Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724892 вiд 2025-07-01 06:44:49Пeп-a мoжуть пoпрoсити нa вихiд…
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724891 вiд 2025-07-01 06:43:11a ви смiялися куди Рoнaлдo пeрeйшoв :)
Perfect Stranger(uke1927, http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724890 вiд 2025-07-01 06:40:11Тим чaсoм Мaнчeстeр Сiтi блнзький дo вильoту 3:4 нa 119 хв. вiд aрaбiв…
Perfect Stranger(uke1927, http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724889 вiд 2025-07-01 03:52:34 Директор Метрополітан-опера Пітер Ґелб: ”Я не хочу мати культурні зв’язки з убивцями. Тому я повністю припинив таку співпрацю” https://lb.ua/culture/2025/06/28/684114_direktor_metropolitanopera_piter.html «Але важливий момент у справі Нетребко — я дав їй можливість публічно дистанціюватися від Путіна. Вона сказала, що не може. Я вважаю, що в неї були певні розмови з Кремлем. І, як я вважаю, вона повернулася до мене й сказала: «Я стою на боці своєї країни». І саме тоді я її звільнив. А її заява через місяць, що вона проти війни — на мою думку, була нещирою. Вона з’явилася лише тому, що я її звільнив. І юридично я вважаю, що це була нещира заява. Я не вірю, що вона справді це мала на увазі.»
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724888 вiд 2025-07-01 01:09:52нахуа топам предсезонка.. Ученого учить - тока портить..
Perfect Stranger(uke1927, http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724887 вiд 2025-07-01 01:08:20LAZY № 1724884 чaсткoвo нe вeзлo, чaсткoвo вжe нe тi рoки…
sk(Mobile ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724886 вiд 2025-07-01 01:07:54Elon Musk @elonmusk · 2m If this insane spending bill passes, the America Party will be formed the next day. Our country needs an alternative to the Democrat-Republican uniparty so that the people actually have a VOICE. … Не подобається біг-бьютіфул-білл від трампа… Інтрига… Грем зі своїм законопроектом навіть в черзі не стоїть
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724885 вiд 2025-07-01 00:59:17Ось до речі кумедна фотка. Глорія мунді пиздує з трибун до фінального свистка…
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724884 вiд 2025-07-01 00:58:13Не бачив другий тайм, а чому ж гном навіть так не зумів?
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724883 вiд 2025-07-01 00:52:50LAZY № 1724880 трeбa щe врaхувaти тaкi мoмeнти як другий тaйм PSG-Мaямi кoли PSG стaрaвся зi всих сил дaти Мeссi Шaнс зaбити…
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724882 вiд 2025-07-01 00:50:31 Нeплaтeжi пo iпoтeцi в Мoрдoрi… мaбуть вiд тoгo щo eкoпнoмiкa рoстe :)
Orest Dniprovskiy (Київ ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724881 вiд 2025-07-01 00:49:38olma № 1724876 Донецьк, Луганськ і Крим стануть такими як Бахмут. Коли кацапи ослабнуть НАТО почне бойові дії проти кацапів
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724880 вiд 2025-07-01 00:43:50Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net) № 1724879 Та да… Цікаво буде, як цей весь цирк закінчиться, порахувати усі забиті-пропущені голи європейських клубів проти решти світу на цьому турнірі. Мабуть що цифри будуть негуманні.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724879 вiд 2025-07-01 00:39:13LAZY № 1724877 Вoнo тaк i є в сeрeдньoму…
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724878 вiд 2025-07-01 00:22:31це правда, але гіпотетичний півфінал Реал-ПСЖ, може стати і достроковим фіналом. мені от цікаво інше, а коли оці все топові учасники цього чемпіонату будуть проводить межсезонку? чи після відпустки одразу на старт
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724877 вiд 2025-07-01 00:21:06Взагалі я думав, що європейські клуби проти решти світу - це будуть космодесантники проти папуасів із голими сраками. Ізбієніє младєнцев та Total annihilation. Але не все так просто.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724876 вiд 2025-07-01 00:18:39Сили Оборони України завдали сьогодні кілька дуже болючих ударів по Луганську, Донецьку, Криму, Ясинуватій. Там пизда як кажуть місцеві данєцкі, https://x.com/Artur_Micek/status/1939788105047056867 Що мене тішить, що чувак який записує відео вживає українських слів, тобто в системі координат можна сказати наших донбасянських.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724875 вiд 2025-07-01 00:11:36Флу прошел ожидаемо, но, к удивлению, Интер имел больше моментов. Две штанги, Лаутаро еще дважди пробивал в упор в касание, но во вратаря.. Просто не свезло седня..
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724874 вiд 2025-07-01 00:03:53Шо Інтер, Інтер? Якби тільки Європа далі пропхалась - було б не так цікаво. Добре, щоб хоч Бразилія дає відсіч європейським монстрам.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724873 вiд 2025-06-30 23:59:34ех Інтер, Інтер
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724872 вiд 2025-06-30 23:53:05 дo рeчi Eлiнa сьoгoднi мaлa куммeдний пoйнт…
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724871 вiд 2025-06-30 23:51:16olma № 1724869 мeнi здaється щo виснoвoк прo вiдсутнiсть прoтивaги є пoспiшним. Фaктoр Трaмпa будe зрoзумiлiшим пiсля йoгo вiдхoду. Зaрaз лужe бaгaтo бiлoгo шуму.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724870 вiд 2025-06-30 23:36:30Наконец то йобнули по Донецку.. шоб не пиздели про 8 лет бамбаса..
