sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724652 вiд 2025-06-26 09:30:47З 1 липня 2025 року для бізнесу в 45 регіонах РФ середній тариф на передачу електроенергії перевищить загальноросійський ліміт у 11,6 %, а для населення — зросте на 11,7–38,7 % у 53 регіонах. Найбільше подорожчає електроенергія для домогосподарств у Красноярському краї (+38,7 %), далі — Новосибірська область (+31 %) та Курганська (+26,9 %). У регіонах, як Ленінградська та Астраханська області, тарифи для бізнесу зросли більш ніж на 30 %, у Волгоградській — на 24,9 %. ? За оцінками Центру досліджень в електроенергетиці ВШЕ, середньодержавне збільшення тарифів становитиме +17 % по країні для передачі, зокрема +15,2 % для бізнесу. «Спільнота споживачів енергії» прогнозує, що кінцева вартість для промисловості зросте на 15–27 %, але при цьому інфраструктура не покращиться. --------- але контекст такий що до подорожчання в хуйлостані тарифи для «людєй» та бізнесу були в 2 рази менші ніж у нас…
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724651 вiд 2025-06-26 09:19:48ОБСИЛ-Е: Об'єднання Біло-Синіх Любителів-Експертів диванних широкого профілю :)
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724650 вiд 2025-06-26 00:39:19Ф - фон Браун, ракети по кацапні Хоча мусить бути ОБСиЛ-КХ: конспірації та хуйні
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724649 вiд 2025-06-26 00:15:19Starik (Україна, Київ) № 1724648 вiд 2025-06-25 23:56:44 Фуйні… об'єднує всі наведені варіанти.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724648 вiд 2025-06-25 23:56:44це цікаво: Якщо ми хочемо додати літеру «Ф» після «ОБСІЛ» з урахуванням ваших пріоритетів (філологія, теніс та інші види спорту), ось декілька варіантів: Філологія ОБСИЛ-Ф: Об'єднання Біло-Синіх Любителів Філології. Це прямолінійно і чітко вказує на фокус вивчення мови та літератури. ОБСІЛ-Ф: Об'єднання Біло-Синіх Любителів Фразеології. Підкреслює інтерес до сталих виразів та мовних зворотів. ОБСІЛ-Ф: Об'єднання Біло-Синіх Любителів Фонетики. Орієнтоване на звукову сторону мови. Теніс та Інші Види Спорту ОБСІЛ-Ф: Об'єднання Біло-Синіх Любителів Фристайлу. Підходить для широкого кола видів спорту, де є елемент свободи та індивідуальності (наприклад, фристайл-лижі, фристайл-сноуборд або навіть тенісний фристайл). ОБСІЛ-Ф: Об'єднання Біло-Синіх Любителів Футболу. Якщо футбол популярний серед вашої аудиторії, це буде чудовим варіантом. ось тут я довго думав :))) ОБСИЛ-Ф: Об'єднання Біло-Синіх Любителів Фехтування. Незвичайний, але дуже елегантний вид спорту. ОБСИЛ-Ф: Об'єднання Біло-Синіх Любителів Форварда. Якщо йдеться про командні види спорту, де є позиція «форвард» (футбол, хокей, баскетбол), це може бути цікавим. Ванат точно не форвард :) ОБСИЛ-Ф: Об'єднання Біло-Синіх Любителів Фізкультури. Більш загальне поняття, що охоплює будь-який вид фізичної активності та спорту. Vichniy точно? Комбіновані / Креативні Варіанти ОБСИЛ-Ф: Об'єднання Біло-Синіх Любителів Фанатизму. Якщо ваша група об'єднує саме фанатів чогось (будь то спорт, філологія чи щось інше), це може бути доречним. варіант, але За, По та Зе не дозволять :) ОБСИЛ-Ф: Об'єднання Біло-Синіх Любителів Фактів. Якщо ваша група цінує знання та точну інформацію, це може бути цікавим. тут точно
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724647 вiд 2025-06-25 23:52:30і стало темно.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724646 вiд 2025-06-25 22:44:43Ти, чувак, дивний якійсь
che7 [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724645 вiд 2025-06-25 22:14:53темні люди, прости Г-ди
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724644 вiд 2025-06-25 22:01:02Плавікс не єдиний на ринку нормальний клопідогрель, але як правило саме його коли оперують призначають. Ціна питання - життя, тому бажано щоб хоча б з цього боку не було хуйні. А потім можна на Теву ту ж перевести, якщо у пацієнта є бажання зекономити.
