🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 63.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748536 вiд 2026-05-25 22:26:09

Ukrainian Ranger
№ 1748534
не треба будувати ілюзій. Нашій збірній там не світить нічого..

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748535 вiд 2026-05-25 22:16:25

sk
№ 1748524

Ось тут відео як збили цю ракету, що впала на корти. Може бути і ші- фейком, але мені таке важко веріфикувати

https://x.com/Maks_NAFO_FELLA/status/2058977019736567834?s=20

Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748534 вiд 2026-05-25 22:14:49

Які файні будуть заруби в хокеї за право на плей-офф! США проти Австрії, Швеція проти Словаччини. Лід під ними палатиме.

Щодо аутсайдерів. Британці вже пішли нах, в їхній групі спромоглися вижити угорці. В іншій зараз за збереження прописки зчепилися Італія та Словенія.

Зараз об'єктивно з усіх цих команд Україна мала б шанси на перемогу лише проти угорців. Треба шукати ресурси, можливо серед талановитих юніорів в США та Канаді, щоб в наступному році не вилетіти негайно.

І так, краще потрапити до однієї групи з Угорщиною.

sk(Acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748533 вiд 2026-05-25 21:31:00

побачив що мак-фол щось там пише в твітер
а що там по комісії єрмак-макфол? типу збирали кандидатів на санкції…
щось не чутно від мак-фолу чи комісія продовжує працювати…

sk(Acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748532 вiд 2026-05-25 21:13:39

PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748531 вiд 2026-05-25 20:35:39
m1919(Київ - чемпіон!)
№ 1748528

вангую що то державна контора
тому що в приватній зробили б «розумно», а в державній заточено все на те щоб вкластись в бюджет (і за це премію отримати)

PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748531 вiд 2026-05-25 20:35:39

m1919(Київ - чемпіон!)
№ 1748528
там було достатньо сітки повісити. Нажаль.

OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748530 вiд 2026-05-25 20:35:25

2 olma
№ 1748529

Може все ж таки оселедцем?

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748529 вiд 2026-05-25 20:17:17

m1919(Київ - чемпіон!)
№ 1748526 вiд 2026-05-25 19:26:31

2 LAZY
№ 1748489
Ту пляшку блядь мабуть обслюнявили всі один за одним. Буе.
-----------------------
Ніколи не пив з друзями з горлА?

Lazy у нас шляхетського роду. Він водочку заливає в графін, потім в холодильник. Потім в келишки а закусює нєпрємєнно виделкою і ножем.

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748528 вiд 2026-05-25 19:44:26

А от такі пройоби особливо болісні (not_sure)
https://x.com/qwest__/status/2058901987110858789?s=20

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748527 вiд 2026-05-25 19:33:35

2 olma
№ 1748493

ХЙЗ чому дозвіл дає АМКУ, але факти оприлюднені відповідно
----------------------
А засновники хіба не вихідці з України? :)

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748526 вiд 2026-05-25 19:26:31

2 LAZY
№ 1748489
Ту пляшку блядь мабуть обслюнявили всі один за одним. Буе.
-----------------------
Ніколи не пив з друзями з горлА?

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748525 вiд 2026-05-25 19:21:52

Купа цікавого контексту навколо новини

???? Поліція поблизу Праги затримала російського митрополита Іларіона. Поліцейські виявили у нього чотири невеликі ємності з білим порошком

Іларіон колишній голова Відділу зовнішніх церковних зв'язків Московського патріархату. У червні 2022 року синод РПЦ призначив його митрополитом Будапештським і Угорським. У 2024 році, після того, як Іларіона звинуватив у сексуальних домаганнях його келійник, його перевели до Чехії.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748524 вiд 2026-05-25 18:15:28

теніс
до речі під час останнього обстрілу києва х101 впала на корти на льдовому стадіоні
на грунтовий корт поруч з куполом під яким хардові корти
купол загорівся
повезло що бк не розірвався…
там напроти будинок, мабуть 24 поверхи, в довжину десь так.. метрів 100 якщо не більше…
якби «прийняв» хвилю - то стояв би без вікон…

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748523 вiд 2026-05-25 18:11:58

теніс
так. рг стоїть осторонь інших слемів у тому що залишає лінійних судей. прямо зараз дивно дивитись матч, коли там на кортах стільки людей :)
ну і до ковіду на рг не було освітлення. вважалось традицією, турнір проходить в таку пору року що видно до 22…
але коли під час ковід проводили рг у вересні, зрозуміли свою «помилку». тому облаштували освітлення…
ну і вони останніми дах зробили над двома основними кортами. в легкий дощ на грунті можна грати, все рівно перед мачем чи між сетами грунт поливають щоб був трохи вологим і «пилюка» не стояла…
але… глядачі і тв-транслятори не можуть чекати поки злива закінчиться… тому тепер дах є мінімум над двома центральними кортами…

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748522 вiд 2026-05-25 18:03:26

