🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 621.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726212 вiд 2025-07-20 00:55:09

Нокаут у 5 раунді, а нарід актівно ставів на 7 раунд..

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726211 вiд 2025-07-20 00:55:09

Сука блядь, чому там перекладача нормального не виявилось поруч, а поряд опинилось це чмо дніпропетровське рускоізичьне?

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726210 вiд 2025-07-20 00:52:42

великий!

Олександр Великий Усик!

Поставив таку жииииииирну і однознааааачну крапку!

Тепер можна і на пенсію.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726209 вiд 2025-07-20 00:52:30

Точняк, то буткєвічь був. Перекладач-наркоман задрочений

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726208 вiд 2025-07-20 00:51:50

підар той ще неправильно переклав останнє питання.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726207 вiд 2025-07-20 00:47:10

Усик все розуміє, нахуя той підар па рускі щось підчвякує?

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726206 вiд 2025-07-20 00:45:40

Заберіть цього підара з екрану

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726205 вiд 2025-07-20 00:45:04

Це шо за підар там на рускій Усику перекладає? Буткєвіч, здається?

Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726204 вiд 2025-07-20 00:43:52

Розібрав на запчастини. Круто.

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726203 вiд 2025-07-20 00:43:48

Щоправда проти Усика взагалі нічого не проходить поки що, але сьогодні він показав, що швидкість у нього достатня, щоб і молодих в нокаут посилати.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726202 вiд 2025-07-20 00:42:23

якось швидко і зовні легко вийшло.

до речі, а чому якшо Буткевіч дружбан, то на халаті не АТБ написано, а ДТЕК :)

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726201 вiд 2025-07-20 00:39:46

Хлопчик занадто в себе повірив. Проти Усика це не проходить.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726200 вiд 2025-07-20 00:31:32

Пепс, всьому світу поїбать на твого буткєвічя, ніхто навіть не знає шо воно ото таке - bgv

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726199 вiд 2025-07-20 00:30:38

Прикольно, що у southpaw Усика на трусах написано Orthodoxy.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726198 вiд 2025-07-20 00:19:41

логотипи BVG на Усику.
на увесь світ))

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726197 вiд 2025-07-20 00:17:18

Кацапський ізик знають не тільки кацапи і совки

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726196 вiд 2025-07-20 00:16:18

PEPSI (Merkury)
№ 1726195

Це асоціація, хз з якого року.
Там щось з віршиком кацапським пов'язано, про цирк

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726195 вiд 2025-07-20 00:12:00

Vichny
№ 1726194
на кацапском язикє ізволіш ізьясняццо, совок!
:-)

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726194 вiд 2025-07-19 23:05:41

йєхалі мєдвєді на віласіпєді, а за німі пєдікі на вєласіпєдікє!

sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726193 вiд 2025-07-19 22:47:42

до речі…
сумо - то канєшно класно
а хтось за вело слідкує?
мені ютьюб підсовує підсумки чергового дня тур-де-франс
бля, задуматись, чуваки три тижні херачать майже щодня, 3.5к км проїдуть за 21 день (десь так по 150 км за день в середньому) через гори… але питання таке:
отой тадей погачар - він там «космонавт»? немає сенсу дивитись вело-гонки? як тільки гори почались, чувак звалив у відрив. привіз 3+ хвилин всім легко… наст день, розділка вгору 10 км. і ще +1 хв…
нагадало коли федерер в тенісі з'явився. не було сенсу дивитись. все рівно він виграє…

sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726192 вiд 2025-07-19 22:47:42

до речі…
сумо - то канєшно класно
а хтось за вело слідкує?
мені ютьюб підсовує підсумки чергового дня тур-де-франс
бля, задуматись, чуваки три тижні херачать майже щодня, 3.5к км проїдуть за 21 день (десь так по 150 км за день в середньому) через гори… але питання таке:
отой тадей погачар - він там «космонавт»? немає сенсу дивитись вело-гонки? як тільки гори почались, чувак звалив у відрив. привіз 3+ хвилин всім легко… наст день, розділка вгору 10 км. і ще +1 хв…
нагадало коли федерер в тенісі з'явився. не було сенсу дивитись. все рівно він виграє…

sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726191 вiд 2025-07-19 22:41:17

Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net)
№ 1726188
там немає «лост ін транслейшин»?
мессі-рональду якщо побачать, будуть ридати в подушки…

