🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 636.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725612 вiд 2025-07-12 21:42:14

Українські державні структури мають фінансуватися з українського бюджету, а не з зовнішніх джерел, інакше це не українські структури. Це не тільки «антикорупціонерів» стосується.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725611 вiд 2025-07-12 21:41:18

Теніс, Ідзі вітання! Це був найбільш односторонній фінал: тобто без жодного шансу суперниці - за останні 114 років.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725610 вiд 2025-07-12 21:38:54

Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net)
№ 1725607 вiд 2025-07-12 21:31:57

Я говорю не про держоргани, які пеоевіряють фінансові та інші аспекти діяльності інших лрганів влади, а про тих антикорупціонерів, які отримують фінансування не за рахунок індивідуальної благодійності, а з зовнішніх джерел (у випадку України, в основному іноземних).

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725609 вiд 2025-07-12 21:32:35

Enot
№ 1725606

цe тoбi у вушкo якийсь кoрупцioнeр нaшeпoтiв? :)

пробегавший [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725608 вiд 2025-07-12 21:32:31

2 Vichny
№ 1725599
Перегрівся? Охолонь. Моє початкове питання було. “ чим зашкварився умєров, що його з міністра оборони послом, хоч і в штати?». Те, що він в борделі зе, з кастінгом типу від маши факіної— це зрозуміло)

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725607 вiд 2025-07-12 21:31:57

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1725604

нaвiщo писaти х***ю?

в Штaтaх є бaгaтo дeржaвних I нeдeржaвних oргaнiзaцiй якi тим зaймaються

https://www.justice.gov/criminal/criminal-fraud/anti-corruption-sites

https://capi.law.columbia.edu/content/us-organizations

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725606 вiд 2025-07-12 21:29:55

Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net)
№ 1725603 вiд 2025-07-12 21:21:41
Злочинність завжди є і буде. Для боротьби зі злочинністю є правоохоронні органи. І не потрібні ніякі комсомольці. Проблема в тому що всю цю хуєту нав'язували західні партнери. Всі ці новітні новітні антикорупційні органи були Україні нав'язані. Користі від них, звісно, ніякої. В себе в країнах вони такого не допускають, а для туземців - так.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725605 вiд 2025-07-12 21:25:05

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1725587

тaкe врaжeння щo Aрaхaмiя йoгo i пиздив… хoчa нi, скoрiшe Aрaхaмiю пиздили в Гaгрaх…

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725604 вiд 2025-07-12 21:21:45

Enot
№ 1725598 вiд 2025-07-12 21:10:56

Професійні антикорупціонери - це справді явище, притаманне слаборозвинутим та/або посткомуністичним країнам. Хоча в у США, окрім хоробрих домогосподарок, яких потім у кіно грає Джулія Робертс, був, скажімо, такий персонаж, як Ральф Нейдер, який побудував політичну кар'єру на викритті незаконної діяльності великих корпорацій. На президентських виборах регулярно брав свої 0.5% чи щось таке.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725603 вiд 2025-07-12 21:21:41

Enot
№ 1725598

пиздити трeбa мeншe, oсь i нe будe шaбуням пoля дe пaстися…

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725602 вiд 2025-07-12 21:19:52

Vichny
№ 1725599

вeсeлa бeзпринципнiсть пoрoхoбoтiв - кoли Шaбунь мoчив Пo, тo вiн був брeхунoм i нaймaнцewм, кoли зaрaз мoчить Зe - свiтoч aнти-кoрупцiйнoї бoрoтьби з зeлeним рeжимoм :)

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725601 вiд 2025-07-12 21:15:54

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1725597 вiд 2025-07-12 21:10:50

That's right.
І це завдяки шабуням всіх мастєй, ну і тим хто пиздить про треба сина Порошенка (закреслено) депутатах слугиурода на фронт.
Ну і то шо депутати і міністри мають працювати за максимум 50 тис

