Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726412 вiд 2025-07-21 14:06:15СБУ заявила, що разом з прокуратурою викрила народного депутата від нині забороненої партії ОПЗЖ Федора Христенка у державній зраді. За матеріалами справи, він був топовим агентом ФСБ РФ (резидентом) і відповідав за посилення російського впливу на Національне антикорупційне бюро України.
milanese [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726411 вiд 2025-07-21 13:55:13Voxa (м. Запоріжжя) № 1726409 Це найкраща ілюстрація)
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726410 вiд 2025-07-21 13:54:23Voxa (м. Запоріжжя) № 1726409 ---- Головне, щоб тому хто пішов на повишеніє додали ЗП, а хто на поніженіє забрали трохи ЗП. Щоб по-чеснаку було.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726409 вiд 2025-07-21 13:48:15поки обговорюєте непойми шо, ось реальність: Звільнено: - Ярему Олександра Йосиповича з посади Державного секретаря Кабінету Міністрів України; - Мар’євича Костянтина Михайловича з посади першого заступника Державного секретаря Кабінету Міністрів України. Призначено: - Мар’євича Костянтина Михайловича Державним секретарем Кабінету Міністрів України; - Ярему Олександра Йосиповича першим заступником Державного секретаря Кабінету Міністрів України.
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726408 вiд 2025-07-21 13:40:13Vichny № 1726403 Тут головне - розуміння процесів та потреб армії. А вони в нього на трохи іншому рівні, аніж в умєрових-шмигалєй
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726407 вiд 2025-07-21 13:39:49LAZY № 1726404 ---- А що не можна старатися виграти цю війну і одночасно рухатися вперед. Харизма Зе вже вичерпується, ми вже не в перших рядках новин. НАБУ не загрожувало Зеленському сьогодні, воно не заважає вигравати війну або воювати. НАБУ загрожує (-вало) диктатурі, а не Зеленському особисто. Ти зрозумів.
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726406 вiд 2025-07-21 13:39:02Зараз справа саме в людях. Система хуйова, але її виправляти треба буде після війни та виборів. А треба, щоб припинили красти зараз. І щоб повноцінну мобілізацію (а потім - і демобілізацію) робити зараз. Бо «потім» в нас немає. Кожен день залишення при владі зе-команди наближує поразку.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726405 вiд 2025-07-21 13:22:10Але проблема дійсно не в людях. Хто б не був на вищих посадах, і на посадах 1-2 рівні нижче, система влаштована так, що хуй їм дозволяють формувати 100% свої команди. В тому числі і нарід, який накручують іпочинають волати з усіх прасок - ааааа, він своїх кумів всюди розставив, негідник!!! Ну і зарплати. Зарплата в 100 000 чи навіть 70 вважається нарідом якимось космосом, бо пенсіонери пів-вариеника не можіть купити. Тому і заходять на заплати в 30 тис корупціонери, бо їм похуй ті 30 тис реально. ну або (якщо про нижні рівні говорити) - відверті нездари, для кого 30 тис - то вершина просто, жизнь удалась.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726404 вiд 2025-07-21 13:19:08Блядь я читаю це все та хуєю. Таке враження, що війну вже виграно, перемогу відгуляли, вороженьки згинули, як роса і все заєбісь, можна дивитись у майбутнє та будувати плани. Альо, блядь, там кацапи тиснуть і взагалі хуй зна чим все закінчиться. Які нахуй вибори-перевибори? Сука нічому історія дебилів не вчить, нічому.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726403 вiд 2025-07-21 13:18:07Ukrainian Ranger № 1726398 «Залужного - на Міноборони» свят-свят-свят! За які такі заслуги? Нев'єбенні менеджерські? Так їх нема… В часи ГК хто тільки йому по вухам не їздив, добряку Валері…
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726402 вiд 2025-07-21 13:14:41Зеленський руйнує все хороше і прогресивне (я маю на увазі, політичну систему, законодавчі практики), але в нього ні розуму, ні сил, ні ресурсів створити щось нове і прогресивне, яке підштовхне країну і суспільство вперед). Let push the horses!
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726401 вiд 2025-07-21 13:10:51Справа не в людях, а те, що шайка-лейка, тримаючись за владу, не дає ніяких цікавих перспектив в найближчі 10 років.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726400 вiд 2025-07-21 13:09:14А людей на посади повно. Була б можливість дати бути обраними, а якщо це на посадах, то дати їм працювати.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726399 вiд 2025-07-21 13:08:31Західні союзники ж не дебіли йобані, котрих нічому історія не вчить.
