Orest Dniprovskiy (Київ ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725692 вiд 2025-07-13 22:01:19Футбол намагається витіснити сокер у США
sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725691 вiд 2025-07-13 21:59:27теніс Joe Pompliano @JoePompliano · 3h The cheapest ticket (on the secondary market) to watch Jannik Sinner vs Carlos Alcaraz at Wimbledon today was selling for over $20,000. That makes it one of — if not the — most expensive sporting events ever.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725690 вiд 2025-07-13 21:58:05Тим часом, стара жопа таки приперлася на фінал клубного ЧС.
sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725689 вiд 2025-07-13 21:53:41теніс бля… «роботи» починають домінувати… зінер з кожним сетом подавав все краще-й-краще. тому питання було в тому чи буде у нього провал, як був на рг при 5-3 40-0 на своїй подачі… карлос в середині 3го і 4го сету кричав у свій бокс що «янік грає краще, не знаю що робити» коли алькараз перестає кидати дроп-шоти - показник що він нервує… дивлячись на решту тусовки… ну хз… якщо ці два не розслабляться - то легко на двох повиграють 20+ слемів… нік кірйос якось сказав що в довгій перспективі ставить на зінера. алькараз «любить дівчат», а зінер - «робот» … ну подивимось… чи зараз модно у селебрітіз сидіти в боксах гравців, чи менеджерські команди роблять їх життя більш різнобарвним, знайомлять з селебрітіз співак сіл сидів в боксі зінера, обнімався з ним після фіналу. вчора в боксі іги сиділа якась «не дуже молода» жіночка. виявилось що то артистка з «друзів», іга десь її згадувала що «здружилась» і вони спілкуються… ну все. можна включати футбол я так розумію що очікування «тенісні». десь так 6-2?
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725688 вiд 2025-07-13 21:42:47Для мене найкращим іноземцем у ДК усіх часів був Джоґу Рінкон. Потім Шацьких.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725687 вiд 2025-07-13 21:34:26Акела, Єнот - дякую. Питав, бо сам там підліковуюсь і важлива була стороння експертна думка
Orest Dniprovskiy (Київ ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725686 вiд 2025-07-13 21:33:39«Ми втратили футбол»: Блаттер розкритикував ФІФА – він вважає, що Інфантіно «продався» https://football24.ua/klubniy_chempionat_svitu_fifa_tag295214/
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725685 вiд 2025-07-13 21:31:49Щоб колишнього прем'єра у нас призначали на нижчу посаду в Кабміні - не пригадую такого.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725684 вiд 2025-07-13 21:26:11❗️Наступного тижня можуть представити оновлений склад Кабміну — джерела РБК Співрозмовник видання повідомляє, що президент вже ухвалив відповідне рішення. ▪️Новим премʼєром буде Юлія Свириденко. ▪️Дениса Шмигаля розглядають в якості нового міністра оборони. ▪️Кандидатура Рустема Умєрова розглядається в якості посла України в США. Очікується, що в новому уряді будуть об'єднані деякі міністерства і відбудеться загальний перерозподіл повноважень. Своїх посад позбудуться декілька міністрів, перелік яких ще визначається. В вечірньому зверненні президент Зеленський заявив, що «наступного тижня мають бути позитивні зміни в інтересах України». ?https://t.me/operativnoZSU
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725683 вiд 2025-07-13 21:14:19Інститут ортопедії та травматології - головний центр по цій темі в Україні. Можна туди звертатися. А те що спеціалісти дорого себе оцінюють це нормально.
Orest Dniprovskiy (Київ ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725682 вiд 2025-07-13 21:08:48Теніс Тим часом, українка Софія Бєлінська вийшла до фіналу Вімблдону
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725681 вiд 2025-07-13 21:01:29Схоже буде 4-6,6-4,6-4,6-4
Akela [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725680 вiд 2025-07-13 20:20:212 Vichny№ 1725661якщо по ортопедії (суглобах) - один з двох найкращих центрів (інший на Підвисоцького). Чітка спеціалізація у людей: хто по коліну, хто по кульшовому, хто по плечевому. Але недешево там спеціалісти себе оцінюють)
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725679 вiд 2025-07-13 20:19:49Представники колишнього СРСР це такі собі легіонери, особливо в ті часи.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725678 вiд 2025-07-13 20:11:01Цей дощ надовго. Інша справа вчорашній жіночий фінал. Іга виводила Аманду на свій потужний і точний форхенд - хана американці.
sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725677 вiд 2025-07-13 20:08:56теніс до речі. коли вони грали фінал рг 5+ годин, в туалет ніхто ні разу не бігав під час перерв між сетами :)
sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725676 вiд 2025-07-13 19:56:09теніс ну «хлопчикам» грати 5 сетів, судячи з того що було перші 2 сети… так що… провали на подачах можуть бути алькараз має повільнішу другу подачу, через це меньше других подач виграє. вимушений ризикувати, з цього подвійні… прикольний момент коли хтось відкривав шапманське, звук у повній тиші перед подачею, і навіть пробка на корт вилетіла :)
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725675 вiд 2025-07-13 19:54:256:4, 4:6… будe вeсeлo
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725674 вiд 2025-07-13 19:41:29Алькараз потек..
