🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 651.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725012 вiд 2025-07-02 12:04:31

olma
№ 1725008 вiд 2025-07-02 11:46:57

Як цей велосипедист має такий адреналін, і навички стрільби, то може його цейво, мобілізувати?

Сподіваюсь, так і буде. Йобані мудаки.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725011 вiд 2025-07-02 11:56:25

Місто Ечжоу розташоване приблизно за 80 км на південний схід від Уханя.
----------------
Шо, опять?!

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725010 вiд 2025-07-02 11:53:06

нова 26-поверхова свиноферма в КНР. Розташована вона в Ечжоу, провінція Хубей.
-------------------------
Свині рулять. Скоро захоплять світ.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725009 вiд 2025-07-02 11:50:11

Коко ґофф заплакала на пресконференції.
Це що ж даяна з нею зробила?))

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725008 вiд 2025-07-02 11:46:57

Як цей велосипедист має такий адреналін, і навички стрільби, то може його цейво, мобілізувати?

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725007 вiд 2025-07-02 11:45:44

У Києві велосипедист стріляв по авто волонтерки через те, що його забризкали з калюжі

https://www.pravda.com.ua/news/2025/07/2/7519768/

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725006 вiд 2025-07-02 11:44:12

Трамп Маску: вали назад в ПАР.

:-). Свині.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725005 вiд 2025-07-02 11:33:54

Насилу нічого запроваджувати не треба, просто (для маркетингу вирізнення на ринку) спочатку спробувати шось назвати, а там як піде, то піде, як ні то посміюцця, поматюкаюцця, і забудуть.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725004 вiд 2025-07-02 11:30:51

LAZY
№ 1725002
samochód (самохуд) пл, самохід укр. зазвичай польський звук ó - в українській перетворюється на і, наприклад Charków - Харків

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725003 вiд 2025-07-02 11:27:23

Іван Боберський запропонував використовувати термін «копаний м'яч» для позначення футболу в українській мові. Він також ввів багато інших спортивних термінів, таких як «сітківка» (волейбол), «відбиванка» (волейбол), «руханка» (гімнастика) та ін.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725002 вiд 2025-07-02 11:26:12

Нарешті я згодний із Воксою.
Давайте автомобіль будемо називати якоюсь там, я хз, самопересувачкою? А що блядь не так? Я все дослівно переклав!

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725001 вiд 2025-07-02 11:19:47

як каже Вічний - хуїтьня і хуйстерня.
Придумали люди гру, назвали. На загал, світ використовує оригінальну назву. Не блять, давайте якось по своєму переназвемо.
Це кацапів нагадує, вони таке люблять … чьтоб по нашєму, по посконному било

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1725000 вiд 2025-07-02 11:19:07

Це правда чи нє?

Отут з гуглу цей шматок знаходиться:

https://www.pravda.com.ua/articles/2025/07/1/7519555/

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1724999 вiд 2025-07-02 11:18:20

Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net)
№ 1724982
-----
Так, я здогадувався, що це означає спустить, зтопить трохи жиру, затягнути паски і т. п.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1724998 вiд 2025-07-02 11:18:19

Скела там насрало:

– Яка історія знаменитої на весь світ кричалки авторства Сергія Величка «Путін – ху*ло»?

– Це був хіт, присвячений президенту київського «Динамо». У нас з ними були конфлікти. Кричалку просто переробили.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1724997 вiд 2025-07-02 11:15:58

Тобто той факт, що в Україні хуйовий загальний рівень володіння англійською - то тобі норм? Йобаний колгосп.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1724996 вiд 2025-07-02 11:13:52

Інгліш в український мові не треба впроваджувати. Україна це не Брайтон-Біч, кому таке потрібно хай піздує до своїх братів по розуму.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1724995 вiд 2025-07-02 11:07:45

olma
№ 1724994

Ідіотизм.

