klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725332 вiд 2025-07-08 07:07:57Netanyahu: I want to present to you, Mr. President, the letter I sent to the Nobel Prize Committee, nominating you for the peace prize, which is well-deserved Trump: Wow ------ Нагадує розмову першовідкривачів з тубільцями, коли ти виманювали золото на дзеркальця чи яскраві побрякушки. І в них була та сама реакція що в Трампа
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725331 вiд 2025-07-08 06:58:32Міністр закордонних справ Франції Жан-Ноель Барро заявив, що Європейський Союз за ініціативи Франції та в координації з американськими сенаторами готує новий пакет найжорсткіших санкцій проти Росії з початку повномасштабного вторгнення в Україну. Будуть тaкi жoрстoкi-прeжoрстoкi сaнкцiї щo Путiн всeрeтся!
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725330 вiд 2025-07-08 02:33:28Вони не демони, звичайні люди … Які нахуй «звичайні люди». Це йобане біосміття. Мразота, гниль, грязь. Чєловєкообразниє потвори. Шмати м'яса з глядєлками. Без совісті, емпатії, людяності, пам'яті та мізків.
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725329 вiд 2025-07-08 01:02:29Якийсь довбограй під нейтральним прапором з хвамілією на -ов десь там в щось переміг. Варто на це звертати увагу?
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725328 вiд 2025-07-07 23:55:44Що сказати: дуже дуже шкода Дімі. Тим паче, що любитель кацапопиздипросерав без проблем. Як можн травмуватися на голому місці? Окей, там є ще Ноле і Алькарас зупинити цьог прокацапопідара.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725327 вiд 2025-07-07 23:35:41Цим довбням щастить
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725326 вiд 2025-07-07 23:26:52Nycolas № 172532 Ти трохи подивися, що сталося. Зіннер програв, але виграв. Був 0 2, але Дімітров травмувався.
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725325 вiд 2025-07-07 23:25:06Соррі, програвав. Але Дімітров знявся - травма
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725324 вiд 2025-07-07 23:18:31Сіннер аут
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725323 вiд 2025-07-07 23:18:19Бля, прокацапському підарасу Зіннеру так пощастило. 0 2 і раптом травма у бідного Дімітрова. Він плакав, що не міг грати далі. Та іде цей італійський прокацапський підарас у сраку і решта з них. Як це взагалі можливо?
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725322 вiд 2025-07-07 22:28:55Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1725321 до чого тут сралін? Цей принцип застосовується у бізнесі та політиці майже завжди. Не треба всі проблеми у світі пов'язувати з москалями. Вони не демони, звичайні люди зі збоченнями. Так, збочення щодо нас є для нас смертельно небезпечним, але треба намагатися бачити інструменти впливу на нас і відповідно адекватно реагувати. А адекватно це не «всю херню у світі придумав сралін», а теорію про 40% придумав Хамурапі (може й ні :) ), а москалі просто використовують. І жодних згадок про сраліна, бо вони будуть реагувати у стилі «сралін краще Хамурапі».
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725321 вiд 2025-07-07 20:29:59Очевидно діють за принципом, що його у сові започаткував йося сралін: якщо у вас точність прогнозів 40%, говоріть все навпаки - і точність ваших прогнозів зросте до 60%.
пробегавший [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725320 вiд 2025-07-07 20:26:502 olma № 1725311 Десь пішли грязні плітки, що після того як ДОГІ ножицями покрижив персонал синоптиків і прогнози «покращились».
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725319 вiд 2025-07-07 20:17:00sk (здалеку…) № 1725294 ну ти прямо у ціль по моєму саду «самшит. за 5 років вже їх не знайдеш. завезли якусь заразу з кавказу по-моєму. раз на місяць потрібно обробляти. інакше за день-два» згорить «…» Насправді «огнівка», була завжди, змивається водою, ще є bayer препарат, вбиває цю погань за тиждень. Так, слідкувати треба, бо жре швидко. Останні два року тьфу-тьфу, до війни обробка раз на рік, а так - просто змити водою як побачив. на грушах на листях «іржа», розмножується на ялівцях, яких зараз насадили багато… можна груші гарно обробляти, але якщо у сусіда через паркан куча тих ялівців - то таке собі… Так, з'явилася така фігня десь у 2020, грушу обробив раз і це допомогло, але деякі сукуленти хворіють і не одужують. По абрикосам - вже давно цвітіння припадає на заморозки, це не лише врожай, а й самі дерева від цього пересихають. У мене зараз інша напасть - мурахи, в т. ч. великі чорні, які жруть деревину. Ніколи такого нашестя не бачив.