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725673 вiд 2025-07-13 19:29:03The Times: “Trump Considering Global Oil Embargo Against Russia” The U. S. President is seriously considering imposing strict sanctions on countries that continue oil trade with Russia — including China, India, and Turkey. This includes supporting a proposed bill that would introduce a 500% tariff on Russian oil imports — effectively amounting to a global oil embargo.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725672 вiд 2025-07-13 19:20:33 Нa Вiмблдoнi йдe зaрубa Aлкaрaз - Зiннeр 6:4, 1:2
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725671 вiд 2025-07-13 19:15:38PEPSI (Merkury) № 1725667 вiд 2025-07-13 18:54:29 Так начебто ж шацьких був найкращим легіонером. … Тут мабуть йшлося про кращих негрів-легіонерів.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725670 вiд 2025-07-13 19:14:52PEPSI (Merkury) № 1725668 вiд 2025-07-13 19:01:05 От стосовно Дюбуа він би не вийобувався би краще…
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725669 вiд 2025-07-13 19:09:31Enot № 1725666 нaйкрaщим лeгioнeрoм був Бялкeвiч
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725668 вiд 2025-07-13 19:01:05Український чемпіон світу за версіями WBC, WBO, WBA та IBO Олександр Усик (23-0, 14 КО) у опитуванні від DAZN розповів, кого вважає кращим за себе. Кого Усик поставив вище за себе? Етоні Джошуа (Велика Британія) Тайсон Ф'юрі (Велика Британія) Майк Тайсон (США) Джордж Форман (США) Джо Фрейзер (США) Володимир Кличко (Україна) Мохаммед Алі (США) Кого Усик поставив нижче за себе? Дерек Чісора (Велика Британія) Деонтей Вайлдер (США) Віталій Кличко (Україна) Даніель Дюбуа (Велика Британія) -------------------' Щас Віталя кличко вийде в ринг і покаже хто у рингу хазяїн)
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725667 вiд 2025-07-13 18:54:29Так начебто ж шацьких був найкращим легіонером.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725666 вiд 2025-07-13 18:19:51Мбокані і Бангура - найкращі легіонери. Бангура може трохи більшого досяг, бо взяв активну участь у вікопомної єблі свиней :-)
Orest Dniprovskiy (Київ ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725665 вiд 2025-07-13 18:01:452013-й рік Мбокані, були часи
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725664 вiд 2025-07-13 18:00:05sk, а хто з них більший підарас і кацапофіл?
Orest Dniprovskiy (Київ ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725663 вiд 2025-07-13 17:59:53Мбокані завершив кар'єру у 39 років. Найдорожчий трансфер в історії Динамо - 11 млн євро Мбокані всього відіграв за Динамо 77 поєдинків у всіх офіційних турнірах: 31 гол 14 результативних передач. Непогана статистика
sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725662 вiд 2025-07-13 17:59:03теніс за 5 хв починається фінал вім-ну останні зустрічі 5-0 алькараз (за виключенням виставкового матчу у арабів) бути ставлять на зінера… мені здається теж що «робот» переможе «супермена» …
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725661 вiд 2025-07-13 17:49:56Akela № 1725657 вiд 2025-07-13 15:53:43 Єнот А шо скажете стосовно цього закладу? https://registry.edbo.gov.ua/university/3836/
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725660 вiд 2025-07-13 16:42:51PEPSI (Merkury) № 1725659 Ну яка країна, такий і білий орел :)
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725659 вiд 2025-07-13 16:18:48Поплавський і епштейн схожі як свиня на коня. Зав клубом у зажопинську і магнат. Порівняння некоректне.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725658 вiд 2025-07-13 16:17:45 Нашу організацію знають в Україні, і за її межами теж, і ніколи не чув про неї нічого поганого. Але ти певен що ти маєш достатню кваліфікацію щоб вирішити долю Академії Наук? Щоб сказати що щось потрібно, а щось ні? Знищити легко, а відновити буде неможливо, навіть коли влада зміниться, а усі ці антикорупціонери роз'їдуться по СІЗО. Що стосується інших лікарень, то там так само, реальність і лозунги це різні речі. Нам нав'язують совок, за це треба карати. Комуняку на гілляку.
