🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 648.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725132 вiд 2025-07-04 08:02:24

olma ()
№ 1725113

щo тaкe сeрeднiй клaс в твoєму рoзумiннi?

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725131 вiд 2025-07-04 04:40:25

Весь город а дыму. Я такого еще не видел..

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725130 вiд 2025-07-04 01:32:01

LAZY
№ 1725128

Це москальська провокація!
У мене кум в ДСНС працює!
Вони мають рулетки!

А насправді є інструкція як переносити постраждалих, але ж всі думають, що це смішно.

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725129 вiд 2025-07-04 01:27:57

а шо? можна було і так про Оззі :)

https://lb.ua/culture/2025/07/03/684812_velikiy_zhahliviy_i_smishniy_ozzi.html?fbclid=IwY2xjawLT4UZleHRuA2FlbQIxMABicmlkETFXY3c3OTdLeGkzU3ZRcUpMAR42kPgiEJZbPpMT76iTT5Bhy3N4c_ILrK6gaS5vRkY_uOliUbac5hoLpTvV0w_aem_KquScnAlas_KX4Puvw0qSw

нова культура і особисто мені вона більше подобається ніж Fox чи CNN.
може Рок врятуює людство? :)

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725128 вiд 2025-07-04 01:14:07

Популярний жарт зараз. Не знаю, чи було тут.

photo-2025-06-25-01-22-45

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725127 вiд 2025-07-04 01:00:02

LAZY
№ 1725126

100%

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725126 вiд 2025-07-04 00:58:17

olma ()
№ 1725121

Спакуха. Рашисти згинуть зі своїми сраними ракетами, а садочок стоятиме.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725125 вiд 2025-07-04 00:55:33

Ковровая бомбардировка спального района..

olma( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725124 вiд 2025-07-04 00:52:10

Чмо кубінське

olma( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725123 вiд 2025-07-04 00:51:43

Росія визнала талібан офіціфйно. А це значить, що Марк Рубіо відсмоктав у чурок.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725122 вiд 2025-07-04 00:51:04

девять. И полная тишина по пво..

olma( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725121 вiд 2025-07-04 00:49:12

LAZY
№ 1725118
---
Так авжеж, чудовий вечір на районі. І може до пизди той прекрасний садок біля будинків на Вірменській на Вирлиці. Бо як їбане, призмелицця, то мало не буде.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725120 вiд 2025-07-04 00:46:57

восемь..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725119 вiд 2025-07-04 00:44:55

шесть подряд, такого еще не было..

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725118 вiд 2025-07-04 00:43:35

olma ()
№ 1725115

А ти що, телеграм не читаєш? Николаевский Ванек, наприклад. Та інші. Там все пишуть оперативно, що летить і скільки. От написали що кінжали їбучі летять - і ти знаєш, що варто очікувати великий хуяк за вікном. І що, можливо, є сенс не ходити в труселях по хаті, а натягнути, наприклад, шорти :)

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725117 вiд 2025-07-04 00:40:09

По моему району пиздячат..

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725116 вiд 2025-07-04 00:37:14

olma ()
№ 1725115

Кінжал

olma( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725115 вiд 2025-07-04 00:27:48

Ось доперва щойно щось йобнуло конкретне. Х=й його зна. Вихід чи вхід. Вийшло щось чи впало. І тут якраз і є джерело бентеги.

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725114 вiд 2025-07-04 00:17:35

olma ()
№ 1725113

За часів великої депресії дійсно середній клас страждав, втратив доходи, які дозволяли вести більш заможне життя ніж у «робітників».
Так, зараз у світі чергова криза виробництва та чергова технологічна революція. До речі початок третьої світової, на жаль в т. ч. на нашій території, очевидна ознака того, що зміна укладу суспільства призводить до глобальних заворушень.

Тож думаю біткоїн чи автомайстерня це були просто художніми образами :)

а реально у мене за вікном херачить ППО, якому я бажаю здоров'я

olma( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725113 вiд 2025-07-04 00:02:24

Starik (Україна, Київ)
№ 1725112
---
Я сказав це образно, не мав на увазі точну математику.

Виопуклив проблему, щоо заняття рядовим традиційним бізнесом може бути невигідним, ніж заняття якимись інвестиціями, криптою. Вірусними відео.

Соціологічні дослідження показують, що середній клас скручується, а зростає кількість бідолаг, які кінці з кінцями не дуже зводять

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725112 вiд 2025-07-03 23:54:32

olma ()
№ 1725111

гм.
не зовсім розумію.
2 биткойна це 200К долярів, що взагалі херня для власника двох успішних майстерень.