2 PEPSI
№ 1748520
бондар гарно грала моментами. нічого сказати. накручувала, глибоко, не помилялась…
видно мала впевненість у собі після легкої перемоги над еліною мадриді, а це ж зовсім недавно…
там висота над рівнем моря. м'ячі високо підстрибують. мабуть так як зараз в жару на рг…
далі пару днів відпочинку. еліна прийде в кондиції
зазвичай переможці риму погано на рг грають. але еліна має досвід. «справиться»

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748521 вiд 2026-05-25 18:00:49

2 PEPSI
№ 1748520
ну як «підсіла»?
жара 30+, середина дня
вона на он-корт вью сказала «дякую моєму тренеру з фізухи»
цікаво б було взнати хто він. колись вона співпрацювала з однією жіночкою з україни, яка працювала із збірною з ла чи якийсь такий спорт (якщо я не помиляюсь, звичайно) …

PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748520 вiд 2026-05-25 17:57:49

Світоліна дотисла.
Але штормило достатньо сильно.
Третій сет 1:3, потім ввімкнула якусь шосту (чемпіонську) передачу, якої немає у умовних анн бондарів, які їздять на авто, де всього 4 передачі + 1 задня, і швидко зробила 5:3.
Далі вимкнула і стало 5:5, потім 5:6.
Потім знову ввімкнула, і швидко довела до перемоги.

Також Світоліна підсіла фізично. Це не єсть гуд.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748519 вiд 2026-05-25 17:35:07

теніс
на слемах тай-брейк останнього сету грають до 10ти
був період коли був бардак. кожен слем сам видумував правила
але наче зараз всі +- вирішили що немає сенсу «маринувати» гравців довгими тай-брейками, чи чекати три дні як було у маю-ізрен на вім-ні коли вони грали 5й сет до 70-68…
хух. ох і дивний сет
еліна дійсно «плила» на початку 3го сету
потім мад'ярка почала помилятись і еліна відносно легко дійшла до 5-3…
і тут бондар видає просто афігєнну гру. виграючи майже всі розіграші. показували що по виграним очкам 12-2 за мад'яркою…
і легко повела 6-5… і тут тумблер переключився в іншу сторону. еліна під нуль виграє 12й гейм і одразу веде на тай-брейк 5-0
ну тут вже стало все ясно. мад'ярка не «відійшла»

Goran134 [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748518 вiд 2026-05-25 17:32:42

Наче вирішальний сет тай-брейк до 10

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748517 вiд 2026-05-25 17:30:25

Не зрозумів, а поміняли правило по якому 13й гейм триває до 7 очок?

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748516 вiд 2026-05-25 17:22:08

теніс
можливо на одній стороні зараз сонце в очі світить. і дівчата програють гейми на тій стороні
тай-брейк. еліна на не-сонячній стороні. потрібно набирати максимально очок до переходу…

PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748515 вiд 2026-05-25 17:14:52

klirik
№ 1748513
вже 5:5

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748514 вiд 2026-05-25 17:09:32

2 PEPSI
№ 1748511
коли еліна починає кричати на ударах. значить «всім підпиздець» (с)
в хуй-овому сенсі цього слова для їх суперників…

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748513 вiд 2026-05-25 17:09:00

Вже 5-3 на користь Еліни

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748512 вiд 2026-05-25 17:08:30

навіть не знаю як це прокоментувати… :)
----------
Pope XIV says the church and Anthropic, will work together to «find the way for humanity, in this time of artificial intelligence.»

PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748511 вiд 2026-05-25 16:55:38

бля, 1:3

PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748510 вiд 2026-05-25 16:53:12

пливе якраз Світоліна наразі

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748509 вiд 2026-05-25 16:40:35

sk

Я бачу зовсім інше, практично рівну гру, де бондар переважає світоліну у 3 з 5 компонентів.
Мінус - бондар виглядає на корті краще фізично.
Пік форми світоліна вже пройшла на 1000-ку.
Можливо дотисне досвідом.

sk(Acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748508 вiд 2026-05-25 16:23:13

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748505 вiд 2026-05-25 16:15:38
olma
№ 1748493 вiд 2026-05-25 13:20:18
бля. це ж реальний зашквар!
а якщо амку заборонить?
давайте приймемо рішення яке ні на що не впливає
але надуємо щьоки
чи, якщо ви забороните покупку однією компанією - іншої. а вони все рівно це зроблять, то ви будете їх фільми забороняти тут крутити?
цікавий «закон» …
по-моєму саакашвілі в грузії зробив: якщо в єс прийнято якесь рішення (наприклад про сертифікацію ліків чи якихось продуктів) - то по замовчанню вони отримують дозвіл на продаж в грузії. не потрібно локальним «регуляторам» вимагати хабарі чи включати режим «василя на шлагбаумі» …

sk(Acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748507 вiд 2026-05-25 16:18:08

