пробегавший [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726052 вiд 2025-07-17 23:40:26Шоу єнота маст гоу) Зе і зелєбобіки у світлі софітів. В пошуках дна…
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726051 вiд 2025-07-17 23:15:07«шматок туалетного паперу який називають» Конституція " нада записать.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726050 вiд 2025-07-17 23:10:09Voxa (м. Запоріжжя) № 1726049 вiд 2025-07-17 23:04: Це все хуйня. Я про серйозні речі, а не про шматок туалетного паперу який називають «Конституція». Зміна уряду не робить його рішення юридично нікчемними і в цьому ми пересвідчимося вже завтра. Уряд прийматиме рішення, і вони будуть виконуватися, щоб там собі порохоботи не фантазували.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726049 вiд 2025-07-17 23:04:05яка шкода? та от прям сьогоднішні новини. позаконституційна зміна уряду, у порушення усіх норм і законів, шо робе його і його дії юридично нікчемними. Ну і про справжні наміри, цілі та задачі, навіщо відбулась заміна премьера. І так можна кожень день.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726048 вiд 2025-07-17 22:54:33І яка шкода від діяльності Єрмака? Він забезпечує функціонування влади в Україні. В цьому шкода?
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726047 вiд 2025-07-17 22:43:01ну наче насправді, батько єрмака не фсбшкик, а просто кацап. десь розписували його справжню біографіія. Але це не відміняє кількості шкоди від його сина. А от фсбшик це нині покійний брат Подоляка.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726046 вiд 2025-07-17 22:38:37UR i Nycolas, я про це не знав. Дякую за інфо.
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726045 вiд 2025-07-17 22:28:17https://glavcom.ua/country/society/znayomtes-batko-kerivnika-ofisu-prezidenta-andriya-jermaka-spivrobitnik-golovnogo-rozviduvalnogo-upravlinnya-rf-u-vidstavci-706783.html
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726044 вiд 2025-07-17 22:25:26yagshamash № 1726038 вiд 2025-07-17 21:22:07 У єрмака батько фсбшник
Orest Dniprovskiy (Київ ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726043 вiд 2025-07-17 22:20:06Тим часом фіни вирвали у кротів очко з рейтига України
Voordalak(Тут поруч) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726042 вiд 2025-07-17 21:46:45m1919(Київ - чемпіон!) № 1726036 вiд 2025-07-17 21:00:03 Довбойоб, ми могли б у відповідь на кацапськи 500 шахедів надсилати їм свої, а не користуватись послугами шахраїв накшталт притули, стерна, чмута та інш. Та багато чого можно було б, але не з цими підарами у владі.
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726041 вiд 2025-07-17 21:44:19yagshamash № 1726038 Щось кацапська рідня єлдака, подоляка і сирського тебе не цікавить.
Milanese [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726040 вiд 2025-07-17 21:31:07yagshamash № 1726039 На УП є стаття Сидоренка, яка проливає світло на ситуацію з цього приводу. Коротко - в ЄС є мораторій на публічну критику укр влади. Але це не означає, що все спишуть
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726039 вiд 2025-07-17 21:26:47Цікаво, що в Римі на конференції з відновлення України про цю хуйню відверту ніхто слухати навіть не хотів від наших «борців із корупцією».
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726038 вiд 2025-07-17 21:22:07А чому так плющить від непризначення голови БЕБ з міркувань безпеки через зв'язки з кацапстаном? Батько героя - носій кацапопаспорта. Це, типу, всеруся, але зелена банда і пиздець? Чи здаля щось мені знову не видно?