Akela [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724643 вiд 2025-06-25 21:43:252 Enot № 1724641А тепер я тобі цинічну річ розповім. Санофі - коли вийшли перші генерики клопідогрелю в Україні, 2009й рік - не знизили а підняли ціну на Плавікс на 50%, щоб частково компенсувати втрату ринку в упаковках, і сфокусувалися на промоції тільки пацієнтам яким стент/шунт робили. Тіпо «ви ж потратили 3000 доларів на операцію - не економне на сумнівних генериках». Перестали ходити до терапевтів - ще й на промоції зʼекономили. Тромбонет дійсно гівно, але є і якісні генерики, у КРКА, у Теви, ще декілька европейських.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724642 вiд 2025-06-25 21:27:54Бля, ви заїбали із фармою. Це майже як теніс. Еліна несподівано наробила дохуя невимушених помилок у 2-3 сетах і програла бразилійці Ададжі-Мая, або Бія у 3 сетах. Снігур й Олійникова вилетіли з квалів Вімблдону. Даяна вийшла до чвертьфіналу в Істборні. Загалон перспективи на Вімблдон хуйові.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724641 вiд 2025-06-25 20:59:54З вітчизняними ліками слід бути обережними. Є такий відомий препарат - клопідогрель, антиагрегант, його і в кардіології, і в судинній хірургії, і в нейрохірургії використовують. Призначений для того щоб знижувати агрегацію тромбоцитів, щоб тромби не утворювалися. Оригінальний препарат - Плавікс, випускається Sanofi. Є багато дженериків на ринку, з різних країн. А також є вітчтзняний дженерик - «Тромбонет», який випускає «Фармак». Упаковка «Тромбонета» 30 таблеток - коштує 77 гривень, Упаковка «Плавікса» 28 таблеток - 950 гривень. Ніколи не беріть «Тромбонет», він не тільки дешевий, він тупо не діє, я не знаю що вони туди бодяжать. Результати лікування з «Тромбонетом» були такі, що хлопці вирішили провести експеримент - перевірили агрегацію тромбоцитів до прийому препарату і після прийому, виявили що взагалі немає різниці. Що там в таблетці - крейда чи ще якась хуйня - хз. Але частину ринку це гімно займає, бідні люди купляють.
DonAlonzo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724640 вiд 2025-06-25 20:46:35Pryvyd Zamku № 1724606 От за раду не треба. Могли зібрати хоч в глевасі з виїздним засіданням від універу Шевченка. Тутошній академік не дасть збрехати :))
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724639 вiд 2025-06-25 20:12:39Akela № 1724627 а перший раз коли було? %)
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724638 вiд 2025-06-25 19:31:12«Колишній головний тренер збірної Англії Гарет Саутгейт посвячений у лицарі, інформує ESPN».-------------------------Якщо Дон Кіхот був Лицар сумного образу, то цей - Лицар нудного образу.
Akela [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724637 вiд 2025-06-25 19:01:212 Р “еть№ 1724633Про Бразилію не знаю, індійська фарма переважно низької якості, є буквально декілька компаній які пройшли европейські та американські сертифікації та представлені на тих ринках. В Україні дуже багато індійських компаній, які більше ні в яких поважних країнах не присутні, тільки тут та всілякі Узбекістани/Пакістани
chin [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724636 вiд 2025-06-25 19:00:37Друзі, є трохи потреби, в кого є можливість будь ласка 4149629364388959 4441114424669867 chin74@ukr. net
Геть [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724635 вiд 2025-06-25 18:17:02В Канаді генерику розігнали, був навіть українець-мільярдер, хазяй НХЛ команди (Оттава), Юджин Мельник. Помер пару років тому, колоритний тип із вельми кольоровими відносинами із громадою.
che7 [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724634 вiд 2025-06-25 18:16:39Бразилія- не знаю Індія- різна
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724633 вiд 2025-06-25 18:14:07Akela & che7 А якої ви думки про Бразилію чи Індію, фарма та мед обладнання?
