ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724812 вiд 2025-06-29 23:16:31Нормально так Баварія почала матч, я згадав на 15-ій хвилині, що треба подивитись, а там вже 2:0
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724811 вiд 2025-06-29 23:15:41А я на боці Польщі і ФРанції. Треба оподаткувати. Чий не вклався. Вся їхня гегемонія полягає на створенні монопольної платформи і шоб всі з неї користали. По Тік-Ток не понятно. Що американці хочуть купити. Весь світовий тік-ток, чи тільки американський сегмент? Американський сегмент це нецікаво. а весь Тік-ТОк, і Раша і Індонезія Індія і китай - Сі не такий дурний продавати. Подивимося що далі.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724810 вiд 2025-06-29 23:10:41olma № 1724808 Гм. Ну тут я за Цукерберга. Сервери, розробники, права на контент, права власне на саму мордокнигу тощо. Тобто чувак вклався, зробив систему, залучив дохериліон користувачів, а тепер бач, Польща хоче з цього заробляти?
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724809 вiд 2025-06-29 23:08:40ProstoVlizPobalakaty --- Інтересно і цікаво. Як ти встигаєш розібратися з цими змаганнями і регламентами. Це сюр. Я пів дня шукаю кабачок цукіні, бо нормальних укр. кабачків салатного кольору не визнаю. І вже не вистачає часу на перегляд змагань, і вивчення турнірних таблиць.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724808 вiд 2025-06-29 22:58:31Starik (Україна, Київ) № 1724806 Там не про VAT (ПДВ), а про податок на прибуток підриємств CIT - Corporative Income Tax. У всьому світі і у нас в Україні цей податок платиться так. У тебе є Дохід скільки на рахунок від клієнтів зайшло, потім ти мінусуєщ валові витрати, і вже з цієї різниці платиш податок CIT. Питання, які валові витрати (costs) має Фейсбук Польска?!
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724807 вiд 2025-06-29 22:57:03А от чоловіча збірна з волейболу виграла три гри підряд і закріпилась у вісімці лідерів, залишилось 4 гри, дві з них проти команд, які боротимуться за виживання (Сербія та Нідерланди), одна явний фаворит (Італія) і Канада, тому ще тричі виграти буде дуже важко, але може вистачити і двох перемог. Як для дебютантів - явний стрибок на голову вище сітки, перефразовуючи по волейбольному.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724806 вiд 2025-06-29 22:49:37olma № 1724803 Який там VAT був? Бо схоже на маніпуляцію. Але якщо там VAT (18% в Польщі) не було, то це питання. У нас: «Податок на Google» — це ПДВ у розмірі 20%, який мають сплачувати великі транснаціональні корпорації, не зареєстровані в Україні, з доходів від продажу електронних послуг: книг, фільмів, ігор, хмарних сховищ, ПЗ, реклами тощо. Податок запровадили у червні 2021 року, а закон почав діяти з 1 січня 2022-го
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724805 вiд 2025-06-29 22:44:57olma № 1724804 вiд 2025-06-29 22:37:40 Головне щоб ця перемога дала можливість зіграти в наступній Лізі Націй, бо цей турнір був для тих, хто в топ-18 не потрапив.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724804 вiд 2025-06-29 22:37:40А тепер новини сяткувки siatkówka (волейбола) Україна вдруге в історії виграла Золоту Євролігу з волейболу - У фіналі наші дівчата розгромили угорок
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724803 вiд 2025-06-29 22:35:05У 2024 році Facebook отримав дохід у Польщі у розмірі 1,82 млрд злотих та сплатив… 10,6 млн злотих податків. Для порівняння: Wirtualna Polska Holding з доходом у 1,6 млрд злотих сплатив 67 млн злотих податку на прибуток підприємств. Це в 6 разів більше, ніж Facebook з вищим оборотом. Як це можливо? Facebook Poland, дочірня компанія американського гіганта, мала дохід у розмірі 1,82 млрд злотих, але витрати були сформовані на рівні 1,7 млрд злотих, включаючи аж 1,65 млрд злотих на… «витрати на продаж». Що за цим приховується? Ніхто не знає. Компанія відмовляється пояснювати, посилаючись на загальні фінансові звіти. Експерти припускають, що це класична оптимізація податків – збори штаб-квартирі в Європі за «використання технологій та торгової марки». У той час як кожен польський підприємець чесно сплачує податки, міжнародні технологічні корпорації використовують усі варіанти, щоб сплачувати якомога нижчі податки на місцевому рівні. Ефект? Польські підприємці фінансують державну інфраструктуру, від якої виграють усі – включаючи Facebook та інші американські великі технологічні компанії. Це не тільки несправедливо – це підриває основи чесної конкуренції. Чи можемо ми це змінити? Так, якщо польський уряд нарешті завершить роботу над цифровим податком. Про який масштаб надходжень від цього податку може йти мова? Французи запровадили 3% податок з обороту для технологічних компаній, що дало бюджету ICG близько 700 мільйонів євро доходів у 2023 році, але вже 800 мільйонів євро на 2024 рік. У Польщі, за оцінками, подібний податок може приносити 3-4 мільярди злотих на рік додаткових доходів до нашого бюджету. Це досить багато. Ми можемо витратити ці гроші на будівництво лікарень, шкіл чи доріг. Натомість вони йдуть до кишень акціонерів Meta. Це з поста Артура Курасіньского
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724802 вiд 2025-06-29 22:34:07Якщо Америка хочу торгувати зі світом вона має забезпечувати демократію. лібералізм римське право, своєю воєнщиною і ВПК. Якщо вони хочуть торгувати і не піклуватися про безпеку то нахір вони такі потрібні.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724801 вiд 2025-06-29 22:32:10Перфекте, Енот більше має рації у цьому питанні. Якщо Європа придумає якісь свої біг-техи і пересадить своїх громадян на своє, як наприклад в Китаї, то Штати будуть лапу смоктати.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724800 вiд 2025-06-29 21:57:39Я вже не кажу що США намагаються зруйнувати ЄС, як конкурента і в цьому у них з росіянами спільний інтерес. І Росія, і США нав'язують світу авторитарно-олігархічну модель.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724799 вiд 2025-06-29 21:52:24Perfect Stranger Я подивлюся на економіку США коли американці втратять свій статус світового гегемонії, а долар - статус резервної валюти. Долари це головний товар американської економіки. Але так може бути поки США домінують, а якщо ні, то який там у США борг? Влада Словаччини складається з російських агентів. Не має значення що вони кажуть.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724798 вiд 2025-06-29 21:44:00Enot № 1724791 тoму щo eкoнoмiкa СШA в 1.5 рaз бiльшa зa eкoнoмiку всьoгo ЄС якa рoслa нa дeшeвoму рoсiйськoму гaзi. ти зa тaкę вiдрoджeння Єврoпи? Глава МЗС Словаччини допустив, що Захід має пробачити РФ «все, що сталося»
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724797 вiд 2025-06-29 21:38:12Там нова справа. Російські силовики затримали кілька десятків азербайджанців, піддали їх тортурам, кількох забили до смерті.
sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724796 вiд 2025-06-29 21:27:39Азербайджан скасував усі культурні заходи Росії. Влада Азербайджану скасувала всі концерти, фестивалі та вистави, які планували проводити російські установи. Напередодні в російському Єкатеринбурзі силовики провели рейд по домівках азербайджанців. Двоє громадян Азербайджану вбиті, ще кілька отримали серйозні травми, а дев'ятьох затримано. https://p.dw.com/p/4wevB?maca=uk-Twitter-sharing ------ а те що літак збили, ніхто не вибачився, та й взагалі «забули» тему… а азербайджан планує «дні рузькай культури» …
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724795 вiд 2025-06-29 21:14:00У нас багато «іменних» військових частин. Але не чув про жодну, що б іменувалась на честь Максима Кривоноса, хоча не остання людина була у наших війнах.Може хто пояснити, чому?Десь читав, що чорти його імʼям назвали підрозділ з наших полонених, яких поставили собі на службу.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724794 вiд 2025-06-29 21:06:13Кроме росатома на Пакше задействована и французская EDF. Которая прекратила поставки оборудования в связи с санкциями. А сейчас, получается им ничего не угрожает, продолжать содействовать..
