🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 628.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725932 вiд 2025-07-16 22:54:57

olma
№ 1725925

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725931 вiд 2025-07-16 22:48:16

Який смисл їбашить на грані фола у товариській зустрічі?

Я підозрюю, що десь хтось Шовковському сказав, що таким чином футболісти нехай доводять своє право грати в першій команді? Дуже тупо.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725930 вiд 2025-07-16 22:44:41

Vichny
№ 1725929
-----
Якийсь приближений до фк ДК чувак мабуть. Ну мене вразила завзятість комента відносно надзвичайно низького статуса матчу.

а по самому тексту згоден. порівняння надумане і не адекватне, недоречне. Та х-й то з ним. Проїхали.

Головне, що дипломований психолог Шовковський якось надрачує колектив на безкомпромісність у безглуздому контрольному матчі. І це не вперше.

Що це за педагогічний прийом? ХЙЗ.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725929 вiд 2025-07-16 22:17:37

olma
№ 1725925

«врзив як паршивого кота» - верх рагульства. Шо за підор такі камєнти в ефір видає? Прізвище прочитав, воно мен нічого не каже

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725928 вiд 2025-07-16 21:40:24

Смоловий про матч «Динамо» - «Осієк»: «Дуже складно було дивитися ту дичину, що відбувалася на полі»
https://www.dynamomania.com/news/778332-dinamo---osiek-01-kontrolnyj-match-arbitr-zavershil-igru-na-84-j-minute-iz-za-tolkotni-futbolistov

і я з ним згоден..

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725927 вiд 2025-07-16 20:12:40

LAZY
№ 1725926
---
Так, я за те щоб коментатор прочитав дві сторінки поезії Лесі Українки: Contra Spem Spero!
Це теж богоугодний контент. А тобі шо? конче треба у товариському контрольному матчі шоу?

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725926 вiд 2025-07-16 20:03:31

olma
№ 1725925

Полюбляєш прилизану солоденьку совкову манеру коментаря, Дерепа-Савелій-Семененко-стайл? Коли коментатор боїться зайвого спиздануть та називати речі своїми іменами?

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725925 вiд 2025-07-16 19:40:04

Щось коментатор Юрий Кириченко перегинає з метафорами.. Ванат возив як паршивого кота, міг би і носа натовкти

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725924 вiд 2025-07-16 19:38:27

суддя якийсь дивний. Набридло судить :)
ну і Динамо ні матчу без вилучення …

Orest Dniprovskiy (Київ ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725923 вiд 2025-07-16 18:41:37

№ 1725901
Навіть за свій сайт
www.ukrainiansoccer.net

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725922 вiд 2025-07-16 16:32:33

Тим часом почався останній тиждень волейбольної Ліги Націй. Україна-Нідерланди 3:2 в дуже складному матчі, суперники намагаються уникнути вильоту, та й взагалі історично завжди були сильнішими за наших. Думаю, що 4 очки в 3 іграх (дві перемоги по 3:2 або одна перемога без тай-брейку і програш 2:3), вистачить для плей-офф, італійці дуже сильні, а з сербами і канадцями можна і всі 6 очок набрати, якщо грати в свою силу без зайвих нервів.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725921 вiд 2025-07-16 16:23:52

klirik
№ 1725920

Так, відкрив Гугл мапи, так, бачу цю смугу.

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725920 вiд 2025-07-16 15:44:01

olma
№ 1725918

На заводі Антонова є своя злітна смуга

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725919 вiд 2025-07-16 15:40:52

АН-124-100 - Пузатий як вусата синиця. Красива пташка.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725918 вiд 2025-07-16 15:39:48

ANTONOV запиляв коротке відео про відправку АН-124 з модернізації на Ляйпціг

https://www.facebook.com/watch/?mibextid=WC7FNe&v=756611630217707&rdid=YtXeu9h2gs0fwKQ5

Питання, це з героїчного аеропорта Гостомель він злітає?