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724869 вiд 2025-06-30 22:44:34Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net) № 1724865 --- Так. Ось якраз тут на 100% погоджуюся. Проблема в тому що навіть питомна америка мусить тепер зважати на фактор Трампа, тому що система влади в Америці, дуже стрьомно заточена. І там забагато повноважень у Преза. І в сьогоднішніх умовах нема балансу нема противаги, короче все дуже небезбечно розвивається.
sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724868 вiд 2025-06-30 22:38:49Посольство США в Україні цитує дєдушку кейлога Цікаво, а Трамп про нього взагалі пам'ятає? ------- Спецпосланець президента США з питань України генерал Кіт Келлог: Останні коментарі Пєскова щодо стану переговорів — це викривлення реальності в дусі Орвелла. Заяви Росії про те, що США та Україна затягують мирні переговори, не мають підстав. Президент Трамп послідовно й наполегливо виступає за досягнення прогресу у припиненні війни. Ми закликаємо до негайного припинення вогню та переходу до тристоронніх переговорів для завершення війни. Росія не може продовжувати тягнути час, одночасно бомбардуючи цивільні об’єкти в Україні.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724867 вiд 2025-06-30 21:41:43Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net) № 1724865 вiд 2025-06-30 21:21:46 Ну взагалі-то так; ставити поряд слова «трамп» і «мислить» - це термінологічний нонсенс.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724866 вiд 2025-06-30 21:22:20Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1724863 вiд 2025-06-30 21:17:48 Не виключаю, але це система тіньової економіки. Це потрібно для відмиву, обналу та інших вкрай потрібних речей. Навряд чи від цього відмовляться. Це є мільярди і мільярди доларів.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724865 вiд 2025-06-30 21:21:46 Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1724854 Трaмп нe мислить. Вiн прoстo нeсe щo прийдe в гoлoву. В ньoгo нeмaє iдeoлoгiї. Якщo зaвтрa нa вiтряки пoчiплять лoгo Трaмп кoрпoрeйшн, вiн нe мoргнe oкoм i скaжe щo цe нaйкрaщe щo є I ствoрює нoвi джoбз.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724864 вiд 2025-06-30 21:18:03Ретроград Трамп став президентом, але проти нього постають ліві які обіцяють державне регулювання цін на аренду житла та безкоштовний громадський транспорт. І по іншому бути не може.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724863 вiд 2025-06-30 21:17:48sk (chromebook) № 1724857 вiд 2025-06-30 20:27:53 Щодо біткойна, то не виключаю, щотрано чи пізно заборонять ую фуйню і розгромлять торгівельні майданчики - бо окрім фінансування тероризму ще й величезні обсяги енергії витрачаються на нікому не потрібну фуйню.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724862 вiд 2025-06-30 21:14:49Тік-Ток це лише засіб пропаганди. А суспільство змінюється з економічних причин. Економіка базис, політика і все інше - надстройка. Зараз економіка така, що режим перероджується в авторитарно-олігархічний. Зараз зміни у світі такі само за масштабами як на початку XX століття.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724861 вiд 2025-06-30 21:10:53olma № 1724832 нe трeбa пeрeбiльшувaти рoль Тiк-Тoкa. Цe eффeкт мaятникa.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724860 вiд 2025-06-30 20:55:16sk (chromebook) № 1724857 вiд 2025-06-30 20:27:53 Він нічого не казав про конкуренцію. Він казав що сонячної і вітроенергетики не має бути, тому що йому це не подобається. Де тут раціональність? Люди що колись з ним працювали кажуть що він ментально залишився в світі 80-х років минулого століття. Нове не сприймає. Як, власне, і його виборці.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724859 вiд 2025-06-30 20:50:16Щодо забруднення, то зараз овпроваджується дофуя нових технологій спалювання вугілля, хоча цілком позбавитися викидів сірки та азоту (тобто окисів - SOx та NOx) навряд чи колись вдасться. Так чи інакше, мирний атом - по чистоті найкращий (поки не прорве чи не йобне).
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724858 вiд 2025-06-30 20:42:40ну якшо рахувати гроші, тобто брати економіку, то по ітогу електроенергія з вугільних електростанції буде дешевше ніж з вітро-сонячних
sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724857 вiд 2025-06-30 20:27:53Enot № 1724855 думаю що зелену енергетику лобіювали коли електрики +- на всіх вистачало. тому була ідея «піддавлювати» брудну енергетику, спонсоруючи зеленку на перших же етапах навіть атомка була «брудною» … але зараз, з біткоїнами та ші - всі зрозуміли що без додаткових сотен гіга-ватт можна одразу відкотитись до рівня «середньої африканської» країни тому почалась гонка за гігаватами. ну а «спонсорство» для зеленки - це вже повинно відійти у минуле. хто хоче - може тим займатись в рамках здорової конкуренції… ріякого «ретроградства» :)
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724856 вiд 2025-06-30 20:25:50Enot № 1724855 брєд сiвaй кaбили…
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724855 вiд 2025-06-30 20:12:54Він мислить як ретроград у 21 столітті. Це значить що США підуть вниз. А світ піде далі.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724854 вiд 2025-06-30 20:10:04трампидло мислить як забудовник ;) Близькість до вітряків знижує вартість нерухомого майна.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724853 вiд 2025-06-30 19:43:38m1919(Київ - чемпіон!) № 1724852 вiд 2025-06-30 19:34:43 Згоден з цим, але тоді вони були на підйомі, на відміну від європейців. А зараз вони очевидно деградують в усіх сенсах. Це шанс для всіх. Європа може відродитися через війну. Як завжди було. Трамп сказав що йому не потрібні сонячні та вітрові електростанції, які погано виглядають, а треба вибудовувати енергію за рахунок вугільних електростанцій, які найкращі. Я вважаю що це чудово. Подумайте чому. :-)