Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725412 вiд 2025-07-09 10:19:28Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1725410 по персоналіях - х. з. це ж зелений рандом, думаю повлаштовують звільнених з кабміну. Чув теорію, шо таким нехитрим способом хотять звільнить Залужного з послів :)
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725411 вiд 2025-07-09 10:17:15Під час масованої атаки БпЛА Росія використала лише близько 300 ударних безпілотників, решта - це БпЛА-імітатори. Про це заявив начальник управління комунікацій Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат в ефірі телемарафону, Джерело: https://censor.net/ua/n3562287 Я так розумію наші майже навчилися розпізнавати що летить ще в польоті. Роблю такий висновок, шо Монітор пише, що десь над нами летить, але стріляють не по кожному. Хоча це все припущення, звісно. як воно там насправді, знають тільки ПС і полковник Гнат.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725410 вiд 2025-07-09 09:59:42Voxa (м. Запоріжжя) № 1725408 вiд 2025-07-09 09:50:39 Цікаво, кого натомість вони з єрмаком планують призначити - продюсерів, сценаристів чи інструкторів з куннілінгусу.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725409 вiд 2025-07-09 09:51:23Этой ночью был рекорд по запуску Шахедов и шахедоподобных обманок. запущено: 741 сбито: 296 обманки/РЭБ: 415 ➖➖➖ всего: 711/741 Ракет сбито: Х-101/Искандер-К: 7/7 Кинжал: 0/6 ----- шрайк
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725408 вiд 2025-07-09 09:50:39«Міністр закордонних справ Андрій Сибіга заявив, що президент Володимир Зеленський має намір замінити послів у країнах» Групи семи «, зокрема і Сполучених Штатах.» як там було в давньому анекдоті: на третій день Соколине Око побачив шо в сараї нема однієї стіни …
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725407 вiд 2025-07-09 08:03:56Voxa (м. Запоріжжя) № 1725404 тa всiх дoбрих рoзкупoвують єврoпeйцi з дитинствa…
Fozzey [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725406 вiд 2025-07-09 02:13:042 Vichny№ 1725405Отак і пройобується в дрібних деталях важливе. А ніби ж підтримував всі важливі ініціативи, як я чув. Шкода.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725405 вiд 2025-07-09 00:33:03ProstoVlizPobalakaty № 1725399 вiд 2025-07-08 23:32:29 Ну от тому хай нахуй іде
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725404 вiд 2025-07-09 00:09:38я взагалі раніше думав, шо тих бразилів пів команди молодих і подаючих надії «Неймарів з Роналду», шо риють копитом і за якими якшо ще не черга, то скоро, а в них кращий гравець це приїхавший догравать на родіну Тіаго Сілва і гра підтюпцем
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725403 вiд 2025-07-08 23:42:51Voxa (м. Запоріжжя) № 1725401 типу того. трохи пляжний футбол.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725402 вiд 2025-07-08 23:41:26Дель П'єро як завжди стильний. Більше дивитись нема на що :)
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725401 вiд 2025-07-08 23:37:20а мені здається шо оце справжня сила цих бразильців і є. Вийшло - ок, ні - та не дуже і хотіли
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725400 вiд 2025-07-08 23:36:04Та яка втома. Силова боротьба майже відсутня. Всі намагаються грати правильно, дальньою ногою :)
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725399 вiд 2025-07-08 23:32:29Vichny № 1725396 вiд 2025-07-08 23:25:26 Фальстарт, у нього «полуфінал» завтра.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725398 вiд 2025-07-08 23:31:41Хоча це трохи викривлена інформація - пауза у бразильців в грудні, з січня за півроку 37 матчів, якщо я правильно порахував.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725397 вiд 2025-07-08 23:29:02далеко не найтоповіший Челсі просто душить бразильців.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725396 вiд 2025-07-08 23:25:26Лунін-хуюнін
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725395 вiд 2025-07-08 23:25:16Строго кажучи бразильські клуби після свого сезону ще більш втомлені ніж європейські, ходить по мережі прес-конференція Марески, де він жалівся, що грають втомлені після 60 матчів в сезоні, і йому репліку з залу, що бразильські команди провели 70 матчів за сезон.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725394 вiд 2025-07-08 23:24:06ProstoVlizPobalakaty № 1725393 Челсі на класі спокійно реалізували. Але там багато недопрацювань «на шляху» тієї контратаки від Флу. Просто не бігли, не викладалися
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725393 вiд 2025-07-08 23:21:39Starik (Україна, Київ) № 1725392 вiд 2025-07-08 23:19:05 І варто було Флу трохи оживитись, піти в атаку, як одразу отримали другий гол в контратаці.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725392 вiд 2025-07-08 23:19:05Вперше почав дивитися матч з цією трахомудії. Наче й півфінал. Але явно «договорняк» :) Ніхто грати особливо не хоче, навіть Флуміненсе, у якого мотивація повинна бути зашкварною
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725391 вiд 2025-07-08 23:06:16Перед поєдинком пресслужба мадридців запитала у легіонерів клубу, як слово «півфінал» звучить їхньою рідною мовою. Лунін чомусь вимовив слово російською — «полуфинал».
