Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725612 вiд 2025-07-12 21:42:14Українські державні структури мають фінансуватися з українського бюджету, а не з зовнішніх джерел, інакше це не українські структури. Це не тільки «антикорупціонерів» стосується.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725611 вiд 2025-07-12 21:41:18Теніс, Ідзі вітання! Це був найбільш односторонній фінал: тобто без жодного шансу суперниці - за останні 114 років.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725610 вiд 2025-07-12 21:38:54Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net) № 1725607 вiд 2025-07-12 21:31:57 Я говорю не про держоргани, які пеоевіряють фінансові та інші аспекти діяльності інших лрганів влади, а про тих антикорупціонерів, які отримують фінансування не за рахунок індивідуальної благодійності, а з зовнішніх джерел (у випадку України, в основному іноземних).
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725609 вiд 2025-07-12 21:32:35Enot № 1725606 цe тoбi у вушкo якийсь кoрупцioнeр нaшeпoтiв? :)
пробегавший [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725608 вiд 2025-07-12 21:32:312 Vichny № 1725599 Перегрівся? Охолонь. Моє початкове питання було. “ чим зашкварився умєров, що його з міністра оборони послом, хоч і в штати?». Те, що він в борделі зе, з кастінгом типу від маши факіної— це зрозуміло)
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725607 вiд 2025-07-12 21:31:57Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1725604 нaвiщo писaти х***ю? в Штaтaх є бaгaтo дeржaвних I нeдeржaвних oргaнiзaцiй якi тим зaймaються https://www.justice.gov/criminal/criminal-fraud/anti-corruption-sites https://capi.law.columbia.edu/content/us-organizations
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725606 вiд 2025-07-12 21:29:55Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net) № 1725603 вiд 2025-07-12 21:21:41 Злочинність завжди є і буде. Для боротьби зі злочинністю є правоохоронні органи. І не потрібні ніякі комсомольці. Проблема в тому що всю цю хуєту нав'язували західні партнери. Всі ці новітні новітні антикорупційні органи були Україні нав'язані. Користі від них, звісно, ніякої. В себе в країнах вони такого не допускають, а для туземців - так.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725605 вiд 2025-07-12 21:25:05Voxa (м. Запоріжжя) № 1725587 тaкe врaжeння щo Aрaхaмiя йoгo i пиздив… хoчa нi, скoрiшe Aрaхaмiю пиздили в Гaгрaх…
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725604 вiд 2025-07-12 21:21:45Enot № 1725598 вiд 2025-07-12 21:10:56 Професійні антикорупціонери - це справді явище, притаманне слаборозвинутим та/або посткомуністичним країнам. Хоча в у США, окрім хоробрих домогосподарок, яких потім у кіно грає Джулія Робертс, був, скажімо, такий персонаж, як Ральф Нейдер, який побудував політичну кар'єру на викритті незаконної діяльності великих корпорацій. На президентських виборах регулярно брав свої 0.5% чи щось таке.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725603 вiд 2025-07-12 21:21:41Enot № 1725598 пиздити трeбa мeншe, oсь i нe будe шaбуням пoля дe пaстися…
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725602 вiд 2025-07-12 21:19:52Vichny № 1725599 вeсeлa бeзпринципнiсть пoрoхoбoтiв - кoли Шaбунь мoчив Пo, тo вiн був брeхунoм i нaймaнцewм, кoли зaрaз мoчить Зe - свiтoч aнти-кoрупцiйнoї бoрoтьби з зeлeним рeжимoм :)
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725601 вiд 2025-07-12 21:15:54Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1725597 вiд 2025-07-12 21:10:50 That's right. І це завдяки шабуням всіх мастєй, ну і тим хто пиздить про треба сина Порошенка (закреслено) депутатах слугиурода на фронт. Ну і то шо депутати і міністри мають працювати за максимум 50 тис
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725600 вiд 2025-07-12 21:15:42olma № 1725591 пoлуницi з вeршкaми - цe фiчa мeню Вiмблдoнa…
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725599 вiд 2025-07-12 21:13:32пробегавший № 1725596 вiд 2025-07-12 21:08:14 Ти йобнутий? Де в моєму пості хоч слово про реального Умєрова? Клоун, ти на якому дивані? Я тобі про шабунь-антикорупціонерів за викликом писав, взагалі-то.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725598 вiд 2025-07-12 21:10:56Я, коли були вибори в Румунії, читав якусь місцеву людину, яка розповідала чому так багато за промосковських підорасів. Справа в тому що в Румунії немає жодного розвитку, влада нездатна навіть потратити гроші, які виділяє ЄС. А нездатна вона це зробити тому що у Румунії багато років боролися з корупцією і якась пізда зробила собі на цьому ім'я, а зараз поїхала до ЄС прокурорствувати. Корупцію побороли, а країна в дупі. А чому? А тому що ніхто не може брати на себе відповідальність, приймати рішення, бо за це покарають «аентикорупціонери». Тому народ розчарований і голосує за промосковських популістів. Україна теж дуже багато втратила від діяльності цих антикорупційних хунвейбінів-комсомольців. Однак доля цих людей зрозуміла, от зараз Шабунін дізнався чим закінчують хунвейбіни.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725597 вiд 2025-07-12 21:10:50Система держуправління справді побудована таким чином, що заохочує негативний природний відбір серед чиновництва - тобто працювати у цій системі залишаються найменш обдаровані та професійні, і найбільш аморальні та корумповані.
пробегавший [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725596 вiд 2025-07-12 21:08:142 Vichny № 1725593 Ти кумедний)) тебе почитати — умєров реформатор охуєнний).
