olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726172 вiд 2025-07-19 15:15:04Це як в книжці і кіно Шьоґун. Прийшов чужинцем, а став самураєм. Як він туди потрапив взагалі у цей спорт?
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726171 вiд 2025-07-19 14:53:52ProstoVlizPobalakaty № 1726169 Так, я теж трохи в цьому орієнтуюся :) Цікаво те, що пацан іноді використовує дуже рідкісні прийоми.
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726170 вiд 2025-07-19 14:52:44DonAlonzo № 1726168 На ютюбі канал Leo Dickinson Sumo - щодня прямі трансляції. Потім в Don Don Sumo протягом дня викладають найкращі 10 поєдинків.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726169 вiд 2025-07-19 14:21:50Ukrainian Ranger № 1726167 вiд 2025-07-19 13:02:28 Так він на поточному турнірі переміг діючого йокодзуну (той щоправда травмувався і з рекордом 1-4 знявся з турніру), але у нього поки що 5-2, навряд чи вперше зможе виграти весь басе, знов буде серед лідерів, можливо отримає третій підряд за три виступи в Макууті Fighting spirit і є шанси отримати елітне звання (тобто підтвердження того, що він входить по рейтингу в топ-10)
DonAlonzo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726168 вiд 2025-07-19 13:59:41Ukrainian Ranger № 1726167 А її десь показують?
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726167 вiд 2025-07-19 13:02:28А боротьбу сумо хтось дивиться? Там цього року феєрить наш Aonishiki, він же Данило Явгусишин з Вінниці. 21 рік пацанчику.
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726166 вiд 2025-07-19 13:00:53Дюбуа ще більше набрав ваги. Ставить явно на один удар, інших шансів в нього немає. Усик може програти лише одному опонентові, і це - його власний вік. Чи станеться це сьогодні? Подивимось…
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726165 вiд 2025-07-19 12:06:21USYK заважив 103,1 кг. Найбільше ніж будь коли до цього. Кабан)) Щоправда став на ваги з хрестом на пузі, там один хрест 5 кг.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726164 вiд 2025-07-19 11:03:22Тейлор-Гріншу трахнули її ж власною зброєю? Це елеґантно.
Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726163 вiд 2025-07-19 10:58:05Shmyg № 1726161 Саме так. Вона запропонувала заборонити використання коштів для допомоги Україні. Але цим досягла протилежного ефекту — члени Палати представників змогли висловити свою підтримку допомоги Україні.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726162 вiд 2025-07-19 10:56:04Shmyg № 1726161 Так, і ця поправка провались. Це закон на збільшення нашої допомоги в бюджеті з 300 до 500млн доларів. Це на майбутнє. Зараз це рішення ніяк на поле боя не вплине
Shmyg [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726161 вiд 2025-07-19 10:22:24Bobb № 1726159 Оскільки я бачу там 'Nay' та 'Green' - чи правильно я розумію, що тупа пизда висунула поправку припинити постачання зброї?
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726160 вiд 2025-07-19 10:04:14Batyj № 1726158 вiд 2025-07-19 06:50:30 Проспав ти Батий такий бій Усика…
Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726159 вiд 2025-07-19 09:43:26Rep. Don Bacon?? ✈️? ️⭐️? ️ @RepDonBacon This morning the House overwhelmingly voted to continue providing military support to Ukraine by a 353-76 vote.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726158 вiд 2025-07-19 06:50:30На Мой футбол, Другие трансляции. Бокс. Усик-Дюбуа. 23:55. И всю ночь латиносы пиздили азиатов в малых и средних весах..
Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726157 вiд 2025-07-19 03:59:47Good morning, America! &lc=UggIormDGHuGq3gCoAEC
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726156 вiд 2025-07-19 02:48:08Цікаво, які андеркарти де дивиться Батий.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726155 вiд 2025-07-19 02:45:41Не, заебали, я - спать..
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726154 вiд 2025-07-19 01:26:04Але колись андеркарти закінчаться, почнеться бокс! Головне дочекатися! Батий, ми в тебе вірим!
