Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725452 вiд 2025-07-09 22:30:30sk (chromebook) № 1725448 Забарний у цей колхоз не поїде, репутація дорожче
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725451 вiд 2025-07-09 22:29:49
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725450 вiд 2025-07-09 22:29:45Batyj № 1725443 Реалу треба терміново перехопити Дячука у Лехії.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725449 вiд 2025-07-09 22:29:15Стало цікаво, що за Рефрижератор. Славнозвісний ФК «Рефрижератор» Фастів ФК «Рефрижератор» (Фастів) був 10-ти кратним чемпіоном Київської області в: 1975-1978, 1986, 1990, 1993, 1996, 1997, 1999 рр … Ну це рівень! Місцевий Реал
sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725448 вiд 2025-07-09 22:27:27агенти забарного швидко повинні запропонуватись реалу… але вже дорожче :)
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725447 вiд 2025-07-09 22:27:02Рюдігер обісрався по повній
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725446 вiд 2025-07-09 22:25:08но шо характерно, Карло вже нема, а проблеми в захисті такі наче він і досі є :)
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725445 вiд 2025-07-09 22:22:16швидко
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725444 вiд 2025-07-09 22:21:50якшо зараз отак і закінчиться то те це ЗМ для Дембеле …
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725443 вiд 2025-07-09 22:21:37по уровню защиты реал мадрид приближается де-то к Рефрижиратору Фастов..
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725442 вiд 2025-07-09 22:21:33Типовий догворняк :)
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725441 вiд 2025-07-09 22:21:11Тим часом, бородатий нєгр із німецьким прізвищем обісрався гірше, ніж який-небудь зять чучуркєса.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725440 вiд 2025-07-09 22:20:20ЦЗ Реалу це клоуни. Ну так, нахуя їм Забарний, якщо є Асенсіо та Рюдігер.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725439 вiд 2025-07-09 22:19:54яскравий початок
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725438 вiд 2025-07-09 22:15:43Bobb № 1725416 вiд 2025-07-09 10:55:53 Всі червоносракі комуністи?
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725437 вiд 2025-07-09 22:10:03Підарок кругломордий в доску охуїв. Забув за чий рахунок взагалі зявилися автобани і сучасні аеропорти в тому йобаному селі? https://www.pravda.com.ua/news/2025/07/9/7521004/
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725436 вiд 2025-07-09 22:02:12Batyj № 1725433 так я ж не проти :) тіки в наших реаліях це виглядає так собі, кривовато. Ну та подивимся на весь список.
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725435 вiд 2025-07-09 21:07:03Принаймні шведам у посольстві буде на що подивитися
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725434 вiд 2025-07-09 20:45:04Особливі зв'язки зі Швецією таки були: https://ua.news/ua/ukraine/figurantku-koruptsiinogo-skandalu-priznachili-poslom-u-shvetsiyi
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725433 вiд 2025-07-09 20:20:152Voxa (м. Запоріжжя) № 1725430 какие нах пятнашки? Это называется «ротация». В МИДе - обязательная процедура, для кадровых дипломатов. Политические назначения - отдельная тема..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725432 вiд 2025-07-09 20:18:32Жальгирис забивает со стандарта..
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725431 вiд 2025-07-09 20:05:48Трамп оголосив про намір відвідати фінальний матч Клубного чемпіонату світу з футболу, який відбудеться цієї неділі, 13 липня, на MetLife Stadium у Іст-Разерфорді, штат Нью-Джерсі.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725430 вiд 2025-07-09 19:50:19Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1725426 в Швецію. А звіди посла - в Канаду. Колись в дитинстві була така гра - пятнашки.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725429 вiд 2025-07-09 19:05:34Bobb № 1725416 Вері вері данке шьен за вьетнамське диско. Такого ще не чув :-).
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725428 вiд 2025-07-09 18:59:35Тепер мій музичний локал тім-гурт це Червоноград. Вийшов новий ґіт «Хлібний дар». Текст - пємня. :-)))) Вері рекомендасьон. ? si=qcFs82qi62wfQDFZ
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725427 вiд 2025-07-09 18:37:15yagshamash № 1725422 дoбрe щo Aндрeєву пoслaли зa крeйсeрoм…
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725426 вiд 2025-07-09 18:13:32Voxa (м. Запоріжжя) № 1725421 вiд 2025-07-09 17:30:54 А на яку країну її планують?
