LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725012 вiд 2025-07-02 12:04:31olma № 1725008 вiд 2025-07-02 11:46:57 Як цей велосипедист має такий адреналін, і навички стрільби, то може його цейво, мобілізувати? … Сподіваюсь, так і буде. Йобані мудаки.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725011 вiд 2025-07-02 11:56:25Місто Ечжоу розташоване приблизно за 80 км на південний схід від Уханя. ---------------- Шо, опять?!
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725010 вiд 2025-07-02 11:53:06нова 26-поверхова свиноферма в КНР. Розташована вона в Ечжоу, провінція Хубей. ------------------------- Свині рулять. Скоро захоплять світ.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725009 вiд 2025-07-02 11:50:11Коко ґофф заплакала на пресконференції. Це що ж даяна з нею зробила?))
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725008 вiд 2025-07-02 11:46:57Як цей велосипедист має такий адреналін, і навички стрільби, то може його цейво, мобілізувати?
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725007 вiд 2025-07-02 11:45:44У Києві велосипедист стріляв по авто волонтерки через те, що його забризкали з калюжі https://www.pravda.com.ua/news/2025/07/2/7519768/
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725006 вiд 2025-07-02 11:44:12Трамп Маску: вали назад в ПАР. :-). Свині.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725005 вiд 2025-07-02 11:33:54Насилу нічого запроваджувати не треба, просто (для маркетингу вирізнення на ринку) спочатку спробувати шось назвати, а там як піде, то піде, як ні то посміюцця, поматюкаюцця, і забудуть.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725004 вiд 2025-07-02 11:30:51LAZY № 1725002 samochód (самохуд) пл, самохід укр. зазвичай польський звук ó - в українській перетворюється на і, наприклад Charków - Харків
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725003 вiд 2025-07-02 11:27:23Іван Боберський запропонував використовувати термін «копаний м'яч» для позначення футболу в українській мові. Він також ввів багато інших спортивних термінів, таких як «сітківка» (волейбол), «відбиванка» (волейбол), «руханка» (гімнастика) та ін.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725002 вiд 2025-07-02 11:26:12Нарешті я згодний із Воксою. Давайте автомобіль будемо називати якоюсь там, я хз, самопересувачкою? А що блядь не так? Я все дослівно переклав!
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725001 вiд 2025-07-02 11:19:47як каже Вічний - хуїтьня і хуйстерня. Придумали люди гру, назвали. На загал, світ використовує оригінальну назву. Не блять, давайте якось по своєму переназвемо. Це кацапів нагадує, вони таке люблять … чьтоб по нашєму, по посконному било
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1725000 вiд 2025-07-02 11:19:07Це правда чи нє? Отут з гуглу цей шматок знаходиться: https://www.pravda.com.ua/articles/2025/07/1/7519555/
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724999 вiд 2025-07-02 11:18:20Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net) № 1724982 ----- Так, я здогадувався, що це означає спустить, зтопить трохи жиру, затягнути паски і т. п.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724998 вiд 2025-07-02 11:18:19Скела там насрало: – Яка історія знаменитої на весь світ кричалки авторства Сергія Величка «Путін – ху*ло»? – Це був хіт, присвячений президенту київського «Динамо». У нас з ними були конфлікти. Кричалку просто переробили.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724997 вiд 2025-07-02 11:15:58Тобто той факт, що в Україні хуйовий загальний рівень володіння англійською - то тобі норм? Йобаний колгосп.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724996 вiд 2025-07-02 11:13:52Інгліш в український мові не треба впроваджувати. Україна це не Брайтон-Біч, кому таке потрібно хай піздує до своїх братів по розуму.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724995 вiд 2025-07-02 11:07:45olma № 1724994 Ідіотизм. До речі, навіть «воркшоп - майстерня» - це хуйовий переклад, неточний, обмежений та взагалі фімозний. Навпаки, треба впроваджувати Інгліш якамога активніше, а не дрочити на колгоспність та вузколобість.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724994 вiд 2025-07-02 11:03:12Геть (Геть) № 1724972 ---- Баскетбол - кошиківка, баскетболіст- кошикар. Я за. Іще мільйон слів, які треба повертати. Напр., лабораторія - робітня, воркшоп - майстерня тощо.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724993 вiд 2025-07-02 10:46:53Футболист признался, что не общается с Зинченко, ведь тот поступил подло с ним, уведя девушку. "Я не общаюсь с Сашей. Как я могу общаться с ним, если за моей спиной так поступили? Это было не по-пацански, не по-мужски. Вообще не знаю, как бы я отнесся к этому человеку. У него своя жизнь, у меня своя. Мы разные люди. Были когда-то друзья, сейчас нет. Как дружить после такого поступка? … «По-пацанськи», «па-мужскі» бее мее. З такими дрємучими поглядами на життя тільки в Епіцентрі і грати.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724992 вiд 2025-07-02 10:08:13Епіцентр підписав Борячука. «Бггг, лошара», - прокоментувала Седан.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724991 вiд 2025-07-02 09:56:15Цікаво, йдеться тут саме про ліки, чи також про товари медичного призначення (бинти, маски тощо).
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724990 вiд 2025-07-02 09:48:29хто тут фарму обговорював? :) --------- #Ukraine exported #medicines worth $93M in five months. The main export markets are #Uzbekistan (19.94%), #Lithuania (19.7%), and #Kazakhstan (13.4%). Meanwhile, imports during this period totaled $836M. The main countries from which Ukraine imports medicines are #Germany (19.7%), #India (10.4%), and #France (7.36%).
