🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 654.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1724892 вiд 2025-07-01 06:44:49

Пeп-a мoжуть пoпрoсити нa вихiд…

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1724891 вiд 2025-07-01 06:43:11

a ви смiялися куди Рoнaлдo пeрeйшoв :)

Perfect Stranger(uke1927, http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1724890 вiд 2025-07-01 06:40:11

Тим чaсoм Мaнчeстeр Сiтi блнзький дo вильoту 3:4 нa 119 хв. вiд aрaбiв…

Perfect Stranger(uke1927, http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1724889 вiд 2025-07-01 03:52:34

Директор Метрополітан-опера Пітер Ґелб: ”Я не хочу мати культурні зв’язки з убивцями. Тому я повністю припинив таку співпрацю”

https://lb.ua/culture/2025/06/28/684114_direktor_metropolitanopera_piter.html

«Але важливий момент у справі Нетребко — я дав їй можливість публічно дистанціюватися від Путіна. Вона сказала, що не може. Я вважаю, що в неї були певні розмови з Кремлем. І, як я вважаю, вона повернулася до мене й сказала: «Я стою на боці своєї країни». І саме тоді я її звільнив. А її заява через місяць, що вона проти війни — на мою думку, була нещирою. Вона з’явилася лише тому, що я її звільнив. І юридично я вважаю, що це була нещира заява. Я не вірю, що вона справді це мала на увазі.»

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1724888 вiд 2025-07-01 01:09:52

нахуа топам предсезонка.. Ученого учить - тока портить..

Perfect Stranger(uke1927, http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1724887 вiд 2025-07-01 01:08:20

LAZY
№ 1724884

чaсткoвo нe вeзлo, чaсткoвo вжe нe тi рoки…

sk(Mobile ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1724886 вiд 2025-07-01 01:07:54

Elon Musk

@elonmusk
·
2m
If this insane spending bill passes, the America Party will be formed the next day.

Our country needs an alternative to the Democrat-Republican uniparty so that the people actually have a VOICE.

Не подобається біг-бьютіфул-білл від трампа…
Інтрига… Грем зі своїм законопроектом навіть в черзі не стоїть

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1724885 вiд 2025-07-01 00:59:17

Ось до речі кумедна фотка. Глорія мунді пиздує з трибун до фінального свистка…

IMG-20250701-005738-098

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1724884 вiд 2025-07-01 00:58:13

Не бачив другий тайм, а чому ж гном навіть так не зумів?

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1724883 вiд 2025-07-01 00:52:50

LAZY
№ 1724880

трeбa щe врaхувaти тaкi мoмeнти як другий тaйм PSG-Мaямi кoли PSG стaрaвся зi всих сил дaти Мeссi Шaнс зaбити…

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1724882 вiд 2025-07-01 00:50:31

Нeплaтeжi пo iпoтeцi в Мoрдoрi… мaбуть вiд тoгo щo eкoпнoмiкa рoстe :)



Orest Dniprovskiy (Київ ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1724881 вiд 2025-07-01 00:49:38

olma
№ 1724876
Донецьк, Луганськ і Крим стануть такими як Бахмут. Коли кацапи ослабнуть НАТО почне бойові дії проти кацапів

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1724880 вiд 2025-07-01 00:43:50

Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net)
№ 1724879

Та да… Цікаво буде, як цей весь цирк закінчиться, порахувати усі забиті-пропущені голи європейських клубів проти решти світу на цьому турнірі. Мабуть що цифри будуть негуманні.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1724879 вiд 2025-07-01 00:39:13

LAZY
№ 1724877

Вoнo тaк i є в сeрeдньoму…

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1724878 вiд 2025-07-01 00:22:31

це правда,
але гіпотетичний півфінал Реал-ПСЖ, може стати і достроковим фіналом.
мені от цікаво інше, а коли оці все топові учасники цього чемпіонату будуть проводить межсезонку? чи після відпустки одразу на старт

