🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 625.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

пробегавший [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726052 вiд 2025-07-17 23:40:26

Шоу єнота маст гоу) Зе і зелєбобіки у світлі софітів. В пошуках дна…

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726051 вiд 2025-07-17 23:15:07

«шматок туалетного паперу який називають» Конституція "
нада записать.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726050 вiд 2025-07-17 23:10:09

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1726049 вiд 2025-07-17 23:04:
Це все хуйня. Я про серйозні речі, а не про шматок туалетного паперу який називають «Конституція». Зміна уряду не робить його рішення юридично нікчемними і в цьому ми пересвідчимося вже завтра. Уряд прийматиме рішення, і вони будуть виконуватися, щоб там собі порохоботи не фантазували.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726049 вiд 2025-07-17 23:04:05

яка шкода? та от прям сьогоднішні новини.
позаконституційна зміна уряду, у порушення усіх норм і законів, шо робе його і його дії юридично нікчемними.
Ну і про справжні наміри, цілі та задачі, навіщо відбулась заміна премьера.
І так можна кожень день.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726048 вiд 2025-07-17 22:54:33

І яка шкода від діяльності Єрмака? Він забезпечує функціонування влади в Україні. В цьому шкода?

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726047 вiд 2025-07-17 22:43:01

ну наче насправді, батько єрмака не фсбшкик, а просто кацап.
десь розписували його справжню біографіія.
Але це не відміняє кількості шкоди від його сина.
А от фсбшик це нині покійний брат Подоляка.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726046 вiд 2025-07-17 22:38:37

UR i Nycolas, я про це не знав. Дякую за інфо.

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726045 вiд 2025-07-17 22:28:17

https://glavcom.ua/country/society/znayomtes-batko-kerivnika-ofisu-prezidenta-andriya-jermaka-spivrobitnik-golovnogo-rozviduvalnogo-upravlinnya-rf-u-vidstavci-706783.html

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726044 вiд 2025-07-17 22:25:26

yagshamash
№ 1726038 вiд 2025-07-17 21:22:07

У єрмака батько фсбшник

Orest Dniprovskiy (Київ ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726043 вiд 2025-07-17 22:20:06

Тим часом фіни вирвали у кротів очко з рейтига України

Voordalak(Тут поруч) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726042 вiд 2025-07-17 21:46:45

m1919(Київ - чемпіон!)
№ 1726036 вiд 2025-07-17 21:00:03

Довбойоб, ми могли б у відповідь на кацапськи 500 шахедів надсилати їм свої, а не користуватись послугами шахраїв накшталт притули, стерна, чмута та інш.
Та багато чого можно було б, але не з цими підарами у владі.

Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726041 вiд 2025-07-17 21:44:19

yagshamash
№ 1726038

Щось кацапська рідня єлдака, подоляка і сирського тебе не цікавить.

Milanese [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726040 вiд 2025-07-17 21:31:07

yagshamash
№ 1726039

На УП є стаття Сидоренка, яка проливає світло на ситуацію з цього приводу. Коротко - в ЄС є мораторій на публічну критику укр влади. Але це не означає, що все спишуть

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726039 вiд 2025-07-17 21:26:47

Цікаво, що в Римі на конференції з відновлення України про цю хуйню відверту ніхто слухати навіть не хотів від наших «борців із корупцією».

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726038 вiд 2025-07-17 21:22:07

А чому так плющить від непризначення голови БЕБ з міркувань безпеки через зв'язки з кацапстаном? Батько героя - носій кацапопаспорта. Це, типу, всеруся, але зелена банда і пиздець? Чи здаля щось мені знову не видно?

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726037 вiд 2025-07-17 21:05:04

Ще гарні новини. Тауруси? Ніхто не знає. Але, як казав той очільник сил НАТО у Європі: я не збираюся тут повідомляти хуйлу: коли і в яких кількостях.
Мерц: Україна ''дуже скоро'' отримає системи,  здатні завдавати ударів на великі дистанції https://share.google/cEiZqfL5kI6UEaq2O

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726036 вiд 2025-07-17 21:00:03

2 Batyj
№ 1725979
За три з половиною роки цей уряд не перевів економіку на військові рейки.
Чогось мені здається, що таке переведення викличе таку хвилю опору, порівняно з якою трабли з ТЦК виглядатимуть, як тиша і єднання.
А головне, який профіт воно дасть? Боюсь, збитки переважать.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726035 вiд 2025-07-17 20:59:39

Відбиванка

Програли чемпіонам світу італійцям 2 3 на тайбрейку.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726034 вiд 2025-07-17 20:29:11

Russia is thought to be days or weeks away from surging into a heightened summer offensive, perhaps using the 160,000 troops Ukrainian officials have said are amassing near their front lines.

160К дoбривa…

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726033 вiд 2025-07-17 20:14:25

Telegram подав заявку на реєстрацію в рф згідно до закону «про приземлення»

Згідно закону, іноземні IT-компанії з аудиторією понад 500.000 користувачів мають відкрити в рф філію або юрособу, зареєструватись в Роскомнадзорі та відповідати на запити РКН.