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725595 вiд 2025-07-12 20:59:28Ну і 20219з/п хуй знає звідки взялося
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725594 вiд 2025-07-12 20:57:333 проблеми, сорі, хибодрук
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725593 вiд 2025-07-12 20:57:11пробегавший № 1725585 вiд 2025-07-12 17:48:35 Чувакз пиздуватим ніком, ти точно якийсь вчорашній. У нас в країні є фундаментальні дві проблеми. 1. Жодному з міністрів не дають можливості підібрати і сформувати свою команду 2. Йобані шабуні своєю «боротьбою» з корупцією довели до того, що всі сцяться приймати РІШЕННЯ 3. Нарід вважає, і це підігрівається, що високі 2021 9з/п - це зло, і в органах виконавчої влади мають працювати за 3 копійки або йти стрільцями на фронт Тому маємо, що маємо, блядь. І жодні умєрови чи хуєрлви цього не змінять в поточних умовах, які б вони самі по собі не були ахуєнні
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725592 вiд 2025-07-12 20:49:19А я згадую, Еліна Іґу тут у чвертьфіналі перемогла пару років тому…
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725591 вiд 2025-07-12 19:56:03Іґа Свьонтек фундаментально до трав'яного сезону підійшла. Перед Вімом грала у фіналі в Бад-Гомбург. І виграла перший свій Вімблдон. Сітка щоправда буле досить легка. Принаймні бульбозавриху вирубила Аманда. Ну і клімат цього разу на Вім був до неї добрий, сказала публіці, що улюблена страва макарони з полуницею і вершками. І всю думали жарт, а поляки виявляються їдять таке. Мабуть в PRL ці солодкі макарони їли з полуницею, воно і привикли. Короче хороший вайб і є титул ГрандСлема.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725590 вiд 2025-07-12 19:07:45може подивитись на ситуацію з іншого боку. Нічого не накоїв, а просто поїхав до сім'ї: жінка і діти, та брата, які там мешкають.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725589 вiд 2025-07-12 19:04:02Іга йде до 6:0, 6:0.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725588 вiд 2025-07-12 19:01:54Кацапонадія - мерзенна ватниця, язамір. сука https://champion.com.ua/ukr/tennis/tenis-vimbldon-andryeyeva-rozpovila-pro-svoye-stavlennya-do-viyni-v-ukrajini-1042855/
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725587 вiд 2025-07-12 19:01:53звідки в нього друзі? «Зеленського в дитинстві часто били в Кривому Розі. Він був маленького зросту, - голова фракції» Слуга народу «Арахамія.»
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725586 вiд 2025-07-12 18:54:44 Швьoнтeк нaпaлмoм випaлює aмeрикaнo-мoскaльку 6:0, 3:0 … кoмeнтaтoри в шoцi…
пробегавший [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725585 вiд 2025-07-12 17:48:352 olma № 1725578 Це де ж умєров зашкварився, що його нах з міністра оборони… просто виникає питання, а якого палавого хуя Умєрова ставили на міністра, якщо він не тяне? Хто наступний міністр? Скільки часу буде перевіряти що умєєров накоїв?
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725584 вiд 2025-07-12 16:23:24olma А може у нього нема друзєй :)
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725583 вiд 2025-07-12 15:21:46А цей Ваню Баканова відпустив
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725582 вiд 2025-07-12 15:20:59Диктатори різні бувають, є сингапурський Лі Хуй Ю. Посадив друзів…
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725581 вiд 2025-07-12 15:08:54Усі війни у історії без винятку.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725580 вiд 2025-07-12 15:06:40Попрошу приклади війн за останні 100 років, у яких диктатури отримали перемогу.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725579 вiд 2025-07-12 14:54:19Диктатура під час війни потрібна. Для прискорення процесів і рішень. Без неї - програш 100%. Інша справа, що потрібна вона продумана і керована.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725578 вiд 2025-07-12 12:30:43Це не нормально, коли під час війни, вибір кандидатура на посла в США виглядає більш приоритетним ніж вибір кандидатури Міністра Оборони або голови СБУ. І всі обговорюють, що мабуть Умєров буде новим послом в США. І НІХТО блять не каже, а хто буде Міністром Оборони під час війни! А нахуя, диктатор Зе поставить або свого смотрящего, або Жумаділова. І всі будуть довольні.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725577 вiд 2025-07-12 12:15:26Диктатура, яка не має більшості в парламенті, бо диктатура і всі вже слуги порозбігалися бо нецікаво з диктатором працювати. Чому тому що Зе і Єрмаки ізначально ставляться до своїх, опозиційних вотевер нардепів як до бидла. Будете робить те, що лідер нації, безстрашний Зе каже.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725576 вiд 2025-07-12 12:08:50UR № 1725573 а от тут х. з. Ти ж розумієш шо ця шайка добром з влади не піде?
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725575 вiд 2025-07-12 12:03:59Vichny № 1725568 ----- Не можу не погодитися з оцінкою. Шабуня як казав UR не стільки активіст, скільки медіа-фігура, професійний типа whistleblower, який дуже добре знає шо там на горі робицця і критикує, викладає все, у тому числі і західним журналістам. Єрмак риє, хоче взнати хто ж це блять замовляє статті в західних медіа проти нього так інтенсивно. Другий аспект ДБРа, це медіальна маніпуляція, стравити пару, вскрити додаткових критиків режиму Зеленського. Щось таке.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725574 вiд 2025-07-12 12:00:12olma № 1725572 да їм похуй на все. У них тотальна влада і їм ніхто не указ. Можуть і роблять шо хочуть. Багатьом це подобається, хтось не розуміє шо відбувається і не звертає уваги, а хтось мовчить розуміючи шо «не на часі» і наївно чекає шо от після …
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725573 вiд 2025-07-12 11:55:15Voxa, мусора вже не ті. А ті, хто пройшов фронт, в дупі мали мусорів.