🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 641.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725412 вiд 2025-07-09 10:19:28

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1725410

по персоналіях - х. з. це ж зелений рандом, думаю повлаштовують звільнених з кабміну.
Чув теорію, шо таким нехитрим способом хотять звільнить Залужного з послів :)

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725411 вiд 2025-07-09 10:17:15

Під час масованої атаки БпЛА Росія використала лише близько 300 ударних безпілотників, решта - це БпЛА-імітатори.

Про це заявив начальник управління комунікацій Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат в ефірі телемарафону, Джерело: https://censor.net/ua/n3562287

Я так розумію наші майже навчилися розпізнавати що летить ще в польоті. Роблю такий висновок, шо Монітор пише, що десь над нами летить, але стріляють не по кожному. Хоча це все припущення, звісно. як воно там насправді, знають тільки ПС і полковник Гнат.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725410 вiд 2025-07-09 09:59:42

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1725408 вiд 2025-07-09 09:50:39

Цікаво, кого натомість вони з єрмаком планують призначити - продюсерів, сценаристів чи інструкторів з куннілінгусу.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725409 вiд 2025-07-09 09:51:23

Этой ночью был рекорд по запуску Шахедов и шахедоподобных обманок.

запущено: 741
сбито: 296
обманки/РЭБ: 415
➖➖➖
всего: 711/741

Ракет сбито:
Х-101/Искандер-К: 7/7
Кинжал: 0/6
-----
шрайк

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725408 вiд 2025-07-09 09:50:39

«Міністр закордонних справ Андрій Сибіга заявив, що президент Володимир Зеленський має намір замінити послів у країнах» Групи семи «, зокрема і Сполучених Штатах.»

як там було в давньому анекдоті: на третій день Соколине Око побачив шо в сараї нема однієї стіни …

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725407 вiд 2025-07-09 08:03:56

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1725404

тa всiх дoбрих рoзкупoвують єврoпeйцi з дитинствa…

Fozzey [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725406 вiд 2025-07-09 02:13:04

2 Vichny
№ 1725405
Отак і пройобується в дрібних деталях важливе. А ніби ж підтримував всі важливі ініціативи, як я чув. Шкода.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725405 вiд 2025-07-09 00:33:03

ProstoVlizPobalakaty
№ 1725399 вiд 2025-07-08 23:32:29

Ну от тому хай нахуй іде

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725404 вiд 2025-07-09 00:09:38

я взагалі раніше думав, шо тих бразилів пів команди молодих і подаючих надії «Неймарів з Роналду», шо риють копитом і за якими якшо ще не черга, то скоро, а в них кращий гравець це приїхавший догравать на родіну Тіаго Сілва і гра підтюпцем

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725403 вiд 2025-07-08 23:42:51

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1725401
типу того. трохи пляжний футбол.

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725402 вiд 2025-07-08 23:41:26

Дель П'єро як завжди стильний.
Більше дивитись нема на що :)

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725401 вiд 2025-07-08 23:37:20

а мені здається шо оце справжня сила цих бразильців і є.
Вийшло - ок,
ні - та не дуже і хотіли

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725400 вiд 2025-07-08 23:36:04

Та яка втома.
Силова боротьба майже відсутня.
Всі намагаються грати правильно, дальньою ногою :)

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725399 вiд 2025-07-08 23:32:29

Vichny
№ 1725396 вiд 2025-07-08 23:25:26

Фальстарт, у нього «полуфінал» завтра.

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725398 вiд 2025-07-08 23:31:41

Хоча це трохи викривлена інформація - пауза у бразильців в грудні, з січня за півроку 37 матчів, якщо я правильно порахував.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725397 вiд 2025-07-08 23:29:02

далеко не найтоповіший Челсі просто душить бразильців.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725396 вiд 2025-07-08 23:25:26

Лунін-хуюнін

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725395 вiд 2025-07-08 23:25:16

Строго кажучи бразильські клуби після свого сезону ще більш втомлені ніж європейські, ходить по мережі прес-конференція Марески, де він жалівся, що грають втомлені після 60 матчів в сезоні, і йому репліку з залу, що бразильські команди провели 70 матчів за сезон.

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725394 вiд 2025-07-08 23:24:06

ProstoVlizPobalakaty
№ 1725393

Челсі на класі спокійно реалізували.
Але там багато недопрацювань «на шляху» тієї контратаки від Флу. Просто не бігли, не викладалися

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725393 вiд 2025-07-08 23:21:39

Starik (Україна, Київ)
№ 1725392 вiд 2025-07-08 23:19:05

І варто було Флу трохи оживитись, піти в атаку, як одразу отримали другий гол в контратаці.

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725392 вiд 2025-07-08 23:19:05

Вперше почав дивитися матч з цією трахомудії.
Наче й півфінал.
Але явно «договорняк» :)
Ніхто грати особливо не хоче, навіть Флуміненсе, у якого мотивація повинна бути зашкварною

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725391 вiд 2025-07-08 23:06:16

Перед поєдинком пресслужба мадридців запитала у легіонерів клубу, як слово «півфінал» звучить їхньою рідною мовою.

Лунін чомусь вимовив слово російською — «полуфинал».

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725390 вiд 2025-07-08 22:34:01

«Челсі гол забив? А ми забили хуя!»