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726037 вiд 2025-07-17 21:05:04Ще гарні новини. Тауруси? Ніхто не знає. Але, як казав той очільник сил НАТО у Європі: я не збираюся тут повідомляти хуйлу: коли і в яких кількостях. Мерц: Україна ''дуже скоро'' отримає системи, здатні завдавати ударів на великі дистанції https://share.google/cEiZqfL5kI6UEaq2O
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726036 вiд 2025-07-17 21:00:032 Batyj№ 1725979За три з половиною роки цей уряд не перевів економіку на військові рейки.Чогось мені здається, що таке переведення викличе таку хвилю опору, порівняно з якою трабли з ТЦК виглядатимуть, як тиша і єднання.А головне, який профіт воно дасть? Боюсь, збитки переважать.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726035 вiд 2025-07-17 20:59:39Відбиванка Програли чемпіонам світу італійцям 2 3 на тайбрейку.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726034 вiд 2025-07-17 20:29:11Russia is thought to be days or weeks away from surging into a heightened summer offensive, perhaps using the 160,000 troops Ukrainian officials have said are amassing near their front lines. 160К дoбривa…
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726033 вiд 2025-07-17 20:14:25Telegram подав заявку на реєстрацію в рф згідно до закону «про приземлення» Згідно закону, іноземні IT-компанії з аудиторією понад 500.000 користувачів мають відкрити в рф філію або юрособу, зареєструватись в Роскомнадзорі та відповідати на запити РКН. Компанія Дурова вже виконала два з трьох необхідних кроків - відкриття особистого кабінету на сайті відомства, а також електронної форми на своїх ресурсах для звернення російських користувачів. Повідомляється, що в разі легалізації на території рф, месенджер буде зобов'язаний виконувати вимоги російської влади, відповідати на запити силовиків і видаляти заборонений контент.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726032 вiд 2025-07-17 19:55:48Бо «налогоплатєльщикі» воняють. Принаймні поки що. Звісно так не має бути.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726031 вiд 2025-07-17 19:43:56Взагалі незрозуміло, з яких блядь хуйов військові мають надавати апчєствєнності звіти про те, скільки, куди і коли відправляють Петріоти та іншу зброю. Нехай апчєствєнность сидить на диванах і не пердить. Кацапи он, блядь, усе під килимом роблять як завжди, тишком-нишком. І правильно, чим більше туману тим краще. А тут сука усі вимагають ледь не онлайн пересування зброї бачити зі своїх йобаних насестів.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726030 вiд 2025-07-17 19:31:05*почнеться тай-брейк
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726029 вiд 2025-07-17 19:30:32Українські волейболісти після майже безнадійних 0:2 зрівняли 2:2 з італійцями. Зараз поснеться тай-брейку.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726028 вiд 2025-07-17 19:06:22Та вже засцяло те індуське підарйо: ----------------- Індія впевнена, що зможе задовольнити свої потреби в нафті з альтернативних джерел, якщо на російські постачання вплинуть вторинні санкцій з боку США. Про це заявив міністр нафти Індії Хардіп Сінгх Пурі на галузевому заході в Нью-Делі 17 липня, повідомляє Reuters.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726027 вiд 2025-07-17 16:46:52India remained the top importer of Russian seaborne crude at 1,746 kb/d (51% of total exports).?? Turkey led oil product imports at 544 kb/d, maintaining its position as the largest buyer. Russia’s oil revenues dropped by $0.4B to $12.6B in May 2025, the second-lowest since the invasion, driven by lower prices and volumes. ? ️ Full June «Russian Oil Tracker» by @KSE_Institute : https://bit.ly/4eUULNf ------ з приводу що скоро хуйлостану пиздець… ну впав доход від нафти на 3-4%… таке собі…
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726026 вiд 2025-07-17 16:38:25На этой неделе президент Трамп, к которому присоединился госсекретарь Рубио, встретился в Овальном кабинете с генсекретарем НАТО Марком Рютте. Президент Трамп подтвердил свое стремление положить конец кровопролитию в Украине и выразил разочарование в связи с продолжающимся отказом Владимира Путина сделать это. Президент Трамп объявил, что рамках этих усилий Соединенные Штаты будут продавать современное американское оружие союзникам по НАТО, которые могут по желанию поставлять его в другие страны. “Президент США указал, что недоволен, вот как я это охарактеризую; что он не получает положительное впечатление от того, как продвигаются дела. Так как он открытый человек, президент излагает характер своего отношения к разговорам с собеседниками, и его оценка как лидера свободного мира – по сути, всего мира, – заключается о том, что в данном случае он недоволен. Нынешние шаги президента США, направленные на предоставление Украине дополнительного оборонительного оружия, свидетельствуют об этом. Но хотя он дипломат и всегда с оптимизмом относится к дипломатии, он также реалист. И мир видит – как увидел Иран, а теперь видит Россия эти новые шаги президента США, – что он терпелив, но не в ущерб своему видению и его реализации”, – Тэмми Брюс, спикер Госдепартамента США. -------- цікавий останній абзац…
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726025 вiд 2025-07-17 16:20:40yagshamash № 1726016 добре що петріоти їдуть до нас… але якось напрягла «заборона» бити в глиб хуйлостану… хуйлостан виробляє 1к шахедів щотижня… логічно йобнути по заводам що збирають, чи виробляють критичні компоненти… тобто надати нам «інструменти» для цього… в ірані ж йобнули. не почали думати як свої «айрон-дом» чи інші ппо модифікувати щоб «відбити» можливий прильот ракети з ядерної боєголовкою з ірану…
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726024 вiд 2025-07-17 15:40:16Оксена Лісового перепризначили на МінОсвіти. Нормально. Нижче писав, коли у Зе є трошки часу, таке враження, що рішення більш продумані.
