ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724732 вiд 2025-06-27 22:11:53olma № 1724731 вiд 2025-06-27 22:07:22 Тобто донька Шацьких виклала фото з весілля на якому Шапаренко одружився з її однофамілицею?
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724731 вiд 2025-06-27 22:07:22Мабуть однофамілиця, інакше таблоїди вже сказали.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724730 вiд 2025-06-27 22:06:22https://sport.nv.ua/ukr/football/futbolist-dinamo-mikola-shaparenko-odruzhivsya-z-donkoyu-maksima-shackih-hristinoyu-50525174.html
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724729 вiд 2025-06-27 22:05:22А щодо узбецького льва Макса Шацьких. Оце пару днів побачив повідомлення і фотку - Шапаренко Микола побрався з такою собі Христиною Шацьких. Дуже гарна пара між іншим. Наречена красуня. Питання, чи Христина не родичка Максима Шацьких?
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724728 вiд 2025-06-27 21:35:10Взагалі-то було б непогано, якби цей рекорд належав українцеві, а не кацапоузбеку, хоч і проукраїнськи налаштованому.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724727 вiд 2025-06-27 21:34:01Один мой знакомый, зааончивший факультет психологии КНУ точит ножницы для стрижки собак. Второй - работает шиномонтпжником..
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724726 вiд 2025-06-27 20:53:23У мене питання, чи зможе Ярмола перекрити рекорд Шацьких? Там 10 різниця по ЧУ, наче небагато, в цьому сезоні було 7, враховуючи травму восени.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724725 вiд 2025-06-27 19:29:26dynamokyiv. tsm 21 год Олександр Шовковський отримав диплом магістра на факультеті психології КНУ?? ---- Молодець. От би ця наука та на практиці стала в нагоді.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724724 вiд 2025-06-27 17:47:38У Вірменії веселощі продовжуються. Пашинян тролить і смалить далі ?? Премьер-министр Армении Никол Пашинян решил потроллить архиепископа Микаэла Аджапахяна. Очевидно, почему он скрывается от правоохранительных органов. Если суд наложит арест на месяц или два, как «святой» будет жить без женщины. Ранее Аджапахян в ответ на обвинения в нарушении целибата епископами говорил следующее: Пусть хоть один из этих болтунов [Пашинян, Симонян, Мирзоян, Рубинян] попробует прожить месяц без жены.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724723 вiд 2025-06-27 17:42:17Це ідеальна п'ятнична новина
Fozzey [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724722 вiд 2025-06-27 17:29:462 olma№ 1724704Дуже гарно. Не знав.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724721 вiд 2025-06-27 17:25:50Чувак, ти б читати навчився © Було вже блядь про хуй Пашиняна.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724720 вiд 2025-06-27 17:24:10Пашинян запропонував показати пеніс голові Вірменської церкви https://tsn.ua/svit/pashynian-zaproponuvav-pokazaty-penis-hlavi-virmenskoyi-tserkvy-2857304.html
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724719 вiд 2025-06-27 17:23:13LAZY № 1724718 вiд 2025-06-27 17:15:35 Психологічно приємно дивитись на цю збірну України. Тупо колективно відпрацьовують кожен м'яч, навіть програний в трьох партіях матч з Францією зіграний пристойно, просто класу гравців не вистачило.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724718 вiд 2025-06-27 17:15:35Я взагалі раніше волейбол не дивився, а зараз збірну України дивлюсь майже кожний матч і нічого так, цікавенько. Динамічно-драматично. Приємний спорт, цікавіше етого вашого тенісу їбучого ;)
Pryvyd Zamku [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724717 вiд 2025-06-27 17:13:492 Nycolas№ 1724715цілющі гептилові піски
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724716 вiд 2025-06-27 17:12:55Щось ми тут волейбол не обговорюємо, а Україна дуже добре дебютує в Лізі Націй, тільки що Японію обіграли, трохи не вистачило щоб виграти в 4 сетах, але фінальний виграли 15:13. Завдання втриматись виконано, бо вже є 4 перемоги в 7 матчах, потрапити у вісімку за підсумками 12 матчів цілком реально, хоч буде важко, на останні 4 гри суперники посилять склади перед плей-офф, нам підсилюватись немає ким, Плотницький остаточно пішов зі збірної, яка без нього стала грати різноманітніше, і по результатам навіть сильніше.