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1724877 вiд 2025-07-01 00:21:06

Взагалі я думав, що європейські клуби проти решти світу - це будуть космодесантники проти папуасів із голими сраками. Ізбієніє младєнцев та Total annihilation. Але не все так просто.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1724876 вiд 2025-07-01 00:18:39

Сили Оборони України завдали сьогодні кілька дуже болючих ударів по Луганську, Донецьку, Криму, Ясинуватій. Там пизда як кажуть місцеві данєцкі, https://x.com/Artur_Micek/status/1939788105047056867 Що мене тішить, що чувак який записує відео вживає українських слів, тобто в системі координат можна сказати наших донбасянських.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1724875 вiд 2025-07-01 00:11:36

Флу прошел ожидаемо, но, к удивлению, Интер имел больше моментов. Две штанги, Лаутаро еще дважди пробивал в упор в касание, но во вратаря.. Просто не свезло седня..

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1724874 вiд 2025-07-01 00:03:53

Шо Інтер, Інтер?
Якби тільки Європа далі пропхалась - було б не так цікаво. Добре, щоб хоч Бразилія дає відсіч європейським монстрам.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1724873 вiд 2025-06-30 23:59:34

ех Інтер, Інтер

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1724872 вiд 2025-06-30 23:53:05

дo рeчi Eлiнa сьoгoднi мaлa куммeдний пoйнт…



Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1724871 вiд 2025-06-30 23:51:16

olma
№ 1724869

мeнi здaється щo виснoвoк прo вiдсутнiсть прoтивaги є пoспiшним.
Фaктoр Трaмпa будe зрoзумiлiшим пiсля йoгo вiдхoду. Зaрaз лужe бaгaтo бiлoгo шуму.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1724870 вiд 2025-06-30 23:36:30

Наконец то йобнули по Донецку.. шоб не пиздели про 8 лет бамбаса..

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1724869 вiд 2025-06-30 22:44:34

Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net)
№ 1724865
---
Так. Ось якраз тут на 100% погоджуюся. Проблема в тому що навіть питомна америка мусить тепер зважати на фактор Трампа, тому що система влади в Америці, дуже стрьомно заточена. І там забагато повноважень у Преза. І в сьогоднішніх умовах нема балансу нема противаги, короче все дуже небезбечно розвивається.

sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1724868 вiд 2025-06-30 22:38:49

Посольство США в Україні цитує дєдушку кейлога
Цікаво, а Трамп про нього взагалі пам'ятає?
-------
Спецпосланець президента США з питань України генерал Кіт Келлог: Останні коментарі Пєскова щодо стану переговорів — це викривлення реальності в дусі Орвелла. Заяви Росії про те, що США та Україна затягують мирні переговори, не мають підстав. Президент Трамп послідовно й наполегливо виступає за досягнення прогресу у припиненні війни. Ми закликаємо до негайного припинення вогню та переходу до тристоронніх переговорів для завершення війни. Росія не може продовжувати тягнути час, одночасно бомбардуючи цивільні об’єкти в Україні.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1724867 вiд 2025-06-30 21:41:43

Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net)
№ 1724865 вiд 2025-06-30 21:21:46

Ну взагалі-то так; ставити поряд слова «трамп» і «мислить» - це термінологічний нонсенс.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1724866 вiд 2025-06-30 21:22:20

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1724863 вiд 2025-06-30 21:17:48
Не виключаю, але це система тіньової економіки. Це потрібно для відмиву, обналу та інших вкрай потрібних речей. Навряд чи від цього відмовляться. Це є мільярди і мільярди доларів.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1724865 вiд 2025-06-30 21:21:46

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1724854

Трaмп нe мислить. Вiн прoстo нeсe щo прийдe в гoлoву. В ньoгo нeмaє iдeoлoгiї. Якщo зaвтрa нa вiтряки пoчiплять лoгo Трaмп кoрпoрeйшн, вiн нe мoргнe oкoм i скaжe щo цe нaйкрaщe щo є I ствoрює нoвi джoбз.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1724864 вiд 2025-06-30 21:18:03

