🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 630.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725852 вiд 2025-07-15 14:00:55

анє… вже й по решті країни тривога
коли вже у нас буде ф-16 злітати і тривога буде на європейській частині хуйлостану?

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725851 вiд 2025-07-15 13:58:37

«цікаво» коли в києві - тривога
а по решті не-окупованої території - ні

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725850 вiд 2025-07-15 13:39:20

olma
№ 1725846

Та мову вони вивчили за півроку.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725849 вiд 2025-07-15 13:28:36

По Німеччині статистика вже 3 роки незмінна
30% - не повернеться
30% - повернеться
30% - не визначились.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725848 вiд 2025-07-15 13:05:50

той хто влаштувався в Німеччині, навряд чи повернеться.
Тут скоріше питання, скільки ще до них поїде.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725847 вiд 2025-07-15 12:27:29

велика ймовірність, що діти залишуться там, в Баден-Вюртемберзі чи Норд-Райн-Вестфалієн

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725846 вiд 2025-07-15 12:26:28

Як мову німецьку вивчать наші діти - то великий шанс не повернутися в Україну.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725845 вiд 2025-07-15 11:22:10

У школах Німеччини зафіксували рекордну кількість українських учнів - близько 227 тисяч. Про це повідомило видання Der Speigel з посиланням на дані Конференції міністрів у справах освіти й культури федеральних земель. Найбільше дітей з України навчаються в школах Баварії, Баден-Вюртембергу та Північного Рейна-Вестфалії. https://p.dw.com/p/4xSbb

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725844 вiд 2025-07-15 11:18:31

СБУ затримала агента рф, який намагався підірвати багатоповерхівку у Рівному

27-річний львів’янин шукав «легкого заробітку» в Телеграмі, натомість його знайшли спецслужби рф. Після вербування агент приїхав до Рівного, де за координатами куратора забрав зі схрону вибухівку. З нею прибув до орендованої квартири, яку планувалося підірвати. Після дистанційної активації пристрою росіяни сподівалися на потужний вибух всередині багатоповерхівки, який призведе до загибелі цивільних та поширенні паніки у регіоні.
 
СБУ завчасно викрила плани рашистів і затримала терориста на гарячому, коли той мінував квартиру. Зловмиснику загрожує до 12 років з конфіскацією майна.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725843 вiд 2025-07-15 10:50:46

С етими праздниками.. пробка, блять, стоит от Броваров до метромоста..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725842 вiд 2025-07-15 10:48:32

Прав был Фолодька- любая кухарка, пардон, стюардесса, может управлять государством..

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725841 вiд 2025-07-15 10:37:09

Дональд Трамп у розмові з Володимиром Зеленським минулого тижня запитав, чому президент України не вдарив по Москві, пише Washington Post з посиланням на джерела. «Ми можемо, якщо ви дасте нам зброю», - відповів Зеленський. Трамп додав, що Україні потрібно посилити тиск на Путіна - не лише на Москву, але й на Санкт-Петербург.
--------
хз хто це писав у вашінгтон-пост. один удар по мск, якщо промажемо і попадемо не у воєнний об'єкт. і нам трамп перший зупинить всю військову допомогу назавжди…
p. dw. com/p/4xTAq

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725840 вiд 2025-07-15 10:32:30

Еще одна ночная новость - лидер большинства в Сенате сказал, что рассмотрения законопроекта Грэма-Блюменталя пока не будет.
Мол, Трамп собирается угрожать России «вторичными тарифами» самостоятельно, новый закон для этого не нужен. Если президент скажет, что нужен, тогда быстренько примем, а пока нет.
Кто бы мог подумать, что Линдси Грэм нам врет? Снова. И снова. И снова.
--------
шрайк постійно пише про те що для вводу санкції трампу нічого не потрібно. ніякий грем-блюменталь… так що те що вони просувають - то просто «маньоври» …
судячи з того що хуйло-рубль не змінює курс, Олма тут індекс хуйло біржі постив… все «спокійно» на тій стороні

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725839 вiд 2025-07-15 10:29:23