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724715 вiд 2025-06-27 15:38:22У Північній Кореї відкрили курорт для росіян поряд із колишнім ракетним полігоном. ФОТО Джерело: https://censor.net/n3560185 --- аля Варадеро на Кубі
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724714 вiд 2025-06-27 14:13:09Один із двох харизматичних злочинців, причетних до захоплення заручників у Стокгольмі, яке дало світові термін «стокгольмський синдром», помер у віці 78 років, повідомила його родина. Кларк Улофссон, який здобув світову популярність у 1973 році після викрадення та пограбування банку у столиці Швеції, помер після тривалої хвороби, повідомила його родичі онлайн-виданню Dagens ETC. Під час шестиденної облоги заручники Улофссона почали співчувати йому та його спільнику, захищаючи їхні дії, водночас стаючи дедалі вороже налаштованими до поліції зовні. Цей інцидент дав назву психологічному стану, при якому жертви викрадень розвивають прихильність до своїх викрадачів. Вся історія тут: https://www.bbc.com/ukrainian/articles/ce9x2v9dl5ko?
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724713 вiд 2025-06-27 13:38:23В червні 2025 р. війська РФ, імовірно, окупували територію в межах контуру родовища літієвих руд Шевченківське в Донецькій обл.. На це звернули увагу читачі NADRA. INFO.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724712 вiд 2025-06-27 12:57:58теніс Результати жеребкування для українок в одиночному розряді на Вімблдоні ?? Еліна Світоліна [14] -?? Анна Бондар ?? Марта Костюк [26] -?? Вероніка Ер'явець [Q] ?? Даяна Ястремська -?? Коко Гауфф [2] ?? Юлія Стародубцева -?? Франческа Джонс [WC] -------- по вім-ну особливо писати нічого. у мужиків інтрига альказар-сінер і чи зможе джокович втрутитись по нашим еліна-марта - сіяні. в перших двох колах не-сіяні суперниці. повинні пройти даяні не повезло. одразу на коко, яка є однією з фавориток джонс, яка випала стародубцевій, дуже круто грає останній місяць. так що теж можна сказати «не повезло» … але, думаю, боротись можна
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724711 вiд 2025-06-27 12:53:46ага. знайшов. єрмак щось анонсував 10 днів назад -------- sk (chromebook) є 1724030 вiд 2025-06-18 20:55:20 Andriy Yermak @AndriyYermak · 3m Ukraine is preparing to announce a tender for the development of the Dobro lithium deposit in the Kirovohrad region. This could become the first project within the framework of our cooperation with the United States.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724710 вiд 2025-06-27 12:52:50olma № 1724708 свіріденко в х-уйітері про це писала так. 99% «очищення» щоб інвестори зайшли. навіть через х-уйітер писали що починається тендер…
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724709 вiд 2025-06-27 12:27:09рідкісноземельне
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724708 вiд 2025-06-27 12:26:51Зараз щось в Житомирській області націоналізували рідко-земельне (Фірташа мабуть) і активно очищують актив. Наскільки я зрозумів, це ж робиться під угоду мінеральну з США, щоб інвестануть, і щоб американці Патріоти і зброю продавали під це діло.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724707 вiд 2025-06-27 12:24:25Замість того щоб послабити Китай через воєнну допомогу Україні і всілякий тиск на РОсію, вони нічого роблять, а навпаку послаблють тиск на Росію, послаблюють воєнні спроможності України, підсилють Пандо-Ведмедів китайсько-руських, і страшно послаблюють Японію, Пів. Корею, Тайвань таким чином.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724706 вiд 2025-06-27 12:21:18Starik (Україна, Київ) № 1724705 ---- Ми, в Україні, це знаємо. Нехай цей німець з Мюнхена розповість це Трампу, Рубіо і Ліндсі Грему.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724705 вiд 2025-06-27 12:13:55https://www.pravda.com.ua/articles/2025/06/27/7518952/ непогано, особливо це – У мене багато друзів-українців, і є певні очікування, про які, до речі, вчора згадував ваш міністр закордонних справ. Вони просто нереалістичні. Китай не припинить підтримувати Росію. Індія не припинить підтримувати Росію. Ви постійно про це говорите, ніби це справді станеться. Не станеться! Забудьте про це! Зосередьтеся на тих країнах, які підтримують вас, і зробіть так, щоб нам було ще легше вас підтримувати. Я вважаю, що нинішні промислові ініціативи – чудові.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724704 вiд 2025-06-27 12:13:48Bobb № 1724660 вiд 2025-06-26 11:42:35 Ф - Фуюзика Дякую. Гарно, я б сходив на концерт цього чувака. Але настрою нема. всі навколо тупі і ми тупіємо. Frank Zappa Dumb All Over 1981 Такий реп від генія Френка Заппи, ранній хіп-хоп!
