🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 622.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726172 вiд 2025-07-19 15:15:04

Це як в книжці і кіно Шьоґун. Прийшов чужинцем, а став самураєм. Як він туди потрапив взагалі у цей спорт?

Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726171 вiд 2025-07-19 14:53:52

ProstoVlizPobalakaty
№ 1726169

Так, я теж трохи в цьому орієнтуюся :)

Цікаво те, що пацан іноді використовує дуже рідкісні прийоми.

Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726170 вiд 2025-07-19 14:52:44

DonAlonzo
№ 1726168

На ютюбі канал Leo Dickinson Sumo - щодня прямі трансляції. Потім в Don Don Sumo протягом дня викладають найкращі 10 поєдинків.

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726169 вiд 2025-07-19 14:21:50

Ukrainian Ranger
№ 1726167 вiд 2025-07-19 13:02:28

Так він на поточному турнірі переміг діючого йокодзуну (той щоправда травмувався і з рекордом 1-4 знявся з турніру), але у нього поки що 5-2, навряд чи вперше зможе виграти весь басе, знов буде серед лідерів, можливо отримає третій підряд за три виступи в Макууті Fighting spirit і є шанси отримати елітне звання (тобто підтвердження того, що він входить по рейтингу в топ-10)

DonAlonzo [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726168 вiд 2025-07-19 13:59:41

Ukrainian Ranger
№ 1726167

А її десь показують?

Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726167 вiд 2025-07-19 13:02:28

А боротьбу сумо хтось дивиться? Там цього року феєрить наш Aonishiki, він же Данило Явгусишин з Вінниці. 21 рік пацанчику.

Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726166 вiд 2025-07-19 13:00:53

Дюбуа ще більше набрав ваги. Ставить явно на один удар, інших шансів в нього немає.

Усик може програти лише одному опонентові, і це - його власний вік. Чи станеться це сьогодні? Подивимось…

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726165 вiд 2025-07-19 12:06:21

USYK заважив 103,1 кг. Найбільше ніж будь коли до цього.
Кабан))
Щоправда став на ваги з хрестом на пузі, там один хрест 5 кг.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726164 вiд 2025-07-19 11:03:22

Тейлор-Гріншу трахнули її ж власною зброєю? Це елеґантно.

Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726163 вiд 2025-07-19 10:58:05

Shmyg
№ 1726161

Саме так. Вона запропонувала заборонити використання коштів для допомоги Україні. Але цим досягла протилежного ефекту — члени Палати представників змогли висловити свою підтримку допомоги Україні.

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726162 вiд 2025-07-19 10:56:04

Shmyg
№ 1726161

Так, і ця поправка провались.
Це закон на збільшення нашої допомоги в бюджеті з 300 до 500млн доларів. Це на майбутнє. Зараз це рішення ніяк на поле боя не вплине

Shmyg [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726161 вiд 2025-07-19 10:22:24

Bobb
№ 1726159
Оскільки я бачу там 'Nay' та 'Green' - чи правильно я розумію, що тупа пизда висунула поправку припинити постачання зброї?

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726160 вiд 2025-07-19 10:04:14

Batyj
№ 1726158 вiд 2025-07-19 06:50:30

Проспав ти Батий такий бій Усика…

Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726159 вiд 2025-07-19 09:43:26

Rep. Don Bacon?? ✈️? ️⭐️? ️
@RepDonBacon

This morning the House overwhelmingly voted to continue providing military support to Ukraine by a 353-76 vote.



Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726158 вiд 2025-07-19 06:50:30

На Мой футбол, Другие трансляции. Бокс. Усик-Дюбуа. 23:55.
И всю ночь латиносы пиздили азиатов в малых и средних весах..

Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726157 вiд 2025-07-19 03:59:47

Good morning, America!
&lc=UggIormDGHuGq3gCoAEC

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726156 вiд 2025-07-19 02:48:08

Цікаво, які андеркарти де дивиться Батий.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726155 вiд 2025-07-19 02:45:41

Не, заебали, я - спать..

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726154 вiд 2025-07-19 01:26:04

Але колись андеркарти закінчаться, почнеться бокс! Головне дочекатися!
Батий, ми в тебе вірим!