До речі, навіть «воркшоп - майстерня» - це хуйовий переклад, неточний, обмежений та взагалі фімозний.
Навпаки, треба впроваджувати Інгліш якамога активніше, а не дрочити на колгоспність та вузколобість.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1724994 вiд 2025-07-02 11:03:12

Геть (Геть)
№ 1724972
----
Баскетбол - кошиківка, баскетболіст- кошикар. Я за.
Іще мільйон слів, які треба повертати. Напр., лабораторія - робітня, воркшоп - майстерня тощо.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1724993 вiд 2025-07-02 10:46:53

Футболист признался, что не общается с Зинченко, ведь тот поступил подло с ним, уведя девушку.

"Я не общаюсь с Сашей. Как я могу общаться с ним, если за моей спиной так поступили? Это было не по-пацански, не по-мужски. Вообще не знаю, как бы я отнесся к этому человеку. У него своя жизнь, у меня своя. Мы разные люди. Были когда-то друзья, сейчас нет. Как дружить после такого поступка?


«По-пацанськи», «па-мужскі» бее мее.
З такими дрємучими поглядами на життя тільки в Епіцентрі і грати.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1724992 вiд 2025-07-02 10:08:13

Епіцентр підписав Борячука.

«Бггг, лошара», - прокоментувала Седан.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1724991 вiд 2025-07-02 09:56:15

Цікаво, йдеться тут саме про ліки, чи також про товари медичного призначення (бинти, маски тощо).

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1724990 вiд 2025-07-02 09:48:29

хто тут фарму обговорював? :)
---------
#Ukraine exported #medicines worth $93M in five months. The main export markets are #Uzbekistan (19.94%), #Lithuania (19.7%), and #Kazakhstan (13.4%). Meanwhile, imports during this period totaled $836M. The main countries from which Ukraine imports medicines are #Germany (19.7%), #India (10.4%), and #France (7.36%).

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1724989 вiд 2025-07-02 09:47:09

теніс
поки що, після закінчення першого кола, основна новина що повилітала рекордна к-ть сіяних гравців
при чому повилітало багато тих хто успішно грав лід-ап турніри, і навіть вигравав їх…
ну і на додачу до наших дівчат, гаель також виграв. 5 сетів, проти сіяного співвітчизника… дідусю гаелю пофіг. може хоч 10 годин на корті в жару +35…
ну і від сьогодні починаються пари. наших багато заявлено. але до пів-фіналів немає сенсу спостерігати… там повний бардак і будь-хто може виграти у будь-кого, за виключенням декількох пар що виступають постійно і спеціалізуються на парній грі
хіба що цікаво послідкувати за надя кіченок - юля стародубцева. казали що давно планували грати пару, але у юлі рейтинг був недостатній. маємо чисто українську пару

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1724988 вiд 2025-07-02 09:42:04

Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net)
№ 1724984
ну вони ж не можуть кожен раз в і-вью на корті згадувати україну… виграла, створила сенсацію, адреналін зашкалює… питання про гру, хто допомагав і т. п…
думаю що є якісь правила які всі підписують
кіченок коли мікст виграла, то згадувала україну при врученні нагород. на післяматчевих пресухах - також всі згадують…
інтервью на корті… ну от останнє даяна згадувала пару тижнів назад, коли були масовані обстірли одесси…

Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1724987 вiд 2025-07-02 09:38:55

LAZY
№ 1724980
Чого це «нажаль»?

Чому це «чого це»?

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1724986 вiд 2025-07-02 09:38:49

Як вдалося дізнатися журналістам видання з анонімних джерел, серед засобів, які не передадуть Україні – ракети для систем ППО Patriot, високоточні артилерійські снаряди, Hellfire та інші ракети, які Україна запускає зі своїх винищувачів F-16 та безпілотників.
-------
штати призупиняють нам надання деяких видів ракет.
пояснення таке що «свої» запаси сильно скоротились…
але ж «хуйло мене поважає». дуже гарно про мене висловлювався… так що може йібошити ракетами по спальним районам…

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1724985 вiд 2025-07-02 09:25:15

пi***бoл Мерц прo Тaуруси:

«Проблема для нас полягає в тому, що ця система надзвичайно складна, і для того, щоб навчити на ній солдатів, потрібно щонайменше пів року. Їх вже навчають? Про це ми ще не домовлялися. Я говорив про це із Зеленським, я також обговорював це в коаліції. Ми ще не починали. Це є і залишається варіантом».