Компанія Дурова вже виконала два з трьох необхідних кроків - відкриття особистого кабінету на сайті відомства, а також електронної форми на своїх ресурсах для звернення російських користувачів.

Повідомляється, що в разі легалізації на території рф, месенджер буде зобов'язаний виконувати вимоги російської влади, відповідати на запити силовиків і видаляти заборонений контент.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726032 вiд 2025-07-17 19:55:48

Бо «налогоплатєльщикі» воняють. Принаймні поки що. Звісно так не має бути.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726031 вiд 2025-07-17 19:43:56

Взагалі незрозуміло, з яких блядь хуйов військові мають надавати апчєствєнності звіти про те, скільки, куди і коли відправляють Петріоти та іншу зброю. Нехай апчєствєнность сидить на диванах і не пердить.
Кацапи он, блядь, усе під килимом роблять як завжди, тишком-нишком. І правильно, чим більше туману тим краще. А тут сука усі вимагають ледь не онлайн пересування зброї бачити зі своїх йобаних насестів.

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726030 вiд 2025-07-17 19:31:05

*почнеться тай-брейк

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726029 вiд 2025-07-17 19:30:32

Українські волейболісти після майже безнадійних 0:2 зрівняли 2:2 з італійцями. Зараз поснеться тай-брейку.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726028 вiд 2025-07-17 19:06:22

Та вже засцяло те індуське підарйо:
-----------------
Індія впевнена, що зможе задовольнити свої потреби в нафті з альтернативних джерел, якщо на російські постачання вплинуть вторинні санкцій з боку США. Про це заявив міністр нафти Індії Хардіп Сінгх Пурі на галузевому заході в Нью-Делі 17 липня, повідомляє Reuters.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726027 вiд 2025-07-17 16:46:52

India remained the top importer of Russian seaborne crude at 1,746 kb/d (51% of total exports).?? Turkey led oil product imports at 544 kb/d, maintaining its position as the largest buyer.
Russia’s oil revenues dropped by $0.4B to $12.6B in May 2025, the second-lowest since the invasion, driven by lower prices and volumes.

? ️ Full June «Russian Oil Tracker» by
@KSE_Institute
: https://bit.ly/4eUULNf
------
з приводу що скоро хуйлостану пиздець…
ну впав доход від нафти на 3-4%… таке собі…

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726026 вiд 2025-07-17 16:38:25

На этой неделе президент Трамп, к которому присоединился госсекретарь Рубио, встретился в Овальном кабинете с генсекретарем НАТО Марком Рютте.

Президент Трамп подтвердил свое стремление положить конец кровопролитию в Украине и выразил разочарование в связи с продолжающимся отказом Владимира Путина сделать это.

Президент Трамп объявил, что рамках этих усилий Соединенные Штаты будут продавать современное американское оружие союзникам по НАТО, которые могут по желанию поставлять его в другие страны.

“Президент США указал, что недоволен, вот как я это охарактеризую; что он не получает положительное впечатление от того, как продвигаются дела. Так как он открытый человек, президент излагает характер своего отношения к разговорам с собеседниками, и его оценка как лидера свободного мира – по сути, всего мира, – заключается о том, что в данном случае он недоволен. Нынешние шаги президента США, направленные на предоставление Украине дополнительного оборонительного оружия, свидетельствуют об этом. Но хотя он дипломат и всегда с оптимизмом относится к дипломатии, он также реалист. И мир видит – как увидел Иран, а теперь видит Россия эти новые шаги президента США, – что он терпелив, но не в ущерб своему видению и его реализации”, – Тэмми Брюс, спикер Госдепартамента США.
--------
цікавий останній абзац…

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726025 вiд 2025-07-17 16:20:40

yagshamash
№ 1726016
добре що петріоти їдуть до нас…
але якось напрягла «заборона» бити в глиб хуйлостану…
хуйлостан виробляє 1к шахедів щотижня… логічно йобнути по заводам що збирають, чи виробляють критичні компоненти… тобто надати нам «інструменти» для цього…
в ірані ж йобнули. не почали думати як свої «айрон-дом» чи інші ппо модифікувати щоб «відбити» можливий прильот ракети з ядерної боєголовкою з ірану…

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726024 вiд 2025-07-17 15:40:16

Оксена Лісового перепризначили на МінОсвіти. Нормально. Нижче писав, коли у Зе є трошки часу, таке враження, що рішення більш продумані.

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726023 вiд 2025-07-17 15:37:16

2Olma

Якраз Лісовий залишається
---
https://tsn.ua/ukrayina/arakhamiia-rozkryv-sklad-novoho-kabminu-zelenskyy-ne-vyznachyvsia-lyshe-shchodo-odnoho-ministra-2871311.html

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726022 вiд 2025-07-17 15:34:06

про шляхеди
---
США 2025 рік - https://censor.net/biz/news/3563814/u-ssha-predstavyly-shojyyi-na-iranskyyi-shahed-deshevyyi-dron-kamikadze
ФРН 1980 - https://defence-ua.com/weapon_and_tech/prototip_dlja_shahed_136_buv_stvorenij_u_frn_sche_v_1980_h_rokah_pid_nazvoju_dar-13482.html

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726021 вiд 2025-07-17 15:30:21

Питання чому роблять перестановки в Уряді, чому відставили Шмигаля - не існує правильної відповіді.