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725917 вiд 2025-07-16 15:13:51

Шрайк
Зараз всі міністри «в. о», завтра мають призначити нового Шмигаля і завершити це ліжко-пересування

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725916 вiд 2025-07-16 14:47:33

«Колишній актор дитячого театру коригував удари росіян по Харкову»
-----------------
На зоні слід з нього зробити травесті - це така актриса, яка виконує ролі молодих хлопців.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725915 вiд 2025-07-16 14:45:08

Тим часом, дімогандон вважає, що на чолі Німеччини стоїть труп:
--------------------
«…Ураховуючи обмежені виробничі потужності Європи, уряд Мерця вважає, що закупівля американської зброї – один із небагатьох способів швидко забезпечити Україну потрібною їй зброєю».

(https://gordonua.com/ukr/news/war/politico-diznalasja-khto-vmoviv-trampa-prodavati-jevropi-zbroju-dlja-ukrajini-1749423.html)

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725914 вiд 2025-07-16 14:28:36

А Келлог, блядь, куди приїхав - у Вінницю чи Кривий Ріг? Очевидно що мова про Київ. Хоча він, звісно, мав би про це уточнити, щоб воші не скиглили.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725913 вiд 2025-07-16 14:07:22

«Приїхав Генерал Келлог, і дві ночі поспіль не було масованих бомбардувань. Це дуже цікавий приклад. Не було сильних атак цієї і попередньої ночі. Навіть люди почали жартувати про це, що ми повинні дати Келлогу український паспорт і залишити його тут. І дати можливість американцям приїжджати сюди частіше»

цікаво, а воно чуло, шо ноччю у Вінниці і К. Рогу було?

Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725912 вiд 2025-07-16 14:05:37

У Хабаровському краї на росії розбився гелікоптер Мі-8 – екіпаж подох.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725911 вiд 2025-07-16 12:48:36

Confirmed reports from Flightradar indicate that a NATO AWACS aircraft entered Ukrainian airspace for the first time since the start of the war, flying over the Zakarpattia region late at night.

The AWACS took off from Germany and flew through Poland, Ukraine, and Romania, heading toward Turkey.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725910 вiд 2025-07-16 11:42:39

ну да.
он і італіці слідом за чехами і французами:

https://www.lastampa.it/politica/2025/07/16/news/ucraina_armi_usa_italia_si_smarca-15233560/

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725909 вiд 2025-07-16 11:39:56

VVV
№ 1725908
тут вже пішли повідомлення що євро-країни взнали що вони повинні купувати штатівську зброю і ділитися своєю - під час пресухи рюте-трамп…
тобто попередньо ніякі такі плани не пророблялись…
ну хз… ті всі повідомлення в захіних пресах - ми вже бачили. ще вчора зранку нам продавали томагавки разом з дозволом трампа йібашити по мск…

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725908 вiд 2025-07-16 11:06:50

sk (здалеку…)
№ 1725907 вiд 2025-07-16 11:01:10
ці процеси мають бути паралельними. зброя потрібна вже зараз, багато зброї. в потрібній кількості вона є лише у США. у Європи дохуя бабла. вистачить і на закупівлю, і на власне виробництво. треба змінюватись, і змінюватись швидко. пересічні європейці цього дуже не хочуть.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725907 вiд 2025-07-16 11:01:10

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1725903
там же все складніше (можливо хтось глибше в темі, то може тут розгорнути)
штати вимагають 5% і закупати штатівську зброю
європейці кажуть хуйвам. будемо купувати нашу
штати кажуть хуй ф35 буде працювати з вашим обладнанням й і т. п… мовчимо вже якщо потрібно буде ядерку використовувати, а там всі процеси заточені на наше озброєння…
а якщо ще й американський флот підключати…
виходить макрон і каже - будемо своєю ядеркою закривати європу
ярдні-і-ярдні інвестиції в оборонку. єс правильно каже що потрібно свої технології розвивати. інакше при нападі від хуйлостану будуть залежати від того як пігулки на чергового рижого клоуна вплинуть в даний конкретний день…
договорам ніхто не вірить. штати вже виходили з іраку, афгану, кидали південний в'єтнам і т. п…
просто на зараз інших варіантів немає. багато того що нам потрібно є в штатах. рижий клоун працює сейлс-меном. продає то нам за європейські гроші (які вони повинні взяти з замороженних хуйло-активів) … а от на довгу перспективу, єс повинна щось думати (і ми - це частина єс)

