Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725812 вiд 2025-07-14 21:25:33LAZY № 1725811 вiд 2025-07-14 21:19:42 Не ти один жінок любиш, заспокойся. Жуля є жулєю, тому що «працює» у пиздінгу держ грошей і ресурсів від часів Лазаренка. Ну й за контракт з кацапнею по 450 чи 500, коли Німеччина по транспорту мала менше половини. Яник її посадив зі зла, але об'єктивно вона і тюрма - пара цвай.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725811 вiд 2025-07-14 21:19:42Це хто «ми»? Не слід усіх вважати мізогінними довбойобами.
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725810 вiд 2025-07-14 20:59:20Це ж що, ми знову повернемось до «довела Юлька країну!»?
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725809 вiд 2025-07-14 20:48:19 Перепрошую за свинособачу, але оце драма :) А не оці всі фантазії від LAZY ------------------------------------------- Россиянин проиграл 78 млн рублей, поставив на победу «ПСЖ» в финале Клубного чемпионата мира по футболу. Владелец киберспортивной организации Aurora Валерий Харитонов поставил на парижан $1 млн. В итоге «ПСЖ» проиграл «Челси» со счётом 0:3. Этой ставкой Харитонов хотел «научиться на ошибках» и «вернуть то, что «ПСЖ» забрал у него в финале Лиги чемпионов». Тогда Валерий лишился 55 млн рублей, поставив на победу «Интера», который проиграл 0:5.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725808 вiд 2025-07-14 20:32:57Тут цікаво те, що Зе відправляє Умєрова в Штати послом, а зараз так повертається ситуація, що того Умєрова треба в Брюссель послом призначать. Бо тепер там Рютте буде мати багато прав і можливостей, яка номенклатура буде треба Україні. Напряму Україна не зможе купляти у США тільки через фільтр Брюсселя, або Рамштайна. Є смисл відродити Рамштайн формат
Enot(Тому ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725807 вiд 2025-07-14 20:28:31Там головне що зброя буде, а санкції це фікція, що зараз, що через 50 днів. Ну не будуть США зупиняти торгівлю з Китаєм, Індією та Бразилією, а ці країни не будуть розривати торгівлю з Росією щоб зробити Трампу приємне.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725806 вiд 2025-07-14 20:06:11Короче. У Москві лише посміялись. Що тамтрамп ляпнув грізно по суті: ми разозлімся. Через 50 днів. Рижий клоун. Потім ще щось придумає. Продовжить на 150 днів. 50 днів - це біля 20 втрачених сіл і тисячі укр. солдат, плюс цивільні.
chin [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725805 вiд 2025-07-14 19:22:33Друзі, є трохи потреби, в кого є можливість будь ласка 4149629364388959 4441114424669867 chin74@ukr. netДрузі, є трохи потреби, в кого є можливість будь ласка 4149629364388959 4441114424669867 chin74@ukr. net
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725804 вiд 2025-07-14 19:18:42До речі, це ж і йобані мадяри попадуть під тариф у разі чого - бо купують кацапську нафту? А орбан з такою насолодою смоктав…
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725803 вiд 2025-07-14 19:17:15Ну, нарешті стара жопа перднула так, що у Фуйла хоч якось засвербіло в носі.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725802 вiд 2025-07-14 19:06:43У нас нема стільки людей, щоб їх обслуговувати і охороняти, ці патріоти. Давайте без переборща. Спасибі Фредовичу. Нарешті така структура як НАТО почала використовувати свої оборонні функції. Рютте було підсуєтився біля Трампа. У цьому всьому є також позиція в Європі, щоб інвестувати в першу чергу в свої розробки, а не американців фінансувати. І типа Європа не підніметься фінансово і економічно, якщо буде працювати на Пентагон.
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725801 вiд 2025-07-14 19:02:29Пишуть про 17 систем патротів
Papka [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725800 вiд 2025-07-14 18:52:29Головне, аби розблокували постачання зброї. Схема продажу зброї НАТО, а вже НАТО надає Україні - дуже гарна. Трамп весь в білому - і десятки ярдів має від продажу і напряму нічого не надає Україні.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725799 вiд 2025-07-14 18:49:19Привезуть той Патріот і ракети до нього, що в Ряшеві вже стоїть, ну може більше розвідданих для наших ШтормШедов і Гаймарсів даватимуть. І на тому спасибі. Як я казав, на Трампа дуже мало сподівань. Так вже в нього там це все влаштовано.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725798 вiд 2025-07-14 18:45:54Vichny № 1725797 ---- Бо Хуйло телефоном Трампові сказав, що 60 днів йому хвате, щоб захопити заявлені території в новому наступі.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725797 вiд 2025-07-14 18:41:4050 днів дав хуйлу. А чому не 2 тижні, я не пойняв? Чи 2 роки, шо адінхуй, насправді
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725796 вiд 2025-07-14 18:26:35Ostap Yarysh @OstapYarysh · 11s ‼️Donald Trump: «Billions of dollars worth of military equipment is going to be purchased from the United States, going to NATO. … And that's going to be quickly distributed to the battlefield in Ukraine.»
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725795 вiд 2025-07-14 18:26:22США та НАТО досягли домовленості про постачання зброї Україні за рахунок європейців
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725794 вiд 2025-07-14 18:25:16 лайв трансляція
Yorik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725793 вiд 2025-07-14 18:23:42А москалі було вже злякались…
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725792 вiд 2025-07-14 18:19:33Ostap Yarysh @OstapYarysh · 2m ‼️Donald Trump: «I am very unhappy with Russia … We will be doing secondary tariffs if we don't have a deal in 50 days, it's very simple. And there'll be at least 100% tariffs.»