Enot (Тому)
№ 1725838
ну, думаю буде полювання як за першим ф-16
якщо є наземні пускові установки - то їх дуже мало. і нам навряд чи декілька передадуть…
ракета що точно долітає. і 2-к км дальність - дуже жирна ціль…
взагалі то все вішфул-синкінг, навтіь якщо про це вашінгтон-пости пишуть…
прийде. фоточки пусків побачимо - тоді можна буде обговорювати тему…
ще там вчора всі писали про «довгі» ракети повітряного базування… теж подивимось…

Enot(Тому ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725838 вiд 2025-07-15 10:24:08

sk (здалеку…)
№ 1725836 вiд 2025-07-15 09:58:36
А як Хаймарси виживають, як Петріоти чи Нептуни? Так само і ці будуть, якщо вони існують взагалі

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725837 вiд 2025-07-15 09:59:44

ось спитав у ші
всі програми зробити пуски томагавк з землі - призупинені
---------
Так, ракети «Томагавк» (Tomahawk) є в першу чергу морського базування.

Вони розроблені та використовуються для запуску з:

Надводних кораблів: переважно з вертикальних пускових установок Mark 41 Vertical Launching System (VLS), які встановлені на крейсерах, есмінцях та інших великих бойових кораблях ВМС США та їхніх союзників (наприклад, Великобританії, Австралії).

Підводних човнів: ракети «Томагавк» можуть запускатися з торпедних апаратів підводних човнів або зі спеціальних вертикальних пускових установок, інтегрованих у корпус підводного човна (наприклад, на атомних підводних човнах класу «Огайо» модифікації SSGN).

Щодо наземних пускових установок для «Томагавк»:

Історично, існувала версія «Томагавка» для наземного базування під назвою BGM-109G Gryphon (Ground-Launched Cruise Missile - GLCM). Ці ракети розміщувалися на мобільних пускових установках на вантажівках і були розгорнуті в Європі під час Холодної війни. Однак, усі ці наземні комплекси були знищені в рамках Договору про ліквідацію ракет середньої та малої дальності (INF Treaty) у 1987-1991 роках.

Після виходу США з Договору про РСМД, знову з'явилися дискусії та деякі розробки щодо можливості наземного базування «Томагавків»:

Корпус морської піхоти США (USMC) досліджував і навіть активував першу батарею, оснащену наземними пусковими установками для «Томагавків» на базі безпілотних машин. Вони називали цю програму «Long Range Fires» (LRF). Однак, у липні 2025 року, Корпус морської піхоти США оголосив, що відмовляється від цієї програми, вважаючи її неефективною для використання в умовах, де вона, найімовірніше, буде розгорнута.

Армія США також виявляла інтерес до наземних «Томагавків» і розглядає можливість використання подібних ракет зі своїх нових систем, таких як Typhon (частина програми Mid-Range Capability – MRC), яка може запускати як «Томагавки», так і ракети SM-6. Проте, це поки що в стадії розробки та інтеграції.

Таким чином, на даний момент основним і переважаючим способом базування ракет «Томагавк» є морське базування (з кораблів і підводних човнів). Хоча були спроби та розробки наземних версій, їхнє широкомасштабне розгортання в армії США наразі не відбувається (або припинено, як у випадку з морською піхотою).

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725836 вiд 2025-07-15 09:58:36

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1725835
томагавки морського базування
є тільки експериментальні зразки пускових з землі (можу помилятись, колись про це писали) …
далі… уявімо що нам дали ті пускові з землі, і навтіь навчили наші екіпажі…
яка успішніть хуйло-балістики по нашій території? як довго вони виживуть навіть в закарпатські обл?

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725835 вiд 2025-07-15 09:38:19

Оце був би серйозний пук від старої жопи, але вона поки що не готова:
----------------------
Trump also considered sending Tomahawk cruise missiles, the same weapons fired against Iranian targets last month. If fired from Ukraine, these could hit Moscow and St. Petersburg, and they were included in discussion as late as Friday. But the Tomahawks are off the delivery list for now, I’m told. They could be deployed later if Trump wants even more leverage.

