🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 655.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1724852 вiд 2025-06-30 19:34:43

2 Enot
№ 1724800
Я вже не кажу що США намагаються зруйнувати ЄС, як конкурента і в цьому у них з росіянами спільний інтерес.
Попередній досвід спільного руйнування колоніальної системи був для них +/- вдалим

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1724851 вiд 2025-06-30 17:40:19

Хуйлозайцев аут. Чудово.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1724850 вiд 2025-06-30 16:54:26

теніс
еліна відносно легко, за годину в другому колі
із цікавого на зараз, хуйло-мєдвєдєв - програв у 1му колі. при чому другий слем поспіль
ціціпас також знявся під час першого матчу - травма спини (цікаво що він почав працювати з іванішевичем. очікування були такі що ціпа щось покаже на вім-ні) …
решта наших дівчат завтра…

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1724849 вiд 2025-06-30 15:23:20

Пімз продається готовий уже у пляшках у будь-якому супермаркеті. Тоді додаються нарізані фрукти й огірок, і лід.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1724848 вiд 2025-06-30 15:20:39

SK 1724843

До пімзу йде стандартний нормальний огірок. Лакав його влітку постійно і на Вімблдоні і на Квінз. Супер
освіжає. Drink of choise там.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1724847 вiд 2025-06-30 12:22:31

klirik
№ 1724845
-----
Так повно таких. Коктейлів на базі огірків і овочевих соків. Bloody Mary. Колись сокова фірма Сандора випускала Овочевий сік 100% Там томатний морс, з додаванням соку від моркви паприки і буряка.
Так з нього доскональна Kривава Мері виходить. Тіки горілкой не борщити, горілки макс 40 мл на 150 мл соку, ну можна соусів вустерський, табаско крапнуть туди. Досконально!

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1724846 вiд 2025-06-30 12:14:16

Апдейт щодо податку на цих біг-тех підарасів.
Канада дала задню, щоб почати переговори з Трампом і попустити Трампівські тарифи.

Canada drops tech tax to restart US trade talks

https://www.bbc.com/news/articles/c62553ywn77o?

"Канада скасувала податок на великі американські технологічні компанії лише за кілька годин до його набрання чинності, щоб дозволити відновити торговельні переговори між двома країнами.

У п'ятницю президент США Дональд Трамп скасував переговори щодо торговельної угоди, назвавши податок «відвертою атакою», і пригрозив підвищенням тарифів на імпорт з Канади.

У відповідь Канада заявила, що скасовує податок, який мав набути чинності в понеділок.

Податок на цифрові послуги (DST) означав би, що американські технологічні гіганти, включаючи Amazon, Meta, Google та Apple, зіткнуться з 3% податком на канадський дохід понад 20 мільйонів доларів. "

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1724845 вiд 2025-06-30 11:52:30

sk (здалеку…)
№ 1724843

В джин додають огірок, є такі коктелі

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1724844 вiд 2025-06-30 11:38:31

мені постери подобаються на рг і вім-н. кожен рік щось нове… при чому геніально роблять. ші до такого ще не дотягує…

Тому що ШІ - це сране йобане гівно, яке не може створити нічого нового, тільки пиздити та компілювати спижжене.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1724843 вiд 2025-06-30 11:31:53

так. в креативності організаторам не відмовиш…
мені постери подобаються на рг і вім-н. кожен рік щось нове… при чому геніально роблять. ші до такого ще не дотягує…
ну, так як я на «кулінарію» не звертаю увагу, всього лише декілька років назад зрозумів що те «шампанське» що продають на вім-ні, то називається Pimms :)
їз чому ші мені в інгредієнти огірок додав… видно з англ переклали щось не так (чи є якийсь варіант «кукумбера» що в коктейлях використовують) :)
---------
Pimm's No. 1 Cup — це лікер на основі джину, настояний на травах, спеціях, цитрусових і карамелі. Його зазвичай подають як літній коктейль, змішуючи з лимонадом (британським, тобто газованим), льодом, фруктами (полуниця, апельсин, огірок, м'ята) — виходить освіжаючий, легкий напій.

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1724842 вiд 2025-06-30 11:17:03

Вімблдон

https://www.facebook.com/reel/1439677397077324

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1724841 вiд 2025-06-30 10:50:26

sk (здалеку…)
№ 1724839
----
Thumbs up! за пост.

Їжа частина повсякденної культури, і навіть мегаконсервативні британці не можуть не вносити зміни у меню.

А що там на десерт? Полуниця з битими вершками, як зазвичай?
Газірований коктейлик Пімз?