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1724984 вiд 2025-07-02 09:19:11

sk (chromebook)
№ 1724977

думaю щo сaмe тaк. бo нaприклaд в Iндiaн Weлз нi Свiтoлiнa, нi Кoстюк нiяк нe згaдувaли Укрaїну чи тaм рeaгувaли нa укрaїнських убoлiвaльникiв…

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1724983 вiд 2025-07-02 09:16:11

m1919(Київ - чемпіон!)
№ 1724970

прижилaся в дiaспoрi дужe дoбрe.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1724982 вiд 2025-07-02 09:12:31

PEPSI (Merkury)
№ 1724979

cutting pork == reducing government spending

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1724981 вiд 2025-07-02 09:07:16

LAZY
№ 1724980 вiд 2025-07-02 03:38:52
Мовний пуризм є в багатьох східноєвропейських мовах, це ще у 19 столітті так робили. Ця спортивна термінологія з'явилася на Галичині на початку 20 століття і була природною для того часу. Якби Україна перемогла у Перших визвольних змаганнях, то зараз би ця термінологія активно використовувалася

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1724980 вiд 2025-07-02 03:38:52

m1919(Київ - чемпіон!)
№ 1724970

Чого це «нажаль»? Нахера потрібна ця містечкова, надумана, висмоктана з пальця хуйня? Ще й передерта з польської та інших мов. Нехай краще оригінальні назви будуть.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1724979 вiд 2025-07-02 03:27:33

Ілон Маск: «Республіканці - це тепер партія свиней».

Приємно. Я і маск -колеги. Бгггг :-))
Ілон розбирається у свинарстві. Як виявилось.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1724978 вiд 2025-07-02 00:31:42

SK, А коли виграла тут, то забула. Мій приятель пішов її заінтерв'ювати від Євроньюз, коли повномас почалася. Дай у Ляоні дійшла до фі. Мій колеґа дійшов до інтервю. І мав на собі футбтлку укр-портуґалія. Він показав на футб, а вона носа скривила.

sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1724977 вiд 2025-07-01 23:33:17

yagshamash
№ 1724973
на лід-ап турнірах вона майже кожен раз згадувала. якраз були дронові атаки по одессі
думаю що на вім-ні «вимоги» не згадувати політику і т. п… можливо на після-матчевій пресусі щось скаже
але ще буде шанс щось сказати…

sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1724976 вiд 2025-07-01 23:30:50

ProstoVlizPobalakaty
№ 1724971 вiд 2025-07-01 23:14:32
yagshamash
№ 1724967
в трансляції звертали увагу на подачі даяни. 80+% подачі близько до ліній. на траві це дуже важливо. відскок низький. коко могла тільки підставляти ракетку. і далі даяна добивала наступним ударом
ну і так. було по-моєму два рази коли даяна робила 5-6 невимушених помилок підряд! при чому аути по метр і білше… ну добре що так закінчилось
далі москалька кваліфайєрка
до речі у стародубцевої москалька самсонова (18 сіяна чи щось таке)
у еліни біларуска сасновіч

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1724975 вiд 2025-07-01 23:23:10

yagshamash
№ 1724973
---
Ну мабуть вона не мусила щось говорити, або не було настрою. Для цього є Світоліна.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1724974 вiд 2025-07-01 23:20:57

Ястремська вшкварила капітально. Яка ж молоток! Умниця!

Сенсація

https://x.com/Wimbledon/status/1940139401784287252

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1724973 вiд 2025-07-01 23:20:39

Ястемська НІЧОГО не згадала про Україну у післяматчевому на корті. Нічого


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.