(https://www.washingtonpost.com/opinions/2025/07/14/trump-ukraine-war-missiles-russia-arms-package/)

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725834 вiд 2025-07-15 09:36:11

з приводу вчорашньої пресухи
десь би аналітеги відслідкували що там індія-китай, майбутні контракти на хуйло-нафту, підписують на такі ж об'єми, чи будуть диверсифікувати?
хуйло-рубль 80- за долар… «паніки» не видно…
правда й шахедів до києва та обл останні 2 дні не долітало…
по шмигалю, все що приходить в голову - одна відома цитата
-----------
— Так Вы подставное лицо?
— Да, я зиц — председатель Фунт. Я сидел при Александре II, Александре III, при Николае II, при Керенском я тоже сидел. При военном коммунизме я не сидел, не было работы. Зато как я сидел при НЭПе! Сразу видно человека из раньшего времени. Таких людей уж нет, а скоро совсем не будет. Где их взять? Я за четыре года провёл на свободе всего три месяца, а теперь я не узнаю нашего Черноморска. (с)

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725833 вiд 2025-07-15 09:24:30

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1725819
клуб космос - з нью-йорку, потім в нью-джерсі переїхали
якраз бізнес трампа в ті часи був пов'язаних з нью-йорк - нью-джерсі…

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725832 вiд 2025-07-15 09:20:36

PEPSI (Merkury)
№ 1725830
----
А земельну ренту (податок) з видобутку цього цінного мінералу твій Буткевич напевно буде виплачувати у спільний казан Американського-Українського колоніального фонду.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725831 вiд 2025-07-15 09:16:09

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1725819
коли пеле грав в штатах - трампу було 30+- рочків
так що не дуже вже зовсім молодий хлопчик
я так з контексту відповіді зрозумів що його друг робив реконструкцію стадіону чи щось таке… так що трамп був «поруч» з соккером в ті часи, тому що його будівельний бізнес там десь був пов'язаний :)

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725830 вiд 2025-07-15 08:27:44

Буткевич осідлав сферичного коня у вакуумі.
Тобто графіт.
Сферичний графіт.
Видобуй графіт - отримай профіт.
========================
Проєкт на $0,5 млрд. Співвласник АТБ видобуватиме цінний для ЄС мінерал — домовився про співпрацю з ЄБРР
Економіка 11 липня, 13:02
Геннадій Буткевич, власник BGV Group Management, співвласник АТБ
BGV Group Management, співвласника однієї з найбільших торговельних мереж України АТБ Геннадія Буткевича, і Європейський банк реконструкції та розвитку підписали документи про початок співпраці в межах українського графітового проєкту.
Про це повідомила компанія.

«Ця співпраця стане наступним важливим кроком після внесення проєкту BGV Graphite, який реалізовується на базі Балахівського родовища, до переліку стратегічних проєктів для Європейського Союзу, затвердженого Єврокомісією 4 червня 2025 року», — йдеться в повідомленні. — «Метою проєкту є будівництво гірничо-збагачувального комбінату на базі Балахівського родовища графітових руд та будівництво заводу з виробництва сферичного графіту (SPG) для літій-іонних батарей».

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725829 вiд 2025-07-15 06:27:39

Оцей хєр_ман - він ще і юризд, чи просто може керувати будь-якою сферою діяльності держави?
------------------------
"В уряді Юлії Свириденко планується заміна нинішнього глави Міненерго Герман Галущенка.

…Депутат Ярослав Железняк заявив, що Галущенка можуть призначити очільником Мінʼюста ".

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725828 вiд 2025-07-15 06:21:42

Voxa (м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг]
№ 1725819 вiд 2025-07-14 22:27:11

Сдєцтва за космас!

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725827 вiд 2025-07-15 02:14:54

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1725819

Може ще і хуліган, як польський хуйлак навроцький

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725826 вiд 2025-07-15 01:35:28

Відомий російський диригент Валерій Гергієв виступатиме як диригент на фестивалі Ун’Eстaтe дa РE, що відбудеться з 19 до 31 липня в місті Казерта в італійському регіоні Кампанія.

Директор Маріїнського та Большого театрів публічно підтримує політику Володимира Путіна й ніколи не виступав проти війни, яку розв’язала його країна.

Поява Гергієва на фестивалі викликала протести італійських активістів і політиків. Однак керівник регіону Вінченцо де Лука наполягає на його участі.

«Культура… не повинна залежати від політики і політичної логіки, — заявив де Лука журналістам в п’ятницю. — Ми не просимо цих людей відповідати за вибір, зроблений політиками».