Akela [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724632 вiд 2025-06-25 18:07:502 che7№ 1724630Так, багато класних речей тут, я як екс-анестезіолог/реаніматолог прямо кайфую часто при роботі з деяким обладнанням. Не соромно за якість та необхідність, нічого зайвого
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724631 вiд 2025-06-25 18:02:58чота вспомнилось.. Я после 1курса летел на каникуля к родителям на ДВ. Рейс масква-Хабаровск. Уже ил-62, но все равно долго лететь, часов 8 с минуиами. Рядом сидела девчонка, примерно такого же возраста. разговорились. Я в форме, спрашивает, егу учась. Говорю в институте ГА. На строителя. Странно, говорит, не аэрофлотовская специальность. Отвечаю - это специально, не собираюсь всю жизнь самолетам хвосты крутить.. Она смеется. Говорит, мы мыслим одинаково. Спрагиваб - в смысле? Говорит, а я учуст во Втором московском мелицинском институте на фармокологическом факультете. Я говорю, что мне это ни чего не говорит. Она начинает обьяснять, учится не на терапевта, не на хирурга, стоматолога и т. п., а на заведущую аптекой. \Я охуеваю, чего это? Она поясняет, у меня мол все родаки медики, именно терапевты, хтрурги и т. п. И все говорят, самая прибыльная специальность, это даже по тем временам - аптекарь, дефицит, импортные лекарства, уважаемый человек.. Я еще раз охуел.. Этож надо, как далеко пацанка мыслит..
che7 [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724630 вiд 2025-06-25 17:51:47до Braun у мене респект, і до ліків, і до med. equipment. я навіть статтю написав рро ваш адреналін
Akela [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724629 вiд 2025-06-25 17:49:182 che7№ 1724628Канада - рай для спрощеного виробництва та продаж рецептурних ліків, то і фентаніл і багато чого звідти в США та Европу потрапляє. У нас з фентанілом та іншими анальгетиками дуже складно зарегульовано, тому канадських та китайських напряму немає (хіба що вітчизняні фасують китайські субстанції, як і для інших ліків, бо з власних субстанцій в Україні робиться тільки 5% лікарських препаратів). Компанія, на яку я працюю - B. Braun - теж має фентаніл та реміфентаніл, але я реєструвати не хочу - дуже складна ліцензія, спеціальні умови транспортування та зберігання і т. і., безперспективно з ринкової точки зору.
che7 [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724628 вiд 2025-06-25 17:40:58про китайські medical device, себто я маю на увазі шприци усякі (не стенти), у мене є шо розказати, і тут балаган не тільки в Україні, як я розумію, а і у нас. спілкувався навіть із головним провізором бундесверу, так у них теж не все добре, від слова зовсім. але тут, ну нехай, все ж таки немає безпосередньої небезпеки для життя. а от всякі підробні ботокси… а от фентаніли (так, те шо Трамп розказує, приходять багато з Какнади), а ще багато гірші нітазени, а ще custom-tailored drugs, и при цьому мені незрозуміла тут роль комуністичної партії Китаю. ну, ви зрозуміли. і це зараз піднімається на високий рівень обговорювання та scrutiny, навіть при живих Ірані та Газі.
Akela [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724627 вiд 2025-06-25 17:08:452 Starik№ 1724626другий раз принципова неточність. Аптечні мережі не можуть продавати рецептурні лікарські препарати під власною маркою! Медичні вироби - так. Харчові добавки - так. Але не рецептурні ліки!
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724626 вiд 2025-06-25 16:55:51Ось вам про аптеки https://censor.net/ua/news/3559879/aptechni-mereji-vypuskayut-vlasni-torgovi-marky Чи у Джокера почитайте, там зараз актуально :)
Akela [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724625 вiд 2025-06-25 16:51:402 olma№ 1724624отож, всі геніальні люди розмовляють із собою, бо а з ким же ще?)