Ретроград Трамп став президентом, але проти нього постають ліві які обіцяють державне регулювання цін на аренду житла та безкоштовний громадський транспорт. І по іншому бути не може.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1724863 вiд 2025-06-30 21:17:48

sk (chromebook)
№ 1724857 вiд 2025-06-30 20:27:53

Щодо біткойна, то не виключаю, щотрано чи пізно заборонять ую фуйню і розгромлять торгівельні майданчики - бо окрім фінансування тероризму ще й величезні обсяги енергії витрачаються на нікому не потрібну фуйню.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1724862 вiд 2025-06-30 21:14:49

Тік-Ток це лише засіб пропаганди. А суспільство змінюється з економічних причин. Економіка базис, політика і все інше - надстройка. Зараз економіка така, що режим перероджується в авторитарно-олігархічний. Зараз зміни у світі такі само за масштабами як на початку XX століття.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1724861 вiд 2025-06-30 21:10:53

olma
№ 1724832

нe трeбa пeрeбiльшувaти рoль Тiк-Тoкa. Цe eффeкт мaятникa.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1724860 вiд 2025-06-30 20:55:16

sk (chromebook)
№ 1724857 вiд 2025-06-30 20:27:53
Він нічого не казав про конкуренцію. Він казав що сонячної і вітроенергетики не має бути, тому що йому це не подобається. Де тут раціональність? Люди що колись з ним працювали кажуть що він ментально залишився в світі 80-х років минулого століття. Нове не сприймає. Як, власне, і його виборці.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1724859 вiд 2025-06-30 20:50:16

Щодо забруднення, то зараз овпроваджується дофуя нових технологій спалювання вугілля, хоча цілком позбавитися викидів сірки та азоту (тобто окисів - SOx та NOx) навряд чи колись вдасться. Так чи інакше, мирний атом - по чистоті найкращий (поки не прорве чи не йобне).

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1724858 вiд 2025-06-30 20:42:40

ну якшо рахувати гроші, тобто брати економіку, то по ітогу електроенергія з вугільних електростанції буде дешевше ніж з вітро-сонячних

sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1724857 вiд 2025-06-30 20:27:53

Enot
№ 1724855
думаю що зелену енергетику лобіювали коли електрики +- на всіх вистачало. тому була ідея «піддавлювати» брудну енергетику, спонсоруючи зеленку
на перших же етапах навіть атомка була «брудною» …
але зараз, з біткоїнами та ші - всі зрозуміли що без додаткових сотен гіга-ватт можна одразу відкотитись до рівня «середньої африканської» країни
тому почалась гонка за гігаватами. ну а «спонсорство» для зеленки - це вже повинно відійти у минуле. хто хоче - може тим займатись в рамках здорової конкуренції…
ріякого «ретроградства» :)

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1724856 вiд 2025-06-30 20:25:50

Enot
№ 1724855

брєд сiвaй кaбили…

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1724855 вiд 2025-06-30 20:12:54

Він мислить як ретроград у 21 столітті. Це значить що США підуть вниз. А світ піде далі.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1724854 вiд 2025-06-30 20:10:04

трампидло мислить як забудовник ;) Близькість до вітряків знижує вартість нерухомого майна.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1724853 вiд 2025-06-30 19:43:38

m1919(Київ - чемпіон!)
№ 1724852 вiд 2025-06-30 19:34:43
Згоден з цим, але тоді вони були на підйомі, на відміну від європейців. А зараз вони очевидно деградують в усіх сенсах. Це шанс для всіх. Європа може відродитися через війну. Як завжди було.
Трамп сказав що йому не потрібні сонячні та вітрові електростанції, які погано виглядають, а треба вибудовувати енергію за рахунок вугільних електростанцій, які найкращі. Я вважаю що це чудово. Подумайте чому. :-)


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.