 22:37:18

Orest Dniprovskiy (Київ)
№ 1726569

А що ти очікуєш від молодих «укрАінцев»?

Orest Dniprovskiy (Київ ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726569 вiд 2025-07-22 22:34:27

Якісь дивні протести з кацапськими матюками

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726568 вiд 2025-07-22 22:34:23

Київ

https://x.com/hlib/status/1947726798961176628

https://x.com/OzKaterji/status/1947717680770777591

Львів

https://zaxid.net/sotni_lvivyan_viyshli_na_protest_proti_skandalnogo_zakonu_pro_likvidatsiyu_sap_i_nabu_n1615301

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726567 вiд 2025-07-22 22:27:55

У Києві і Львові сьогодні пройшли флешмоби - віче молодіжні протести проти підпорядкування НАБУ і САПа Охвісу.

На мою думку досить переконливі повідомлення в бік ОП. Що легкого життя диктаторові в Україні ніколи не буде.

sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726566 вiд 2025-07-22 22:27:33

включив футб тільки в середині другого тайму…
і одразу, чомусь, здалось що зараз почую «боже, який же він бовдур!»

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726565 вiд 2025-07-22 22:27:29

Ukrainian Ranger
№ 1726535

ти цe сeрйoзнo? «НAБУ стримувaлo вiд диктaтури»? :)

sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726564 вiд 2025-07-22 22:26:39

Оззі! епоха!!!
якось він мені не дуже заходив ще тоді коли було «модним» його слухати…
але чим далі «старішва» сам, тим більш ахуйєнною мені починала здаватись його музика…
ех…

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726563 вiд 2025-07-22 22:24:38

Ozzy Osbourne last gig / Mama I'm Comming Home (Back To The Beginning) 05.07.2025 Birmingham



PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726562 вiд 2025-07-22 22:18:21

тренування з підвішеною відповідальністю, чи підвищеною, чи як там, закінчилось 3:0. Мальта підкорена. Далі буде важче. Всім. :-)
ДК молодець. Очки в копілку.
МТ, ЛМ і Червоноград рулять.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726561 вiд 2025-07-22 22:14:44

Динамо Київ з перемогою, до речі! Євроочко розпухає.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726560 вiд 2025-07-22 22:12:45

Enot
№ 1726554
---
Не буду сперечатися ;)

Щодо Оззі, то він ще 30 років тому мав проблеми зі здоровлям, чи розсіяний слєроз, чи ше якась напасть.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726559 вiд 2025-07-22 22:04:52

кацапопідарські боксери доречі вже не вперше виходять у ринг у накидці з написом РУСЬ на всю спину.
Переписування історії і пропаганда - вони такі.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726558 вiд 2025-07-22 22:03:24

звільнили
---------
Поки ні, але змусили підстригтися.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726557 вiд 2025-07-22 21:58:48

Чи звільнили?

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726556 вiд 2025-07-22 21:58:33

А де Шовковський? Дисквал чи шо?

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726555 вiд 2025-07-22 21:57:02

OlegSh
№ 1726534
рушником врятували Дюбуа від добивання загалом. Якби він піднявся і продовжив, його б Усик просто добив. Без шансів.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726554 вiд 2025-07-22 21:56:58

olma
№ 1726551 вiд 2025-07-22 21:49:45
Концерт був давненько вже, тоді б відразу щось сталося

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726553 вiд 2025-07-22 21:55:25

olma
№ 1726552 вiд 2025-07-22 21:52:27

Думаєцца, що цей некролог у них був завчасно готовий.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726552 вiд 2025-07-22 21:52:27

https://www.rollingstone.com/music/music-news/ozzy-osbourne-black-sabbath-dead-obituary-1227265/

Медіа працюють в режимі реального часу.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726551 вiд 2025-07-22 21:49:45

Enot
№ 1726549
----
Царство Небесне.

З приводи причини смерті може бути і що для концерту нашпигували стимуляторами і перегрузили. Всяко може бути.

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726550 вiд 2025-07-22 21:39:21

Пощастило бути на концерті Саббатів.
Оззі реально жив у своє задоволення, і паралельно творив класне музло.
Сподіваюсь на тому світі у нього буде можливість так само двіжувать

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726549 вiд 2025-07-22 21:31:50

Оззі закінчив свої земні справи, відіграв концерт і скоріше за все зробив собі золотий укол

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726548 вiд 2025-07-22 21:29:41

Оззі - то звісно епоха…

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726547 вiд 2025-07-22 21:28:42

OlegSh
№ 1726534

Та там до 10 було ще рахувати й рахувати, але рефері просто побачив те, що й тренери, і тому зупинив бій одночасно з викиданням рушника.
Мабуть, очі Дюбуа дивились всередину черепа. :)

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726546 вiд 2025-07-22 21:26:15

Бляха, але ж такий відносно живчик ще був за лаштунками концерту…

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726545 вiд 2025-07-22 21:25:36

Ох, Оззі…
ЛЕГЕНДА

RIP

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726544 вiд 2025-07-22 21:23:40

Дубінчак взагалі не готовий.
Постійні втрати.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726543 вiд 2025-07-22 21:22:39

І справді:

«A statement from the Osbourne family reads: “It is with more sadness than mere words can convey that we have to report that our beloved Ozzy Osbourne has passed away this morning. He was with his family and surrounded by love. We ask everyone to respect our family privacy at this time. ” No cause of death was given, though Osbourne had experienced various forms of ill health in recent years».

R. I. P. Оззі.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726542 вiд 2025-07-22 21:19:15

«Нігерієць з мальтійським паспортом» … а де справжні мальтійці? Он у трампидла керівник апарату теж мальтієць, але підйобний.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726541 вiд 2025-07-22 21:19:10

Пишуть Оззі помер. Відіграв останній концерт і пішов. RIP…

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726540 вiд 2025-07-22 21:14:55

Диктатура зелених клоунів!
Нарешті

Зараз військові заводи запроцюють на повну потужність
Марафон нон-стоп
Квартал 95 у кожну хату!

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726539 вiд 2025-07-22 21:14:52

Коли я навчу гравців правильно бити по м'ячу? Тупий Циганик каже - Не вдалося притиснути Ярмоленко м'яч. А чого не вдалося? Бо або б'єш дальньою ногою, або якякщо ближньою, то клади корпус.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726538 вiд 2025-07-22 21:13:27

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1726536 вiд 2025-07-22 21:10:53

Ну так. Тому в контексті цей переклад виглядає їбануто

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726537 вiд 2025-07-22 21:12:00

Ukrainian Ranger
№ 1726535 вiд 2025-07-22 21:09:45
Чекай, бгг

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726536 вiд 2025-07-22 21:10:53

Слова «спасти», «спасіння» в українській мові є, але їхнє використання обмежується релігійною тематикою (саме «спасіння», а не «порятунок» душі тощо).

Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726535 вiд 2025-07-22 21:09:45

Вітання з остаточним формуванням диктатури регента Єлдака.

Чекаємо на зупинку безвізу та допомоги від ЄС.

OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726534 вiд 2025-07-22 21:09:20

Здається ніхто нікого не рятував. Команда Дюбуа тримала рушник в руках й дивилася на відлік рефа. Кинули рушник за пів секунди як той дораховував до 10.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726533 вiд 2025-07-22 20:56:00

PEPSI (Merkury)
№ 1726531

А нахуя тут оце «спасли» в дужках?
Ти думаєш тут всі Батиї і не розуміють слово «врятували»?


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.