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726023 вiд 2025-07-17 15:37:162Olma Якраз Лісовий залишається --- https://tsn.ua/ukrayina/arakhamiia-rozkryv-sklad-novoho-kabminu-zelenskyy-ne-vyznachyvsia-lyshe-shchodo-odnoho-ministra-2871311.html
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726022 вiд 2025-07-17 15:34:06про шляхеди --- США 2025 рік - https://censor.net/biz/news/3563814/u-ssha-predstavyly-shojyyi-na-iranskyyi-shahed-deshevyyi-dron-kamikadze ФРН 1980 - https://defence-ua.com/weapon_and_tech/prototip_dlja_shahed_136_buv_stvorenij_u_frn_sche_v_1980_h_rokah_pid_nazvoju_dar-13482.html
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726021 вiд 2025-07-17 15:30:21Питання чому роблять перестановки в Уряді, чому відставили Шмигаля - не існує правильної відповіді. Єрмак і Зе хотіли ще в кінці минулого року зробити відставку уряду. Також коли Трамп прийшов і хуйловці йому нашептали, що Зе нелегитимний, треба перевибори. І Офіс реально почав готуватися до виборів. Дали мінюсту команду, Федорову для цифрового голосування, ЦВК і т. п. Думали: піздєц! сказал атєц! І відповідно Єрмак хотів своїх лояльних людей в Уряд, щоб навсякий випадок не було зради під час виборів тощо. А тепер, коли Зе розмовляв з Трампом він якби сказав, щоб буду посла призначати нового. ТРеба щось Трампу говорити, от він і сказав. Короче у Зе каша в Голові і ніякий Єрмак не допомагає цю кашу структурувати. Даремна трата сил. Короче вирішили зняти Умерова, і не зрозуміло, чи для того щоб він на посла поїхав? чи тому що Умєров не тягне Міноборони, бо, кажуть, там завал! Відтак Зеленський приїхав нарешті на пару днів в Україну, ще трощки подумав, і зрозумів, що Штатам Рубіо і Трампу пох кого Зе призначить послом України у Вашингтоні. Реально пох. Здається, коли у Зеленського зявляється трохи часу, щоб навколо роздивитися, то можливо призначення мають свій прагматичний сенс. Отже, вже Умєров вже не їде в Штати, їде Стефанишина? ХЙЗ. Тепер щодо Шмигаля. Кажуть, що небанальне призначення екс-прем'єра Шмигаля на Міноборони - це однозначно хороше призначення, тому що Денис набагато більш системний і розуміється на бюрократії і процедурах набагато краще, ніж Умєров чи там Резніков. Умєров як і Рєзніков виявився хорошим переговорником, от він тепер і буде таким собі Стівеном Вітьковим для Зеленського. Зеленському плювати на наші місцеві політичні традиції і закони, що було до нього, пох. - він як антисистемний політик, мавпує іншого антисистемника Дональда Трампа. Отже Умеров буде працювать Вітькоффим Зе. Щодо інших призначень, кажуть не дуже добре, що викинули Оксена Лісового, він почав скорочувати і обєднувати ВИЩі, короче махвія його зїла, можуть нового шкарлета призначити. Проблеми цей уряд кардинально не вирішить, може якісь дирки позатикають. Погано що нема в ОП бажання займатися непопулярними реформами, і БЕБ, і Митниця, і ще якісь висяки. Наші партнери і союзники в Європі і Америці вже мають досить України і фінансова допомога буде зменшуватися. В цих умовах треба робити реформи, виводити частину з тіні і сірої зону, приваблювати інвестиції. І в уряд треба ставити таких людей, які це розуміють. Інакше буде срака.
milanese [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726020 вiд 2025-07-17 15:11:02Orest Dniprovskiy № 1726019 ну, професійний шлях в нього значно багатший. Познайомився з ним ще коли він був заступником Олени Зеркаль у Державному департаменту з питань адаптації законодавства (2004-2008 рр). Ще ж і в Мінагро очолював торговельний департмент. Тож АСС - радше відгалуження з держ. служби.
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726019 вiд 2025-07-17 14:49:53milanese № 1726014 З Тарасом Качкою особисто знайомий. Його мені представляли як нового менеджера з питань регуляторної політики у міжнародній корпорації (це так написано у Вікіпедії, без конкретної назви). До цього він працював в Американській торговельній палаті в Україні. На цьому етапі кар’єри був відвертим американським лобістом. Після цього він пішов працювати в державні установи. Мабуть володіє англійською, оскільки без неї на роботу в міжнародну корпорацію не візьмуть.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726018 вiд 2025-07-17 14:36:57Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1726011 чув версію шо Маркарова повертатись назад не хоче.
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726017 вiд 2025-07-17 14:31:22Voxa (м. Запоріжжя) № 1726008 "В. о. міністра оборони Рустем Умєров займатиметься переговорами без прив'язки до конкретної столиці --- Схоже Умєрова призначать на РНБО А хто зараз секретар РНБО ніхто не знає …
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726016 вiд 2025-07-17 14:30:31Sk, нижче спецом для тебе
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726015 вiд 2025-07-17 14:29:53Preparations to deliver Patriot missile systems to Ukraine under way, Nato’s top Europe commander says – Europe live https://share.google/5ysygFD3dXtRuAtTk
milanese [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726014 вiд 2025-07-17 14:25:49Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1726013 Ну, Качка, якщо призначить, цілком фахова людина. Напрям закриє. Але питання з логікою призначень/звільнень не зникає як і утворенням, роформуванням і об "єднанням міністерств. Це ж все, блядь, бюджетні кошти
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1726013 вiд 2025-07-17 14:16:22№ 1726011 З іншого боку, якщо відкриття ЄСівських кластерів-фуястерів відкладається на невизначений термін, то може і нема сенсу далі тримати її на цьому треку.