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1724840 вiд 2025-06-30 10:34:23

Starik (Україна, Київ)
№ 1724838 вiд 2025-06-30 10:25:20
Batyj
вундеркіндів було багато. он анцу-фаті з барси…
я так розумію що вже навіть в оренду ніхто не хоче брати…
редондон що в інтер-маямі, нагадав про його батька, який непогано грав за реал, але щось там по здоров'ю було не так, але його тихенько за «хуліярди» в мілан продали
де він так і не зіграв…
наче після того мілан оновив свою мед службу, яка чітко могла визначити потенціал гравця… ну і наче дякуючи їм вчасно продали шеву, тому що їх «замірам» шева починав деградувати у фізичному плані…

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1724839 вiд 2025-06-30 10:30:14

теніс
починається вім-н
з цікавого, очікується до +35 в перші два дні, дозволили робити «водну перерву», як у футболі.
ну і ще… про те що у людей немає проблем зовсім (прочитали кулінарні дискусії на О)
----------
Британські ЗМІ обговорюють зміни в меню Вімблдону. Наприклад, британський горошок займе місце авокадо у популярному тості з фетою. Цього року Всеанглійський клуб прагне стати більш екологічно стійким і існують побоювання щодо впливу вирощування авокадо у великих кількостях на навколишнє середовище. Копчений лосось замінить британська форель, також з'являться «рослинні вершки». Будь-яку непродану їжу на Вімблдоні передають благодійній організації, яка безкоштовно доставляє її нужденним.

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1724838 вiд 2025-06-30 10:25:20

Batyj

та не мучай пам'ять
тут почитай

https://champion.com.ua/ukr/football/istoriya-naydorozhchogo-vunderkinda-chempionatu-argentini-shcho-perehodit-do-madridskogo-reala-1041471/

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1724837 вiд 2025-06-30 10:13:26

.. да и Браим Диас где-то там ошивается..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1724836 вiд 2025-06-30 10:10:53

Думал про Гюллера, а написал..

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1724835 вiд 2025-06-30 10:05:32

та і Родріго там наче на вихід стоїть.
новий тренер же.
Хтось піде, хтось прийде.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1724834 вiд 2025-06-30 10:03:03

Да)), Ямаль до реала даремно..

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1724833 вiд 2025-06-30 09:47:39

Batyj
№ 1724831
у барси ж проблеми з грошима. не можуть кого хоч купувати. порушення фінансового фейр-плей
ну і ти даремно ямаля до реала приписав у попередніх месагах…
по переходах, як завжди. поки хтось контракт не підпише - немає сенсу обговорювати… багато «шуму» зазвичай…

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1724832 вiд 2025-06-30 09:20:18

Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net)
№ 1724827
----
Зараз мало хто розуміє, що відбувається. Технології прискорили зміни. Все швидко змінюється. І класичне розуміння як все працює відходить у минуле.

Тиждень тому праймеріз від демократів на вибори мера Нью-Йорка (восени 2025) несподівано виграв Зохран Мамдані, демократичний соціаліст, який порвав усіх конкурентів, провівши реал-тайм-кампанію винятково в Тік-Ток.

І покоління Z, яке вже має право голосувати на ура сприйняли чувака.

Рекомендую статтю в Axios, дуже короткий, але блискучий аналіз, як можна робити суперсучасний політичний маркетинг.

Zohran Mamdani taps progressive playbook for electrifying Gen Z

https://www.axios.com/2025/06/21/zohran-mamdani-gen-z-playbook-new-york-mayor

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1724831 вiд 2025-06-30 08:21:15

Куда барса смотрела, непонятно..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1724830 вiд 2025-06-30 08:20:22

И есть вероятность, что его сожрут фанаты реала, он сам фанат Месси..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1724829 вiд 2025-06-30 08:14:37

Реал тянет к себе все, что блестит.. Прикупил за 60 лямов аргентинца молодого, Мастантуоно, правый вингер. Но там уже Ямаль, Родриго.. Пойдет по арендам, скорее всего..

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1724828 вiд 2025-06-30 02:09:19

Український волейбол на підйомі! І дівчата і чоловіки! Клас.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1724827 вiд 2025-06-30 00:59:50

olma
№ 1724801

в чoму мaє рaцiю людинa якa нe рoзумiє aнi aмeрикaнськe пoлiтичнe життя, aнi мaкрo-eкoнoмiку aлe мaє сильнi кoнспiрoлoгiчнi пoгляди? :)

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1724826 вiд 2025-06-30 00:34:06

Та то всьо хуйня

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1724825 вiд 2025-06-30 00:13:14

як майбутні виборці відреагують на політика, що запровадить плату за тік-ток?

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1724824 вiд 2025-06-30 00:11:28

Щодо Гугола, Фб та інших.

Насправді це рекламні платформи, не лише технологічні.
Є така проблема в законодавстві, думаю вона залишається не просто так.
Мабуть реклама більш прийнятний для людства спосіб монетизації технологій.
Що ще більше натякає на якість рішень\виборів тощо сьогодення.