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726398 вiд 2025-07-21 13:05:25Vichny № 1726396 Якби західні союзники в принципі спромоглися продавити варіант відставки Зеленського, тоді й Порошенко був би прохідним. Але компромісною фігурою міг би бути хтось з Голосу (Железняк?) Прем'єра я б шукав з реального бізнесу, Залужного - на Міноборони.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726397 вiд 2025-07-21 13:03:26Та з цими прожектами нічого не вийде. Оскільки існуюча система диктатури і політичного хаосу, вона навмисно чи ненавмисно руйнує спокійний підхід до виборів як до фундаментальної процедури досягнення політичної легітимності. До всього іншого треба вільні медіа і час на формування політичних блоків і союзів на вибори, щоб люди могли спокійно вибирати без єблі мозгів з боку влади.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726396 вiд 2025-07-21 12:51:58А, і ще кандидата на «нормального голову ВР» в студію, будь ласка. Тільки без фантазій шо то має бути Порошенко. Він очевидно непрохідний.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726395 вiд 2025-07-21 12:51:00Ukrainian Ranger № 1726394 вiд 2025-07-21 12:18:58 А нормальний прем'єр - це хто, Залужний? А яке його «політичне кредо»? За всьо хароше проти всього поганого? Ну крім ківалова, звісно.
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726394 вiд 2025-07-21 12:18:58Насправді в тексті міського божевільного все правильно - єдиний законний спосіб позбутися боневтіка та регента Єлдака під час війни виглядає саме так: спочатку обрати нормального голову Верховної Ради та сформувати уряд на чолі з нормальним прем'єром, а після цього - відставка Зе. До виборів голова ВР виконує функції Президента. Для того, щоб переконати боневтіка відмовитись від влади повинен бути як батіг, так і пряник - імунітет від кримінального переслідування для основних членів їхнього ОЗУ.
Fozzey [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726393 вiд 2025-07-21 11:46:382 klirik№ 1726337Бо Усік на пресусі після пояснив - відмінність Івана від хуку, більший замах. Гадаю, це від сленгу - у нас боксери Іваном називали великого супротивника, більшого за себе.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726392 вiд 2025-07-21 11:38:01Enot № 1726384 вiд 2025-07-21 10:35:27 Судячи по почерку, це писав той самий хуй що свого чвсу засрав всі зупинки написами про біометричні паспорти, чіпуввння, число звєря і все таке.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726391 вiд 2025-07-21 11:35:15usyk - dubois мемчик зачотний :-)))
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726390 вiд 2025-07-21 11:17:00Під час масованої ракетно-дронової атаки на Київ 21 липня зафіксовано понад 15 влучань. Про це в ефірі телемарафону заявив начальник управління комунікацій Повітряних Сил Юрій Ігнат Джерело: https://censor.net/ua/n3564351 --- Пожежний гелік ще літає і черпає воду з озера і гасить пожежу.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726389 вiд 2025-07-21 11:00:47Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1726380 неприродне утворення. чи ставити смайл, чи ні - хйз.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726388 вiд 2025-07-21 10:54:43Вчора якийсь американський журналіст «з іменем» написав статтю, що Зеленський має передати владу Залужному і всі збудилися.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726387 вiд 2025-07-21 10:53:55Літа гелік вже биту годину - набирає воду в озері - гасить пожежу.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726386 вiд 2025-07-21 10:53:25Це власне те саме. Міські божевільні це ядро прихильників Порошенка. Проблема тут в тому що цей допис я не шукав і не підписаний на автора, цей допис мені рекомендує Твіттер. Тобто його розганяють. Тисячі просмотрів, десятки уподобайок та репостів.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726385 вiд 2025-07-21 10:38:25Так це мабуть не «порохобот», а просто хобот, чи взагалі міський божевільний пише.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726384 вiд 2025-07-21 10:35:27Зараз у порохоботів нова манечка, вони вірять що Трамп змусить Зеленського подати у відставку і передати владу Залужному після чого війна зупиниться. Зацінить глибини польоту думки. Про Уряд «Національного Примирення»! Саме Так- «УРЯД ПРИМИРЕННЯ»! НА ВИКОНАННЯ ПЛАНУ МИРУ В УКРАЇНІ США ПРОПОНУЮТЬ ТАКУ СХЕМУ ПЕРЕДАЧІ ВЛАДИ ВІД ЗЕЛЕНСЬКОГО ДО ГЕНЕРАЛА ЗАЛУЖНОГО:1) «ОБЄМНА» КОАЛІЦІЯ. 2) ЗЕЛЬЦ ДРАПАЄ З УКРАЇНИ ПІД ГАРАНТІЇ ТРАМПА. 3) У В. РАДІ «ПІД ЗАЛУЖНОГО» ФОРМУЄТЬСЯ БІЛЬШІСТЬ. ВКЛЮЧАТИМЕ ЄС-27Чол/150-170«СЛУГ» /БАБА ЮЛЯ-25Чол/ГОЛОС-20Чол. І ІНШІ- ВСЬОГО 270/300Рил. 4) Преремєром обирають Залужного. Кабінет Міністрів СФОРМУЮТЬ під диктовку США.5) Голові В. Ради не дадуть повноважень В/О Президента. Ним по факту стане Залужний «ЯК ПРЕМЄР У ВІДСУТНІСТЬ В/О ПРЕЗИДЕНТА». Все ЗАКОННО-ЗГІДНО КОНСТИТУЦІЇ. ОХВІС ЛІКВІДУЮТЬ. БАГАТЬОМ ДАДУТЬ МОЖЛИВІСТЬ ВТЕКТИ. БОЙОВІ ДІЇ ЗУПИНЯТЬСЯ. ПЕРЕМИРЯ ПО ЛІНІЇ ФРОНТУ. ПОМСТА ЗА «СЛУГАМИ» ПРИЙДЕ ПІСЛЯ ОБРАННЯ НОВОЇ ВЛАДИ. ГОЛОВНЕ ДІЙСТВО: ДРАП ЗЕРМАКІВ СВІТИТЬ НАМ У ВЕРЕСНІ/ЖОВТНІ. ТАК Є! АМІНЬ!
