Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726212 вiд 2025-07-20 00:55:09Нокаут у 5 раунді, а нарід актівно ставів на 7 раунд..
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726211 вiд 2025-07-20 00:55:09Сука блядь, чому там перекладача нормального не виявилось поруч, а поряд опинилось це чмо дніпропетровське рускоізичьне?
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726210 вiд 2025-07-20 00:52:42великий! Олександр Великий Усик! Поставив таку жииииииирну і однознааааачну крапку! Тепер можна і на пенсію.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726209 вiд 2025-07-20 00:52:30Точняк, то буткєвічь був. Перекладач-наркоман задрочений
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726208 вiд 2025-07-20 00:51:50підар той ще неправильно переклав останнє питання.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726207 вiд 2025-07-20 00:47:10Усик все розуміє, нахуя той підар па рускі щось підчвякує?
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726206 вiд 2025-07-20 00:45:40Заберіть цього підара з екрану
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726205 вiд 2025-07-20 00:45:04Це шо за підар там на рускій Усику перекладає? Буткєвіч, здається?
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726204 вiд 2025-07-20 00:43:52Розібрав на запчастини. Круто.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726203 вiд 2025-07-20 00:43:48Щоправда проти Усика взагалі нічого не проходить поки що, але сьогодні він показав, що швидкість у нього достатня, щоб і молодих в нокаут посилати.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726202 вiд 2025-07-20 00:42:23якось швидко і зовні легко вийшло. до речі, а чому якшо Буткевіч дружбан, то на халаті не АТБ написано, а ДТЕК :)
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726201 вiд 2025-07-20 00:39:46Хлопчик занадто в себе повірив. Проти Усика це не проходить.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726200 вiд 2025-07-20 00:31:32Пепс, всьому світу поїбать на твого буткєвічя, ніхто навіть не знає шо воно ото таке - bgv
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726199 вiд 2025-07-20 00:30:38Прикольно, що у southpaw Усика на трусах написано Orthodoxy.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726198 вiд 2025-07-20 00:19:41логотипи BVG на Усику. на увесь світ))
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726197 вiд 2025-07-20 00:17:18Кацапський ізик знають не тільки кацапи і совки
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726196 вiд 2025-07-20 00:16:18PEPSI (Merkury) № 1726195 Це асоціація, хз з якого року. Там щось з віршиком кацапським пов'язано, про цирк
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726195 вiд 2025-07-20 00:12:00Vichny № 1726194 на кацапском язикє ізволіш ізьясняццо, совок! :-)
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726194 вiд 2025-07-19 23:05:41йєхалі мєдвєді на віласіпєді, а за німі пєдікі на вєласіпєдікє!
sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726193 вiд 2025-07-19 22:47:42до речі… сумо - то канєшно класно а хтось за вело слідкує? мені ютьюб підсовує підсумки чергового дня тур-де-франс бля, задуматись, чуваки три тижні херачать майже щодня, 3.5к км проїдуть за 21 день (десь так по 150 км за день в середньому) через гори… але питання таке: отой тадей погачар - він там «космонавт»? немає сенсу дивитись вело-гонки? як тільки гори почались, чувак звалив у відрив. привіз 3+ хвилин всім легко… наст день, розділка вгору 10 км. і ще +1 хв… нагадало коли федерер в тенісі з'явився. не було сенсу дивитись. все рівно він виграє…
sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726192 вiд 2025-07-19 22:47:42до речі… сумо - то канєшно класно а хтось за вело слідкує? мені ютьюб підсовує підсумки чергового дня тур-де-франс бля, задуматись, чуваки три тижні херачать майже щодня, 3.5к км проїдуть за 21 день (десь так по 150 км за день в середньому) через гори… але питання таке: отой тадей погачар - він там «космонавт»? немає сенсу дивитись вело-гонки? як тільки гори почались, чувак звалив у відрив. привіз 3+ хвилин всім легко… наст день, розділка вгору 10 км. і ще +1 хв… нагадало коли федерер в тенісі з'явився. не було сенсу дивитись. все рівно він виграє…
sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726191 вiд 2025-07-19 22:41:17Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net) № 1726188 там немає «лост ін транслейшин»? мессі-рональду якщо побачать, будуть ридати в подушки…
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726190 вiд 2025-07-19 22:40:28sk (chromebook) № 1726187 мoжe грoшi пoтрiбнi… тeнiс - нeдeшeвий спoрт
sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726189 вiд 2025-07-19 22:40:26теніс з приводу 250к для жінок. заборона тим хто у топ-20 грати на 250ках, якщо тобі вайлд-кард не дадуть марта десь казала що хотіла б пограти, але не можна виходить що коли граєш 500ки - з рейтингом марти, в першому колі майже завжди оримуєш когось з топ-10 і програєш…
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726188 вiд 2025-07-19 22:39:32Як передає The Independent, сумарний гонорар боксерів становитиме понад 200 млн доларів. Усик отримає 132 мільйони доларів. Або за курсом НБУ — 5,5 мільярда гривень. Призові Дюбуа — 71 млн доларів.
sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726187 вiд 2025-07-19 22:37:07теніс Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net) № 1726186 вiд 2025-07-19 22:26:17 yagshamash № 1726184 так. це та буассон що фурор зробила на френч-оупен. пройшла калініну-пегулу-андрєєву. чиста «грунтовичка» даяна могла зачепитись… хз для чого даяні зараз потрібно грати в європі 250ки на грунті. можливо задумка тренера. наче ж гра даяни не для грунту… до речі, кому цікаво, знайдіть подкаст на ютьюбі від «карпусі». були в істборні поруч з ястремською. даяна в реальному житті дуже позитивна, без «зірок» … ? si=wK9b3I8rxShwFXW-
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726186 вiд 2025-07-19 22:26:17yagshamash № 1726184 нe трeбa бути тaким снoбoм - тa Буссoн билa дeкiлькoх з пeршoї 10ки нa Рoлaн Гaррoс…
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726185 вiд 2025-07-19 22:22:59Лапин- Эдмонсон, это уже точно андеркард..
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726184 вiд 2025-07-19 21:13:02Теніс Даяна сьогодні в півфіналі успішно всерлася отій Лоїс Буассон, що була до Френч Оупен у якійсь кінцівці другої сотні, і про яку англійка казала судді на Ролан Ґаррос, що та має користуватися дезодорантом, бо від неї смердить.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726183 вiд 2025-07-19 21:07:22Так, у спорті все можливо, й італійцям уже ніц не треба майже.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726182 вiд 2025-07-19 20:57:15передивляюсь вже 50 й раз :-)))
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726181 вiд 2025-07-19 20:55:30ніколи не здавайтесь: --)))
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726180 вiд 2025-07-19 20:47:47За матч на полі словенців трохи лячно, бо італійці якраз вже можуть не мати сил ще й проти трибун грати. Ще й якщо Словенія програє 2:3, то нашим завтра треба буде вигравати 3:0, бо раніше граємо.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726179 вiд 2025-07-19 20:12:02Болгари не дістануть до останнього туру. Тепер френчі мають скинути Іран, а Італія Словенію. Ясно, тоді наші мають вигравати в Канади завтра.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726178 вiд 2025-07-19 20:05:01Ок, поляки зрівняли з болгарами на 2 2. Мало не програли.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726177 вiд 2025-07-19 18:02:31Після вчорашнього провалу у волейболі з сербами тепер треба щоб в усіх трьох сьогоднішніх матчах фаворити переграли конкурентів України, бо інакше завтра і перемоги може бути мало. Ще й китайці кинули грати, тому в фінал пройдуть топ-7 і вони як господарі.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726176 вiд 2025-07-19 16:29:07В андеркарті бій лапін - едмондсон також цікавий, бо у обох: 11-0-0. Без поразок.
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726175 вiд 2025-07-19 15:40:49Enot № 1726174 Великий йокодзуна Тайхо Кокі, він же Іван Боришко. Але його мати була японка. Зараз його онук Охо теж у вищому дивізіоні змагається.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726174 вiд 2025-07-19 15:30:24olma № 1726172 вiд 2025-07-19 15:15:04 Я чув що українець у 20 столітті був відомим у Японії сумоїстом
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726173 вiд 2025-07-19 15:23:43olma № 1726172 Він з дитинства займався дзюдо, вільною боротьбою та власне сумо. А в лютому 2022 його, у віці 17 років, привезли до Японії…