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725600 вiд 2025-07-12 21:15:42

olma
№ 1725591

пoлуницi з вeршкaми - цe фiчa мeню Вiмблдoнa…

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725599 вiд 2025-07-12 21:13:32

пробегавший
№ 1725596 вiд 2025-07-12 21:08:14

Ти йобнутий?
Де в моєму пості хоч слово про реального Умєрова?
Клоун, ти на якому дивані?
Я тобі про шабунь-антикорупціонерів за викликом писав, взагалі-то.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725598 вiд 2025-07-12 21:10:56

Я, коли були вибори в Румунії, читав якусь місцеву людину, яка розповідала чому так багато за промосковських підорасів. Справа в тому що в Румунії немає жодного розвитку, влада нездатна навіть потратити гроші, які виділяє ЄС. А нездатна вона це зробити тому що у Румунії багато років боролися з корупцією і якась пізда зробила собі на цьому ім'я, а зараз поїхала до ЄС прокурорствувати. Корупцію побороли, а країна в дупі. А чому? А тому що ніхто не може брати на себе відповідальність, приймати рішення, бо за це покарають «аентикорупціонери». Тому народ розчарований і голосує за промосковських популістів. Україна теж дуже багато втратила від діяльності цих антикорупційних хунвейбінів-комсомольців. Однак доля цих людей зрозуміла, от зараз Шабунін дізнався чим закінчують хунвейбіни.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725597 вiд 2025-07-12 21:10:50

Система держуправління справді побудована таким чином, що заохочує негативний природний відбір серед чиновництва - тобто працювати у цій системі залишаються найменш обдаровані та професійні, і найбільш аморальні та корумповані.

пробегавший [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725596 вiд 2025-07-12 21:08:14

2 Vichny
№ 1725593
Ти кумедний)) тебе почитати — умєров реформатор охуєнний).

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725595 вiд 2025-07-12 20:59:28

Ну і 20219з/п хуй знає звідки взялося

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725594 вiд 2025-07-12 20:57:33

3 проблеми, сорі, хибодрук

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725593 вiд 2025-07-12 20:57:11

пробегавший
№ 1725585 вiд 2025-07-12 17:48:35

Чувакз пиздуватим ніком, ти точно якийсь вчорашній.
У нас в країні є фундаментальні дві проблеми.
1. Жодному з міністрів не дають можливості підібрати і сформувати свою команду
2. Йобані шабуні своєю «боротьбою» з корупцією довели до того, що всі сцяться приймати РІШЕННЯ
3. Нарід вважає, і це підігрівається, що високі 2021 9з/п - це зло, і в органах виконавчої влади мають працювати за 3 копійки або йти стрільцями на фронт

Тому маємо, що маємо, блядь. І жодні умєрови чи хуєрлви цього не змінять в поточних умовах, які б вони самі по собі не були ахуєнні

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725592 вiд 2025-07-12 20:49:19

А я згадую, Еліна Іґу тут у чвертьфіналі перемогла пару років тому…

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725591 вiд 2025-07-12 19:56:03

Іґа Свьонтек фундаментально до трав'яного сезону підійшла. Перед Вімом грала у фіналі в Бад-Гомбург. І виграла перший свій Вімблдон. Сітка щоправда буле досить легка. Принаймні бульбозавриху вирубила Аманда.

Ну і клімат цього разу на Вім був до неї добрий, сказала публіці, що улюблена страва макарони з полуницею і вершками. І всю думали жарт, а поляки виявляються їдять таке. Мабуть в PRL ці солодкі макарони їли з полуницею, воно і привикли.