де Лука - сукa!

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725825 вiд 2025-07-15 01:24:55

klirik
№ 1725785

Бeзуглiй трeбa пoчитaти Кoнституцiю

Стаття 114

… Прем'єр-міністр України призначається Верховною Радою України за поданням Президента України.

Кандидатуру для призначення на посаду Прем'єр-міністра України вносить Президент України за пропозицією коаліції депутатських фракцій у Верховній Раді України, сформованої відповідно до статті 83 Конституції України, або депутатської фракції, до складу якої входить більшість народних депутатів України від конституційного складу Верховної Ради України.



Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725824 вiд 2025-07-15 00:09:25

Геть (Геть)
№ 1725822

трeбa тaкoж щe згaдaти Лaзaрeнкa, якoгo нaшe прaoсуддя тaкoж нe пoсaдилo …

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725823 вiд 2025-07-14 23:35:16

Не голосував за янека. По тому як жулька розвалила помаранчеву коаліцію, у мене були інші справи аби слідкувати за укр політичним зоопарком. Як обрали проффесора, то взагалі навіть сюди не заходив. Жуля відома хвєгура ще з 90х. Але ви вірте у свого ідола із косою :)

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725822 вiд 2025-07-14 23:26:36

LAZY
№ 1725814 вiд 2025-07-14 22:10:12

Ти смішний. Де наше суддівство було на момент революції гідності та потім на 2022й рік? Де воно за весь період незалежності? Якість та кількість? Але у тебе жуля майже релігія, на цьому можна зупинятися :)

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725821 вiд 2025-07-14 23:26:36

LAZY
№ 1725814 вiд 2025-07-14 22:10:12

Ти смішний. Де наше суддівство було на момент революції гідності та потім на 2022й рік? Де воно за весь період незалежності? Якість та кількість? Але у тебе жуля майже релігія, на цьому можна зупинятися :)

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725820 вiд 2025-07-14 22:45:12

"Ентузіазм на Московській біржі після ультиматуму Трампа. Що так порадувало росіян?

Індекс Московської фондової біржі різко зріс після заяви президента США щодо Росії. Замість «пекельних санкцій» Кремлю дали 50 днів, щоб змінити свою позицію та розпочати мирні переговори. Російські інвестори інтерпретували це як ознаку слабкості Америки. "

Rzeczpospolita

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725819 вiд 2025-07-14 22:27:11

Трамп то, виявляється фут вболівальник зі стажем :)

«– Багато років тому, коли я був молодим, в США привезли гравця, на ім'я Пеле, і він грав за команду під назвою «Космос». Я був на цьому стадіоні, коли тут грав Пеле, він був переповнений. Це було давно, я був молодим хлопцем, який прийшов подивитися на Пеле, він був просто неймовірним. Той я скажу що найкращим гравцем є Пеле.»

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725818 вiд 2025-07-14 22:22:10

Fozzey
№ 1725813
епічно. зато є шо згадать

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725817 вiд 2025-07-14 22:15:25

Lazy, це психостатевий психоз у чуваків. Вони поставили життя проти варофкі, бо голосували за піздатого яника. Здали Україну, тепер нема шляху назад. Назавжди вароффка :)

Fozzey [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725816 вiд 2025-07-14 22:14:01

2 Akela
№ 1725680
Можу дати контакт хорошого хірурга, який мені коліна оперував. Функціоную.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725815 вiд 2025-07-14 22:11:48

Чи хтось із шановного панства може пояснити слово «пітняшки», що від нього хочеться ригати. Що це, серйозно, я не знаю. Це якісь запорізькі лотереї?

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725814 вiд 2025-07-14 22:10:12

Геть (Геть)
№ 1725812

Знову цей кислий пердьож, що я чую роками про «Юльку-воровку».
Де завершені судові справи, де офіційні вироки «варовкє»? Нагадай, що там слідчі накопали? Конкретно і предметно.

Fozzey [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725813 вiд 2025-07-14 21:55:51

2 Voxa
№ 1725766
Якось в Дніпрі так на швидкій Влада Яму завозив. Мусора прийшли штрафувати, відпиздівся. Потім начальниця потягу продала нам галімий коньяк. Яма тоді на матчі ахілл порвав.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.