sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726332 вiд 2025-07-20 22:44:39теніс трохи про марту. по-моєму вона до сих пір єдина хто має контракт з вілсон head-to-toe тобто у марти від вілсон одежа, ракетка, кросівки модель ракеток вінсон-ультра була не дуже популярна. нею грала медісон-кіз дуже довго. але як тільки медісон взяла рактку йонекс, одразу взяла слем сама марта грає ракеткою вілсон, модель - блейд (сама популярна модель у профі-та-аматорів). можливо ракетки марти пофарбують у сині кольори (а-ля індіго). і скажуть що марта вже використовує модель ультра… ------ Wilson презентувала нову колекцію ракеток - Ultra v5. Серія складається з семи моделей, включаючи «нову модель Pro, яка переосмислює стару улюблену модель шанувальників». У пресрелізі сказано, що декілька топтенісистів цього літа перейдуть на Ultra, а Марта Костюк буде носити перший в історії Wilson комплект одягу, натхненний дизайном цієї ракетки. І сукня, і взуття в екіпірування тенісистки будуть стилізовані під яскравий колір ободу «Електрік індіго».
пробегавший [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726331 вiд 2025-07-20 22:39:342 Vichny № 1726327 Це їх правило. Воно не чіпає права, свободи чи щось глобальне. Не вважав би це проблемою— вони, мусульмани, ж не зобовʼязують в інших країнах таку ж поведінку. Ну якщо не рахувати радикалів. У русні бухати— правило. І хто з них підари?
sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726330 вiд 2025-07-20 22:35:21yagshamash № 1726325 ти нікому не кажи, але я сам інколи латиніну дивився з 2014… вона там а-хуй-єна опозиціонрка була. десь її там гівном обливали, вона лякалась, звалювала за кордон. потім поверталась… ну таке собі каюсь. нєфіг їх дивитись, якщо вони не в нашому «окопі», мінусують русню… останній раз її бачив в її дискусії з портніковим… ---- та француженка буассон виграла титул 250… даяна залишається в європі, буде ще на одній 250 грунтовій грати. видно її рейтинг не дає можливості потрапити в основну сітку 500 вашінгтону
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726329 вiд 2025-07-20 22:26:51m1919(Київ - чемпіон!) № 1726326 «Своїх простежив до приблизно 1720р» Круто.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726328 вiд 2025-07-20 22:09:48Пʼянству - бій :)
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726327 вiд 2025-07-20 21:44:52Пишуть шо у 2034, коли буде ЧС в саудії цій йобаній то тотальний сухий закон буде діяти. «Послабух» як в Катарі, не буде. Заїбало це арабйо, тобто муслімйо.
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726326 вiд 2025-07-20 21:42:522 LAZY№ 1726261Своїх простежив до приблизно 1720р.Якщо знаєш, де і коли приблизно народилися діди-бабці, а ще краще пра- і якого сповідання були, копаєш у метричних книгах. Є у вікіджерелах. Якщо знаходилися на території російської імперії, у 1897р проводився перепис; переписні книги теж частково збереглися і є у неті.Що не поцифроване, то вже до архівів.Якщо хтось з родичів уже копав, є ймовірність, що заніс на один з сайтівhttps://www.geni.com/https://www.myheritage.com.ua/чи ще якому подібному.Розвага може бути трохи детективно-дослідницькою і вбити купу часу.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726325 вiд 2025-07-20 21:40:54SK, я все розумію, але на ту кацапопіхву дрочать в Україні дохуя народу, і вона якийсь пиздабол робила з отим довбойобом, що з'їбався. Якийсь, не пам'ятаю, аїстовський чи щось таке. То, може, треба давати поправку, як кажуть?
sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726324 вiд 2025-07-20 21:32:11ProstoVlizPobalakaty є 1726199 вiд 2025-07-20 00:30:38 Прикольно, що у southpaw Усика на трусах написано Orthodoxy. ------ навіть я - «чайник в боксі» зрозумів прикол з грою слів - orthodoxy stance - southpaw stance :) з тим «ортодоксом» також були запитання коли усик у саудитів виступав… але… спорт це ж також і «шоу» десь пару років назад шакіра (чи +- ще є декілька таких же - вони мені всі однакові), давала великий концерт на «арабщині» в своїй стандартній одежі - тобто «в трусах» … ну… начеб-то за місцевими законами-традиціями - «ніззя», але… шоу. тоіхуйзним… колись же (недавно) вони зробили великий прогрес. дозволили жінкам приходити на стадіон, футбол дивитись… ну і уточнив у ші про керування авто: Заборона на керування автомобілем для жінок була скасована 24 червня 2018 року. Королівський указ про це був підписаний королем Салманом у вересні 2017 року, і він набув чинності у червні 2018. Саудівська Аравія була останньою країною у світі, де діяла така заборона.
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726323 вiд 2025-07-20 21:31:042 LAZY№ 1726256Осетин з прізвищем Гуцул блядь? А хуй вам.Той горянин і той горянин. Какая разніца? :)
sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726322 вiд 2025-07-20 21:23:34LAZY № 1726319 вiд 2025-07-20 20:57:35 yagshamash № 1726318 вiд 2025-07-20 20:51:39 підарасів називати підарасами - це правильно але я там розумію що рнбо накладає санкції на якогось рус бізнесмена, у якого тут є активи, і потім ті активи можна націоналізувати… а тут просто чергова тп… думаю що таких - мільйон можливо рнбо якийсь критерій визначила. 1 млн підписників на платфорамах - хуяк, включаємо в список санкційний… 999 тис - ні. сиди без «реклами» … ті ж хароші-рузькі прямо вихваляються тим що хуйло їх включило в такий список, сякий список… типу, а я в двух списках, а я - в трьох! …
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726321 вiд 2025-07-20 21:08:02LAZY № 1726314 Але з іншого боку МІLF це як правило жінка за 30 але до 40. У 60 це не вже давно не МІLF :-)
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726320 вiд 2025-07-20 21:04:43Lazy, саме так. UR, якийсь Парке хоче битися з Усиком. Хто це?
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726319 вiд 2025-07-20 20:57:35yagshamash № 1726318 вiд 2025-07-20 20:51:39 Тю, це ж типові укрАінці. Скиглити та нити у будь-якому випадку - національний вид спорту.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726318 вiд 2025-07-20 20:51:39Бля, вам, суко, не догодити. Нема санкцій, хуйово, є санкції - хуйово. Ви якось визначтися маєте. Бо Україну здають якось не дуже визначено звучить.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726317 вiд 2025-07-20 20:49:08SK, ніхуя. Все правильно
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726316 вiд 2025-07-20 20:48:22sk (Samsung galaxy) № 1726315 ---- Згоден. Оці всі санкції треба давно накладати і тихо, без афішування і реклами. хоча їм до сраки ті санкції Українські, мабуть.
sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726315 вiд 2025-07-20 20:34:36Латиніним і ко наш РНБО зробив безкоштовну рекламу…
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726314 вiд 2025-07-20 20:31:27OlegSh № 1726309 вiд 2025-07-20 19:59:09 Логіка в тому, що якщо MILF має значення «mother I'd like to fuck» і зазвичай її каже чувак, який має на увазі жінку старшу за нього, то, відповідно, відносно до тутешніх йобарів ця mother має бути вже ну дуже підстаркувата XD
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726313 вiд 2025-07-20 20:15:38ОбсИлф, «синіх». Одсмокчи в біло-сИніх любителів…
gross [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726312 вiд 2025-07-20 20:12:052 gross№ 1726311Звідки той знак питання взявся не маю ні якої уяви. Повинен бути знак оклику
gross [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726311 вiд 2025-07-20 20:10:382 OlegSh№ 1726309100%?
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726310 вiд 2025-07-20 20:05:10Далась комусь тут та Латиніна. Ше років три тому здається Фейґін натякнува що вона `одна з нас`, тобто євреїв. На що вона образилась 'я руская'. То що ви хочете?