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724989 вiд 2025-07-02 09:47:09теніс поки що, після закінчення першого кола, основна новина що повилітала рекордна к-ть сіяних гравців при чому повилітало багато тих хто успішно грав лід-ап турніри, і навіть вигравав їх… ну і на додачу до наших дівчат, гаель також виграв. 5 сетів, проти сіяного співвітчизника… дідусю гаелю пофіг. може хоч 10 годин на корті в жару +35… ну і від сьогодні починаються пари. наших багато заявлено. але до пів-фіналів немає сенсу спостерігати… там повний бардак і будь-хто може виграти у будь-кого, за виключенням декількох пар що виступають постійно і спеціалізуються на парній грі хіба що цікаво послідкувати за надя кіченок - юля стародубцева. казали що давно планували грати пару, але у юлі рейтинг був недостатній. маємо чисто українську пару
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724988 вiд 2025-07-02 09:42:04Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net) № 1724984 ну вони ж не можуть кожен раз в і-вью на корті згадувати україну… виграла, створила сенсацію, адреналін зашкалює… питання про гру, хто допомагав і т. п… думаю що є якісь правила які всі підписують кіченок коли мікст виграла, то згадувала україну при врученні нагород. на післяматчевих пресухах - також всі згадують… інтервью на корті… ну от останнє даяна згадувала пару тижнів назад, коли були масовані обстірли одесси…
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724987 вiд 2025-07-02 09:38:55LAZY № 1724980 Чого це «нажаль»? Чому це «чого це»?
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724986 вiд 2025-07-02 09:38:49Як вдалося дізнатися журналістам видання з анонімних джерел, серед засобів, які не передадуть Україні – ракети для систем ППО Patriot, високоточні артилерійські снаряди, Hellfire та інші ракети, які Україна запускає зі своїх винищувачів F-16 та безпілотників. ------- штати призупиняють нам надання деяких видів ракет. пояснення таке що «свої» запаси сильно скоротились… але ж «хуйло мене поважає». дуже гарно про мене висловлювався… так що може йібошити ракетами по спальним районам…
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724985 вiд 2025-07-02 09:25:15пi***бoл Мерц прo Тaуруси: «Проблема для нас полягає в тому, що ця система надзвичайно складна, і для того, щоб навчити на ній солдатів, потрібно щонайменше пів року. Їх вже навчають? Про це ми ще не домовлялися. Я говорив про це із Зеленським, я також обговорював це в коаліції. Ми ще не починали. Це є і залишається варіантом».
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724984 вiд 2025-07-02 09:19:11sk (chromebook) № 1724977 думaю щo сaмe тaк. бo нaприклaд в Iндiaн Weлз нi Свiтoлiнa, нi Кoстюк нiяк нe згaдувaли Укрaїну чи тaм рeaгувaли нa укрaїнських убoлiвaльникiв…
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724983 вiд 2025-07-02 09:16:11m1919(Київ - чемпіон!) № 1724970 прижилaся в дiaспoрi дужe дoбрe.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724982 вiд 2025-07-02 09:12:31PEPSI (Merkury) № 1724979 cutting pork == reducing government spending
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724981 вiд 2025-07-02 09:07:16LAZY № 1724980 вiд 2025-07-02 03:38:52 Мовний пуризм є в багатьох східноєвропейських мовах, це ще у 19 столітті так робили. Ця спортивна термінологія з'явилася на Галичині на початку 20 століття і була природною для того часу. Якби Україна перемогла у Перших визвольних змаганнях, то зараз би ця термінологія активно використовувалася
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724980 вiд 2025-07-02 03:38:52m1919(Київ - чемпіон!) № 1724970 Чого це «нажаль»? Нахера потрібна ця містечкова, надумана, висмоктана з пальця хуйня? Ще й передерта з польської та інших мов. Нехай краще оригінальні назви будуть.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724979 вiд 2025-07-02 03:27:33Ілон Маск: «Республіканці - це тепер партія свиней». Приємно. Я і маск -колеги. Бгггг :-)) Ілон розбирається у свинарстві. Як виявилось.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724978 вiд 2025-07-02 00:31:42SK, А коли виграла тут, то забула. Мій приятель пішов її заінтерв'ювати від Євроньюз, коли повномас почалася. Дай у Ляоні дійшла до фі. Мій колеґа дійшов до інтервю. І мав на собі футбтлку укр-портуґалія. Він показав на футб, а вона носа скривила.
sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724977 вiд 2025-07-01 23:33:17yagshamash № 1724973 на лід-ап турнірах вона майже кожен раз згадувала. якраз були дронові атаки по одессі думаю що на вім-ні «вимоги» не згадувати політику і т. п… можливо на після-матчевій пресусі щось скаже але ще буде шанс щось сказати…
sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724976 вiд 2025-07-01 23:30:50ProstoVlizPobalakaty № 1724971 вiд 2025-07-01 23:14:32 yagshamash № 1724967 в трансляції звертали увагу на подачі даяни. 80+% подачі близько до ліній. на траві це дуже важливо. відскок низький. коко могла тільки підставляти ракетку. і далі даяна добивала наступним ударом ну і так. було по-моєму два рази коли даяна робила 5-6 невимушених помилок підряд! при чому аути по метр і білше… ну добре що так закінчилось далі москалька кваліфайєрка до речі у стародубцевої москалька самсонова (18 сіяна чи щось таке) у еліни біларуска сасновіч
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724975 вiд 2025-07-01 23:23:10yagshamash № 1724973 --- Ну мабуть вона не мусила щось говорити, або не було настрою. Для цього є Світоліна.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724974 вiд 2025-07-01 23:20:57Ястремська вшкварила капітально. Яка ж молоток! Умниця! Сенсація https://x.com/Wimbledon/status/1940139401784287252
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724973 вiд 2025-07-01 23:20:39Ястемська НІЧОГО не згадала про Україну у післяматчевому на корті. Нічого