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725425 вiд 2025-07-09 18:11:00В тому олєньєжопську мабуть всі чи з колишніх зеків чи з колишніх вертухаїв.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725424 вiд 2025-07-09 17:57:58Цілком обсилфівське прізвище одсасонова.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725423 вiд 2025-07-09 17:52:16SK, воно там в Італії по бєрьозках і калінкомалінці затужило.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725422 вiд 2025-07-09 17:49:07Теніс: всі кацапки аут. Бенчич узула зараз юнє уйобище.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725421 вiд 2025-07-09 17:30:54Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1725410 ну от, перша ж кандидатура, С. Заліщук, в принципі підходе під усі визначення :)
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725420 вiд 2025-07-09 17:23:05sk (здалеку…) № 1725419 «також цікаво що батьки жили в оленьягорськ за полярним колом… звідки ту до нас прилітают» Оленегорский ГОК Олкон, Аеродром стратегічний «Оленья» та БДК «Оленегорскій горняк» якого наші дрони в Новоросійську пробили, що того підтопило і не відомо чи живий він цей горняк ". Це все з одної так би мовити опери. Кольський півострів, заполярьє Мурманщина.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725419 вiд 2025-07-09 16:58:16теніс ота хуйло-самсонова що програла швьонтек… виявляється що її батьки звалили в італію коли їй був 1 рік. і вона там до сих пір живе… і перші три роки на міжнародній арені виступала за італію… алехуйтам. взяла прапор хуйлостану. ну прямо як в анекдоті про штірліца: его неудержимо рвало на родину (с) також цікаво що батьки жили в оленьягорськ за полярним колом… звідки ту до нас прилітають… -------- тренер сінера сказаав що з локтем все в порядку. всі швидко згадали що перед вім-ном за те що багато внутрішньої кухні розказували в і-вью, сінер звільним фізіо і тренера по фізусі… от можливо локоть почав боліти тому що новий фізіо не знає якихось нюансів тіла італійця…
olma( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725418 вiд 2025-07-09 14:38:31chin № 1725417 Дай бог всім здоров'я і хороших врожаїв на плантаціях, а нашим ППО ПС вдалого полювання на кацапських звірів. А щодо визначити де бойовий летить, а де обманка. Мабуть там двигуни відрізняються, і частота, характер звуку інший. Те що виско летять, це правда, у нас ТГ монітор каже що пролітає над нами, а не чути мені. досить високо летить.
chin [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725417 вiд 2025-07-09 12:34:46olma № 1725411 Ночував сьогодні на плантації, в області київській, наші всю ніч лупили з Гепардів, мобільні групи мовчали, ознака того шо йшли високо, але сусід, такий же плантатор як і я на 6 сотих, опер служби божої, полковник, зараз на лікуванні, почав шмаляти з калаша, і враховуючи шо їх навіть не було чутно, то їшли дуже високо, як визначити на такій висоті шо дійсні, а шо фуфло, мені невідомо Але наші соколи відпрацювали по повній, з аеропорту
Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725416 вiд 2025-07-09 10:55:53Доброго ранку, Абатство! В’єтнамського вам року для настрою. І окремо для Pepsi — в’єтнамське диско.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725415 вiд 2025-07-09 10:55:16Так - в Україні це та посада, яка вже 30 років збирає на себе весь негатив, незалежно від конкретних прізвищ. Це - частина її функціоналу ;) і
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725414 вiд 2025-07-09 10:51:56ви ж знаєте головне правило перед тим як когось звільнити, потрібно знайти хто буде на його місці чи є бажаючі отримувати купу гівна собі на голову з мільйона вентиляторів що направлені на тебе… як тільки така людина з'явиться, тоді можна розводити дискусію «що не так робить єрмак»
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725413 вiд 2025-07-09 10:21:00Хей, а що з інструкторами з куннілінгусу не так?!