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726309 вiд 2025-07-20 19:59:09LAZY № 1726307 Навпаки, для середнього віку дописувачів о. 'мілф' це ближче до педофілії :-)
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726308 вiд 2025-07-20 19:50:31Обсілф - з 20 до 30 років Обмілф - з 30 до 50 років _____? - 50+
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726307 вiд 2025-07-20 19:45:57Враховуючи середній вік дописувачів, використання терміну «мілф» на цьому ресурсі дещо тхне геронтофілією.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726306 вiд 2025-07-20 19:32:40Там учора на пресусі Усик про наших вояків-героїв згадував і про український народ, що йому присвячує перемогу, ну і про Боженьку. Але про Україну він говорив українською, а перекладач був хріновий, мабуть, з України привіз (зечухандрідпіпел-стайл). То до преси сьогодні британської потрапило про Богомольство, а про наших героїв ніхуя, на жаль.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726305 вiд 2025-07-20 19:30:24А от «Обмілф» - це цікавий неологізм, варто обміркувати.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726304 вiд 2025-07-20 19:29:18LAZY № 1726300 вiд 2025-07-20 19:16:58 Спочатку хотів написати, що того балашова вже давно немає в Україні, але потім подумав, що така дрібна політмандавошка не варта навіть рядка тексту на Обмілфі.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726303 вiд 2025-07-20 19:25:21Starik (Україна, Київ) № 1726288 Я зрозумів, що у Кличка і Усика є спільні моменти в кострубатості висловлювання. Це все мемно. Тільки Віталя перли українською видава: мост устал чи шось таке, а Сашко англійською. Книжки афоризмів треба видавати і на Амазоні продавати. А ось хороша музика підігнали куратори Samana - Tresholds (дует Rebecca Rose and Franklin Mockett) &list=RDb-3LOoLrj_A&start_radio=1 Спойлер: гітара акустика, жіночий вокал, і аранжування перформанс - настрій створює! Зверніть увагу на публікацію - свіжачок Слухати в якісних слухавках з шумодавом.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726302 вiд 2025-07-20 19:18:11Nedopysuvach Bwahahaha!
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726301 вiд 2025-07-20 19:17:30Всім дякую за поради щодо пошуку предків.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726300 вiд 2025-07-20 19:16:58Шо «То»?
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726299 вiд 2025-07-20 19:13:09латиніна - справді нікому не потрібна фуєта, а от королевську давно треба було закривати, а потім міняти - хоч якась була б користь із тої сучари. То
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726298 вiд 2025-07-20 18:33:46Зеленський ввів у дію рішення РНБО від 20 липня про санкції щодо 5 осіб, серед яких колишні нардепи Геннадій Балашов і Наталія Королевська, а також російська журналістка Юлія Латиніна. Прo Лaтинiну - хoч вoнa нaрeштi чiткo вписaлaся у oзнaчeння «рoсiйський дeмoкрaт зaкiнчується тaм дe виникaє укрaїнськe питaння», зaвeликa чeсть щe з нeї рoбити «жeртву Кiєвскaгa рeжимa»
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726297 вiд 2025-07-20 18:28:39Batyj № 1726295 хoтiлoся б щoб прo тaкi рeчi писaли iстoрики a нe пoлiт-aнaлiтики…
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726296 вiд 2025-07-20 18:14:16а до Івана Дюбуа таки був неготовий, це факт. До класичного бокового був готовий, а до Івана - ні. У Івана - дуга вдвічі більша і амплітуда більша. І воно прилетіло прямо в жбан. Прилетіло звідки не чекали. Свічки погасли.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726295 вiд 2025-07-20 17:28:23Як друга Річ Посполита асистувала Адольфу Алоїзовичу https://newsua.one/news-blogs-hist/114522.html
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726294 вiд 2025-07-20 17:22:46yagshamash № 1726290 вiд 2025-07-20 16:33:22 Тобто віра у нього сидить саме в цьому місці? Етта своєобично.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726293 вiд 2025-07-20 16:47:56Ортодокси - вся православна церква.