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725318 вiд 2025-07-07 19:51:15ну от шрайк щось до-аналізував -------- Должен подкинуть ложку дегтя. По итогам июня 2025 ликвидная часть ФНБ выросла на 15 млрд баксов (с 37 до 52). Оказывается, они с января 2024 года по февраль 2025 закупали юани и золото за счет дополнительных нефтегазовых доходов (по правилу отсечения), но почему-то перевели их в ФНБ только сейчас.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725317 вiд 2025-07-07 19:47:08Tennis Ноле у своєму стилі 1 6 у першому сеті і 3 поспіль на 3 1. Щоправда у 4-му програвав 1 4, але… Мабуть, знає, що це, можливо, останній турнір і хоче наскрести бабла на Синґапурі. Там треба всіх кревних годувати, а кількість бабла на пенсії значно зменшиться. Ну, я жартую, у принципі.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725316 вiд 2025-07-07 19:45:11Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net) № 1725314 ну от тепер у мене «стриманий оптимізм» я ж не писав що там ріст і процвітання. а всі ті бравурні заяви аналітегів що там «скоро» економіка буде в жопі - мені не подобається. якщо й буде - то років через 10 темпами що були від початку року… а тоді якась війна і нафтра по 100, китай свого слова ще не говорив… багато факторів які підтримають хуйло-економіку… сподіваємось що пиздець підкрадеться непомітно…
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725315 вiд 2025-07-07 19:33:04OlegSh № 1725312 тaк тo вiдoмi рoзвaги …
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725314 вiд 2025-07-07 19:21:03sk (здалеку…) № 1725313 a якжe твoя мaнтрa щo в хуйлoстaнi рiст i прoцвiтaння? ;)
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725313 вiд 2025-07-07 18:19:47з приводу «прикрих самогубств» в хуйлостані… багато тексту… «суть» нижче копі-пащу https://t.me/kopytkoav/1122 --------- этот инцидент уже встраивают в одну линию с «самоубийством» одного из топ-менеджеров компании «Транснефть» Андрея Бадалова (выпал из окна). А также задержанием депутата заксобрания Челябинской области миллиардера-золотодобытчика Константина Струкова, который на своём частном самолёте пытался вылететь в Турцию. И самолёт внезапно оказался арестованным, и паспорт – просроченным. И активы теперь конфискуют … за нарушение экологических норм, травматизм на производстве и конфликт интересов с депутатской работой. Это всё событийный ряд последних дней. Куда периодически врываются новости типа: а) горнометаллургическая компания «Мечел» за 5 месяцев сократила добычу угля на 24%. Пострадали активы в Якутии и Кемеровской области. Низкий спрос, большие издержки, трудная логистика; б) в РФ введён сбор на выездной туризм, что по сути является прелюдией к визам на выезд, и т. д. В общем, атмосфера в России – так себе. А ведь это ещё не август, когда в РФ традиционно случается что-то выдающееся.
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725312 вiд 2025-07-07 18:10:59olma № 1725311 Я в тому місці був за день до цього. Якщо бути в каньоні в той час то шанси вижити дорівнюють нулю.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725311 вiд 2025-07-07 17:45:49OlegSh ---- Авжеж, там сурова природа і дикуваті ті долини, каньйони. Слід налагоджувати систему оповіщення туризма як в Альпійських країнах туризм і снігові лавини. В Австрії прогноз погоди максимально точний був ще 40 років тому, до диджиталізації і до доступних даних з супутників.
Enot(Тому ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725310 вiд 2025-07-07 17:23:38Zurab Badashvili Какое то совещание у них в министерстве странное было. В Минтрансе РФ умер на рабочем месте замначальника отдела земельного фонда Андрей Корнейчук. Сообщается, что 42-летний Корнейчук резко встал во время совещания и упал замертво.
Enot(Тому ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725309 вiд 2025-07-07 17:15:00Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1725303 вiд 2025-07-07 16:45:23 Це звичайний важіль для шантажу. Наприклад українські прикордонники на Донбасі в 2014 фактично допомагали росіянам, тому що до того вони на контрабанді разом заробляли. А потім їм сказали, що вони можуть, звісно, зберегти вірність Україні, але у Київ піде вся інформація про їх кримінальну діяльність. Тому або так, або вони роблять те що їм скажуть. Я певен що з багатьма політиками і чиновниками в Європі так само роблять. Якщо хтось підписав корупційний контракт з Газпромом, наприклад, то після цього та людина в руках у росіян і зіскочити вона не може. В будь-який момент їх кар'єра може закінчитися, а самі вони сядуть надовго. Тому російські агенти впливу в Європі лишаються вірними росіянам за будь-яких умов.