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725390 вiд 2025-07-08 22:34:01«Челсі гол забив? А ми забили хуя!» Вільний переклад пісні оного репера з прізвищем президента
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725389 вiд 2025-07-08 22:22:48який Челсі гол шикарний забив
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725388 вiд 2025-07-08 22:21:54Чeлсi гaрнo пoклaв… тaк Мудрик щe й чaмпioнoм свiту стaнe :)
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725387 вiд 2025-07-08 22:16:35m1919(Київ - чемпіон!) № 1725384 та чи не половина дій нинішнього президента юридично нікчемна або безглузда. А то якийсь там указ.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725386 вiд 2025-07-08 22:09:03Тим чaсoм вжe пoчaлaся Лiгa Чeмпioнiв… Динамо стартує в турнірі з другого кваліфікаційного раунду і зіграє з переможцем пари Жальгіріс (Литва) — Хамрун Спартанс (Мальта). Свої матчі кияни зіграють 22/23 і 29/30 липня.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725385 вiд 2025-07-08 21:41:10Якщо указ не опубліковано, чи є він дійсним юридично? Якщо текст указу з'явився в Інтернеті це не означає що такий указ підписано. Це може бути лише тиском на Коломойського - сиди тихо, будеш вийобуватися - підпишу.
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725384 вiд 2025-07-08 21:18:582 Voxa№ 1725380Так, таємний указ опублікований в інтернеті :) Яким Президент, котрий не хоче видавати Коломойського американцям, позбавляє ІВК українського громадянства, бо це громадянство не дозволяє громадянина України видавати іноземним державам.Ну, все ж сходиться, залізна логіка від УРиста.Правда, мені цікавіше було б почути, чи не є такий указ юридично нікчемним, але кому воно треба заморочуватись, коли хочеться когось на чисту воду вивести?
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725383 вiд 2025-07-08 20:57:47Вже завтра в Конгресі буде представлено законопроєкт про санкції США проти рф, — ЗМІ. --- Та не вже
Orest Dniprovskiy (Київ ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725382 вiд 2025-07-08 20:35:24Про смалець Не пройшло і року після дискусії тут як я в Ашані купив смалець. При чому було 2 види по 200 грм 30 і 38 грн
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725381 вiд 2025-07-08 19:57:47Акуеть была заруба анисимлвой и павлюченко Аманда во втлром сете, пои в ыиграном первом имела трлйной мачбол га своей подаче и двойной на второй подаче павлюченкихи.. и прлебала все. Перешли в тайбрейк. Прлебывала 3-6 на чужой подаче, сравняла, вышла вперед. И всетаки вырвала 11-9..
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725380 вiд 2025-07-08 19:54:15m1919(Київ - чемпіон!) № 1725378 але і не спростована. Указ то є. А те шо не опублікований офіційно його зміст, так він - таємний. Це теж цілком офіційно :) До речі, зміст того указа публікував СерЛещ, а його навряд чи віднесеш до опозиції.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725379 вiд 2025-07-08 19:29:24m1919(Київ - чемпіон!) № 1725371 Це яскравий приклад того, коли чіпляються за слова, а не за головну думку. Думка була в тому, що вони не всесильні і не треба кожен їх рух видавати як ідею сраліна, хуйла тощо. Всі ідеї вони спіздили, і, головне, їх верхівка це знає. Тож не треба підігравати. А порівнювати режим хуйла та режим полпота чи Хамурапі з точки зору збочень це вже медицина, а я не доктор.
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725378 вiд 2025-07-08 19:28:392 Ukrainian Ranger№ 1725372Вчи матчастину. Коломойський вже позбавлений громадянства УкраїниЯкщо це про опублікованого нардепом Власенком папірця від 18.07.22, то його правдивість офіційно не підтверджена.А от Шевченківський районний суд Києва під час обрання запобіжного заходу Коломойському 2.09.23 ідентифікував його як громадянина України. А це вже офіциоз.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725377 вiд 2025-07-08 19:16:16Ukrainian Ranger № 1725368 «Медведчука Порох багато років використовував як корисного ідіота» :))))))))
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725376 вiд 2025-07-08 19:14:39Аманда хотб и американкп формальная, но морда лица такая рязанская, что сразу тува ассоциируется. Соболенко, беларуска, все таки более европейская нация, чувствуются польско-литовские гены..
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725375 вiд 2025-07-08 19:06:402 olma№ 1725359За папередника під час війни вдалося зробити частину фундаментальних реформ, які зіграли певну роль…Судова реформа? ;)
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725374 вiд 2025-07-08 19:04:102 olma№ 1725357Скажи краще, чому в західних медіа іде (справедлива) критика і атака на Єрмака?Тому, що Юлька-варовка вже застаріло, а Єрмак примудрився ще не приїстися піплу і кількість кліків забезпечує.Чапек колись про газету писав, що ще не було випадку, щоб газета вийшла у вигляді чистого листа, на якому великими літерами надруковано: «Нічого не відбулося». Кожен день читач отримує політичні, бізнесові, спортивні і т. ін. новини. І для них є тези/персонажі, навколо яких новини завжи можна створити. Українська_корупція/Єрмак серед них.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725373 вiд 2025-07-08 19:01:23Я б теж в такій ситуації його не видавав. Навіщо давати американцям таку зброю проти України під час війни? Щоб у MAGA, у багаточисельної російської агентури в оточенні Трампа було більше приводів позбавити Україну допомоги та вводити санкції проти її очільників? Правда в цій ситуації вимальовується інший, очевидний, метод вирішення проблеми, але Зеленський все ж культурна людина і цього не робить, принаймні поки що.