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726190 вiд 2025-07-19 22:40:28

sk (chromebook)
№ 1726187

мoжe грoшi пoтрiбнi… тeнiс - нeдeшeвий спoрт

sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726189 вiд 2025-07-19 22:40:26

теніс
з приводу 250к для жінок. заборона тим хто у топ-20 грати на 250ках, якщо тобі вайлд-кард не дадуть
марта десь казала що хотіла б пограти, але не можна
виходить що коли граєш 500ки - з рейтингом марти, в першому колі майже завжди оримуєш когось з топ-10 і програєш…

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726188 вiд 2025-07-19 22:39:32

Як передає The Independent, сумарний гонорар боксерів становитиме понад 200 млн доларів.

Усик отримає 132 мільйони доларів. Або за курсом НБУ — 5,5 мільярда гривень. Призові Дюбуа — 71 млн доларів.

sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726187 вiд 2025-07-19 22:37:07

теніс
Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net)
№ 1726186 вiд 2025-07-19 22:26:17
yagshamash
№ 1726184
так. це та буассон що фурор зробила на френч-оупен. пройшла калініну-пегулу-андрєєву. чиста «грунтовичка»
даяна могла зачепитись… хз для чого даяні зараз потрібно грати в європі 250ки на грунті. можливо задумка тренера. наче ж гра даяни не для грунту…
до речі, кому цікаво, знайдіть подкаст на ютьюбі від «карпусі». були в істборні поруч з ястремською. даяна в реальному житті дуже позитивна, без «зірок» …
? si=wK9b3I8rxShwFXW-

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726186 вiд 2025-07-19 22:26:17

yagshamash
№ 1726184

нe трeбa бути тaким снoбoм - тa Буссoн билa дeкiлькoх з пeршoї 10ки нa Рoлaн Гaррoс…

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726185 вiд 2025-07-19 22:22:59

Лапин- Эдмонсон, это уже точно андеркард..

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726184 вiд 2025-07-19 21:13:02

Теніс

Даяна сьогодні в півфіналі успішно всерлася отій Лоїс Буассон, що була до Френч Оупен у якійсь кінцівці другої сотні, і про яку англійка казала судді на Ролан Ґаррос, що та має користуватися дезодорантом, бо від неї смердить.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726183 вiд 2025-07-19 21:07:22

Так, у спорті все можливо, й італійцям уже ніц не треба майже.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726182 вiд 2025-07-19 20:57:15

передивляюсь вже 50 й раз :-)))

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726181 вiд 2025-07-19 20:55:30

ніколи не здавайтесь: --)))



ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726180 вiд 2025-07-19 20:47:47

За матч на полі словенців трохи лячно, бо італійці якраз вже можуть не мати сил ще й проти трибун грати. Ще й якщо Словенія програє 2:3, то нашим завтра треба буде вигравати 3:0, бо раніше граємо.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726179 вiд 2025-07-19 20:12:02

Болгари не дістануть до останнього туру. Тепер френчі мають скинути Іран, а Італія Словенію. Ясно, тоді наші мають вигравати в Канади завтра.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726178 вiд 2025-07-19 20:05:01

Ок, поляки зрівняли з болгарами на 2 2. Мало не програли.

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726177 вiд 2025-07-19 18:02:31

Після вчорашнього провалу у волейболі з сербами тепер треба щоб в усіх трьох сьогоднішніх матчах фаворити переграли конкурентів України, бо інакше завтра і перемоги може бути мало. Ще й китайці кинули грати, тому в фінал пройдуть топ-7 і вони як господарі.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726176 вiд 2025-07-19 16:29:07

В андеркарті бій лапін - едмондсон також цікавий, бо у обох: 11-0-0.
Без поразок.

Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726175 вiд 2025-07-19 15:40:49

Enot
№ 1726174

Великий йокодзуна Тайхо Кокі, він же Іван Боришко. Але його мати була японка.

Зараз його онук Охо теж у вищому дивізіоні змагається.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726174 вiд 2025-07-19 15:30:24

olma
№ 1726172 вiд 2025-07-19 15:15:04
Я чув що українець у 20 столітті був відомим у Японії сумоїстом

Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726173 вiд 2025-07-19 15:23:43

olma
№ 1726172

Він з дитинства займався дзюдо, вільною боротьбою та власне сумо. А в лютому 2022 його, у віці 17 років, привезли до Японії…


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.