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724703 вiд 2025-06-27 12:05:45olma № 1724702 ага. начеб-то китай почав проробляти питання сіла-сібірі в черговий раз дивлячись на заварушки навколо перської затоки, потрібно мати альтернативи катарському газу…
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724702 вiд 2025-06-27 12:02:00Ти блять не можеш змусити платити Китай 30% тарифа на експорт в США, а пишеш гандон, а ми 500% тарифа накладем, коли русську нафту купуватимете.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724701 вiд 2025-06-27 11:56:56Мається на увазі законпроєкт Огляд від ШІ Гугла Законопроєкт, про який йде мова, це законопроєкт про санкції щодо Росії та країн, які купують російську нафту, газ, уран та нафтопродукти. Сенатори Ліндсі Грем та Річард Блюменталь внесли його до Конгресу у квітні. Законопроєкт передбачає запровадження, зокрема, 500-відсоткових мит на імпорт з цих країн. Для набуття чинності він має бути схвалений Сенатом та Палатою представників, а потім підписаний президентом.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724700 вiд 2025-06-27 11:54:36Пишуть, що ніби то мінторгівлі США Лунтік вчора підписав угоди торгівельні з Китаєм, і що всьо мир-дружба-жвачка. І я думаю, що великий і прекрасний закон Ліндсея Грема це ізначально була якась невикональна хуєта, мета якої було каналізувати невдоволення антиросійської частини республіканців в Кангресі і Сенаті
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724699 вiд 2025-06-27 11:50:44Русня вирішила балістикою воювати. Ще магазини на обід не закрилися, а вже удар балістикою по Дніпру, і щойно удар по Сумам. Вночі два Кінджали прилетіли в Старкон. Це результат що Вашингтон відмовився від тиску на Росію ат слова савсєм! Підари Трамп і Рубіо схоже всерйоз взяли нехай до осіні Росія добьє Україну, а там подивимося.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724698 вiд 2025-06-27 11:44:38sk (здалеку…) № 1724696 ну с Фінами так, були якісь понятійні домовленості. А с Австрієй просто - там одразу в конституції позаблоковість прописали, після 2СВ так і живуть. А що до «кто віноват» :) питання таке, НАТО військово-політичний союз, ми якшо чесно, і зараз по грані проходим, або ні. Ну і не треба навіть згадувати часи Януковіча і його міністра оборони - кацапа. Достатньо згадати весну 2022 року і заяви Подоляка-Зеленского про те шо війна почалась через НАТО в Конституції.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724697 вiд 2025-06-27 11:35:49Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1724695 з точки зору економіки - меркель (тактично) все робила правильно. купувала дешевий газ, експортувала дофіга в китай… доля німеччини у економіці ЄС під час меркель зросла з 22 до 25% +-. при чому країни єс не бананові республіки. всі з досить сильними та стабільними економіками… стратегічно - так. залежність від країн найбільш вірогідних противників… з хуйєватою диверсифікацією… дуже «цікаве» питання, а чому пн-потоки обходили польщу? десь там виднілась «перспектива» що польщу віддадуть хуйлостану? дешевше ж було трубу протягнути через польщу? але історія така ж як і з нашою трубою. хуйло потрібен був альтернативний маршрут, щоб при військових діях на нашій (польскій) території, німці (всі європузани) спокійно отримували газ, і сиділи тихенько…
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724696 вiд 2025-06-27 11:28:05Voxa (м. Запоріжжя) № 1724694 ми ж можливо не все знаємо чому фіни чи ті ж австрійці не були в нато? десь прописаний їх нейтральний статус, чи пацанські домовленості 45го року зберігались до 2022? а країни східного блоку + країни балтії, встигли встрибнути під час вікна можливостей (тому що вони ж теж були в тих пацанських домовленостях, як і україна, частина ссср, хоча окреме представництво в онн мала)? проти була ж не тільки меркель. проти був саркозі (інші просто тихо сиділи, але теж були б проти, якби питання голосувалось) … на зараз: хз що там у трампа в голові знову сьогодні його міністр торгівлі «звітує» що з китайцями все підписано по торгівлі… а от з єс дедлан через 2 тижні спливає і урсула заявляє що ми готові до поганих сценаріїв. сьогодні рижий клоун наче позитивно для нас меседжі подавав. завтра передумає… чи є у домовленостях китай-сша хуйлостан? меркель є за що хуй-ями обкладати. але розказувати що через неї нам не дали пдч, у час коли парламент голосує за продовження оренди хуйло-флоту… таке собі…
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724695 вiд 2025-06-27 11:19:58Запитав у ШІ про нинішні оцінки старої суки меркелихи та її політики. Відповіло таке: -------------- The consensus is that Merkel's legacy is increasingly viewed as disastrous, with her policies on energy, immigration, and relations with Russia coming under heavy criticism.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724694 вiд 2025-06-27 11:09:30Меркель була проти тоді, через теж шо і Трамп зараз.
Enot(Тому ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724693 вiд 2025-06-27 03:29:27:-) ⚡️ Муссолини возвращается в Рим ФК Лацио воспользовался своим правом вернуть правого защитника Романо Флориани Муссолини (правнука Бенито Муссолини) обратно в столицу Он провел успешный сезон в составе «Юве Стабия», выйдя в плей-офф Серии B.