Akela [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725657 вiд 2025-07-13 15:53:432 Enot № 1725655Твій досвід базується на досвіді вашого медичного закладу, який відноситься до АМН, тому не екстраполюй то на всі лікарні та всі ТМО, в яких ситуація дуже відрізняється. А те що хочуть зупинити фінансування Інститутів від АМН - так, я згоден із тим що більшість треба закрити, безвідносно до твого (не володію по ньому достатнім досвідом, або не буду озвучувати щоб не сваритись) ) Такі інститути, як київські ін-ти геронтології, ЛОР, ендокринології, харківські ін-ти психіатрії, терапіі, дерматології - імхо це просто сором, на тлі сучасних високопрофесійних лікарень. З тих кого знаю - хіба що хірургії ім Шалімова та ПАГ - нормальні професійні заклади.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725656 вiд 2025-07-13 15:14:53Вартість обладнання не ринкова, звісно. Те що твій співробітник не отримував відкатів не означає що їх ніхто не отримував. Просто зараз це все в одних руках. Все монополізовано. Хтось, певно, мільярдером став.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725655 вiд 2025-07-13 15:04:47Вони оплачують те що хочуть, а те що не хочуть не оплачують. Без пояснень. Так, вони економлять на лікарях, на лікарнях, на пацієнтах. На собі вони не економлять. Ну от обладнання, яке замовили на цей рік - дрібниці насправді, привезли до нас в червні, але використовувати його досі не можна, тому що воно ще не оплачене. Рік почався у січні, я тобі нагадаю. І це ми ще працюємо по спеціальній тимчасовій схемі, тому що ми заклад АМН. А потім не буде ніхуя взагалі. Це окрім ідіотизму в усіх питаннях, пов'язаних з оплатою. Вони оплачують операції ліше по діагнозах які відповідають списку цих операцій. Проблема в тому що ті діагнози к них неправильно закодовані, тобто для того щоб нам оплатили ми маємо писати невірний діагноз. Ще ми маємо тримати пацієнтів мінімум 5 днів, що далеко не завжди необхідно, ще ми не маємо права відправляти пацієнтів до аптеки, але й ліків теж немає, чи є але не ті що потрібні цьому пацієнту. І ще багато -багато безумних умов. Скарга пацієнта що його примусили щось купляти згідно з договором з НЦЗУ, може бути причиною для позбавлення ліцензії. Договір, умови якого виконати не можливо, примушували підписати за допомогою «маски-шоу» та обшуків, тому що всі ця піздобратія на кшталт Радуцького та його спільників хоче знищити НАМН. Мразота комсомольська.
Akela [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725654 вiд 2025-07-13 14:33:342 Enot № 1725648От нафіга ти пишеш про речі, які не знаєш? НЦЗУ тирить гроші, відкати… У нас в компанії є екс-працівник НЦЗУ (одразу уточню - його брали на роботу не відкати носити, а правильно та швидко оформлювати документацію на тендери, бо часто лік перед закупівлею йде на години і будь-яка помилка в документах фатальна). У НЦЗУ головний кіпіай (ключовий показник ефективності) - це економія! Наприклад, на початку цього року була закупівля НЦЗУ по програмі Дитяча онкологія, внаслідок торгів серед виробників зʼекономлено (від стартового бюджету) декілька мільонів гривень, які будуть ре-алоковані на іншу закупівлю. Так, внаслідок того що працюють люди не медичної освіти (переважно) - хуйні вистачає, наприклад в профілях продукції для закупівель найдешевша пвх-система для інфузійних насосів поєднана в одну категорію із більш складними - поліуретановими, світлозахищеними, із антибактеріальним фільтром 0,2 мкм (це системи для онкопрепаратів). І лікарня мусить або купувати найдешевше або додавати купу пояснень - чому вони обрали більш дорогий продукт. І адміністратор лікарні якщо не розуміє різниці (бо не діючий лікар) або не хоче паритися - купить найдешевше, а потім родичі пацієнта купують за свої гроші необхідне. Такі баги виправляються потроху, але повільніше ніж хотілося б. Але в цілому напрям роботи НЦЗУ правильний, треба правильно робити критерії повернення грошей лікарням, виправляти купу хєрні - але стратегічно правильно. І гроші ці вони вкрасти не можуть, як би ти про це не говорив - бо кодування для повернення грошей робиться не для конкретної лікарні за відкат а в цілому, і отримують (або не отримують) гроші всі лікарні певного напрямку.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725653 вiд 2025-07-13 14:10:46Є з Америки і хороші новини. Space X здійснив 500-й запуск Falcon 9 - найуспішнішої космічної ракети всіх часів і народів. https://x.com/SpaceX/status/1944290066328670264