Akela [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725791 вiд 2025-07-14 17:59:02Ну що: досить вже хропіти-пердіти, народ чекає - вечеряти не може!
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725790 вiд 2025-07-14 17:20:39Nycolas № 1725788 --- А кстаті да. Всіх можна тасувати, а Шмигаля не чипати. Подивимося як ці фокусники обдурять Конституцію.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725789 вiд 2025-07-14 17:18:59Зауважте, ще Шмигаль у відставку ще не подав, Зеленський українському народу і виборцям про причини пертурбації в Уряді ще не заявляв. а блять уже при живому Шмигалі ділять посаду, американцям вже сказали, розтрубили всім газетам, крім українських. Українці мають все взнати з ТГ каналів і фейсбуків всяких блогерів. Ну шо важко Зеленському підготувати обгрунтування, бодай для преси, і спочатку оголосити відставку Шмигаля, а потім вже починати призначення. Щоб не Безугла відсвічувала, а прес-служба Верховної Ради.
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725788 вiд 2025-07-14 17:12:02В Україні за Конституцією парламентська більшість пропонує президенту кандидатуру премʼєр-міністра президенту для внесення у Верховну Раду, а не навпаки. Також під час воєнного стану заборонено припиняти повноваження уряду. Джерело: https://censor.net/ua/n3563199
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725787 вiд 2025-07-14 16:30:12Міністр оборони Німеччини Пісторіус слідом за генсеком НАТО Рютте вирушив до Вашингтона. Говоритиме із міністром Гегсетом про поставки зброї для України та роль Німеччини в НАТО — T-Online. Німеччина вже висловила готовність купити у США дві системи ППО Patriot для України. Ще один комплекс готова придбати Норвегія.
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725786 вiд 2025-07-14 16:26:02Безугла № 1725785 Якщо бути точним, то: «Коаліція депутатських фракцій у Верховній Раді України відповідно до цієї Конституції вносить пропозиції Президенту України щодо кандидатури Прем’єр-міністра України.»
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725785 вiд 2025-07-14 16:07:49"Про Свириденко. Президент сказав, що запропонує Юлію на прем'єра. Взагалі не Президент пропонує, згідно з Конституцією це робить Парламент. Ну то таке, всі вже звикли. Але інше: Єрмак все ж злякався йти на посаду, яка б його інституціоналізувала, і сховався за жінку. Мда. Розвиток, на який ми заслужили. Що ж, усе одно тепер прем'єром фактично буде Андрій Борисович… Але саме він, безпосередньо і без проксі, міг би стати дійсно сильним прем'єром " Безугла
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725784 вiд 2025-07-14 15:52:54по трампу ж наче з рюте пресуха в 17 по нашому часу… ну і там щось «довге» буде. тому що рюте тиждень буде в штатах. кейлог тиждень буде тут…
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725783 вiд 2025-07-14 15:36:26Це цікаво, як Зе обставить перестановки в уряді. як оформить. Треба ж ВР викликати щоб голосували відставку, уряду нові призначення. я памятаю за старих часів, новий премєр має виголосити програму нового уряду. Зараз звісно ВС, але все одно треба процедуру тримати. Бодай щоб формально диктатура не була диктатурою, на людях не виглядало плохо.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725782 вiд 2025-07-14 15:32:34LAZY № 1725781 Ніхуя собі, вже аж 08:30 на східному узбережжі, хай блять встає вже нарешті, просирається, зуби чистить там, рота полоще, то да сьо, і вперед - в прямий ефір!
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725781 вiд 2025-07-14 15:25:30Vichny № 1725779 Він ще хропе-пердить, про часові пояси чув? Окрім того мабуть вчора був бенкет із лисим фіфашним корупціонером та іншими футбобонзами.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725780 вiд 2025-07-14 15:23:43Vichny № 1725779 В 17-00 буде заява
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725779 вiд 2025-07-14 15:19:09Де там блядь трампампам зі своїм обіцяним оголошенням грізним?
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725778 вiд 2025-07-14 15:11:44Voxa (м. Запоріжжя) № 1725772 вiд 2025-07-14 14:07:39 olma № 1725771 взагалі цікаво. окремих міністрів змінювати можна. а прем'єра - ні… до речі. зараз сенатор грем - «маладєц». але ж він вже приїжджав до нас з ідеєю провести вибори під час війни… так що він просто «подаван» ідей трампа… а там пофіг що десь прописано… вийдем з нато, гренландія-канада-панама - наші… по-хуй…
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725777 вiд 2025-07-14 15:11:33Та будуть і тривоги, будуть і шахеди, і ракети. Кацапам похуй на дідуся Келлога. Та і не тільки кацапам, щось мені підказує, а і американцям теж.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725776 вiд 2025-07-14 14:18:39о. підарасня прочитала О, і підняла міг-и. щоб тривогу оголосили…
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725775 вiд 2025-07-14 14:18:13sk (здалеку…) № 1725769 вiд 2025-07-14 13:23:18 цікаво чи будуть тривоги в києві поки кейлог тут … Ось і відповідь лунає за вікном.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725774 вiд 2025-07-14 14:14:09Брати Капранови @BratyKapranovy Врешті перемогою України назвуть відсутність поразки, а поразкою Росії - відсутність перемоги.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725773 вiд 2025-07-14 14:13:44Вони тіпо за власним бажанням підуть всі.