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724624 вiд 2025-06-25 16:43:55Akela № 1724623 --- Та я знаю, шо ти в цьому професійно. Я не в плані дискусії чи показати, що я все знаю. Здебільшого я пишу тут для себе. Сам з собою спілкуюся в основному. Щоб собі прояснити. Коли вже сформулюєш сам для себе, то краще розуміння процесів. Краще розумієш як жити далі :)
Akela [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724623 вiд 2025-06-25 16:39:512 olma№ 1724620ти мені розповідаєш? я 25 років в цьому
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724622 вiд 2025-06-25 16:29:36Vichny № 1724589 вiд 2025-06-25 09:10:55 Ага, треба було державу та армію будувати ще з 91го року. Залужного призначили у середині 21го, за 8-9 місяців до лютого 22го? Тоді ж і міністра оборони поміняли. А ще до 21го року урізали бюджет, бо будівництво (стимул економіки) та пандемія. «Як би знав би, то зробив би інакше». Одного товариша, що в армії з 22го, вже 2 рази до шпиталю із нервами та перевтомою відправляли, тому що жити на енергетиках, у режимі сну по 5 хвилин під постійні бабахи місяцями не дуже. Я не кажу, що Залужний під вибухами, але дуже сумніваюся, що було без перенапруження та з 8 годинним сном. Історія розкаже.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724621 вiд 2025-06-25 16:22:30не один рік формувався ринок фарми і аптек. Висококонкурентна середовище, але не менш високі прибутки, тому державу зв'язки корупцію, лоббізм використовують наповну. Das Kapital von Karl Marx
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724620 вiд 2025-06-25 16:22:28не один рік формувався ринок фарми і аптек. Висококонкурентна середовище, але не менш високі прибутки, тому державу зв'язки корупцію, лоббізм використовують наповну. Das Kapital von Karl Marx
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724619 вiд 2025-06-25 16:20:01Akela № 1724616 ---- ок. Те що я тобі казав - ринок цікавезний в плані хитромудрих схем, розкладів. Він, до речі, один рік формувався цей ринок. Кращі уми у фармі працюють - способи заробітку і надприбутків вдосконалюють 24/7
Akela [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724618 вiд 2025-06-25 16:17:09і на рекламу власної марки не треба витрачатись, бо пацієнт вже прийшов в аптеку і купить товар з категорії commodities який там є (шприці, бінти, пластирі, крапельниці)
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724617 вiд 2025-06-25 16:12:01klirik № 1724614 ---- Чув. З іншого погляду, чувак пассіонарій і хоча він фізично має оцю страшну хворобу паталогію, то голова в нього працює будь-здоров. Таку б голову десь в якійсь корисній для людей справі використовувати, а він в моральному плані негідникрм виявився.
Akela [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724616 вiд 2025-06-25 16:09:162 olma№ 1724615Аптечні мережі випускають дещо (медвироби) під власною маркою, бо вигідно. Для прикладу: я працюю в німецькій компанії, серед всякого іншого в асортименті є шприці. Так аптечні мережі, з якими в нас договора - почали викидати с полки наш продукт, бо під власними марками фасують дуже дешеві китайські. Фарму під власною маркою не роблять - це майже неможливо: реєстрація, досьє і т. д. З приводу української фарми приклад: наш німецький внутрішньовенний парацетамол в аптеці коштує в два рази!!!! дешевше за український (фасують китайську субстанцію) та індійські. Ось тут дійсно надприбутки.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724615 вiд 2025-06-25 15:42:24Та мабуть висока націнка, раз аптечні мережі такі багаті, що Власні Торгові Марки ліків випускають. Насправді ми живемо в 21 столітті, і аптека не відрізняється від будь-якого рітейла, магазину. Товар в упаковці продають, і там інструкція на 3 сторінки дрібним шрифтом. Хіба що деякі ліки за рецептом. А моя мама (88 років) сама фармацевт, закінчила Луганське медучилище. Так вона в аптеці працювала реально фармацевтом-алхіміком. Вони половину ліків самі робили в аптеці в 1960-1970-х. І мазі. мазь вішнєвського, там ланоліни креми, і настоянки, і навіть коли працювала в аптеці при лікарні, так в аптеці робили вручну і фізрозчини, і всякі суперстерильні препарати. Я шкодую що не порозпитував її ще перед тим як деменція у неї появилася. Так я до чого. що зараз в аптеці це не фармацевт. провізор, а тупо продавець, товаровєд. Чудеса цивілізації.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724614 вiд 2025-06-25 15:32:01olma № 1724612 Ти ж чув цю нещодавну історію, як інвалід-колясочник зі Львова наїбав громаду на збори, а свій рахунок в Моно використовував для виводу грошей під % для усіляких бетерів і криптошахраїв. Так що так, Україна -країна можливостей
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724613 вiд 2025-06-25 15:26:12Я колись зайшов в аптеку за ліками, мені сказали ціну 400грн. Ліки треба було терміново-я придбав. Потім у спокійній обстановці подивився ціну через таблеткі. юа -в тій самій аптеці при бронюванні вони б коштували 300грн, а якщо їхати в якусь аптеку на лівому березі -то взагалі 220грн.! Дозування те саме. Уявіть рівень націнки