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726153 вiд 2025-07-19 01:24:40LAZY № 1726152 Батий сказав шо андеркарти сьогодні, значить сьогодні! Людина авторитетна!
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726152 вiд 2025-07-19 01:21:26Фух, бля, я вже злякався, що Усика бой пропускаю. Він же завтра, у суботу.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726151 вiд 2025-07-19 01:16:36Бля.. задолбали андеркартом.. Уже 3 раза уснул..
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726150 вiд 2025-07-18 23:52:39PEPSI (Merkury) № 1726148 дужe пoспiшнi виснoвки. як I зaяви прo 250-рiчнe рeнoмe :)
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726149 вiд 2025-07-18 23:46:24Довбойоб, пиши краще про свиней, а не про людей та людські країни. Нажерся у п'ятницю та пиздить хуйню.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726148 вiд 2025-07-18 23:35:03Трапм показав усім що він довбограй вже у перші 2 тижні. Здорова нація і країна мали б його усунути, інстинкт самозбереження мав спрацювати. Не спрацював. Тепер США втратили практично все, що напрацювали за останні 250 років - місце, статус, реноме.
Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726147 вiд 2025-07-18 23:34:28А як вам зараз відчувається ця геніальна, на мій погляд, композиція, яка писалась російською, мабуть як антимайданівська, але перевершила автора та виконавця: &list=RDsL7CeU_4wPs&index=8
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726146 вiд 2025-07-18 23:23:30Pryvyd Zamku № 1726138 ну як Мeлaнiя нaвчилa :)
Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726145 вiд 2025-07-18 23:20:11Melania, Help Ukraine!
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726144 вiд 2025-07-18 23:17:10PEPSI (Merkury) № 1726142 Ну подаруй свинку Меланії, вона ж наша, майже. Зробить борщ йому, він погодиться під горілочку. Сам звісно не піде, але дасть команду на імпічмент, щоб зберегти обличчя :)
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726143 вiд 2025-07-18 23:14:52Pryvyd Zamku № 1726141 ну може не сам, заплатив комусь :)
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726142 вiд 2025-07-18 23:13:35американській народ на чолі з Меланією ще мають шанси до 9.9.25 викинути Трампа і Ко на смітник. Але народ гавно, інституції гавно і країна гавно. І Меланія змирилась. Тому шанси тануть. Пішов зворотній відлік. :-)))
Pryvyd Zamku [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726141 вiд 2025-07-18 23:06:572 LAZY№ 1726140Ящик Рислінгу на кону! Хто його може засуджувати?!
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726140 вiд 2025-07-18 22:58:36Pryvyd Zamku № 1726139 Свинопас підклав свиню?
Pryvyd Zamku [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726139 вiд 2025-07-18 22:55:062 Starik№ 1726129Тобто це Пепсі підкинув компромат у газету?
Pryvyd Zamku [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726138 вiд 2025-07-18 22:48:292 Perfect Stranger№ 1726092Мда, Алоїзич явно краще малював ;)
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726137 вiд 2025-07-18 22:31:40PEPSI (Merkury) № 1726135 А я вірю в тебе та американській народ на чолі з Меланією, яка наче також з системи Епштейна :) Але наш народ звісно кращій та завзятіший
Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726136 вiд 2025-07-18 22:27:48PEPSI (Merkury) № 1726135 Так як і три місяці тому). YAKTAK так як?
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726135 вiд 2025-07-18 22:17:30Шанси на різлінг 50/50. Так як і три місяці тому). Хоча все таки 49/51 не на мою користь. Я дещо переоцінив США і нарід. Виявилось лайно-лайном.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726134 вiд 2025-07-18 22:12:35Я саме це і мав на увазі. Демократії - це про оприлюднення поставок, прозорість і т. д. Ще й маршрути і перелік. А війна - це інше. Це знищення ворога всіма методами і засобами.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726133 вiд 2025-07-18 22:08:25sk (Samsung galaxy) № 1726130 ---- Пожди, зараз трошки на неділю/понеділок балістики трошки хуйло понаскребе по своїх блядських сусєках. І нумо кошмарить