ти про що взагалі?

olma( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725111 вiд 2025-07-03 23:48:14

Starik (Україна, Київ)
№ 1725110
---
цікаво, але виглядає занадто мудрьоно.

Розшарування зараз в Штатах дуже велике. Технології принесли зубожіння середнього класу, і він дуже скурчився.

Тому йде все по пи-ді. Багаті з двома біткоїнами стають ще багатшими, а власники двох автомайстерень стають ще біднішими.

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725110 вiд 2025-07-03 23:38:38

пробегавший
№ 1725095

Та йому зарано виходити, тільки гроші витрачати.
Зараз лише Маск, він же жириновський, він же … уявна опозиція.
Все як писали для москалів, тепер можна побачити у США.
Лише одно питання, чи самі спіздили, чи подарували?
Моя відповідь - спочатку спіздили, потім ще раз трампону подарували.

olma( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725109 вiд 2025-07-03 23:34:40

Моя мамуся казала: а шо ти бігаєш по хаті як засраний бик по череді!

And I think it's beautiful!

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725108 вiд 2025-07-03 23:33:12

Зорька, зорька, зорька, а … зараза, а бодай ти здохла залізла в чужий город і сад.

Зараз гарматка автоматична на Харківській - Вирлиці їбаше. Лейзі не дасть збрехати.

OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725107 вiд 2025-07-03 23:30:45

На Вінниччині чув тільки 'череда'. Це якщо корови. Якщо вівці то 'отара'. Гурт пасує коли 'Гурт Брати Гадюкіни'. А Стадо підходить до 'стадо учнів середньої школи на субботнікє' :-)

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725106 вiд 2025-07-03 23:29:09

Череда блять в шкоду залізла!

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725105 вiд 2025-07-03 23:28:27

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1725103
---
Дякую. Абсолютно правда! Череда це невелике стадо, яке зазвичай пиздує по степу в певному порядку. А ось гурт це реально шось велике, орда. Ковбої переганяють тисячі корів на захід. Тому і опт правильно буде гуртовня, гуртова торгівля. Великими партіями, короче.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725104 вiд 2025-07-03 23:25:17

о, ще хтось в селі жив :)

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725103 вiд 2025-07-03 23:24:37

olma
№ 172509
є таке - череда

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725102 вiд 2025-07-03 23:22:04

2 olma
№ 1725097
Череда ще

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725101 вiд 2025-07-03 23:20:50

Chinese Foreign Minister Wang Yi told EU representative Kaja Kallas that Beijing “cannot afford a Russian loss in Ukraine, ” fearing it would shift U. S. strategic focus entirely onto China, SCMP reports.

Wang also denied claims that China is materially supporting Russia’s war effort, saying that if it were true, “the conflict would have ended long ago. ”

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725100 вiд 2025-07-03 23:19:48

2 LAZY
№ 1725090
Це ти від нас чогось хочеш :)
А я просто змалював, що бачу.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725099 вiд 2025-07-03 23:11:02

olma
№ 1725097
Goldene Horde - Золота орда

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725098 вiд 2025-07-03 23:04:22

пробегавший
№ 1725095
----
Подивився я роліки цього Нью-Йорського вискочня Зохрана Мамдані - крутий чувак, говорить все правильно, і намагається подушно зібрати голоси по дільницях Нью-Йорка.

Але стара еліта може просто хакнути і знищити інституції, знищити суди, комітети, фонди, клуби і т. п.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725097 вiд 2025-07-03 22:56:06

стадо це мабуть російське слово. Батько казав на стадо гурт. На велике стадо. Гурт. Куди ти гурт женеш?? Зараз в шкоду залізуть.

Якщо прогуглити, то це якесь давньгерманське, санксритське слово. Гурт і орда там це одне і те саме. Horde

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725096 вiд 2025-07-03 22:49:06



пробегавший [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725095 вiд 2025-07-03 22:46:56

Зараз навіть слабенький антітрамп на арені штатів не проглядається

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725094 вiд 2025-07-03 22:27:33

Там відразу було ясно, що пройде. Людина це істота соціальна, стадна. Тримається стада щоб не було гірше. Так і нардепи американські від республіканської партії.

А всяким докторам Зло типа Петера Тіля їм пох, який бюджетний дехвіцит в Америці, вони на кріпті і пейпалі зароблять по всій кулі земній, Хоч в Пакістані, хоч в Уругваї, Парагваї (до речі, чи там хунту скинули)?

sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725093 вiд 2025-07-03 22:01:12

а що. біг-бьютіфул-білл проголосували?
а скільки тексту було від аналітегів: підпиздець, провал, всепропало…
дві палати проголосували. на фінансових ринках колапсу не спостерігається…


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.