Єрмак і Зе хотіли ще в кінці минулого року зробити відставку уряду. Також коли Трамп прийшов і хуйловці йому нашептали, що Зе нелегитимний, треба перевибори. І Офіс реально почав готуватися до виборів. Дали мінюсту команду, Федорову для цифрового голосування, ЦВК і т. п. Думали: піздєц! сказал атєц! І відповідно Єрмак хотів своїх лояльних людей в Уряд, щоб навсякий випадок не було зради під час виборів тощо.

А тепер, коли Зе розмовляв з Трампом він якби сказав, щоб буду посла призначати нового. ТРеба щось Трампу говорити, от він і сказав.

Короче у Зе каша в Голові і ніякий Єрмак не допомагає цю кашу структурувати. Даремна трата сил.
Короче вирішили зняти Умерова, і не зрозуміло, чи для того щоб він на посла поїхав? чи тому що Умєров не тягне Міноборони, бо, кажуть, там завал!

Відтак Зеленський приїхав нарешті на пару днів в Україну, ще трощки подумав, і зрозумів, що Штатам Рубіо і Трампу пох кого Зе призначить послом України у Вашингтоні. Реально пох.
Здається, коли у Зеленського зявляється трохи часу, щоб навколо роздивитися, то можливо призначення мають свій прагматичний сенс.

Отже, вже Умєров вже не їде в Штати, їде Стефанишина? ХЙЗ.

Тепер щодо Шмигаля. Кажуть, що небанальне призначення екс-прем'єра Шмигаля на Міноборони - це однозначно хороше призначення, тому що Денис набагато більш системний і розуміється на бюрократії і процедурах набагато краще, ніж Умєров чи там Резніков.

Умєров як і Рєзніков виявився хорошим переговорником, от він тепер і буде таким собі Стівеном Вітьковим для Зеленського.

Зеленському плювати на наші місцеві політичні традиції і закони, що було до нього, пох. - він як антисистемний політик, мавпує іншого антисистемника Дональда Трампа. Отже Умеров буде працювать Вітькоффим Зе.

Щодо інших призначень, кажуть не дуже добре, що викинули Оксена Лісового, він почав скорочувати і обєднувати ВИЩі, короче махвія його зїла, можуть нового шкарлета призначити.

Проблеми цей уряд кардинально не вирішить, може якісь дирки позатикають.
Погано що нема в ОП бажання займатися непопулярними реформами, і БЕБ, і Митниця, і ще якісь висяки.
Наші партнери і союзники в Європі і Америці вже мають досить України і фінансова допомога буде зменшуватися. В цих умовах треба робити реформи, виводити частину з тіні і сірої зону, приваблювати інвестиції. І в уряд треба ставити таких людей, які це розуміють. Інакше буде срака.

milanese [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726020 вiд 2025-07-17 15:11:02

Orest Dniprovskiy
№ 1726019
ну, професійний шлях в нього значно багатший. Познайомився з ним ще коли він був заступником Олени Зеркаль у Державному департаменту з питань адаптації законодавства (2004-2008 рр). Ще ж і в Мінагро очолював торговельний департмент. Тож АСС - радше відгалуження з держ. служби.

Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726019 вiд 2025-07-17 14:49:53

milanese
№ 1726014
З Тарасом Качкою особисто знайомий. Його мені представляли як нового менеджера з питань регуляторної політики у міжнародній корпорації (це так написано у Вікіпедії, без конкретної назви). До цього він працював в Американській торговельній палаті в Україні. На цьому етапі кар’єри був відвертим американським лобістом. Після цього він пішов працювати в державні установи. Мабуть володіє англійською, оскільки без неї на роботу в міжнародну корпорацію не візьмуть.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726018 вiд 2025-07-17 14:36:57

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1726011
чув версію шо Маркарова повертатись назад не хоче.

Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726017 вiд 2025-07-17 14:31:22

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1726008
"В. о. міністра оборони Рустем Умєров займатиметься переговорами без прив'язки до конкретної столиці
---

Схоже Умєрова призначать на РНБО
А хто зараз секретар РНБО ніхто не знає …

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726016 вiд 2025-07-17 14:30:31

Sk, нижче спецом для тебе

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726015 вiд 2025-07-17 14:29:53

Preparations to deliver Patriot missile systems to Ukraine under way, Nato’s top Europe commander says – Europe live https://share.google/5ysygFD3dXtRuAtTk

milanese [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726014 вiд 2025-07-17 14:25:49

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1726013
Ну, Качка, якщо призначить, цілком фахова людина. Напрям закриє. Але питання з логікою призначень/звільнень не зникає як і утворенням, роформуванням і об "єднанням міністерств. Це ж все, блядь, бюджетні кошти

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1726013 вiд 2025-07-17 14:16:22

№ 1726011

З іншого боку, якщо відкриття ЄСівських кластерів-фуястерів відкладається на невизначений термін, то може і нема сенсу далі тримати її на цьому треку.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.