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726383 вiд 2025-07-21 10:32:59ЧК ніколи не може працювати «нормально». Вам піар згодовували.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726382 вiд 2025-07-21 10:11:26Дерек Чісора: «Дон Чарльз після бою сказав мені: «Піди відсмокчи своєму найкращому другу» ---------------- У всіх традиціях О. :-))
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726381 вiд 2025-07-21 09:55:48та чого, то спочатку було незрозуміло, потім якось запрацювало, а як з'явились зеленожопі все вже і пішло по пизді. «нейтралізації російського впливу на Національне антикорупційне бюро.» цитата прям ух.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726380 вiд 2025-07-21 09:33:40НАБУ, НАЗК і антикорупційний суд (ВАКС) - це була спроба «західних партнерів» вибудувати систему боротьби з корупцією в Україні. Але якось від початку воно пішло фуєвато.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726379 вiд 2025-07-21 09:32:36Небачена в сенсі в прописаний на папері практиці силових органів. Не було в Україні регламентовано і прописано в законах такої спеціальної агентури, з такими повноваженнями, підлеглістю. Далеко схоже на структури спеціальні ФБРа американського. Я не фахівець, просто з відкритих газет і журналів інтернета про це все здогадуюся. в кацапській совецькій мові замість міліціонер казали сотруднік. Чо ви шумітє, нельзя здеся стоять і куріть, каже вахтьорша підмосковного ВУЗа, Я сейчас сотрудніка позову. Якого нах сотрудніка?)) Так і тут. Агентами називали в совку тільки шпіонів чужоземних розвідок.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726378 вiд 2025-07-21 09:16:02Небачена, ага, ггг
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726377 вiд 2025-07-21 09:04:40Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1726376 --- Зеленський і його директорія візьмуть просто під контроль НАБУ і натравлять його на всяких Порохів, інших опозиціонерів, бізнесменів, власників медіа типа Драгон Капітал. В шо перетворили ДБР. В карающий меч зеленої джамахірії. Агенти НАБУ, це унікальна для укр. законодавства інституція, там багато не бачених для советсткої і постсовецкої юриспруденції процедур. От Зеленський з Єрмаками це все знищили. І тепер будуть гратися в оту хуйню, що була в нас раніше.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726376 вiд 2025-07-21 08:53:20З іншого боку, якщо торблять окремих ментів чи прокурворів, це не свідчить про стрибок на всю мусарню чи прокурватуру.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726375 вiд 2025-07-21 08:51:53Ніякі вони не хунвейбіни. Всі ці інституції нові розробляла група послів і колишніх урядовців з G7 в 2015-19 роках. При чому вони це ставили у залежність з отриманням Україною допомоги, Я тут окремо зазначити. Що їм цим послам і країнам G7 особисто і їхнім країнам з цих важких їбучих реформ не було ніякої прямої безпосередньої вигоди - тільки зайва єбаніна. Просто така була адженда реформ, надія, що можна побороти політичний цезаропапізм в Україні і створити незалежні від політичної сцени інституції. А метафори можна різні придумувати.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726374 вiд 2025-07-21 08:51:01За попередньої американської адміністрації зільоні навряд чи насмілилися б стрибнути на НАБУ. А трампидлу воно пофуй.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726373 вiд 2025-07-21 08:43:48Енот, не бачу причин для радощів. На фронті ситуація не дуже, Русня активізувала диверсії в нашому тилу. Цього року було вже дві спроби вбивства укр. сбушників, першого поранили, полковника вбили. І замість того щоб обєднати ресурси і кинути їх на боротьбу з руснею. ЗеленськийЄрмак і Татаров вирішили зачистити і підкорити собі НАБУ.