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725308 вiд 2025-07-07 17:01:27Там ті flash floods…
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725307 вiд 2025-07-07 17:00:19Там ті настільки швидко виникають, що й система може не спрацювати. Наприклад в Antelope Canyon вхід тільки з тур-оператором який весь час спостерігає де й коли йде злива.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725306 вiд 2025-07-07 16:52:28Діти в дитячому таборі також загинули. Бачиш, і незважаючи на те, що у кожного в кишені мобільний смартфон, персональний месседж можна було доставити. Жесть.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725305 вiд 2025-07-07 16:51:29ну. то звичайно вішфул-синкінг… а-ля сталін. коли постріляли-пересадили «простих» людей, а система потрібна завжди мати роботу, почався 37й рік. почали стріляти-садити «не дуже простих» людей… -------- пригадується не зовсім давня історія ссср. коли після смерті сталіна поїхали арештовувати берію. в групі, яка їхала арештовувати берію був жуков… тому що берії підпорядковувались «силовики», а жукову - армія… і, в найгіршому варіанті (для совка), берія міг дати наказ «своїм силовикам» йти його «рятувати» …
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725304 вiд 2025-07-07 16:48:33sk (здалеку…) № 1725297 Там основні жертви сталися, коли змило швидкою водою з верхів'я кемпінг з кемперами машинами, які стояли на березі і відпочивали. Мабуть там глушина і система оповіщення від Штата і графства каунті облажалася. https://www.nytimes.com/live/2025/07/07/us/texas-floods
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725303 вiд 2025-07-07 16:45:23Якщо брати справи наших зрадників (те, що повідомлялося у публічному полі), то не пригадую, щоб кацапи завербували когось із них шляхом погроз розкрити його корупційну діяльність. Хоча це не означає, що серед досі не викритої агентури таких підарів немає.
Enot(Тому ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725302 вiд 2025-07-07 16:22:50Вони усі любителі хабарів та відкатів, але коли в результаті звичайної боротьби за владу тих хто програв пускають у расход, а не відповідають на дачу чи послом у Молдову, це добре саме по собі. Це по-перше справедливо, а по-друге створює атмосферу терору, що може підштовхнути когось з них до зради, втечі і тому подібного. Навіть, теоретично, до заколоту, хоч це дуже малоймовірно.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725301 вiд 2025-07-07 16:17:18sk (здалеку…) № 1725299 Ну і нахуя нам, блядь, треба, щоб кацапські любителі хабарів та відкатів стрілялися?? Навпаки - довгих років життя та вдалих кар'єр їм треба побажати!!
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725300 вiд 2025-07-07 16:11:13Yorik № 1725298 то вже «перебор». диванна експертиза то не охоплює :) я собі трохи спрощую задачу. проїжджаю повз садовий центр, в якому вони прямо вирощують персики-виноград й купу всього що продають. питаю коли і чим вони свої дерева-кущі обробляють. вони розказують. ну і я повторюю те що вони рекомендують :) якщо щось «нестандартне» помічу на листях чи ще десь. фотограю, їм показую (або на ютьюбі шукаю) :)
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725299 вiд 2025-07-07 16:06:46Бывший губернатор Курской области и уволенный сегодня с должности министра транспорта Роман Старовойт застрелился. Ожидали, что его, как и ранее других крупных чиновников, начнут судить за провал обороны Курской области. ---- гарний приклад. всі інші чиновники, хто отримував відкати і т. п… - теж можуть стрілятись…
Yorik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725298 вiд 2025-07-07 15:38:13sk (здалеку…) № 1725294 І це ми ще не говорили про хлорози (різноманітне пожовтіння/буріння/червоніння листя) - нездатність рослини засвоювати мікроелементи, які є в грунті).
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725297 вiд 2025-07-07 15:37:21Найбільше жертв повеней у Техасі зафіксували в окрузі Керр - рятувальники виявили 68 тіл. Ще 13 загиблих припали на інші округи штату. Досі 41 особа вважається зниклою безвісти. ------- ахуйєть. в штатах… 21 сторіччя. повінь. 100+ загиблих…
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725296 вiд 2025-07-07 15:12:26South Korea scraps its plans to buy a second batch of 36 additional Apache attack helicopters from the U. S. for USD 7 billion. South Korea says it will spend the money on drones instead
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725295 вiд 2025-07-07 13:35:19Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1725293 железняк в тг каналі наче пише о шмигаль від усього відмовляється. ніяких «послів» … до речі. пригадався «посол данілов у молдавії». «пропала» людина
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725294 вiд 2025-07-07 13:34:12olma № 1725292 глобалізація. завозять заразу з інших місць… раніше всі садили такі вічнозелені кущики - самшит. за 5 років вже їх не знайдеш. завезли якусь заразу з кавказу по-моєму. раз на місяць потрібно обробляти. інакше за день-два «згорить» … на грушах на листях «іржа», розмножується на ялівцях, яких зараз насадили багато… можна груші гарно обробляти, але якщо у сусіда через паркан куча тих ялівців - то таке собі… думаю що не диванні, а справжні експерти, ще купу прикладів наведуть тільки що розмовляв зі знайомим з канади. каже що коропів там можна ловити без обмежень. завезена риба. інвазивна. можна «браконьєрничати» …
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725293 вiд 2025-07-07 13:06:15«…премʼєр-міністр Денис Шмигаль входить до списку потенційних кандидатів на посаду посла України у Вашингтоні разом із віцепремʼєр-міністром Ольгою Стефанішиною, міністром оборони Рустемом Умеровим та міністром енергетики Германом Галущенком».-------------------Відправити всіх одразу, і хай там собі сидять - буде менше шкоди. Хоча краще не до США (бо і там можуть насрати), а до Бурунді або Верхньої Вольти, чи то нині Буркіна Фасо.