Власне це не дуже новина з початку реклами на телебаченні, але конвертовано в інтернет прямо і безжалісно.
Тож держави можуть лише смоктати, або змінювати закони про рекламу.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1724823 вiд 2025-06-29 23:54:16

Геть
№ 1724820
---
Маєш рацію, ніхто силком не змушує реєструватися в Фейсбуці і віддавати свої дані на розтерзання корпораціям.

Щодо Гугла, зараз взагалі все швидко змінюється. Через ці чатботи ШІ, ЛЛМки по суті Гугл втрачає заробітки, реклама, контекстна реклама, оптимізація під пошукову машину - ця бізнес-модель не працює. Формується щось нове.

Сам Гугл вже ставить в пошуку не список сторінок але в першу чергу текстову мовну відповідь від Gemini.

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1724822 вiд 2025-06-29 23:45:28

Боротьба транснаціональних корпорацій з державами, звичайно, цікаве явище, але пересічному споживачу важливо, щоб і послуги ТНК і послуги держави для нього були якісні і без всяких підводних каменів і переплат. Тому від держави очікуються справедливі закони, що заохочують конкуренцію, захищають прав споживачів і справедливо стягують податки, а від ТНК якраз постійний розвиток за рахунок конкуренції. Ті, хто є загальносвітовим або регіональним монополістом, мають бути регульовані ще жорсткіше, бо як правило їхнє ціноутворення та оптимізація оподаткування дають їм надприбутки за рахунок споживачів або державних бюджетів. Тому класичний економіст в таких ситуаціях не може ставати на бік Цукерберга, а повинен задати цілий ряд питань щодо того, як реально оцінити понесені витрати, чи немає там штучного завищення для того, щоб оптимізувати оподаткування. В той же час задатись питанням, чого не вистачає в податковому законодавстві, щоб світовий монополіст і його місцевий конкурент при співмірних доходах на її території платили співмірні податки.

Геть [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1724821 вiд 2025-06-29 23:44:13

За поляків не турбуйся, вони злотих не упустять, як хтось доведено забагато не заплатив ;)

Геть [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1724820 вiд 2025-06-29 23:43:22

olma
№ 1724819 вiд 2025-06-29 23:32:37

Хто кого на мордокнигу змушує лізти і що небудь викладати про себе? Ґуґєль гірше в плані збору інфи, субтильніше. Тим не менш, таке тепер життя - я здався. З іншого боку, часто маю гарні пропозиції у мапі чи навіть рекламі - знову таки, ніхто гроші витрачати нікого не змушує. Є ще настройки, де можна багато збору інфо вбити. Ну й ото, чат-жипити та решта тех прогресу/еволюції, то ж потребує ресурсів!

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1724819 вiд 2025-06-29 23:32:37

Геть (Геть)
№ 1724817
---
ПО сноудену так, по Ассанжу не доведено. але пох що це міняє в суті.
50 активностей індивіда у Фейсбуці дає повну картину хто він, скільки років має, що любить. що ненавидить, якої секс-орієнтації і т. п. І ці дані продаються корпораціям для реклами, щоб втюхати індивіду товар, послугу. І де тут Ассанж неправий.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1724818 вiд 2025-06-29 23:29:54

olma
№ 1724816
ну життя воно таке …
це тому шо у нас взагалі капіталізм викривлений всякими ідіотами до нельзЯ :(
а зараз, коли негласний суспільний договір в країні зруйнований, так і взагалі. жопа.

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1724817 вiд 2025-06-29 23:27:15

Ассанж - кацапський проект разом із сноуденом.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1724816 вiд 2025-06-29 23:24:56

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1724814
---
Я не соціаліст. Але так получається, що кожного ранку я прокидаюся, і бачу що я стою на якійсь неправильній версії капіталізму.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1724815 вiд 2025-06-29 23:20:38

Джуліан Ассанж писав я передаю життя корпорацій приватним людям, а Марк Цукерберг (Фейсбук) продає приватне життя людей корпораціям (маєцця на увазі ващі дані, уподобання, вся ця хуйня-муйня інтернетна)

І Ассанж резюмує… Я злочинець, а Цукер - Людина Року (за журнлом Тайм).

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1724814 вiд 2025-06-29 23:18:41

olma
№ 1724811
о, пан соціаліст? отнять і подєліть? :)

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1724813 вiд 2025-06-29 23:17:28

olma
№ 1724808
ну валові витрати це все. В нормальних країнах туди вписують усі витрати, від кави в приймальні до амотризації основних їх фондів. Це у нас хуй шо впишеш, заїбешся підтверджувати.
А там думаю там схема якась «проста». Або беруть відсоток на країну від загальних витрат Мета, і там багато, або тупо купують все шо оподатковується у головного офіса +3-5%


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.