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726153 вiд 2025-07-19 01:24:40

LAZY
№ 1726152

Батий сказав шо андеркарти сьогодні, значить сьогодні!
Людина авторитетна!

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726152 вiд 2025-07-19 01:21:26

Фух, бля, я вже злякався, що Усика бой пропускаю. Він же завтра, у суботу.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726151 вiд 2025-07-19 01:16:36

Бля.. задолбали андеркартом..
Уже 3 раза уснул..

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726150 вiд 2025-07-18 23:52:39

PEPSI (Merkury)
№ 1726148

дужe пoспiшнi виснoвки. як I зaяви прo 250-рiчнe рeнoмe :)

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726149 вiд 2025-07-18 23:46:24

Довбойоб, пиши краще про свиней, а не про людей та людські країни.
Нажерся у п'ятницю та пиздить хуйню.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726148 вiд 2025-07-18 23:35:03

Трапм показав усім що він довбограй вже у перші 2 тижні.
Здорова нація і країна мали б його усунути, інстинкт самозбереження мав спрацювати.
Не спрацював.
Тепер США втратили практично все, що напрацювали за останні 250 років - місце, статус, реноме.

Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726147 вiд 2025-07-18 23:34:28

А як вам зараз відчувається ця геніальна, на мій погляд, композиція, яка писалась російською, мабуть як антимайданівська, але перевершила автора та виконавця:

&list=RDsL7CeU_4wPs&index=8

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726146 вiд 2025-07-18 23:23:30

Pryvyd Zamku
№ 1726138

ну як Мeлaнiя нaвчилa :)

Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726145 вiд 2025-07-18 23:20:11

Melania, Help Ukraine!

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726144 вiд 2025-07-18 23:17:10

PEPSI (Merkury)
№ 1726142

Ну подаруй свинку Меланії, вона ж наша, майже.
Зробить борщ йому, він погодиться під горілочку.
Сам звісно не піде, але дасть команду на імпічмент, щоб зберегти обличчя :)

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726143 вiд 2025-07-18 23:14:52

Pryvyd Zamku
№ 1726141

ну може не сам, заплатив комусь :)

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726142 вiд 2025-07-18 23:13:35

американській народ на чолі з Меланією ще мають шанси до 9.9.25 викинути Трампа і Ко на смітник.
Але народ гавно, інституції гавно і країна гавно. І Меланія змирилась.
Тому шанси тануть. Пішов зворотній відлік. :-)))

Pryvyd Zamku [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726141 вiд 2025-07-18 23:06:57

2 LAZY
№ 1726140
Ящик Рислінгу на кону! Хто його може засуджувати?!

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726140 вiд 2025-07-18 22:58:36

Pryvyd Zamku
№ 1726139

Свинопас підклав свиню?

Pryvyd Zamku [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726139 вiд 2025-07-18 22:55:06

2 Starik
№ 1726129
Тобто це Пепсі підкинув компромат у газету?

Pryvyd Zamku [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726138 вiд 2025-07-18 22:48:29

2 Perfect Stranger
№ 1726092
Мда, Алоїзич явно краще малював ;)

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726137 вiд 2025-07-18 22:31:40

PEPSI (Merkury)
№ 1726135

А я вірю в тебе та американській народ на чолі з Меланією, яка наче також з системи Епштейна :)

Але наш народ звісно кращій та завзятіший

Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726136 вiд 2025-07-18 22:27:48

PEPSI (Merkury)
№ 1726135
Так як і три місяці тому).

YAKTAK так як?

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726135 вiд 2025-07-18 22:17:30

Шанси на різлінг 50/50.
Так як і три місяці тому).

Хоча все таки 49/51 не на мою користь.
Я дещо переоцінив США і нарід.
Виявилось лайно-лайном.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726134 вiд 2025-07-18 22:12:35

Я саме це і мав на увазі. Демократії - це про оприлюднення поставок, прозорість і т. д.
Ще й маршрути і перелік.

А війна - це інше. Це знищення ворога всіма методами і засобами.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726133 вiд 2025-07-18 22:08:25

sk (Samsung galaxy)
№ 1726130
----
Пожди, зараз трошки на неділю/понеділок балістики трошки хуйло понаскребе по своїх блядських сусєках. І нумо кошмарить


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.