теніс
дивлюсь еліну на якомусь англо-каналі
закінчується 2й сет. нічого цікавого. еліна виграє. мад'ярка попливла
і коментатори задались питанням. на яку мову мад'ярська схожа
ну і разм вирішили що вона схожа на «балтійські» мови. наприклад чешску чи словацьку… :)
хоча з тенісної точки зору - дуже толково все коментують. мені подобається :)

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748506 вiд 2026-05-25 16:15:52

*АМКУ

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748505 вiд 2026-05-25 16:15:38

olma
№ 1748493 вiд 2026-05-25 13:20:18

Якщо хоча б один з учасників транснаціональної концентрації має в Україні доходи вище зазначеного в законодавстві значення, то треба отримувати дозвіл на операцію, інакше в Україні буде накладено немаленький штраф. Імітація бурної діяльності ПМКК

sk(Acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748504 вiд 2026-05-25 16:10:23

теніс
так. після супер-успішного першого дня
старо-снігур-марта
сьогодні вже програла ястремська. хоча програла паоліні, яка з топ-10 і її спеціалізація - грунт
еліна зараз
мад'ярка - грунтовичка. грає трохи у схожому стилі, як олійникова. кидає напів-парашути на еліну. еліна ніяк не може пристосуватись бити високі відскоки. плюс жара, м'яч ще вище стрибає..
в 2му сеті еліна на своїй подачі відігралась з 0-40… вона чемпіон по перемогам в 3х сетах, так що без паніки. наче потроху пристосувалась до гри мад'ярки
калініна-олійникова - завтра. перший день рг розрягнули на три дні. тепер починають в неділю. звичайно що чергові рекорди по відвідуваності…

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748503 вiд 2026-05-25 16:01:14

А Гончаренко ще гуляє.
За матеріалами СБУ тюремні строки отримали учасники організованої агентурної групи фсб, які шпигували для рф в Одесі

За доказовою базою Служби безпеки реальні терміни ув’язнення отримали одразу троє російських агентів, яких СБУ викрила в Одесі у липні 2024 року. Зловмисники діяли у складі організованої злочинної групи, що входила до агентурної мережі фсб та коригувала ракетно-дронові атаки на портове місто.

Наразі головному агенту (резиденту) ворожого осередку суд призначив довічне позбавлення волі з конфіскацією майна. При цьому двоє його спільників отримали по 15 років тюрми з конфіскацією всього належного їм майна.

Як встановило розслідування, засудженими є завербовані ворогом двоє мобілізованих та їхня знайома мешканка Одеси.

За завданням російської спецслужби вони відстежували та передавали рашистам геолокації української ППО, яка обороняє місто.

Щоб виявити відповідні координати, агенти об’їжджали на таксі обласний центр та його прилеглі райони.

У разі виявлення військових об’єктів зловмисники приховано фотографували їх та позначали геолокації на гугл-картах.

Також агентурна група відстежувала ситуацію на території морського порту Одеси. Для цього мала замасковано встановити там магнітні камери з функцією віддаленого доступу для російських спецслужбістів.

Для конспірації російські агенти використовували окремі мобільні телефони, за допомогою яких координували свої дії з фсб.

Додатково їхня спільниця маскувала зовнішність, постійно змінюючи перуки під час підготовки до розвідувальної вилазки.

Співробітники СБУ затримали резидента агентурної групи та його поплічника «на гарячому», коли вони фотографували військовий об’єкт.

Третю учасницю ворожого осередку затримали в її помешканні після того, як вона провела дорозвідку поблизу потенційної «цілі».

За матеріалами Служби безпеки агентів визнано винними за ч. 2 ст. 111, ч. 3 ст. 28, ч. 2 ст. 111 Кримінального кодексу України (державна зрада, вчинена організованою групою в умовах воєнного стану).

Комплексні заходи проводили співробітники СБУ в Одеській області за процесуального керівництва Спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Південного регіону.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748502 вiд 2026-05-25 16:00:00

❗️Удар «Орешником» по силе сопоставим с прилётом 36 «Шахедов» с усиленной боевой частью, — Defense Express

После удара в Белой Церкви образовались воронки до 3 метров в диаметре и 2 метров глубиной. Мощность взрыва оценили в 52-95 кг в тротиловом эквиваленте.

PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748501 вiд 2026-05-25 15:49:38

Світоліна влетіла перший сет Анні Бондар 3:6
Пора вмикатись у гру.

Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748500 вiд 2026-05-25 15:38:41

sk (здалеку…)
№ 1748495
тому що «збірна каталонії розбавлена басками» :)
хоча Педрі з Канарськиї островів

Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748499 вiд 2026-05-25 15:30:33

VVV
№ 1748496
фігассе якшо правда

PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748498 вiд 2026-05-25 15:22:44

З Днем Памяті Симона ПЕтлюри.
Убитого у Парижі кацапом в 1926 році.
«Укр. Моссаду» бути!

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748497 вiд 2026-05-25 14:53:25

Виявляється було два запуска кукарешніка, просто один в'єбав десь під Донецьком


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.