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725906 вiд 2025-07-16 10:24:29

в сезоні 82, коли Мінск став чемпіном, Хапсаліс точно ще грав. Значит на наступний рік

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725905 вiд 2025-07-16 10:04:56

+№ 1725904

До того ж один із мʼячів тоді забив Хапсаліс. От не памʼятаю, коли це він з Києва перебіг до мяскви.

https://www.transfermarkt.world/dinamo-moscow_hamrun-spartans/aufstellung/spielbericht/1101139

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725904 вiд 2025-07-16 10:00:59

Назва «Хамрун Спартанс» здалася знайомою. Подивився - і справді, воно у 1984 році у 1/8 фіналу Кубку володарів кубків грало проти мясковського Динамо:

&ab_channel=sp1873

Смердючий псіна був на вістрі атаки, і мясква пройшла мальтійців.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725903 вiд 2025-07-16 09:50:20

«За словами двох французьких посадовців, обізнаних з цим питанням, Париж не приєднається до ініціативи щодо купівлі американської зброї тому, що президент Франції Емманюель Макрон вже давно наполягає, щоб європейці розбудовували власну оборонно-промислову базу за рахунок закупівель на місцях»

а за цим як раз під'дуть +30% тарифів на ЕС від Трампа.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725902 вiд 2025-07-16 09:23:04

це третя ніч без шахедів по києву?
кейлог в пт їде назад?
тобто хуйлостан тиждень буде копити шахеди і в сб вони всі в один момент нам прилетять на голову…
меланія повинна йобнути чимось рижого клоуна, бо хуйла любить більше ніж її

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725901 вiд 2025-07-16 07:39:32

Orest Dniprovskiy (Київ)
№ 1725891

твoя фрaзa - стaндaртнa для людeй якi нe вiдпoвiдaють нiзaщo…

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725900 вiд 2025-07-16 07:38:08

olma
№ 1725882

нaйбiльш пiдприємливi бaбaчaть прямi пeрeвaги трaнснaцioнaльних бiзнeсiв, тoму пoвeртaтимуться…

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725899 вiд 2025-07-16 05:54:11

Мені ще сподобалось, що кіпери один одному захуярили пеналі чьотко, один за одним по черзі, але самі під час серії падали як мішки з гавном. Може не ту професію обрали.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725898 вiд 2025-07-16 05:23:54

Voxa, Lazy

Подивився на склад того Жальгіріса.
Два литовця в основі.
М-да.

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725897 вiд 2025-07-16 03:21:02

The Ukrainians will target Moscow anyway and the Russians will ignore Trump's ultimatum. The key gain this week is that the Europeans can buy American weapons that Kyiv needs.

It's transactional, but useful. The rest is meaningless word salad.

+++++

Ліпше не скажеш

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725896 вiд 2025-07-16 03:20:01

Хтось просив Джанґо Райнхардта? Ні? Натє :)
Із стефаном ґраппеллі

https://open.spotify.com/track/0NDjQezJaEC1KX9TfwEfzf?si=1CqW6RxHS4aYQEalZgjBwQ

DonAlonzo [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725895 вiд 2025-07-16 01:23:38

Ну, враховуючи, що музичні критики з вас такі собі, чекаємо Вічного і Пепсі, що вони скажуть за вашого бека.))

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725894 вiд 2025-07-16 01:01:31

Fozzey
№ 1725892
---
Так, памятаю, це вже був бангер на MTV.
Хоча на ті часи мені було малозрозуміло, чому це так круто.

Тобто жопою відчували що це охуєнчик, а пояснити собі не могли. Херня якась… Я в той час всю інфу про музику споживав через польський журнал щодвамісячний Tylko Rock. Так вони писали Бек, Бек - геній.
А я не міг зрозуміти, що нах за Бек. Я тоді знав тільки гітариста Ярдбьордз Джеффа Бека.

Короче, геній, що там казати.



Beck - Everybody's Got To Learn Sometime

(пісня не його, але виконання під це геніальне кіно Мішеля Гондрі - це щось)

Fozzey [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725893 вiд 2025-07-16 00:51:27

2 Perfect Stranger
№ 1725876
Сто пудів.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.