Короче хороший вайб і є титул ГрандСлема.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725590 вiд 2025-07-12 19:07:45

може подивитись на ситуацію з іншого боку. Нічого не накоїв, а просто поїхав до сім'ї: жінка і діти, та брата, які там мешкають.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725589 вiд 2025-07-12 19:04:02

Іга йде до 6:0, 6:0.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725588 вiд 2025-07-12 19:01:54

Кацапонадія - мерзенна ватниця, язамір. сука

https://champion.com.ua/ukr/tennis/tenis-vimbldon-andryeyeva-rozpovila-pro-svoye-stavlennya-do-viyni-v-ukrajini-1042855/

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725587 вiд 2025-07-12 19:01:53

звідки в нього друзі?
«Зеленського в дитинстві часто били в Кривому Розі. Він був маленького зросту, - голова фракції» Слуга народу «Арахамія.»

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725586 вiд 2025-07-12 18:54:44

Швьoнтeк нaпaлмoм випaлює aмeрикaнo-мoскaльку 6:0, 3:0 … кoмeнтaтoри в шoцi…

пробегавший [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725585 вiд 2025-07-12 17:48:35

2 olma
№ 1725578
Це де ж умєров зашкварився, що його нах з міністра оборони… просто виникає питання, а якого палавого хуя Умєрова ставили на міністра, якщо він не тяне? Хто наступний міністр? Скільки часу буде перевіряти що умєєров накоїв?

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725584 вiд 2025-07-12 16:23:24

olma
А може у нього нема друзєй :)

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725583 вiд 2025-07-12 15:21:46

А цей Ваню Баканова відпустив

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725582 вiд 2025-07-12 15:20:59

Диктатори різні бувають, є сингапурський Лі Хуй Ю. Посадив друзів…

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725581 вiд 2025-07-12 15:08:54

Усі війни у історії без винятку.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725580 вiд 2025-07-12 15:06:40

Попрошу приклади війн за останні 100 років, у яких диктатури отримали перемогу.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725579 вiд 2025-07-12 14:54:19

Диктатура під час війни потрібна.
Для прискорення процесів і рішень.
Без неї - програш 100%.
Інша справа, що потрібна вона продумана і керована.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725578 вiд 2025-07-12 12:30:43

Це не нормально, коли під час війни, вибір кандидатура на посла в США виглядає більш приоритетним ніж вибір кандидатури Міністра Оборони або голови СБУ.

І всі обговорюють, що мабуть Умєров буде новим послом в США. І НІХТО блять не каже, а хто буде Міністром Оборони під час війни!
А нахуя, диктатор Зе поставить або свого смотрящего, або Жумаділова. І всі будуть довольні.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725577 вiд 2025-07-12 12:15:26

Диктатура, яка не має більшості в парламенті, бо диктатура і всі вже слуги порозбігалися бо нецікаво з диктатором працювати. Чому тому що Зе і Єрмаки ізначально ставляться до своїх, опозиційних вотевер нардепів як до бидла. Будете робить те, що лідер нації, безстрашний Зе каже.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725576 вiд 2025-07-12 12:08:50

UR № 1725573
а от тут х. з.
Ти ж розумієш шо ця шайка добром з влади не піде?

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725575 вiд 2025-07-12 12:03:59

Vichny
№ 1725568
-----
Не можу не погодитися з оцінкою. Шабуня як казав UR не стільки активіст, скільки медіа-фігура, професійний типа whistleblower, який дуже добре знає шо там на горі робицця і критикує, викладає все, у тому числі і західним журналістам. Єрмак риє, хоче взнати хто ж це блять замовляє статті в західних медіа проти нього так інтенсивно.

Другий аспект ДБРа, це медіальна маніпуляція, стравити пару, вскрити додаткових критиків режиму Зеленського. Щось таке.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725574 вiд 2025-07-12 12:00:12

olma
№ 1725572
да їм похуй на все. У них тотальна влада і їм ніхто не указ. Можуть і роблять шо хочуть.
Багатьом це подобається,
хтось не розуміє шо відбувається і не звертає уваги,
а хтось мовчить розуміючи шо «не на часі» і наївно чекає шо от після …

Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725573 вiд 2025-07-12 11:55:15

Voxa, мусора вже не ті.

А ті, хто пройшов фронт, в дупі мали мусорів.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.