Вільний переклад пісні оного репера з прізвищем президента

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725389 вiд 2025-07-08 22:22:48

який Челсі гол шикарний забив

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725388 вiд 2025-07-08 22:21:54

Чeлсi гaрнo пoклaв… тaк Мудрик щe й чaмпioнoм свiту стaнe :)

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725387 вiд 2025-07-08 22:16:35

m1919(Київ - чемпіон!)
№ 1725384
та чи не половина дій нинішнього президента юридично нікчемна або безглузда. А то якийсь там указ.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725386 вiд 2025-07-08 22:09:03

Тим чaсoм вжe пoчaлaся Лiгa Чeмпioнiв…

Динамо стартує в турнірі з другого кваліфікаційного раунду і зіграє з переможцем пари Жальгіріс (Литва) — Хамрун Спартанс (Мальта). Свої матчі кияни зіграють 22/23 і 29/30 липня.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725385 вiд 2025-07-08 21:41:10

Якщо указ не опубліковано, чи є він дійсним юридично? Якщо текст указу з'явився в Інтернеті це не означає що такий указ підписано. Це може бути лише тиском на Коломойського - сиди тихо, будеш вийобуватися - підпишу.

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725384 вiд 2025-07-08 21:18:58

2 Voxa
№ 1725380
Так, таємний указ опублікований в інтернеті :) Яким Президент, котрий не хоче видавати Коломойського американцям, позбавляє ІВК українського громадянства, бо це громадянство не дозволяє громадянина України видавати іноземним державам.
Ну, все ж сходиться, залізна логіка від УРиста.
Правда, мені цікавіше було б почути, чи не є такий указ юридично нікчемним, але кому воно треба заморочуватись, коли хочеться когось на чисту воду вивести?

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725383 вiд 2025-07-08 20:57:47

Вже завтра в Конгресі буде представлено законопроєкт про санкції США проти рф, —
ЗМІ.
---
Та не вже

Orest Dniprovskiy (Київ ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725382 вiд 2025-07-08 20:35:24

Про смалець
Не пройшло і року після дискусії тут як я в Ашані купив смалець. При чому було 2 види по 200 грм 30 і 38 грн

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725381 вiд 2025-07-08 19:57:47

Акуеть была заруба анисимлвой и павлюченко Аманда во втлром сете, пои в ыиграном первом имела трлйной мачбол га своей подаче и двойной на второй подаче павлюченкихи.. и прлебала все. Перешли в тайбрейк. Прлебывала 3-6 на чужой подаче, сравняла, вышла вперед. И всетаки вырвала 11-9..

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725380 вiд 2025-07-08 19:54:15

m1919(Київ - чемпіон!)
№ 1725378
але і не спростована.
Указ то є. А те шо не опублікований офіційно його зміст, так він - таємний. Це теж цілком офіційно :)
До речі, зміст того указа публікував СерЛещ, а його навряд чи віднесеш до опозиції.

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725379 вiд 2025-07-08 19:29:24

m1919(Київ - чемпіон!)
№ 1725371

Це яскравий приклад того, коли чіпляються за слова, а не за головну думку.
Думка була в тому, що вони не всесильні і не треба кожен їх рух видавати як ідею сраліна, хуйла тощо. Всі ідеї вони спіздили, і, головне, їх верхівка це знає. Тож не треба підігравати.

А порівнювати режим хуйла та режим полпота чи Хамурапі з точки зору збочень це вже медицина, а я не доктор.

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725378 вiд 2025-07-08 19:28:39

2 Ukrainian Ranger
№ 1725372
Вчи матчастину. Коломойський вже позбавлений громадянства України
Якщо це про опублікованого нардепом Власенком папірця від 18.07.22, то його правдивість офіційно не підтверджена.
А от Шевченківський районний суд Києва під час обрання запобіжного заходу Коломойському 2.09.23 ідентифікував його як громадянина України. А це вже офіциоз.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725377 вiд 2025-07-08 19:16:16

Ukrainian Ranger
№ 1725368

«Медведчука Порох багато років використовував як корисного ідіота»

:))))))))

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725376 вiд 2025-07-08 19:14:39

Аманда хотб и американкп формальная, но морда лица такая рязанская, что сразу тува ассоциируется. Соболенко, беларуска, все таки более европейская нация, чувствуются польско-литовские гены..

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725375 вiд 2025-07-08 19:06:40

2 olma
№ 1725359
За папередника під час війни вдалося зробити частину фундаментальних реформ, які зіграли певну роль…
Судова реформа? ;)

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725374 вiд 2025-07-08 19:04:10

2 olma
№ 1725357
Скажи краще, чому в західних медіа іде (справедлива) критика і атака на Єрмака?
Тому, що Юлька-варовка вже застаріло, а Єрмак примудрився ще не приїстися піплу і кількість кліків забезпечує.
Чапек колись про газету писав, що ще не було випадку, щоб газета вийшла у вигляді чистого листа, на якому великими літерами надруковано: «Нічого не відбулося». Кожен день читач отримує політичні, бізнесові, спортивні і т. ін. новини. І для них є тези/персонажі, навколо яких новини завжи можна створити. Українська_корупція/Єрмак серед них.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725373 вiд 2025-07-08 19:01:23

Я б теж в такій ситуації його не видавав. Навіщо давати американцям таку зброю проти України під час війни? Щоб у MAGA, у багаточисельної російської агентури в оточенні Трампа було більше приводів позбавити Україну допомоги та вводити санкції проти її очільників?
Правда в цій ситуації вимальовується інший, очевидний, метод вирішення проблеми, але Зеленський все ж культурна людина і цього не робить, принаймні поки що.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.