та ж не москаль [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724793 вiд 2025-06-29 21:01:51PEPSI (Merkury) є 1724493 ти здавався адекватним, і вірю, що дійсно є патріотом, але пропаганда, як бачу діє, або ще до часів зелі пустила коріння поміж твої звивини :(
та ж не москаль [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724792 вiд 2025-06-29 20:53:44тест
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724791 вiд 2025-06-29 20:47:44Perfect Stranger Чого б це? Я за відродження Європи. В 1945 році програла Європа, не тільки Рейх. Вся Європа програла і її долю досі вирішують американці та росіяни. Високоосвічені європейські лідери, еліта, серед якої немало людей з приставкою «фон», плазують перед вирожденцем-маразматиком, щоб він їм пообіцяв врятувати велику Європу від бойових бурятів та кадирівців. Зараз принижений стан Європи став очевидним. Так не зараз сталося, це триває з 1945 року. Так не має бути. У мене великі сподівання на сімейство трампів, вони здатні наєбнути Штати.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724790 вiд 2025-06-29 20:07:51Batyj № 1724788 мaбуть були якiсь зaгaльнi oбмeжeння нa мoжливoстi мoскaлiв iнвeстoвaти в щoсь зaкoрдoнoм… Розширення атомної електростанції «Пакш» – проєкт «Пакш ІІ» вартістю 12 мільярдів євро – здійснюється під керівництвом «Росатома» й фінансується переважно коштом російського державного кредиту. aбo взaгaлi нiчoгo oсoбливo тaкoгo нe булo - Сiяртo мoчe брeхaти щoб пoкaзaти чинну влaду як вeликих друзiв Трaмпa i т. д.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724789 вiд 2025-06-29 20:04:32Enot № 1724787 якa в тeбe кaшa в гoлoвi, тo п****
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724788 вiд 2025-06-29 19:54:0415:50 2042 Глава МИД Венгрии Петер Сийярто заявил, что администрация США отменила ограничения, касающиеся проекта расширения АЭС «Пакш». Эти санкции были введены при президенте Джо Байдене и, по словам министра, затрудняли продолжение строительства. Сийярто подчеркнул, что нынешняя администрация Дональда Трампа рассматривает Венгрию как союзника и пошла на отмену мер.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724787 вiд 2025-06-29 19:33:03Трампидло анонсує купівлю Тік-Току якимось багатими людьми, «що дуже люблять країну». Якщо у Трампа буде Тік-Ток і Фейсбук, у нього будуть всі можливості для перемоги на виборах, і в Конгрес, і на президентських - там син його молодший зробив заяву що він хоче бути президентом. Єдине, Трамп з Маском посварився, однак навряд чи той перейде до демократів. В наш час якщо є контроль над соцмережами, неважливо що пишуть ЗМІ. Я зичу американцям побудувати нормальну країну Третього світу та зайнятися вибудовуванням відносин з Сальвадором, Мексикою та іншими братами по розуму, а з Європи з'єбтися.
che7 [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724786 вiд 2025-06-29 18:14:37Трамп активно і в нас шебуршить, захищає премєрп від суду. не його справа, взагалі-то, але лізе. хоча у нас дуже великі проблеми із судовою гілкою влади, дуже.
Akela [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724785 вiд 2025-06-29 17:54:292 che7№ 1724780але є і оптимістична точка зору: громадні тарифи для країн-партнерів кацапії
Akela [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724784 вiд 2025-06-29 17:52:472 che7№ 1724780є побоювання що відмінять ім деякі санкції, зокрема Свіфт, щоб хев е грейт бізнес (
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724783 вiд 2025-06-29 17:39:20Мабуть вирішили об'єднати династії - у Фуйла дочки, у трампидла - здорові муділи-синки.
che7 [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724782 вiд 2025-06-29 17:18:51та да, Klirik. але contra spem spero, все ж таки
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724781 вiд 2025-06-29 16:54:13Бьютифул Біг Діл віз дженіус містер хуйло Що там ще може бути?
che7 [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724780 вiд 2025-06-29 16:36:13шось там Трамп написав про 'завтра' і кацапів. якісь будуть новини. мопед не мій
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724779 вiд 2025-06-29 15:25:31ProstoVlizPobalakaty № 1724771 Під час масованих обстрілів F16 підіймають у повітря. Плюс вони збивають ті ж самі ракети. Наче все логічно, використовують за призначенням
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724778 вiд 2025-06-29 15:22:03Президент підписав указ про вихід з Оттавської конвенції щодо заборони протипіхотних мін.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724777 вiд 2025-06-29 14:55:06A Story of Little Birds_박지하 Park Jiha &list=RD5kaVYv4YdWs&start_radio=1 Слухати краще в слухавках-шумодавах
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724776 вiд 2025-06-29 11:50:29che7 № 1724775 ---- Мабуть Голівуд. Дякую за поправку.
che7 [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724775 вiд 2025-06-29 11:37:07не працюють парами. немає потреби. хіба що у Голівуді.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724774 вiд 2025-06-29 11:17:07Літати вищим пілотажем низько над землею, і стріляти одночасно в ціль, це мега складне завдання. Крім того з того що я бачу навіть в кіні Голівудівському. Літаки працюють як мінімум в парі, а то і більше. Тобто, координація хто бере, яку ціль, там прибори другого літака в парі підказують і уточнюють інфу, і той може передати колезі інфу. У нас я не певен що працювала пара, щоб ще й свого не збити. Складно, це все.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724773 вiд 2025-06-29 11:16:57Здається, повідомляли про розробку дронів, здатних знищувати кацапські дрони, у т. ч. шахеди.